• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
martinko já jaksi nemůžu usnout. nevím proč prostě mi to nejde. jsem z toho docela zoufalá. :frowning2: manžel mi taky nadává ať si lehnu, ale já lehnu a hned je po spaní a jen se převaluji a konec. včera v noci jsem nespala vůbec, protože jsem byla nervozní z toho, že mám jít s malou do nemocnice a mám strach z té chřipky, ale snad jsme nic nelapli :frowning2:
2. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Miško, ale musíš spinkat, jak budeš unavená, tak budeš mrzutá a to nechceš. Nemusíš spát, jen si lehni, zavři si oči a nic nedělej, jen odpočívej. A nezapomeň se i napapat :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
no lucinko snad vydržím musím.

marti já tohle právě neumím, já jsem taková všetečka pořád musím něco dělat.
2. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
tak potom se nediv, když něco chytneš, ptž unavené tělo je mnohem víc náchylnější...tak šupkej si lehnout!
2. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
já musím zaklepat, dlouho jsem nebyla nemocná. tak snad nic nelapnu beru oscilloccoscinum. nebo jak se to píše a to pomáha :wink:
2. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
ale to nic nemění na tom, že unavený organismus je oslabený, tak ať už jsi v té postýlce :grinning:
Jdu krmit, tak ne, že tu bueš, až se vrátím :grinning: Ani nikde jinde než v posteli :grinning:
2. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
malá už je vzhůru a je přisátá u prsa, už nechtěla spinkat,
2. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
taky sme přicuclí u prsa...byli sme na prochajdě a malej hezky spal a tak sem ho pak dala ještě na terasu ale šli okolo nějaké dvě ženské a měli děti a šíleně řvaly tak mi ho vzbudily...bych je nejradši šla praštit :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
to bych je praštila teda taky :confounded:
2. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
ahojky, ja som dnes vyhrala svoju prvú aukciu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - kúpila som si nové nohavice na doma - dlhé mám len jedny a tak teraz budem mať dvoje :dizzy_face: . Som sa tešila ako malé dieťa xixi

Luci do kuchyne si fukni k umývadlu dávkovač na jar - je to estetické a nemusíš jar vyberať z nejakej skrinky alebo ti nemusí svietiť... a pult pred odknom je super...no to asi mať budeš, keď je to dom, my to máme i v paneláku a som veľmi rada, že som to tak vymyslela. A batériu takú, čo sa dá vytiahnuť a napr vodu si do veľkého hrnca napustíš rovno na sporáku....

waci, dnes som robila "tvoje" buchty, ešte neboli poriadne dopečené a jeden plech bol fuč :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
kooukám, že tu se konalo hromadné kojení :grinning:
gábi, to fakt naštve :frowning2:
2. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
jááj, babenky, aj ja sa jedujem pri niečom takom, tiež mi ukričané decko zobudilo laurinku keď sme už boli v bráne...ale počkajte, keď budú naše mrňatá väčšie a budú prežívať obdobie vzdoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si na toto možno spomeniete ....
2. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Jenže Jajko oni ty děti už byly tak 10 letý a řvaly jak paviani:frowning2: to naštve nejvíc...haranti :angry: Kdyby to byly malý děti tak to pochopím, že z toho ještě nemaj rozum...ale takhle... :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Holky já pořád nevím co udělat s tím zítřkem...Štěpán se budí na jídlo v 5h ale na další už tak kolem 7:30 někdy vydrží i do 8h nebo
8:30 ale to jen málokdy a já potřebuju vypadnout v 6:30 abych u té DR byla první když otvírá v 7h a abych byla hned zase pryč a nic nechytla a hlavně byla zpět do dalšího kojení...no přeci ho nebudu nutit aby mi jedl ještě v 6h aby vydržel než se vrátím...to je na palici:frowning2: a osávačku nemám že bych tu nechala Járovi flašku...no snad to Štěpula vydrží než se vrátím...
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
a od kolika Štěpánek spí než se vzbudí v těch 5h? Že bys ho probudila už třeba ve 2h a pak než bys šla...
2. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Dneska jdu poprve večer pryč a Jára hlídá:slight_smile: Máme se sousedkama vedle v baráku dámskou jízdu a budeme si dělat čokoládový fondue...sice bych to neměla, když mám ty játra...ale zakážou mi to asi až zítra...tak si tu čokoládu naposledy užiju:slight_smile: no sice budu od Štěpulky jen na krok, takže kdyby se něco dělo tak sem hned doma...ale i tak se těším že si trochu odpočinu:slight_smile:
2. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Calli on spí od 20h od večera až do těch 5h...ale když sem mu zkoušela dát napít třeba o půlnoci že y třeba pak vydržel až do 8h tak nic...stejně se vzbudil v 5h...on už to má tak naučený...tak to asi nepředělám během jednoho dne...no snad tam nikdo nebude a budu hned zpátky...snad mi nebude brečet hlady:frowning2:už teď mi ho je líto že budu pryč...
2. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
jinak já si koupila odsávačku z tesca, úplně obyč a stačí, vyšla mě na necelé 200,- a když mi malá rozdrbe bradavku, tak jí den z toho prsa mlíko odstříkávám a v noci už je to zas v pohodě.
2. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky co kdybych tam ráno jen zavolala a řekla co mám za problém a že mám doma malé dítě a bojím se abych něco ještě nechytla a že se mi tam nechce...ať mi buď řeknou kdy tam nikdo nebývá a nebo co s tím mám dělat? to je asi blbost co...já fakt nechci nějakou hnusnou chřipku:frowning2:
2. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
calli já ani nevím že nějaká taková odsávačka je...já viděla všude tak za 1500 a to se mi do toho nechtělo vrážet
2. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
gábi, já do ní právě taky nechtěla vrážet, ale potřebovala jsem ji, jinak bych přišla o mlíko, na začátku jsem ty prsa měla hodně bolavé. Byla v tescu, jak jsou věci pro mimča, tak tam, jak mají myslím hřebínky na mimča a podobně :wink:
2. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
a já bych tam normálně brnkla a zeptala se, to přece pochopí, ne :wink:
2. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
calli a odsává se s ní snadno? nebolí tě z toho ruce?
2. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
spíš jen palec :grinning: Ale jde to celkem snadno, až jsem byla překvapená :slight_smile: A za tu cenu, no nekupto :grinning:
2. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak já se tam příště podívám...a jestli tam bude taky si ji koupím...stejně až pojedeme v zimě na hory tak ji budu potřebovat:slight_smile: díky moc za radu :wink:
2. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Ten Štpán je fakt zlatíčko:slight_smile: už hodinu leží vedle mě v postýlce a mlátí do hračk jak zběsilej a pořád ho to baví:slight_smile: ale nejvíc stejně miluje opici od Lamaze kterou sem mu tam pověsila navíc:slight_smile: ty plastový hračky ho tak nezajímaj jako ty látkový:slight_smile: je to sranda ho pozorovat jak je nadšenej:slight_smile:
2. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
jj, mrkni :slight_smile: Tak to je hezké, že si tak pěkně hraje :slight_smile: Já Aduš chci koupit tu hrazdičku, co jsem na ni dávala odkaz, tak doufám, že si s ní taky pak vyhraje :slight_smile: zatím jen kouká na kolotoč a je z něho totálně vedle :grinning: Ale ona zatím ještě neumí ovládat ručičky, takže jí to stačí, ale za měsíc už tomu bude jinak, tak chci, ať má nějakou motivaci a já si můžu dělat co budu potřebovat bez strachu, že když nebude spát, tak jí budu muset bavit já :grinning: Ale dneska je hodná, dopoledne teda moc nespala, ale to byl doma Jirka, tak jí pouštěl kolotoč a povídal si s ní a já si aspoň skočila nakoupit, pak jsem ji dala do šátku a ona v něm během chviličky usla a od té doby jen papá a spinká :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
jo a Marti ta hrazdička co si dávala odkaz je moc pěkná...vřele doporučuju...Štěpula má sice jinou ale vyhraje si s ní skoro celej den když nespí:slight_smile: vždycky ho to zabaví:slight_smile:super dárek
2. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
2. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
taky sem se zasmála že si psala zrovna o té hrazdičc když já si na ní taky vzpomněla:slight_smile: a psala o ní taky:slight_smile: Já sem jí Štěpulovi dávala ještě když ručičky nepoužíval a ona se mu líbila a vydržel se na ní třeba jen dívat a postupně ji začal prozkoumávat a teď už si všechno chytá a prohlíží:slight_smile: takže Adélka taky bude brzo ručičkama všechno chytat:slight_smile: když si neudělám na kojení culík tak mi vyškube polovinu vlasů:slight_smile: a když se k němu nakloním blízko hladí mě po tváři:slight_smile: je to sranda:slight_smile: miláček můj:slight_smile:
2. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.