• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Já jen na rychlo píšu od mamky. Jani, tak to jsem ráda, už se těším, až dorazí to moje :slight_smile:
5. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
marti, krásne spinkanie, som počula že si si včera pokecala s mojim milankom :grinning:

gabika, peti, ďakujem

jani, snáď bude hafan dobrý a rodičov bude "zabávať" dlho predlho

my sme dnes zvládli vianočné darčeky, milanko sa vonku prechádzal s laurinkou a ja s maťom sme vyprášili celý Aupark (hooodne veľké nákupné centrum :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
5. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
... a peti, už máme deku, ale u vás v čechách :confounded: , poštovné bolo drahé tak sme to objednali k švagrové, príde 25.12. tak laurinka bude mať darček deň po vianociach :sweat_smile: , myslím, že sa za to na nás hnevať nebude :grinning: ...
5. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Žany, tomu se ani nedá říkat, že jsem s ním pokecala :grinning:, jen mi napsal, že ty a Laura spíte :grinning:
Jani, tak to je krásné, že už je štěňátko u vašich :slight_smile: Ségra taky shání, ale NO, ptž jim teď umřel :frowning2:
6. pro 2009 v 00:18  • Odpověz
ahojky holky. já jsem totálně ale totálně vyřízená. Dnes je to přesně týden a pořád žádná změna. :cry: snad se to změní večer a konečně bude fajn noc. Já už totiž fakt nemůžu a i manžel už je unavený. Malá je z toho taky špatná. Já nevím, že nás musí pořád něco mlátit po nohách :frowning2:
6. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
Miško :frowning2: Snad už to bude lepší. Moc na tebe myslím, drž se holka :frowning2:
6. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
martinko my už fakt meleme z posledního :frowning2: je mi jí ale strašně moc líto
6. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
miška, a stále rovnako??? žiadna zmena??? ani malilinkatá?

marti, ja viem, len sa milan smial, že si "pokecal"

baby, za chvíľu je 14 - laurinka bude mať 4 mesiace ukončené a ja skúsim mrkvičku, zemiačik ... teda len lyžičku ako mudra povedala, ale som na to zvedavá :slight_smile: (len to kako potom už nebude také, aké je teraz, keď nám mimča začnú papkať "normálne")
6. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky holky, tak my jsme se včera byli kouknout na vánoční trhy tady u nás, je to tam super, jen tam bylo na můj vkus moc lidí a s kočárem se tam jezdilo blbě... asi se tam půjdu podívat nějakej všední den dopoledne, to to není tak hrozný... Každopádně malej byl celou dobu zlatej a buď koukal a nebo chrněl... V noci sice zabral zase až ve tři, ale co nadělám...
6. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jinak prosím všechny, co mají nový udaje o mrňouskách, aby mi je poslali do IP, aŤ mužu zase aktualizovat tabulku :slight_smile: díííky :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tady je dneska nějak mrtvo :slight_smile: Já se zkoušela s malým vážit a když je oblečenej, s plínou, vychází mi, že váží cca 7kg... jsem zvědavá, kolik bude mít u doktorky :grinning:
6. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
jaji nic žádná změna ani malilinkatá :frowning2: já jsem z toho opravdu zoufalá a ke všemu dneska od rána strašně pláče kvůli bříšku :frowning2: a zase mi už nekaká já už fakt nevím, každej mi říkal vydrž do 3 měsíců pak bude líp a teda spíš je t horší a horší a já nevím jak jí pomoci, je mi jí moc líto žabičky
6. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
miška, mudr ti povedala že vydrž týždeň či dva??? ak to je také zlé, tak neváhaj a skoč za mudr ešte raz, nevadí že to bude skôr, veď oni sú preto mudr, aby pomáhali aj v takýchto prípadoch a hlavne, ja osobne verím tomu, že keď je mamina unavená, nervná, nesvoja, smutná .... tak sa to na to mimčo prenáša, takže ja by som za mudr išla, aby som sa ukľudnila, keď mudr mimčo pozrie povie, že je všetko oki, že priberá - v takom prípade by som Ti fakt poradila, skús z domu vypadnúť niekam preč, kde budeš chvíľku v kľude, trošku porelaxuješ ( kino, kamoška, massáž, kaderníčka, divadlo, ja sa vyšantím aj nákupmi....) a tento čas bude len Tvoj, kedy aspoň nachvíľočku vypadneš z reality :wink: - mliečko naškrečkuj, odstriekaj a môžeš fičať.
No a ak mudr povie že mimčo nepriberá, že teda treba UM, tak sa svet nezrúti a Zouinke fukneš nutrilon alebo niečo. A možno všetci picneme, keď nám o chvíľu napíšeš, že malá má prvý zúbok :sweat_smile: .
... no uvidíš, za mudr skoč, nech sa netrápiš ...
DRŽIM PALČEKY MOOOOOC
6. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
No ahojky, tak som tu, ale len na skok. Potom šup do postieľky, lebo Alexander sa rozhodol, že súciti so Zouinkou a večer je vkuse hore. To od toho nešťastného očkovania. Dúfam, že to prejde, lebo už neplatí ani to, že večer zaspí sám. musím ho uhúpať, tak ako kedysi.

Takže moje Vianoce a koláčiky sú teda úplne v nedohľadne.

Peti, ja sa sním vážim pred kúpaním, teda je nahý.
6. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
dobré ranko

prvá, prvá, prvá :slight_smile: ( po 3,5 hodinovom spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

večer som opäť nie a nie zaspať, beruška sa prebrala o 1,00 - a to som EŠTE nespala, potom po kojo zadiremkala tak do 1,30 - JA SOM STÁLE NESPALA a zrazu sa zobudila a neviem čo, no niečo ju trápilo. Zaspinkala až o 3,00, a to som už konečne zaspala i ja. No a ráno papka o 6,30 a teraz spolz kecáme v obývaku, lebotatinko nám ešte spinká, ide na popoludňajšiu... Snáď po takejto noci konečne večer zaspím NORMÁLNE!!!!!!!!!!!
7. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojky holky, tak to je asi za náma. V noci jsme konečně spinkali normálně a kojili jen ve dvě hodiny v noci. spinkala od půl osmé. tak snad se to vrací do normálu a ráno vstávala až teď v 7:45 a vzbudila se s úsměvem na tvářičce, tak snad je to už za náma. Ještě kdyby se mi rozkakala sama, tak budu spokojená jak želvička. Ale jde na ní vidět, že je sama zase spokojená, že se vyspinkala, bez problémů. A to jsme měli strach, že nebude chtít spinkat po tom týdnu v postýlce, protože pravidelně končila u mně v posteli, ale spinkala bez problémů. Jen abych to nezakřikla :unamused:

Žanetko, malá právě přibírá moc, od středy od kontroly doktora přibrala do včerejška do rána 300g to je masakr :unamused:
Žanetko nad tím zoubkem jsme taky přemýšleli, jelikož ona nehorázně slintá a snaží se cumlat snad vše co je v jejím dosahu :grinning: ale když pan doktor koukal do pusinky, tak to zatím nevypadá, tak uvidíme.

Holky jestli je to za náma, tak ještě že tak.
7. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobre rano

tak Misi super ze je to za vami.

Kristynka me normalne vcera nekakala :confused: to se jeste nestalo tak doufam ze dnes :confused:
7. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
holis ani nevíš jak jsem ráda, akorát od rána strašně tlačí a sem tam se rozpláče, ale nic z ní nejde :sweat_smile: ale snad se jí zadaří samotné a nebudu jí muset pomáhat.
7. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
No me se kristynka uz vykakala ted tak jsem mela radost, ale je toho jaksi mmoc :confused: a je to tuzsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
to závidím Zoují pořád tlačí a nic :unamused:
7. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Míšo...supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, že už je to zas v normálu :slight_smile: Moc jsem na tebe myslela :slight_smile:
Teď ještě to kakání a bude to úplně perfektní :wink:

Jani, malá toho taky vykaká víc, když jeden den nic :slight_smile: Ale teda tužší to nemá :confused:
U nás byl včera uvřeštěný večer, jedlo se taky, co hodinu, ani nutrilon nezabral, pak ve 22h usla u prsa a spala do 6h a pak do 9:15 a teď ležká v posteli, sem ji nechtěla přenášet, ať si ještě chvilkku zdřímne...sice občas slyším zamručení,ale to byl asi jen prdík :sweat_smile: , ona má s prdíky pořád strašnou práci, nevím proč, když pořád kope těma nožičkama :fearful:
7. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
calli ahojky jj třeba se i to kakání upraví, ale moc tomu nevěřím
7. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
A doktor ti nijak neporadil?
7. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
calli řekl mi že to musíme vydržet, protože jí nic nezabírá a ona už vše i odmítá. Prý se většinou bolen miminko zbaví tak ve 4 měsících. takže uvidíme za měsíc.
7. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

waci to je super že se malá konečně zklidnila a tak hezky ti spinkala...snad je to už za vámi..ťuk ťuk ťuk:slight_smile: ať ti to nezakřiknu:slight_smile:

my měli fajn víkend...v sobotu jsme byli na Staroměstským náměstí podívat se na rozsvícenej strom a dali sme si trdlo a prošli trhy..ale bylo tam šíleně moc lidí, takže sme z toho zas tak moc neměli...a na čerty sme byli u Járovi ségry, přijela tam i jeho sestřenka s dvouma dětma tak bylo veselo...všichni slibovali že udou hodný a že si budou uklízet a třásli se u toho jak osiky:slight_smile: ale básničku statečně řekli všichni:slight_smile: i Štěpánek dostal čokoládky:slight_smile: tak mu je musím sníst aby je dostal do mlíčka:slight_smile:
No a včera sme byli Letňanech na nejaé oslavě narozenin dětské televize minimax nebo co a to si děcka taky užily takže super:slight_smile: Štěpula to skoro všechno statečně prospal, takže to bxlo fajn:slight_smile:
No ale sem ráda že mám zase dneska svůj klid a prázdnej barák:slight_smile:
7. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Jani Štěpula taky nekaká...teď už teda občas kaká ob den...ale není u něj vyjímka ani to když nekaká týden...takže si z toho hlavu nedělej...oni prostě všechno strávěj...no a když pak náhodou kaká...tak je toho plná plína a je pokaděněj až na zádech...takže ho musím vždycky celýho převlíknout:slight_smile: no a je to taky tužší než když kakal každý den...neboj...pokud se ti nějak nekroutí a nebrečí tak je to v pohodě a nic se neděje...my taky tak začínali že to byl nejdřív den bez kákoše, pak tři dny a nakonec i 10...ale už sem si zvykla a nestresuju...když je spokojenej tak co:slight_smile:
7. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Holky volala sem si na ty výsledky těch jaterních testů a prý že to mám jen dvakrát vyšší ty hodnoty tak to prý není tak strašný...ale že mám jíst hodně mléčných výrobků a že prý jestli sem neměla žloutenku nebo mononukleozu...ale já o ničem takovým nevím, to bych si snad všimla ne:slight_smile: no tak sem jí říkala že sem akorát 3 měsíce po porodu a ona říkala že to může být i tím...no a že to budou po 1/4 roce sledovat a kdyby se to zhoršovalo tak pak bych musela přestat brát prášky, ale zatím že prý můžu:slight_smile: tak snad to není nic strašnýho s těma mýma játrama a uvidíme za 1/4 roku:slight_smile:
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Koukám že si tady kecám sama se sebou co :grinning: kde ste všechny zase? :fearful:
7. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojky, tak super Waci, že ste pekne spinkali a Gabi super, že to je všetko celkom v pohode, ono sa to určite ešte úplne upravý.

No my sme mali zase bujarú noc - tak dúfam, že ho to prejde, lebo cez deň sme normálka. Iba zaspávať mi už nechce v postieľke.
7. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Ja som tu, neboj :wink:
7. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.