• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
jo správně, máme se milovat a ne být stroje na plození dětí...
14. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Holky já bych spala až bych brečela
14. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
pepi, jsi v práci neboi si můžeš dát šlofíka?
14. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Zlababo, vlastně jsem v práci :grinning: Mýmu šéfovi bude příští sobotu rok :grinning:
14. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
14. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme už vzhůru. táta šel jezdit, každý měsíc 1x jde, a Pepa usoudil, že spát je už zbytečný... aaaach jooooo a já bych zrovna chrněla až by se hory zelenaly
15. srp 2009 v 05:40  • Odpověz
ahoj pepi, fajn téma, ale narazila jsem na něj až dnes :slight_smile:
my už se snažili od května (jen tak zlehka), ještě se mi po porodu nesrovnal cyklus :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže stejně byly asi anovulační. Takže 26 jdu k na gyndu na odběry krve a doktor mi udělá hormonální profil. Asi mám zvýšenou hladinu progesteronu nebo prolaktinu. S tím, že když to tak bude, tak se budu 2-3 měsíce léčit. Na tu dobu mi i doktor napsal Meridii na zhubnutí. Takže když to u nás dobře vyjde, budeme se snažit někdy v listopadu :wink:
15. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Ygreen, ahojky, no všimla jsem si žes před časem měla "snž" a teď zase nic, říkala jsem si co se děje.... Naštěstí dobře že nic smutnýho.

No u nás se za pár dní uvidí, zda si do profilu dám "snž" nebo zda už tam rovnou skočí "tt" Máme holt tátu borce :grinning:
15. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno všem, tak hlásím, že u nás nes bude asi pěkné vedro. Pepi, to vstávání ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Třeba se ale Pepíno přes den unaví a schrupnete si později...? :confused:
15. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já fakt nevím čemu věřit. Včera mi jednu chvíli bylo na chcípnutí, břicho bolelo, v jednu chvíli jsem si myslela že to dostanu, ale nic. Na testu taky sněhobílo, prsa včera skoro nebolela (ale pravda, mám podprdu pro těhotný), tak nevím co si myslet. Každopádně musím počkat, zda to do čtvrtka dostanu či ne. Ale věřte, že mi to začíná být jedno, když to dostanu, to víte že to mrzet bude, ale svět se nezhroutí, prostě se na to vrhnem v čase kdy jsme chtěli :slight_smile:
17. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ,

pepibubu: nevěš hlavu na testu se to může objevit i týden po očekávané MS záleží na tom kdy se prcek zachytí v děloze :wink:
17. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj pepi, ono to nějak dopadne :slight_smile: vydrž ještě není nic ztraceno :wink:
17. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
aja - já vím..... jsem prdlá, co bych dala za to kdyby kozenky zase začaly bolet :grinning:
17. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem tu :grinning:
dovča paráda jinak u moře být ani nemuže,krásně vysluněný a nažhavený do snaženíčka :grinning:
MS už je fuč takže se tento měsíc plození :grinning: :grinning:
pepi držim ti palce :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat našla jsem ve schránce pozvánku na genetiku s formulářema - nechápu to stalo se vám to taky, že vás po revizi pozvali na genetiku?
17. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
alex - no já neměla revizi, ale co sleduju holky co maj rev. za sebou, tak snad ani jedné se tohle nestalo
17. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
pepibubu: díky za info - tak to teda fakt nechápu....., ale snad to bude k něčemu dobré :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
alex, možná máš jen pečlivější mudr, buď na druhou stranu ráda
17. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
pepibubu: jj jsem to si piš :slight_smile: zvlášt když mám trombózu a chodím na hematologii
17. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
alex, tak o čem přemýšlíš, právě´s napsala důvod proč tě žene na genetiku..... :wink:
17. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
pepibubu: asi máš pravdu, už jsem ze všech těch doktorů v poslední době nějaká zmatená a mám pocit že je dlouho vidět nechci....., ale pokud to pomůže držet v brzké době mimíska v náručí vydržím to a budu bojovat!!! :grinning:
17. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
alex, to je jasné, když máš trombózu že ti budou dělat genetiku, buď ráda, že máš tak poctivého dr.
17. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Holky tak miminko evidentně nechce být dílem náhody či selhání krému....

Právě jsem to dostala.... Ale bůhvíproč, dneska jsem s tím tak nějak počítala, takže až mi to skončí, tak se ze mě stane "jenom" snž... :slight_smile:

nechci brečet... nechci brečet... nechci brečet...
17. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj pepi, nesmutni, aspoň si ještě pořádně užijete snž :wink:
náhodou jsem dneska objevila tohle tématko, asi sem občas mrknu, protože bychom taky rádi začli na podzim zkoušet Týnce pořídit bratříčka nebo sestřičku :wink:
no a Pepínovi radši dopředu přejeme všechno nej k prvním narozeninám :dizzy_face: to to uteklo... :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
baji, jéééé ahoj kočko.... :slight_smile: Ráda tě vidím, přidej se k nám, budu tu mít další známou duši :slight_smile: A vůbec, holky, jdu si spravit náladu a vylepšit profil, teď už je nad slunce jasný že ze mě bude aspoň chvíli snažilka :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
jj, krásnej profil, už se taky na takovej moooc těším :wink:
17. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Jojo :slight_smile: dělá se mi líp na dušiče, a aspoň nemusím vymýšlet proč si nepřipiju na Pepovo narozky....

blbější omluva mě fakt nenapadla :slight_smile:

ale vy mi rozumíte že o
17. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky,

na pozvání pepi se k vám připojuji :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Kal, vítej, i když dneska teda zrovna nemám nejlepší náladu, myslela jsem že už jsem těhu, ale dostala jsem to..... takže prdlajz.

Ale co, hned jak to skončí, hurá na věc :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Pepi to je mi líto :frowning2: chápu, že jsi smutná
17. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.