• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
autor
Luc dneska jsem ráda že žiju.... unavená, unavená, unavená... asi si půjdu lehnout, když malej taky spinká....
30. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Pepi ty jsi pořád tak unavená to je mi líto :frowning2: máš si jít někam odfrknout.
Bulharsko zaplacený,tak jen čekání na neděli (příští) :grinning: si na to vzpomenu a už mi je blbě :grinning:
31. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím že za tím nic :frowning2: snad MS dorazí do příštího týdne uvidíme.....

lucbra06: chystáte se na divču to je super!!!! :grinning: hlavně si to užijte a odpočiňte si :grinning:

pepibubu: jak se dneska cítíš unáva už je pryč?
31. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
překpel sem překlep tam............. :sweat_smile:
31. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
ach jo už bych měla jít asi domů....no je pátek tak už mám fakt dost :grinning: omlouvám se....
31. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
alex v pohodě :grinning: je pátek tak to chápem :grinning:
já už to vidim že to budu mít na dovče měla jsem to minulej rok ve španelsku proč ne letos v bulharsku :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se dnes vrátili z Egypta a bylo to super, nádherný a romantický...

Někdo se tu ptal, jak to vypadá s MS, tak u mě zatím nic, pořád čekám na první porevizní, čekám ji každým dnem, tak jsem na to zvědavá, nebo že by tam už byli // :grinning: :sunglasses:
31. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahoj aja :grinning: to je dobře že to bylo super,nás to teprva čeká :grinning:
A co zkusit testík?To je ještě brzy?Já už bych to asi nevydržela :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Holky, tak mám konečně chvilku abych vám napsala co a jak v Egyptě....

Bylo to pohádkové a úžasné, měli jsme se tam jako králové - jídla byly hory až oči přecházeli, od sýrů, salámů, salátů přes maso, steaky, vajíčka, plněnou grilovanou zeleninu až po úžasné sladkosti a dortíčky... K pití míchané drinky, koktejly - to mi moc chutnalo...
Pokojíčky byly jako z pohádky, pláž písčitá, ve vodě miliony rybek - na šnorchlování suprové, bazén velikánský, takže se tam dalo krásně zaplavat. Kolem hotelu rozsáhlé zahrady na procházky, hlavně v noci byly krásně osvětlené - prostě romantika jako blázen :slight_smile:
Faraonova pomsta se nekonala :grinning: :sunglasses: fotky jsou v albíčku

Jinak testování mě láká a moc, ale musím vydržet. Nechci být zklamaná. Porevizní ms prý může přijít po 4-6 týdnech, takže zatím mám čas, dnes jsem 33DC (počítáno od revize)
2. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
holky, vy jste zanevřeli na naší kraslici??? :angry:
5. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj aji já určitě ne :grinning: a co jinak :grinning: ??Já čekam na tu mrchu,mrchovatou jsem dnes 33DC a nikde nechci to mít na dovče :angry:
5. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky u mě pořád žádná změna taky pořád čekám na porevizní mrchu dnes jsem 34DC a kde nic tu nic aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhhh joooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
aja: tak jak čtu dovča byla skvělá to je dobře :grinning: škoda že to vždycky tak rychle uteče že?
5. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ta mrcha ta nám dává teda :angry: když jí potřebujem tak se někde toulá,si snáma prostě hraje.
5. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Holky, tak já jsem před 10 minutama náležitě přivítala mršku, takže srpen je náš a začínáme krásné snaženíčko a to by bylo, aby // nebylo :sunglasses: :grinning:
5. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
aja tak to se přidávam stěma \\ čárkama na příští měsíc :grinning: ale já ještě nemam ani tu mrchu blbou :angry: ale do dvou dnu tady musí být,bolej mě prsa a mam žravou :grinning:
5. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
lucbra já jsem zvolila osvědčený recept, vzala jsem si do práce bílé kalhoty a pokaždé když je mám, tak to dostanu - no jak naschvál a taky že jo, naštěstí jsem to včas odhalila, takže trpas s rudým flekem se nekonal :sweat_smile:
5. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Jo :grinning: ?No tak zítra jdu do bílejch kalhotek :sweat_smile:
5. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
jasně, uvidíš, že to zabere, jinak jsem byla 36DC - což je docela dobrý
5. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
já porevizní dostala 35 :grinning: tak to už pojede snaženíčko na plný pecky co? :grinning: :grinning: Tak at za měsíc najdeš ty dvě čáry jako hrom.
5. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
aja: já už chci takyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: at se můžeme snažit :grinning:
5. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
vydrž a jak už jsem psala , musíš si vzít bílý kalhoty a uvidíš že mrcha dorazí, protože se těší jak budeš mít flek na zadku :sunglasses:
5. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
aja: bílé kalhoty nosím od pondělka a nic..... :frowning2: , ale držim doufám že dorazí do konce týdne :grinning:
5. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky,

tak jak jste na tom??? Navštívila vás tolik očekávaná mrcha?
6. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: tak jsem tu po dvoudenním absťáku :slight_smile: Dělali nám knihovny, tak jsme měli odpojenej komp, je jinde než byl, ale budem to řešit notebookem, až na něj bude, protože tohle řešení oba berem jako nouzový. Asi založím album na modrý střeše, abyste viděly jak to vypadá :slight_smile:
6. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
no určitě, ať se můžeme pokochat :slight_smile:
6. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
jdu na to :slight_smile: pak dám odkaz abyste to nemusely hledat
6. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
takže tady: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=425279
Je to dle Honzova návrhu
6. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky, hlásím - pořád nic bříško pobolívá už týden a nic ach jo :frowning2: dnes 35DC
6. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Alex - vydrž holka... když pobolívá a nic, jsi si jistá že není třeba testovat???? :wink:
6. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.