• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
pepibubu: už držím dlouho je to hrůza....testovat není třeba měla jsem po revizi zánět dělohy takže se léčil a po vyléčení sexík sice byl ale s ochranou kvůli bakteriím takže tak - jsem strasně nedočkavá už se chci začít snažit :grinning:
6. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
teda pepi, to vypadá moc pěkně :slight_smile:

vidíš jak jste šikovní

jinak alex, to mě mrzí, že máš takovéto lapálie, jak se to stane, že ta děloha se zanítí???
6. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
pepibubu: hezké :wink:

aja: infekce se tam dostala při revizi nebo jsem měla v háji imunitní systém nevím, ale hlavně že už je po zánětu a je to vyléčeno a zkontrolováno :grinning:
6. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj děvčátka :grinning: včera bylo vedro dnes bude zas to se upečem už se těšim k moři :dizzy_face:
Jinak moje MS taky v nedohlednu já už přemýšlela nad testem,ale říkam si že to není možný a hlavně do letadla těhu to by asi dopadlo blbě?Takže momentálně jsem na bodu mrazu :sweat_smile:
mrcho,mrcho ke mě pojd :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky tak hlásím, že porevizní MS dorazila 3x huráááááááááááááááááá :grinning:
7. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
lucbra06: zkus testnout :wink:
7. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
hurá,hurá,hurá :grinning: :grinning:
Včera jsem test držela v ruce,ale nevzala říkala jsem si vždyt je to blbost abych byla.Takže nevim :angry: ale radši bych to dostala.
7. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
lucbra06: kdy ti má dorazit MS?
7. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
jsem dnes 35DC,dostávala jsem to vždycky do těch 33dní prsa mě bolí snad už 5dní,ale ted mě pobolíva břicho takže snad dorazí.
7. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
lucbra006: no, jestli byl sexík tak bych fakt zkusila testnout...... :wink:
7. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
no to byl :wink: ale dávali jsme si pozor :sweat_smile:
7. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
lucbra06: takových už bylo co si dávali pozor.... :grinning: , tak počkej do neděle a když MS nedorazí testni a budeš mít jasno :wink:
7. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Lucbra, my sexíkovali jako oživot a taky jsem si nebyla jistá, bylo mi pořád děsně zle, tak jsem v pondělí terstovala a nic a ve středu to přišlo...
7. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Aja já tomu nevěřim že mužu být to by musela být velká náhoda.A jako těhule bych si nesedla ani do letadla se zkušenostma co mam,a kdyby se mělo něco stát tak už to nepřežiju a ještě moji vynou že jsem letěla,takže chci mrchu a basta :sunglasses:
7. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojicek holky koukam co noveho:slight_smile: ja jsem po prvni MS..jsem fakt rada ze zase funguju:slight_smile: ale budeme se snait az nedky na konci zari..jestli to vyjde..pritel uz je v Anglii :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak pujde pracovat do olomouce a bude jezdit jednou tydne ..takze to moc dobre nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lucbra to by bylo myslim parada:slight_smile: ja bych testovala uz davno :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
chjo a to mam zrovna k tomu jeste plodne dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky... Normálně mě začínají bolet prsa, ale dostat to mám až za týden nejdřív že by byl Honza takovej střelec že by prostřelil i antikoncepční krém?
8. srp 2009 v 06:07  • Odpověz
Ahojky,takže jsem to dnes ráno dostala a jsem moc ráda :wink: mrcha projede a jdeme na to :grinning:
Pepi jsi vždycky pozitivně naladěná :grinning: tak at ti to vyjde
lajla to je něco když jsou plodné dny a nemužeš :angry: :sweat_smile:
Já jdu ještě dobalit kufry atd :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Luc, tak krásnou dovču, nás čeká za necelý měsíc.... :dizzy_face:
a k tomu mému naladění, ale že to občas dá sakra práce! :grinning:
8. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
pepi tak at ti to naladění zustane :grinning: ,takže až přijedu z dovči tak at oznamuješ těhulení :grinning:
8. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky jak to tady vidím samé dobré zprávy :grinning:

lucbra06: gratuluju k MS :wink: a přeji krásnou dovolenou!!!

pepibubu: já mám tušení že budou brzy // :grinning: kdy budeš testovat?

lajla: jj je to k vzteku když je OVU a přítel nikde :unamused: , ale neboj v září to doženete :wink:
8. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
holky rozhodla jsem se že manžu unesu do Španělska (asi někdy v září ted nemám šanci má moc práce je šílený workoholik) - miluju Andalusii je tam naprosto úžasně takže ho pěkně navnadím a doufám že se brzy povede piškotek.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
dneska bude nádherně všem vám přejí krásný den :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
alex jo,jo jen ho unes :grinning: a doufam že se tu teda rozjede těhulí pandemie :grinning:
8. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Holky normálně mi Honza vyrazil dech... když jsem mu řekla, že už mě druhý den bolí prsa, a jestli je takový střelec, že by prostřelil i anti krém...., tak mi na to řekl že při tom posledním tulení měl zvláštní pocit, jako kdyby se povedlo... Jestli bude mít pravdu tak se asi picnu...

Ad testování, pokud by to tak bylo, tak ještě min. týden nemá cenu čůrat na papírek, dostat to mám kolem 19 - 20 (vždy si to chodilo jak chtělo)
8. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Holky, pořád prsa bolí, a připadám si jak magor.... A vnímám i částečně tu nespravedlnost, znám několik holek, co se snaží několik let, i na umělé chodí, a nic, a my bychom prostřelili antikoncepční krém.... Ale holt, dítě ví kdy chce přijít, a my se můžem snažit sebevíc tomu zabránit, běhu osudu nezabráníme... A popravdě, ani nechceme :wink:
10. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
ahoj holky,

teda pepi, moc ti to přeju, říkala si, že to máš dostat příští týden, to já budu mít asi plodné dny, takže ty se budeš těšit z // a já ze snažení :dizzy_face:

jinak mám takové sníšené pocity z té mé MS, vůbec jsem nekrvácela, je to spíš špinění, celou dobu ve stejné intenzitě. Dnes je to 6den MS, takže bych měla končit, tak jsem zvědavá co se bude dít... :confounded:
10. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
ahoj holky

pepibubu: já myslím, že je jasno určitě na testu najdeš// tzn.dubnové mimi? :grinning:

aja: já už mám MS za sebou 2dny krvácení včera jen min.špinění - je to mazec prostě se s tím vším tělo vyrovnává po svém....., ale bud v pohodě příště bud MS dortazí a bude jako vždy a nebo nedorazí a na testíku budou // takže si nedělej hlavu :wink:
10. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
alex, no já jsem ráda, že byla takhle slaboulinká a pokud je tělo v pořádku, tak mě to tuplem netrápí a příště už žádné přístě nebude, protože MS už nechci chci // a miminko :slight_smile:
10. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
aja: přeju hodně štěstíčka aby to co nejdříve vyšlo!!!! :wink:

rozhodli jsme se s manžou, že se taky začneme snažit i když já si myslím že přirozeně to asi nevyjde, ale třeba nás naše tělíčka překvapí a zvlánou tou uvidíme :grinning:
10. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.