• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
tak vlasy mi potvůrka škube taky, ale ne u koja, ptž to já kojím vleže a navíc mám culík :grinning: No, já ji dám tu hrazdičku pod stromek, pejska dostala už teď, tak ať má i něco většího pod stromkem :grinning: Jirka jí chce koupit nějakého usínáčka nebo co to, tak snad ji uděláme dárečkama radost, i když z Vánoc ještě nebude mít rozum :grinning: Ale budou to skvělé vánoce, letos na Štědrý večer budem poprvé jen my tři, vždycky jsme objeli obě rodiny, ale letos se mi nechce tahat malou v zimě po večerech nikam, tak budem hezky v klidu doma a další dny pojedem k rodinám a po svátcích bude mít adélka 3 měsíce :grinning:
2. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Holky smějou se vaše mimi nahlas? Štěpula začal včera...ale normálně se řehtá jako blázínek a vždycky se potom tak udiveně kouká co to vydává za zvuky a řehtá se tomu pořád dokola...je jako praštěnej:slight_smile:
2. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Adélka zatím jen ze spaní a i z toho jsem úplně hotová, směje se totiž nádherně, Jirka se vždycky rozplývá a oba se už těšíme, až se bude smát nejen ze spaní :dizzy_face:
2. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
:slight_smile: to je super viď taky sem z toho nadšená:slight_smile:

No nic já jdu koupat a vyrazím na tu dámsou jízdu:slight_smile: tak zatím pa a zítra mi držte palce ráno...snad to bude v poho:slight_smile: dobrou noc
2. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Určitě ti bude v poho :wink:
2. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
cau holky teprve vas docitam :grinning:

hrozne se mi libi slovenske slovo gýč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucinko, drtic odpadku je naprosto k nicemu, mame ho doma u rodicu, akorat do toho padaji lzicky coz se pak zasekne, vecne je ucpany, no uz v tom nemeleme ani slupky, a tusim ze to je snad i zakazany kuli potrubi, no uprimne je to vyhazovani penez :wink: tehdy stal 15tisic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky na UM jsem tu odbornik JAAA :grinning: mam vyzkouseny vsechny, Kristynka vypije teda vsechno, ale nejlepsi je HIPP Plus probio 1 a pak Nutrilon ale ten je zbytecne predrazenej.

Hami - lepi se na davkovac, ke konci kulickuje, peni takze to nejde videt kolik vypila 100kc 300g

Sunar - peni, 99kc 300g

Hipp je super, nepeni, ma v sobe probiotika, ma super dlouhou naberacku, nelepi, nekulickuje a je strasne nejlevnejsi 79kc 300g
2. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
gabi poradne se prezer cokolady, budeme na tebe myslet aby ti ji nezakazali, ja bych bez ni umrela :pensive:
2. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
i moje kristynka se smeje nahlas, dneska jsem ji chtela uspat ale tak se tomu smala ze jsem prestala a sly jsme si hrat

noo nic zas trpim samomluvou :grinning:
2. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
jani, si si ináč pokecala :grinning:

babenky, ja mám večer problém zaspať. Nech idem do postele o 22 alebo o 24 - tak či tak o 00,30 ešte čumím na hodinky, pritom by som taaaak rada spinkala. Potom dospávam pri dopoludňajšom Laurinkinom spaní - spíme obe :dizzy_face: . Zajtra máme to cvičko s masážou, tak som strašne zvedavá ...

krásne sníčky :pensive:
2. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak malá spala asi od 20:30 do 2h a já teď nemůžu usnout, i když ona i Jirka vesele chrní :grinning:
Žanetko, tak ať se cvičení Laurince líbí :wink:, pak pisni :slight_smile:
3. pro 2009 ve 03:16  • Odpověz
dobre rano :wink:

koukam ze jste ranni ptacata ja teda spim i u kojeni :grinning: vecer chodim spat v 21h a jak zavru oci tak spim :grinning:

tady je dneska mlhaaaa
3. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
dobré ráno všem :confounded:
3. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko.

No k tomu cestovaniu po postieľke: Jani to nebude tým vakom, že Kristýnka necestuje, lebo vo vaku je aj Alexander a teda cestuje si o 106 :wink: . Ale je pravda, že mu potom aspoň nie je zima.
3. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
No a Calli ku hrazdičke: je naozaj pekná, len pre takéto malé mimčo by to podľa mňa chcelo viac vecí čo visí, aby do toho mohlo trieskať a poťahovať to. Teda aspoň Alexander má rád, keď je tam milión vecí a môže to ohmatávať a plieskať do toho. Ja mám takú obyčajskú z DM a je super. Je pestrá a je tam toho veľa.
3. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
No, tak jsem moc nepospala, že já blbec neusla po tom koju v ty 2h :unamused: , pak se totiž vstávalo po 5h a pak už o půl 8...A já usla až kolem 4h :frowning2:
Zuzi, vidíš, to mě nenapadlo, tak já mrknu po jiné, jsem si říkala, že ji bude mít aspoň na dlouho :grinning:
3. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
holky já to asi nevydržím pokud to brzy neskončí, tak to asi nevydržím. V noci už to bylo co hodina kojení. Já už fakt nemůžu. Jsem totálně v pasti. Manžel dnes dojede pozdě z práce. :frowning2: a malinká mi tu pláče od rána žabka a já nevím proč, nic ji není horečku nic nemá. :frowning2:
3. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Miško :frowning2: Tak to je mi hrozně líto :frowning2: Zkus ji vzít ven. Strašně ráda bych ti pomohla,a le bohužel nevím jak :frowning2: A jestli je to ten spurt, tak to budeš muset nějak zvládnout, jen doufám, že to nepotrvá dlouho :unamused:
3. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Marti ona nechce ani do kočárku, už jsem to zkoušela, je strašně prostivná, chce se jen nosit a nosit. ale to jsem bojkotovala, protože mě bolí záda :frowning2: marti já doufám, že je to ten spurt. Nechci přijít o mlíčko :cry:
3. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
miso no ja nosim porad nebo ma rada kdyz s ni cvicim a rikam u toho rikadla.
3. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Miška, hlavu hore, aj Laurinka také dni pozná a aj ďalšie babenky tu o tom písali ... ste v treťom mesiaci...naozaj to najpravdepodobnejšie ten spurt bude. Tebe vysávač nezaberá??? Ja ho mám stále vybratý pri Laurinej posteli. Jednak na soplíky a jednak že ak neodhadnem a dám ju spinkať už veľmi unavenú, tak sa veľmi jeduje, plače a kričí a vtedy pustím vysavač a malá je niekedy do pár sekund a niekedy do pár minut tvrdá.... rodina sa mi na to smeje, že vysávač - najlepšia uspávanka :grinning:

A ty sa musíš ukľudniť, bože baby, presne viem ako to všetko prežívate :sweat_smile: , verte mi, že pri druhom už to bude iné, budete kľudnejšie :slight_smile: , lebo si uvedomíte, že všetko je tak, ako má byť, že aj ten plač k mimču patrí a proste niekedy mimino svoje dni má. Pri Maťkovi som nie jeden deň prerevala keď som nevedela čo mu je, a teraz pri Laure si poviem - aj ona má právo "mať svoj deň" a kľudne som ju na rukách celý deň nosila, no našťastie by som takéto dni mohla spočítať na prstoch jednej ruky...

Jasné že nie som jak kameň, je mi jej ľúto a som niekedy smutná, no oproti tomu ako to bolo pri maťovi, som fakt "kľudná" (... ale z toho cvičenia obavy mám xixi....)
3. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Jaji vysavač ji uspí tak na 10 minut a hned je zse vzhůru žabka jedna malá. taky ho mám po ruce pořád.
3. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
ahojik ženy :slight_smile:

Miška,fakt ma to mrzí,že si už taká zničená,sice som to už písala,ale ja som toto vydržala-musela vydržať celý TÝŽDEŇ,určite to ten spurtík máte a Zouínka rastie,preto je taká mrzutá a uplakaná.Drž sa Miška,myslím na teba.So spurtom je spojená aj laktačná kríza,ono sa to zase spraví.Navar si hov.vývar a papaj,čo to ide.Mne to na mliečko pomohlo.

Jani ahooooj,takto si si tu pokecala? :grinning: no s tým drtičom to vymyslel Libor,mali to doma /s exmanželkou/ a povedal,že to využívali na maximum,takže čo človek,to skúsenosť.Dnes sú drtiče trochu o inom,takže sa to dá zakryť,aby tam nič nepadalo.Ja ho teda nepotrebujem,ale celú kuchyňu si vyberám ja,tak ten drtič povolím Liborovi...

Inak ste mi nikto nereagoval na moje poznámky ohľadom zariadenia do domu... :pensive:

Žanetka,tiež ti ďakujem za typy,inak ja okno v kuchyni mať nebudem,teda bude až u jedálenského kúta,ale budem tam mať taký barový pult a s tým dávkovačom by ma to nenapadlo,batériu so sprchou som už včera okukla a páči sa nám :slight_smile:
držím moc palce na tom cvičení,snáď to nebude fakt nejaké nepríjemné pre Laurinku. To vieš,sme tu samé prvorodičky a ty ako skúsená zaslúžila matka dvoch detí máš už to vyplašenie zo všetkého za sebou :slight_smile: aj my na to pri druhom prídeme :slight_smile:

Ako tiež dopadla Gábi u dr...

Včera mi Kačka písala,že Lucinka má stále teploty,nemám kredit jej napísať,ale pojdem do obchodu,tak jej hneď napíšem...chúďatka moje...

Inak pečiete perníky na vianoce?rozmýšľam,že by som pár kvoli voni upiekla :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak tu zase na chvíli nakoukávám :slight_smile: Malej se ještě nahlas nechechtá, ale když se směje, tak u toho od začátku tak "houká", nevim, jak to popsat, někdy to stáhnu z kamery do počítače a pustím :grinning:

Perníčky píct nebudu, manža mi to rozmluvim, ať to pečení nechám na příští rok, až budem bydlet jinde a budem mít normální kuchyň... :confounded: :frowning2: ale mrzí mě to...
3. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile:

Tak včerejší dámská jízda byla fajn...přecpaly sme se čokoládou a ovocem:slight_smile: až mě pak bolelo řicho:slight_smile:

No a Štěpánek dneska v noci vstával před 4h a pak v 6h tak asi věděl, že potřebuju aby se napapal než odejdu k dr. :slight_smile: kluk můj šikovnej...no a sice sem chvíli stepovala před ordinací v zimě, protože měli ještě zamknuto, ale vyplatilo se to jet tam tak brzo, protože tam nikdo nebyl a já šla první...vzali mi krev a zatím nic jinýho neřekli...snad to prý může být ovlivněné ještě tím porodem...na výsledky si mám zavolat v pondělí tak uvidím :confused: ale po tý včerejší čokoládový párty ta krev bude asi dost sladká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani dík za rozebrání UM:slight_smile:

Luci já sem nereagovala na ten výběr asi proto že se mi všechno co si napsala líbilo a neměla sem žádnou připomínku...promiň :pensive: :sweat_smile:

Jajko hodně zdaru na cvičení a ať se vám to oběma líbí:slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Já taky nic nepeču...minulej rok to bylo k ničemu a letos stejně přes svátky nebudeme doma tak to namá cenu :confused: :dizzy_face:

Kate už je ti líp?

Nám se dneska nahlásila návštěva...přijede Járova mamka a máme v plánu o víkendu na Staromák na vánoční trhy a na strom se jít podívat a pak večer na čerty navštívit Adélku a Járovu sestru...tak už se docela těším:slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
grabu - pořád nic moc, ale je to lepší.. jen včera jsem zas měla teplotu :frowning2: a malýmu asi nedělá dobře med v tom množství v jakým jsem ho jedla kvuli uzdravení se :-/ tak měl chudák trochu průjem... ale jak jsem ten med přestala jíst, začlo mě zas bolet v krku, tak je to takový na prd :frowning2: paralen si taky pořádně nechci brát... a malej se dneska v noci vzbudil asi dvakrát :-/
3. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
ale teď je teda docela hodnej, roztáhla jsem mu tu hrací deku, tak mlátí do toho hracího míčku, co je na ní a já mám zas pocit, že mě odvezou do blízince, pokud se mu to nepřestane líbit :grinning: nevim, proč je nejvíc nadšenej z hračky, která dělá největší randál :grinning:
3. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Peti,to je na nič,že ti stále nie je moc dobre. Čo si dávaš na teplotku? nechcem plašiť,ale paralen snižuje tvorbu mlieka,preto píšu,že by sa mal dať iba jeden deň,ak to neprejde,treba k dr.
No to vieš,oni sa im práve páčia najviac hračky,ktoré nás najviac netešia :slight_smile:
Prajem ti,nech ti je čo najskor lepšie :dizzy_face:

Gábi,inak,včera si písala,že sa začal malý smiať nahlas,tak to majú opäť rovnako so Samíkom,aj on sa v ten istý deň začal smiať nahlas. Je to fakt kúzelné.
No tak uvidíš,čo ti povie po výsledkoch krv dr,uvidíš,že to nebude nič zlé.
Včera si si to teda užila,ach jo,aj ja by som rada...nie je ale s kým...

Ja piecť niečo musím,lebo Libi si to nakoniec vybavil a bude od 24.-28.12.doma,tak aby mal čo chrupkať,on sladké totiž rád :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
luci - já jsem si dávala půlku předevčírem a včera na noc jeden paralen, neberu ho často právě kvuli malýmu... ale asi zavolám k doktorce :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
No tak som vás po poslednom príspevku musela hneď opustiť, lebo malý už bol hore a išli sme šupom k mudr. na očkovanie, takže to máme za sebou a uvidíme ako to chudáčik môj malý zvládne. Zatial je hrdina, len neviem ako pospíme, lebo doma spinká tak maximálne pol hodinky, tak uvidím, či si to predĺži ke´dže nepôjdeme von.

Calli na neskôr by bola tá hrazdička super, ale ak ju chceš pre Adelku na teraz, tak by som ešte na tvojom mieste popozerala.

na tú našu manžel vždy všetko čo sa dá z hračiek , ktoré drobec má dať, tak to tam hneď pripne a má tam toho potom neúrekom avšetko do všetkého búcha, ked do toho udrie.
3. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.