• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
alex já to dostala přesně 5 týdnu po zákroku,ale mám cykly 33dní
Neboj ona tě ta tetk z červwný lhoty navštíví :grinning: :grinning: máš čas ještě.Tak nam vyjde třeba nastejno to snaženíčko počítam že do 10 dnu dorazí ke mě :sweat_smile: .
23. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
lucbra06: tak to bych brala :grinning:

uvidíme doufám že nebude moc otálet
23. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
taky jsem se na ní moc těšila :grinning: a ted se nemužu dočkat druhý :grinning: ted se nám to povedlo hned ale boužel mimoděložní,tak doufam že ten druhej vejcovod bude hodně,hodně aktivní :grinning:
23. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
já se zase těším až mi tahle mrcha co mám skončí... nějak mě extrémně nebaví.... :grinning:
23. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
:grinning: pepi to mě teda baví,je to taky cesta k mimi a už se neuprosně blíží,ta cesta :grinning:
A já snad ztoho budu i na nervy,čím víc se to blíží tím víc jsem napnutá jako špagát :grinning:
23. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dneska snad bude snesitelnější počasí, včera to už bylo na budku... Ale musím se pochlubit, Pepča stál absolutně bez oporoy, držel knížečku a stál ve vaně, kde ho táta sprchoval :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
krásné ráno děvčata :slight_smile: jak se máte co nového co starého :grinning: ?
pepi pepča je moc,moc šikovnej,ci nevidet budet běhat :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky jak se daří?

já jsem dnes 25DC a pomalu vyhlížím 1.porevizní MS už se jí nemůžu dočkat :grinning:
27. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoj, mě skončila předposlední nesnažící se mrcha :slight_smile: zvláštní pocit
27. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
pepibubu: to je super takže ještě jedna a hurá do toho - to se budeme snažílkovat společně at už je září 3x hurá :grinning:
27. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
jj a nebudem samy, vím ještě o několika holkách, jen je sem musím nalákat :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
hurá,hurá,hurá :grinning:
Alex já jsem taky dnes 25dc tak to je dobrá náhodička :grinning:
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
lucbra06: toje super :grinning: , ale obávám se že příští cyklus to bude bohužel jinak čekám na 1.porevizní MS a před tím jsem měla cykly 28 tak doufám že se to brzy vrátí do normálu :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Já myslim že se ti to urovná,já mam těch 33 no :astonished: taky uvidim jak ted přijde,do ovulky jsem byla kontryhel na rust sliznice a léčí to i po tý revizi tak uvidíme jak to pusobí
27. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
jj taky ho piju a jde to poznat sliznice je dobrá a taky kontryhel zabranuje zánětům a tak
27. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
a jak to poznáš :grinning: :grinning: ??
27. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
říkal doktor :grinning: před tím než jsem ho pila tak sliznice ucházející ted dobrá - teda před těhotenstvím....
27. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
jo aha :grinning: tak to budu muset říct tomu mému doktoroj at mě jí taky zkoukne :grinning: jsem si na příští ovulku obědnala testy at to mam potvrzený na papíru :grinning: tenhle měsíc byla normal jako předtim stejný bolesti,hlenik atd :sweat_smile: at už nám to uteče :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojicek holky :wink: zdravim..tak MS u me zatim fakt nic..uz jsem 4tydny od zakroku tak doufam, kdy dorazi..jinak my si uzivame slunicka :grinning: mala je v posledni dobe strasne hodna..je to moje slunicko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: dneska mám trochu náročnej den na psychiku, ne že by se něco tak dramatickýho dělo, ale spíš mám dojem že mám vybité už i záložní baterie....
28. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky
lajla: já měla revizi 3.7. takže by jsme to měli dostat podobně že? Už na MS čekám jak na trní doufám, že brzy přijde a cyklus bude ok...kdy se začnete snažit?

pepibubu: tak to rychle utíkej na sluníčko at máš nabito :grinning:
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky ,vydržte MS vám určo dorazí,Já přesně na den 5týdnu.Ale chápu že jste netrpělivky :grinning: ja byla taky a ted jsem znova :grinning:
Pepi tak dej manžovi hlídat a nekam si vyraž s kamarádkou na kafčo a odreaguj se to pomuže :grinning: znám to a je potřeba si odfrknout.
28. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Alex - tady teda sluníčko není ani omylem... celý den zataženo a krápe :frowning2:
28. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
pepibubu: u nás v Ostravě je krásně sluníčko svítí a je teplo já ho tam zkusím poslat, aby se ti zlepšila nálada :wink: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Pepi já taky posílam :grinning: tady taky svítí
28. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky, tak mě od včera večer pobolívá bříško jako před MS tak jsem zvědavá kdy dorazí...... :grinning:
29. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak včerejšek se ve finále vybral, nikoliv sice počasím, ale do jednoho ze super dnů - získala jsem mimo řečí brigádu, 1000 měsíčně prakticky za nic, jen za to co bych dělala stejně :slight_smile: a volal nám pán, že už má pro nás knihovnu a v úterý ji budeme mít my :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky,pepi super každá kačka se hodí :wink: u nás bude taky pečák dneska přemýšlim že pujdem na koupák.Nelinka furt prudí že chce k tomu moři a jak jí mam vysvětlit že to ted hned nejde :sweat_smile:
Alex ty jsi na ní celá nažhavená :grinning: Já doufam že taky,ale mě později než tobě.Ale už mam ty chutě předmenstruační :grinning: já žeru jak tank vždycky :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Dneska mám od 10 doučko, pak přijde jedna holčina kterou jsem připravovala k maturitě z aj, a je to vlastně dcera Honzovo kolegy a fajn holčina, maturitu z aj zvládla, ale z jednoho předmětu bohužel ne, takže v září, je to hodná milá holka, ale má šíleně malý sebevědomí a jak to tak bývá, absolutně zbytečně.... včera pookřála když jsem jí řekla, za by někdy byla ochotná pohlídat Pepču... Má ho moc ráda. Byla jako prágoš na táboře, vrátily se se ségrou v sobotu, ale hned se hlásila že by přišla a skoro mě dojala "dětí jsem teď měla spoustu, ale Pepča je Pepča :grinning: :dizzy_face: "
29. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky ,kde se couráte? :grinning:
Jdeme s manžou rezervovat bulharsko na 9.8 už se moc těšim až vypadnu z toho stereotipu.
A co tetka z červený lhoty už někomu dorazila :grinning: ???
30. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.