• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
autor
No holky.... včera jsem přišla z koupelny za H. nahoře "bez" a říkám "jak dobře mi znáš prsa?" on zavřel oči, prohmatal, a zkonstatoval, že jsou "jiná" .... tak uvidíme. Testovat budu asi ráno na Pepčův rok, dřív to nemá cenu, a i to bude relativně brzo.... Ale teda myslím si že dubňátko bude.... Znáte to, děláte něco, u čeho nemusíte nějak extra přemýšlet, myšlenky si plujou bezcílně sem tam, a najednou vás něco trkne. Tak mě takhle včera trklo, že jsem těhotná. A když se na sebe podívám do zrcadla, tak taky myslím vypadám jinak. Něco v očích. Ale to víte, taky to může být přání otcem myšlenky.
10. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
pepi, tak to je jasné, to vyšlo :slight_smile:

takže mamino, pěkně papat zeleninku a ovoce, dodržovat pitný režim, atd. však už to znáš :slight_smile:

držím palečky .-)
10. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
aja, jojo znám.... takže si koupím kafe bez kofeinu, nealko pivo, zeleninu ovoce baštím jak zjednaná i tak :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
tak se budeme těšit na oficiální testíkování???
10. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
zrovna uvažuju o tom kdy, resp. jestli by jistější nebylo dojít si na gyndu na krev :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
pepi, já bych to nehrotila, opravdu vydrž a udělej to až v den, kdy máš dostat MS...

já ti to moc přeju, abys těhu byla, ale kdyby náhodou nebyla, tak si myslím, že bys vypadala u toho doktora jako trubka, že ještě ani MS nemešká, máš anti.krém a už chceš testy na těhu...

vyčkej kočko, vyčkej :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
je to fakt :slight_smile: a kdo ví třeba fakt plaším zbytečně a naše potomstvo chce být výsledkem cíleného snažení a ne "prostřelení" krému :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
pepi, uvidíš příští týden, neházej flintu do žita :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
uvidíme.... :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak pepi jak se cítíš takhle po ránu???
11. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Ahoj, dneska se cítím strašně, protože malej zavzpomínal na dobu kdy mě budil 4.30.... Ale abych odopvěděla na to nač se ptáš: prsa stále pobolívají, a navíc začíná tahání v podbříšku. Jenom doufám že to není autosugesce.
12. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
nene, příští týden budeme gratulovat :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
aja hihi to určitě budete, Pepíno bude mít v sobotu rok :grinning:
12. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky,

pepibubu: vypadá to fakt zajímavě, že by měl Pepíno za pár měsíců sestřičku nebo bráchu..... :grinning: myslím, že přístí týden budeme gratulovat jak píše aja :wink:
12. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
dneska jsme byli s manžou na kontrolním spermiogramu a je v pořádku 3xhurá - takže dnešním dmen začíná akční snažení mooooooc se teším bude to zábava :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
tak co pepi, jak to s tebou vypadá???
13. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Ahoj, prsa stále citlivá, ráno jsem nesnesla Honzovu ruku na břiše (probouzí se tím že si dá hlavu mi na rameno a ruku na břicho) atd
13. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Zdravím vespolek, vezmete mě do klubu? Jsem po MA v červnu a snažit se chceme zase od záři, takže téma jak šité pro mě namíru a říkám si, že s vámi mi to bude utíkat rychleji :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
zlababo, vítej :slight_smile:
14. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
ahoj zlababa, jasně, že se přidej, jsme na tom stejně a potkáváme se v sprnových snažilkách...

společně to zvládneme, pepi ohlásí příští týden // a tím se roztočí kolotoč pozitiv :grinning: :sunglasses:
14. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
aja - kéž by... dnes ráno jsem nevydržela, testla, a nic... ale je pravda že tam psali že ukazuje ode dne ms, a ta má být až za týden.

A když jsem fretkám sypala baštu, tak jsem z toho smradu málem vrhla (nikdy před tím mi to nevonělo, ale taky jsem z toho nenablívala)
14. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holčiny, díky moc za milé přivítání. Ajo, četla jsem u tebe v albíčku, že jsme si to prožily skoro stejně. Společně to bude určitě utíkat mnohem lépe :slight_smile:
Pepi, s testováním vydrž, myslím, že málokomu testík ukáže před ms nějaký zázrak a tím spíš selý týden před :wink: ale podle těch příznaků. co popisuješ, to vypadá nadějně :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Zlababa já vím, resp. hlava ví, ale srdíčko nutí :slight_smile: Tak uvidíme... Měla bych dubňátko, což je sranda, protože po té co jsem tahala devítiměsíční pupíno v těch vedrech co byly loni, jsem Honzovi ze srandy řekla, že má za úkol druhý zadělat tak, abych rodila nejdéle v dubnu :grinning:
14. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
:slight_smile: Tak to by bylo fajn, kdyby tě takhle pělkně poslechl. No a v nejhorším by to bylo místo dubňátka květňátko, to už je jen malý rozdíl :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
No tak to je jasné, že manžílek opslechl na slovo :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
aja hele ale já nemyslela že musí takhle rychle poslechnout :grinning:

No uvidíme za týden :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Kéž by takový byl i ten můj... nějak to snaženíčko odkládá, takže srpen asi neklapne :frowning2: Asi má chuděra strach, aby se nám nestalo znovu to, co posledně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale září už mám slíbený, tak to už vydržím. Musím :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
zlababo, těch pár dní už vydržíte, a hlavně mu vysvětli, že se s ním chceš pomilovat, ne "vyrábět mimino," nesmíte na to takhle myslet, i když vím že to je to nejtěžší
14. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Pepi, neboj, to my se milujem, i když zrovna neplodíme. Zrovna dneska ráno jsem ho krásně svedla :sweat_smile: A až to bdue naostro, to bude teprv tóčo :grinning:
14. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Ty chlapi, ještě že se nechaj svést prakticky kdykoliv, co :wink:
14. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.