• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
k.ate...jj, v zadečku, takže já se teda nebudu stresovat, volala jsem i s mamkou a ta mi taky říkala, že to může být a pokud to nestoupne, tak se nemám bát, ale že mám ráno raději zavolat doktorce. Ona předtím dost plakala, tak možná se tím pláčem rozehřála, no uvidím v noci a ráno, jak ta teplota bude vypadat.
Holky, dík za podporu a uklidnění :slight_smile:
Broucek a co malá?
1. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
hallo, hallo, čo to??? Jajka prvá :grinning: :grinning: :grinning:

dobré ranko,

kači, marti, ako mimča vnoci??? Teplotka zvládnutá??? pri nočnom kojení som na vás na obe myslela, že sa určite držíte a všetko zvládate - kojila som o 3,00, takže ak sa vám štikalo tak soráč :grinning:
2. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
ja tu taky strasim od rana :grinning:

jen jsem uspavala tygra :wink:
2. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás se spalo do 5h, bez teplotky :slight_smile: hurá a pak do 8h a teď se tancuje u kolotoče :grinning:
Uvidím dneska, jak to bude s tou její teplotkou, ale zatím to vypadá v pohodě :slight_smile:

Holky, taky vám prcci cestují po postýlce? Malá jak uložím, tak leží uprostřed postýlky a v 5h ráno byla namačkaná u čela postýlky na hračkách :grinning: a řvala :grinning:, nebo odpoledne v klidu leží, já jsem v kuchyni, jdu ji zkontrolovat a ona otočená o 180stupňů, tzn. že nohy nemá tam kde měla, ale na druhé strane postele :grinning:, tedy za hlavou (abyste tomu rozuměli...nejdřív má nohy směrem j jednomu čelu postele a jak přijdu, tak je má natočené k tomu druhému čelu :grinning:)
2. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Marti veru tak aj môj drobec cestuje. Rz dohora araz do strán. Je to taký cestovateľ.
2. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
marti, super ešte že som vás o tej 3 intenzívnymi myšlienkami nezobudila :grinning:

a cestuje i laurinka :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Dnes som v noci hľadal cumel a on ho mal pod krkom. :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Inak k tomu croozeru, čo manžel objednal - to ešte bolo srandy. Po objednaní ho našiel o 2 000 lacnejšie, tak som sa včera pred doručovacou službou zatajovala, že nie som doma, že to vrátime a objednáme ten lacnejší. Manžel napísal do obchodu, že ho teda nechceme a objedanl ho u tej druhej firmy - kde bol lacnejší. Nato mu ztej prvej napísali, že nevedeli, že dodávateľ znížil cenu (tá druhá firmaje dodávateľ) a žeoni nám to dajú za takú cenu ako teraz ponúka dodávateľ a samozrejme aj s 10 % vianočnou zľavou, ktorú teraz majú, takže podliezli cenou dodávateľa u ktorého už maťo objednal ďalšieho croozera. Tak šup ho volať dodávateľovi, s tým, že manželka práve croozera kúpila, nech sa nehnevá. Tak nakoniec ho predsa berieme z prvej firmy. :slight_smile: - No čistá kovbojka, ale miesto 325 nás vyjde 230 € - takže sme nakoniec pekne ušetrili. :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
holky me Kika necestuje protoze spinka ve spacim pytli, je to super vec hlavne se neodkopava :sweat_smile:

ja mam furt ten nechutnej opar na rtu snad se do vanoc vyleci, holky jeste 22 dniii
2. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj Holky:slight_smile:

Calli jestli si jí měřila po koupání tak ta teplotka taky mohla být z toho že byla rozehřátá z vody...já jednou taky měřila Štěpána po koupání a měl 37,8 a lekla sem se že má teplotu, ale pak sem ho změřila za hodinu a měl asi 37,3 takže úplně normálka...tak myslím že to bylo i tím že byla v teplé vodě:slight_smile:

Aurelko no to ste to pěkně nakonec uhráli s tou cenou:slight_smile: super:slight_smile:

Broučí já na vás taky myslela, takže Jajko škytavka byla asi i v 5h:slight_smile:

Já včera vyhrála na aukru pro Štěpánka tahací hrací telefon za 55kč a krásný vyteplený manžestráčky za 43Kč tak mám radost:slight_smile: bude mít o jednu hračku pod stromečkem víc:slight_smile:

Jsem zvědavá kterej z mých chlapů bude mít větší radost z hračky pod stromečkem, protože Járovi jsem koupila vrtulník na dálkové ovládání po ktrým touží už asi 2 roky:slight_smile: to budou jiskřičky v očičkách, už se moc těším:slight_smile:
2. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
jinak Štěpán cestuje po postýlce jen málo, protože je zabublanej v plíně a v rychlozavinovačce...když sem ho zkusila jednou nechat rozbalenýho aby spinkal jen tak, tak se pořád budil jak sebou mlel a byl protivnej...hold je na to zvyklej že je na noc jak ve svěrací kazajce a spinká se mu tak dobře, tak ho zatím nechám...až v tom nebude chtít být, tak on to dá najevo:slight_smile: už se z toho umí vykopat, když chce...a když nechce tak spinká klidně, takže já si hlavu nelámu:slight_smile:
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani, tak to je super :slight_smile: Pak pisnu, jakmile to dorazí :slight_smile: A ten spací pytel budu taky kupovat, ptž je o fakt hrůza,jak ona cestuje a je pak nepřikritá, ona se neodkope, ptž já tu peřinku vždycky zarazím jako prostěradlo, takže ji neodkopne, ale ona z ní prostě vycestuje :grinning:
Gábi, já to napsala blbě, tu teplotku jsem měřila před koupáním, ale možná to bylo z toho, že před tím hrozně řvala, tak se nejspíš rozehřála. No, sice s ní nikam nechodíme, mezi moc lidí myslím, ale i tak jsem dostala strach, jetli někde něco nechytla, přece jen občas kuckne, tak se bojím...
Jak to děláte, že vyhrajete aukci? Mě vždycky všichni předběhnou a já už to pak nestíhám :grinning:
2. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky tak jsme zpět od doktora, vakcínu jsme nedostali, jelikož nemáme zahojenou jizvičku z tubery :frowning2: a nožičky jsou naprosto v pořádku, všichni ji pěkně chválili, jak je násdherná a dlouhá. Pneumokoka nám řekl, že záleží na nás kterou vakcinu, ale že sám osobně doporučuje synflorix jelikož je proti více druhům. takže necháme synflorix.
jinak už máme 5800g a 65cm. Pěkně si se všema doktorama a sestřičkama pokecala a na všechny se culila. Holky je tu některá, která máte to stejné s tou tuberou? že to není zhojeneé a nejste naočkovaní? kdy máte jít znovu na kontrolu? My až po novém roce ale to bude mít malá skoro 18 týdnů a dle očkovacího plánu se první hexa má dát do 16tt tak jsem z toho jelen. Poradíte mi někdo? já jsem se zapomněla už pak pana doktora zeptat jak to teda je :frowning2:
2. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
ahojte mamulky,

tak čo robkáte?my sme včera do polnoci vyberali s Libim vybavenie do kúpelní do toho domčeku a je to fakt mazec...teraz idem pozerať nejaké obklady a podlahy...chcela som sa opýtať,aké máte kuchyne?dajte mi nejaké typy,čo je praktické,aby som tam mala a s čím ste spokojené?rady sa hodia :slight_smile: lebo viem,že kuchyňa ma bude stáť veľa,tak nech to neľutujem,že som tam dala niečo nedobré alebo naopak nedala niečo dobré...

Inak,včera som zistila,že je Samík strašne vysypaný na hrudi a brušku,pod pazuškami,pod kolienkami,také drobné vyrážky ako u potníčkov a červené fľaky aja neviem z čoho...poradíte nejakú dobrú masť?
2. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
lucinko mně na to pomohl obyčejnej dětskej zásyp pudr z dm od babylove je zelenej. A tím nám zmizne každá vyrážka
2. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Miška,ani Samík nemá ešte hexu kvoli nezahojenemu tbc,takže neboj,niektorým miminkám sa to hojí aj polroka.

Gábi,super,že si niečo vyhrala pre Štepánka,aj mňa to vie vždy potešiť :slight_smile: kedy ideš k dr s tými jatrami?
2. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
lucinko a kdy jdete na kontrolu
2. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Miška,ideme 20.12.,ale aj tak si myslím,že ho ešte nenaočkuje :confounded: ale neboj,to je v poriadku :wink: ja mám doma tiež nejaké zásyp,tak to skusim,fakt neviem z čoho to má...jedla som pomaranč,ale to už aj predtým a neobsypal sa,sice som ho natrela novým olejčekom od Oriflame,tak asi z toho :angry:
2. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
luci na olejíčky bacha mně se malá taky osypala z olejíčku byli v něm nějaké bylinky :unamused:
2. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Mišik,ale ja som ho doteraz natierala olejčekom od Hippu a úplne v pohode,tento z Oriflame mu doniesla babička a teda ho asi vyhodím :unamused: teraz ho natieram Sebamedom a snáď sa mu to spraví...
2. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Lucinko k té dr s játrama jdu zítra, dneska tam má jen blbě ordinační hodiny a nechci tam brát malýho, aby něco nechyt, tak bude Jára ráno hlídat a já v 7h razím k dr. jsem zvědavá co mi na to řekne :confounded:

Waci ani mi ještě nemáme očkování, tak neměl ve 3 měsících zahojenou TBC a ani teď ještě nemá a na kontrolu jdeme 14.12. tak jsem zvědavá. Musím se poptat i na toho pneumokoka...Waci a to ti řekl dr. že ten Synflorix je taky placený pojišťovnou? já myslela že jen prevenar...ptala ses ho na to jak to má být po novém roce?

Luci to asi fakt může být spíš po tom olejíčku, když to má takhle všude, po pomeranči by se ti podle mě osypal jen někde...ale to je jen můj názor...zkus ten zásyp...jinak i takovej ten šedivej krémík v kelímečku jak se dostával v porodnici ja ne různé ekzémiky a vyrážky tak zkus klidně i to...Štěpán když má okolo pusinky puntíky, jak furt slintá tak mu to tím namažu a hned to vybledne:slight_smile:
2. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Lucinko, juu tohle jsem delala predloni a uz bych udelala spoustu veci jinak :slight_smile: hlavne koupelnu :grinning:

Kuchyn mame Gorenje, bila leskla, jsem s ni moc spokojena :slight_smile: ale byla hodne draha, ale je fakt kvalitni.

Miso teeeda ty mas fakt dloouhou modelku :slight_smile: jinak ti neporadim Kristynka ma zahojeny bebino

no to me poser, kristynka spi a ona je zkouska sireny neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Gábinka,ten krémik sa dá kúpiť lekárni,oni ho tam namiešajú,však?my sme totiž taký v porodnici nemali...
Neboj zajtra to dopadne dobre,moja :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
právě že synflorix není je jen prevenar. Ale prý se o tom stále diskutuje a ještě nikdo neřekl rozhodné slovo. Takže ještě pr není na 100%rozhodnuto zda ten prevenar bude zadarmo pro ty dětičky co se narodily po srpnu. Ale narovinu mi řekl, že to všem lékařům připadá, že prevenar jde do krachu protože lékaři raději naočkují synflorix, protože je proti více typům. NO mi raději zaplatíme, abychom měli očkování proti více potvorám.

Jinak tao je teda mazec s tím tbc:( :frowning2: vypadá to že hodně dětí to nemá zhojené
2. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Gabi at ti to dobre dopadne :wink:

tak hlasili zkousku sireny ale nic nehouka :grinning: :grinning: :grinning:

ja uvidim, kdyz bude zdarma Prevenar tak necham naockovat Prevenar, kdyz to bude placeny koupim Synflorix. Ale mudra me rekla ze pokud miminko netaham po obchodakach a jsem s nim denne venku tak ockovat nemam ze si postupne vytvori protilatky, ze vseho moc skodi, jsem se ji ptala kdyby mela dite zda by ho naockovala rikala ze ne.

tak uz to houka no Kika ma otevreny okno :fearful: :rolling_eyes:
2. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jo a Luci do kuchyně určitě dopoučuju myčku se zabudovaným ovládáním vevnitř, já když sem hlídala Adélku když byla malá a začala chodit, tak oni měli myčku s tím panelem venku a to bylo pořád puštěný naprázdno, vždycky přišla a pomačkala všechny čudlíky co šly...a taky troubu radím si dát do výšky pasu ať se nemusíš ohýbat, jak je to u těch sporáků kombinovaných s vařičem. Jinak pokud budeš mít varnou desku a uvažuješ o indukci, tak radím poloindukční, protože jinak můžeš všechno nádobí vyhodit a musela by sis koupit jen to na indukci...ale tys myslím říkala že už si nějaký dostala viď...jinak co se týká ledničky...tak prý ty co nejsou vestavěný tak jsou větší...kamarádka říkala že do vestavěný se jí nevešel plech s buchtama...no já stejně moc nepeču, takže sem to nemohla vyzkoušet, ale já mám ledničku vestavěnou a jsem s ní spokojená...jinak dobrá věc jsou takové ty pomalu dojížděcí šuplíky a písty na skříňkách...to já nemám a šuplíky mi třískaj...ale zase je to o dost dražší...no a jinak pak už záleží na tom jakou kuchyň si vybereš a jak si ji necháš navrhnout:slight_smile:Jo a ještě počítej aspoň s kouskem pro nějakou spíž nebo poličku pro různé věci jako brambory, kompoty a tak...já mám takovou menší vysokou skříň vestevěnou vedle ledničky a trouby a někdy je i tak malá :grinning: :grinning: :grinning: jinak my máme kombinaci tmavého wenge dřeva a světlého javoru a je to moc příjemný a zatím se mi to za ty 3 roky co tu jsem neokoukalo...kdybys chtěla tak ti ji i vyfotím a pošlu...ale ty stejně přijedeš k nám na návštěvu viď:slight_smile:
Jinak kdyby si chtěla nějaké další info tak se ptej, ráda poradím:slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
no a je vzbuzena :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
holis my musíme naočkovat pneumokoka, jelikož ho máem přímo v rodině u dvou dětí a mají zákaz k nám chodit. Jelikož i když už u nich proběhl, tak jsou přenašeči :frowning2: a já mám o malou strach.
Ptala jsem se ho i na ten rotarix a ten nenecháme.
2. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jo a Luci co se týče kachliček do koupelny...tak radím vyybírat co nejjednodušší tvary...nedávat moc ty listely, jak se teď všude patlaj...a volit jemný barvy...protože jasný barvičky se brzo okoukaj a je to za chvíli nuda...a čím víc záhybů (myslím ty listely) tím víc prachu:slight_smile: věř mi já už bych si teď spodní koupelnu, kterou mám modo bílou taky nechala udělat jinak:slight_smile: ale cihlovo krémová co mám nahoře se mi zatím neokoukala...mám tam jen mozaiku a jinak jednoduše jemný linie a je to lepší než nějaké ozdobičky:slight_smile: jestli chceš taky ti to vyfotím pro inspiraci:slight_smile: jo a taky radím to že ne všecno co je v návrhu standardního domu je nejlepší...nám navrhli do dolní koupelny jen malý umyvadlo a v pohodě by se tam vešlo velký a teď sme naštvaný že není větší...to stejný se sprcháčem...klidně mohl být o 20cm širsí:slight_smile: takže klidně si vymýšlejte co chcete...oni to udělaj..standard je jen tak navržený aby to pro ně bylo nejjednodušší, ale jiank umí udělat cokoliv:slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
grabu a to už bude mít Štěpulka taky 4 měsíce, jak půjdeš na tu kontrolu, že? takže to asi tak může být. jsem knedlík, měla jsem se zeptat v ordinaci, ale pan doktor ví co dělá :grinning:
2. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.