• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
Ahoj holky, doufám že tu nebudu dlouho sama, abych se nebála:slight_smile: Mám doma 10 měsíčního synka Josífka, a řekli jsme si s manželem, že až malýmu bude rok, že bychom mohli ještě polechtat štěstí o druhé mimi... Zkraje září jedeme na dovolenou na Šumavu, jedou i Honzy rodiče, takže hlídání pro malýho bude :grinning: a kdo ví, třeba si přivezeme šumavčátko... Já každopádně teď chci začít baštit Calibrum baby plan (optimum prý je 2 - 3 měsíce před plánovaným snažením) tak uvidíme. Pepa se povedl dá se říct na poprvé - úplně poprvé se to povedlo taky, ale to jsme v 7tt potratili, a Pepa přišel vlastně hned poté, přestože mudr kladla na srdce šestinedělí :sweat_smile: nekrvácela jsem, nebolelo mě to, tak jsme to asi po 3 týdnech zkusili, a výsledek? teď mu prdelkovi rostou špičáky :sweat_smile: a asi ho to pekelně bolí :unamused:

Takže uvítám další podobné snažilky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky,mužu se přidat?Mam v plánu taky druhé snažení v září :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
lucbra jéééé vítej :slight_smile: koukám že jsme zatím samotinké ale snad se to brzo změní a holky přijdou - minimálně o jedné ještě vím, ta taky chce snž od září :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojicek holky:slight_smile:
pepibubu...koukam jak krasne Vam chlapecek vysel po tom potratu...ja jsem potratila ted v pondeli...:frowning2:((( v 6tt...po revizi pry se nema tri az sest mesicu otehotnet...obdivuji, ze jste meli tu odvahu jit do toho tak rychle...mela bych strach z dalsiho nezdaru.. u nas je docela problem, ze pritel ted bude cca pul roku pryc, ale prijede se podivat na cca dva tydny v zari...premyslim o tom, ze bych se domluvila s dr ohledne hormonalni lecby a vyvolani ovulace na tu dobu:slight_smile: jiz mam doma nejake hormony ktere mi dal, protoze jsem chtela otehotnet rychle..coz se podarilo bez hormonu, ale zase to nedopalo:frowning2:(((( tim padem bych se mohla pridat i k Vam:slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím do klubu:slight_smile:Přiznámse, že mě se do toho teda zatím moc nechce, protože ted si to s Tádíkem užívám a baví mě to a už je to taková pohoda:slight_smile: Ale už to odkládáme delší dobu, takže v zářííí huráááá na to!
2. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
ahoj pepibubu
tak už taky plánujete druhé mimčo
supééééééér
moc držím palečky ať se brzy zadaří :wink:
snad se potkáme v čakovicích
2. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
jůů Pepi koukám,že si se toho ujala opravdu na plno :dizzy_face: Ráda bych se přidala už teď v září,ale jak sama víš nás to čeká o pár měsíců později :slight_smile: Budu moc držet palečky,aby to bylo taky poprvé jako u Pepína :sunglasses:
3. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
jeeeeeeeee..vy už plánujete druhé mimi...a my stále nie a nie to prvé :frowning2:
3. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Lajlo, achich... No... mně namotaly kamarádky, že po spontánním potratu, navíc potvrzeno od doktorky že jsem vyčištěná tip ťop, je to "jako pohnojený" a máme to zkusit... Tak jsme to opatrně zkusili (no ještě opatrnějc než úplně poprvé :grinning: ) a když to bylo bez problémů - žádný bolesti, výtoky, špinění, tak jsme se začali milovat normálně....

Když jsem pak šla k dr na potvrzení těhu, tak se ptala "a kdy jste potratila?" tak jsem jí to řekla, a ona se zamyslela - evidentně počítala a dopočítala že jsme nevydrželi... tak se na mě šibalsky podívala a usmála se :slight_smile:

Lufinko, neboj, mimi přijde až bude správnej čas :slight_smile: a jestli je "83" rok narození, tak ještě není až tak kam pospíchat :slight_smile: vím že se to líp řekne než udělá, ale věř miminku, že ví kdy má přijít :slight_smile:

Lenerko no jo už je to tak :slight_smile: Přece nenecháme Pepču jako jedináčka :slight_smile: a jak je tobě?
3. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
pepi taky tě obdivuju já jsem po revizi 14 dní po zamlklém těhu a chci vydržet šestinedělí
3. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
dabli - no, já dost věřím intuici a vlastnímu tělu... a kdybych opravdu cítila že NE, tak bych vydržela i přes 6n.... Ale takhle to bylo tak, že jsme vydrželi asi 3 týdny (přesně nevím...) Řiď se sama sebou... ono v dnešní době je intuice tolik utlučená že ji člověk už ani neumí většinou používat, ale stojí za to se to znovu naučit :slight_smile: A pak, když jsme otěhotněli, tak jsme měli půst až do 12tt - bála jsem se aby se sexíkem Pepča nestrhnul :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,taky se k vám hlásím do klubu.Teď v neděli budu týden po samovolném potratu.Včera jsem byla na gyn.a prý vše v pořádku tak bych se chtěla od zaří pokusit o další mimčo.Budou to dlouhé 3.měsíce.tak doufám že to vyjde.
pepi to je prima že vám to po potratu tak krásně vyšlo.To ráda čtu :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Gejbule vítej :slight_smile:

Jé holky mám radost že "zářijovek" bude dost a dost :slight_smile: Už to vypadalo že tohle téma propadne do hlubin koně :slight_smile: A počkejte, až pak založíme "druhosnažilkové těhule," to teprv bude něco.... :dizzy_face: Asi jsem magor ale já se moc těším... Vím že to zkraje bude asi hukot, ale myslím že to za to stojí :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
pepibubu moc dekuji..ja uvidim co mi rekne dr pristi ctvrtek na kontrole a uvidi se:slight_smile: ale asi to necham az na to zari...jestli to pujde nejak vypocitat a nebudu to hrotit..kdybych zase potratila asi bych si to hodne hodne moc vycitala...
gejbule vidim, ze jsme na tom cca stejne s tim potratem:frowning2:((( akorat u me nebyl zamlkly ale zacla jsem krvacet...vidim ze to asi bylo v nedeli? ja v pondeli...proc se ptam...ty uz jsi byla na kontrole u dr? mi rekli az za deset dni....jinak ja furt krvacim..ty jsi v pohode? zacinam mit nejake obavy..jestli je to oka nebo ne..i kdyz jsem na netu cetla ze nektere holky krvacely cca dva tri tydny...
3. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky já měla mimoděložní v květnu,takže snaženíčko srpen-září,taky čekací doba 3měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám přes měsíc za sebou a docela to uteklo.Už dorazila i první MS tak mě teda výmečně potěšila :wink:
Jinak vám všem přeji at to rychle utíká a na testu hnedky dvě čárečky :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
lajla já jsem tentokrát taky začala slabě špinit a za pár hodin už jsem krvácela hodně :frowning2: .Byla jsem v 7tt ale mimi bylo menší tak 5tt.Ještě ani srdíčko nebylo vidět.V nemocnici to chtěl ještě udržovat ale už nebylo co protože to ze mě vypadlo samo.Hned mě vzali v neděli na revizi a večer mě pustili domů.Kontrolu jsem měla do týdne u svého doktora.Tam jsem byla včera.Dělal mi kontrolní UTZ jestli je děloha čistá a vše OK.Taky ještě špiním tak neboj je to normální že ještě krvácíš.V kterém jsi byla týdnu ty?Já už toho mám za sebou trochu víc.Před Lucinkou jsem potratila 2x a pak se narodila Lucka.Tak pevně věřím že mi to ještě naposledy vyjde.S dětma jsem začala hodně brzy/museli mě zplnoletnit/ale až teď si to fakt užívám :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jak se holky chystáte na mimčo :slight_smile: ?Myslím třeba vitamíny atd.Ono asi nic jiného dělat nejde :angry: nebo jo?Já baštím jen kyslinu listovou a chci začít s vitamíny :wink: .
3. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
gejbule diky moc...ja jsem taky byla na zacatku 6tt...ale uz jsem to brala jako hotovku, vubec jsem si nemyslela, ze se mi neco takoveho muze stat...bylo to moje druhe tehu a prvni potrat...u me zkolaboval gestacni vacek...takze mimi ani nemelo prostredi na to se vyvijet :frowning2: :frowning2: :frowning2: na srdicko bylo asi brzy..takze taky nic:frowning2: ja myslim, ze psychicky bych vice potratu nedala..a nevim jestli bych do dalsiho mima sla...tento me docela vzal drasticky...hure jeste v tom, ze nemam podporu psychickou ze strany pritele..takove veci neresi, resi si to asi chlapsky v sobe, coz je mi na.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze bulim a trapim se sama....no a u nas ticha domacnost...k tomu ty hormony, tak je to fakt silene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ja furt beru calibrum baby a brala jsem i listovku, ale calibrum staci a pred revizi jsem si koupila tehu napoj granulovany, tak ho popijim....
3. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
lajla,to mě teda mrzí že nemáš podporu,protože je to potřeba.Ale tady na koníku je dobře :slight_smile: ,rádi tě podpoříme psychicky.
Jinak já beru listovku,calibrum a od 1.dne MS piju kontryhel.
Holky at nám ten čas letííííí :slight_smile:
4. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Ahoj, no já dneska zobla první Calibrum baby plan :slight_smile: a řeknu vám, zvláštní, a krááásnýýýý pocit :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
pepibubu to je dobře :grinning: taky se cítim dobře že to baštim :grinning:
4. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Holky a jak na to reagujou vaše rodiny - myslím vaši rodiče, tetičky atd? Do mě všichni hustěj ať zůstanu při jednom... Nejlepší argument je "dalas mu kluka tak ať ti dá s dalšíma pokoj..." :confounded: To že bych druhý mohla chtít i já (jedináček) protože vím jak mi bývalo smutno, je jaxi nebere...

Prostě vím, že jak jsem to u Pepína troubila do světa hned, tak o druhém jim řeknu, až jejich přesvědčování abych si "to" dala vzít bude zbytečný :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak u nás jsou zase všichni nažhavený na druhý mimi :slight_smile:
a kdybych se měla podruhé narodit,tak bych do toho šla hned po roce taky :slight_smile:
A už vubec nechci aby byla jedináček,to by jí bylo jednou smutno.
4. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Asi to bude hukot, než obě odrostou tak aby si mohli hrát, ale přece jen, nejsem z nejmladších maminek (za dva týdny 31) a čekat zbytečně dýl se mi nechce...

A tu svou rodinu beru tak, že oni můj život nežijou, tak ať nekritizujou.... A když už chtěj kritizovat, tak ať si posloužej, budou mít aspoň o čem mluvit a nemusej kvůli tomu číst Blesk, Spy a podobný hovadiny :grinning:
4. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Oni to zkousnou :grinning: a pak si radostí sednou na ..... :slight_smile:
Maš krásnej věk,vždyt někteří teprve plánujou miminka,mě je 24 :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Lucbra :slight_smile: a když nesednou tak nesednou :slight_smile: a musím se ti taky pochlubit, troubím to teď do všech témat kam chodím :slight_smile: Pepíno dneska udělal první krůček :grinning:
4. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Jasný je to tvoje rozhodnutí :wink: ,já bych ráda i tři a více dětiček :grinning: ja je zbožnuju :dizzy_face: :dizzy_face:
To máš doma tedy pěknýho šikulku :dizzy_face: počkej za chvilku mu nebudeš stačit :slight_smile: moc gratuluju ke kručku :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Luc no uvidíme, třeba až budou první dvě odrostlý, tak si taky pořídíme benjamínka :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
No to by bylo pěkný,když pojedeš takovym tempem :grinning: proč ne.
Jdem nakoupit,tak zatim pa
4. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Luc - dobře si nakup :slight_smile:

A benjamínka jsem myslela s rozdílem min. 10 let od mladšího :grinning:
4. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Tak jsem zpět,tam je zase vedro.Určitě bude bouřka zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nelča od rána prudí že chce do bazénu,to bude zase domlouvání ,přemlouvání :grinning: ty děti jsou kachny,je jedno jestli prší nebo je zima.Ale musíme jim to dopřat,todle léto bude na prd asi.
4. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.