• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
autor
Ahoj kraslice :slight_smile: Dneska tu moc nepobudu, mám nějaký lítání po městě tak malej bude u táty v práci abych měla volný ruce :slight_smile: ale zítra si to vynahradíme :slight_smile: nebo jéééé, vlastně můžem i večer, H. jde s rodiči a ségrou do divadla :slight_smile:
21. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
ahojky,tak pepi si taky něco pěkného kup :grinning: jinač já taky nechodim s nelou do města to je hruza :sweat_smile:
dneska máme v plánu výletnim vláčkem ject do města na zmrzku,tak si sednem v cukrošce a něco zbaštíme :grinning:
21. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
Luc - heh no já mám lítání po doktorech... ale taky je v plánu knihkupectví :slight_smile:
21. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jste nějaké rozlítané,... Já sedím v práci, ale v pátek už letíme na dovču, takže to nějak vydržím :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Aja ty aspon v pátek ale já až někdy začátkem srpna :angry: a tady to počasí mě vytáčí :sweat_smile: tobě už to uteče :grinning:
Možná už na dovče bude snaženíčko :dizzy_face: :dizzy_face: už se těšíííím
21. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Lucbra - vzhledem k tomu, že jsem měla ovu asi minulý týden, ještě jsem ani nedostala porevizní MS (čekám ji v den návratu z egypta), tak o nějakém snažení nemůže být řeč (ale v koutku duše tajně doufám, že MS už žádná nepřijde a já budu těhulka až do zdárného konce a mimčo budeme mít na jaře...
21. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
aja já myslela na sebe to snaženíčko na dovče :sunglasses: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
aja ted mě to cvaklo vy už na tom pracujete?? :slight_smile: tak to držim palečky at Ms nepřijde at máte jarní mimi :dizzy_face:
já právě myslela že čekáš až po 1.ms no jo asi v tom mam zmatek
21. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
lucbra, taky jsem si myslela, že čekám na 1.MS, ale nějak se nám to vymklo :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
aha :grinning: i to se stává :sweat_smile: tak snad se to vymlko správnym směrem :wink:
21. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
já myslím, že MS normálně přijde a pak už to klapne :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dneska byla v caru na konzultaci co budeme dělat a tak bylo to celkem v pohodě a vysledek je že půjdu na imunologické vyšetření a pak další IVF v pořadí už 4-té mezi tím prý můžeme zkoušet IUI tak uvidíme...bylo by super kdybych na imuno už nemusela :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
aja: to jsem zvědavá s jakou se vrátíš z dovolené možná už bude ve třech jak to tady pozoruju :grinning:
21. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

alex bylo by to pěkné, ale raději bych kdyby v sobotu dorazila MS a pak se do to ho pustili... Zase na druhou stranu pokud by to mělo dopadnout OK bez problémů, tak a´t už jsem klidně těhu :sweat_smile:
22. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Ahoj kraslice, tak doufám že tím dnešním vedrem se neuvaříme natvrdo :grinning:

My asi vyrazíme směr nezbytný nákup jakmile se malej nasnídá, abychom se vyhnuli těm nejhorším pařákům. Já si potřebuju vyzvednout něco z lékárny, a malýmu mlíčka od Nestlé, v těchto hicech jsou oblíbená večeře, to do něj těžko narvu kaši... :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
čau kočky,má být až zítra těch34 st,ale dnes má být taky pařák
Nela když je vedro tak jí jen nanuky :sweat_smile: už jsem zní na švestku :grinning: ,dnes nám přijede tatínek huráááá :grinning:
22. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Luc - tak jí aspoň dělej ovocný sorbety, sama.... Dostaneš do ní ovoce a budete spokojený obě :slight_smile: Já zrovna snídám chleba se šunkou, tou výběrovou, nejvyšší kvality, a malej mi jí ujídá :slight_smile: měl dohromady tak čtvrt plátku, ale je spokojenej jak chroust na jaře :grinning:
22. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Do nelči dostanu k snídani maximálně jogurt a to až tak v 10hod nejdřív.
Ale jinak papká hezky od mala,je hlavně masová :grinning:
Když jsme byli na dovče tak jsme chodily v hotelu na snídaně a jí se uplně zvedal žaludek.Ale od září jde do školky ,tak třeba tam snídat bude :wink:
22. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko holky,

tak já dnes naposledy v práci a večer frčíme směr Egypt :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
ahoj holky,aja už letíte dnes???tak si to moc užijte :grinning:
holky dnes tu bude asi na chcipnutí :sweat_smile: tak přemýšlím jestli s nelou na koupák nebo ne,aby nechytla upal nebo něco protože dnes to bude asi jak na sahaře :grinning:
Včera jsem si nechala venku na lavičce peněženku,1000kč,občanka,pojiřtovna atd,no a ráno jak jsem otevřela oči tak tam utikam a byla tam :grinning: :grinning: už jsem se viděla jak lítam po městě a vyřizuju si vše nový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem byla včera na kontrole vše ok dokonce máme v pravo 20mm folík, ale sliznice strašně nízká takže to vypadá že vše funguje a rozhodla jsem se ža do toho půjdu po první porevizní takže třikrát hurá!!! :grinning:
23. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
aja: přeju krásnou dovču pořádně si odpočiň naber sílu a v srpnu hurá na to jdu do toho taky doufám že se brzy zadaří :wink:
23. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
lucbra06: to je super že tam ještě byla to lítání po úřadech je děs
23. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
alex no měla jsem z toho hlavu v pejru :grinning:
alex taky snaženíčko v srpnu??Já taky čekam na tu MS a hurá do toho,manžovi jsem to oznámila a řekl stačí říct :grinning: tak at se nám včem brzy zadaří :grinning: ,taky čekáš na MS??
23. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
lucbra06:jj čekám na porevizní MS a už fakt nebudu na nic čekat čas rychle ubíhá, ale fakt nevím kdy mrška dorazí - už aby tu byla :grinning: musí se nám zadařit brala bych i ráčka :sunglasses:
23. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
to já bych se už taky snažila, ale Honza říká, že by nás to pak mrzelo, že jsme nevydrželi jak jsme slíbili Pepčovi že ten první rok jsme tu jen pro něj... A na argument "ale pro to druhý nebudeme celej rok jen pro něj, přece budeme muset pečovat i o Pepína," prostě neslyšel
23. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
začátkem srpna to dostanu a hurá na to
alex jak dlouho máš po revizi??
pepi vyrž :grinning:
23. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
pepi: musíš vydržet, ale myslím že to rychle uteče :wink:

luc: dnes 21den, ale fakt nevím kdy dorazí........... :frowning2: normálně mám cykly 28
23. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
jak jsem si včera měnila fotku v pase a motto, tak mě taaaaaak svrběly prsty tam to "snž" dát... ale přišlo mi to vůči H. nefér.. :slight_smile: ale slušelo by mi tam...

No co tak bude slušet za pár dní :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
to si piš :wink:
23. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.