• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
autor
kal, jsem, ale to dneska odezní... co mají říkat holky který se snaží několik let..... a už jsem si uvařila kafe, který jsem si radši nedávala, když jsem nevěděla co a jak :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj pepi, to nevadí, že to nevyšlo tentokrát, téma se přeci jmenuje snažení v září, takže přece bys nás ostatné nechtěla předběhnout, ne???

Ahoj kalerat :slight_smile: koukala jsem na kubíka - moc pěkné fotky :slight_smile:
18. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
to je fakt :slight_smile: aspoň si to snažení užijem :grinning: ale zase nemusíme moc dlouho ať nám z toho nezačne hrabat :grinning:
18. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Ajo děkuji :slight_smile:

Taky bych si přála, aby to vyšlo brzo,ale uvidíme, moc tomu nevěřím, vím jak jsme se dlouho snažili o kubu. Příští cyklus chci měřit teplotu, abych věděla, zda tělo funguje.
18. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
určitě nám to vyjde co nevidět :slight_smile:

hlavně na to pořád nesmíme myslet :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojky
No pepi přesně jak píše aja je to snažení od září takže ted se to nepočítá :wink: a pak budeme jedna za druhou těhotnět.
Mě ta dovča moc prospěla já na to nemyslim vubec jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :grinning:
18. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Luc, a holky obecně, ahojky :slight_smile:

Hele možná jsem magor.... Ale můžu být těhotná PŘESTOŽE mám ms? Prsa bolí pořád, a ráno jsem málem vrhla šavli po lžičce jogurtu....
20. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
pepi, možný to je, švagrová měla s druhým mimčem ještě jednu MS už jako těhotná.. ale taky to může být jen pocuchaný žaludek, test to jistí:wink:
20. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
pepi taky bych zkusila testík už by tam něco být muselo ne :wink: ?
Já dneska asi zkusim ovu testik pobolívá mě břicho,tak jsem zvědavá,ale spíš mam ovu později.Tak nevim,ale zvědavost je zvědavost. :grinning:
20. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky holky,

tak já mám teď asi taky ovu, nic si neměřím, ani testuju, jen to tak kontroluju podle toho, jak mi to vypočítá menstruační kalendář... No ale už od úterka po ránu mám takový hnědý až krvavý hlen, tak nevím no... holky z jedné diskuse mi říkají, že je to asi ovu, tak v to doufám, no a hlavně doufám, že se zadaří :slight_smile:

takže si držme palečky :wink:
20. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
no, asi to zkusím.... zítra ráno, aby ta případná koncentrace hormonku byla co nejvyšší
Ale jestli těhu jsem tak na sebe budu mít dopal, protože jak jsem "to dostala," tak jsem si už kafe dala, taky pivko a jahodovici (výborná pálenka! )
20. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
manža má od soboty dovču,takže u nás bude zemětřesení :sweat_smile: akoráv nám to vyjde na ovu.
20. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
teda pepi, to bylo bylo žúžo, kdyby tam zítra byly // :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
tak ovu test už má druhou čárečku,zatim slabší.Sobota to jistí :grinning: :grinning: jupíííííííí
20. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojte holky,
jsem ráda, že tady toho není moc nakecanýho, jinak bych nestíhala dočíst.

Pepi možné to je, zkus test a uvidíš. :wink:

Lucbro to je super!!

Já teprve na ms čekám, tak jsem zvědavá kdy doraží :confused:
20. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
kalerat ještě jsi od porodu neměla nebo jí spíš nečekáš díky těhu :wink: začínáš od září,nebo už jsi začala?
20. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
luc měla, přišla snad chvíli po šestinedělí. těhu nejsem, teda myslím, nějak jsme se nesnažili.
20. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
takže jdete do toho od září :wink: .
Já doufam že se to pěkně rychle povede všem,držim palečky.
20. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem napnutá jak kšandy, jak dopadne ta pepi :slight_smile:

jinak já pořád špiním po ránu, tak z toho mám takovej blbej pocit, nevím, co se z toho vyklube... MS po 18dnech je asi kravina, ne?
21. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
no jo pepi podávej informace :wink:
aja třeba se ještě čistíš,muže to mít spousta duvodu asi.Zavolej si na gyn.
Dneska bude pařák,já už nechcíííííí.
A kde máme alex ta už se nesnaží asi :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
alex občas chodí i do diskuse snažilky srpen...

můj gyn tam bude až v září, je nemocný... Ale to je jedno, hlavně aby to přestalo nebo se z toho vykluba normál ms, nechci žádné komplikace :wink:
21. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
jo,tak to ti držim palce at je to jen normál MS :wink:
21. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky, už jsem zde :grinning:

já jsem zrovna v tulící fázi od 11DC zkouším ovu testíky a měřím teplotku takže - pracujeme na tom :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme jak to dopadne :sunglasses:

tady se dějou věci - na pepi jsem moooooooooc zvědavá doufám že to vyjde!!!

aja: pokud je to jen špinění tak je to možná fakt čištění no uvidíš kdyby se to zhoršilo zajdi k MUDr. třeba se pořád srovnávají hormony kdo ví.....a co snažení máš ted nějak ovulku ne? :grinning:

lucbra06: takže začínáte v září - hodně štěstíčka :wink:
21. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojte holky, jdu se rozloučit, teď jdeme na koupák a pak rovnou jedeme na vranov na víkend, tak se tu mějte :wink:
21. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
kalerat tak užívej víkend :wink:
alex taky testuju včera už byla slabší čárka a dnes pokračuju v testování :grinning: už do toho jdem taky ted v srpnu neni na co čekat :grinning: :grinning: nelinku máme taky počatou v srpnu :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
lucbra06: tak to je super!!! mohl by nám ten srpen09 vyjít co říkáš :grinning: !!!!!!!?
21. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
No nevim :unamused: já tomu nevěřim to by bylo moc štěstí najednou a to chodí kolem mě asi obloukem.
21. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
No ovulka měla být včera, ale je to jen orientační - já totiž něměřím, ani netestuju, tak jen jak mi to spočítá menstruační kalendář... Ale spíš podle mých pocitů jsem ji měla 8 nebo 9 dc, tak už mě taky - debila jednoho - napdalo, že to kldinmě může být nějaký mini potrat nebo něco.. jsem magor, já vím, ale problesklo mi to hlavou, protože dneska už to byla sražená krev
21. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
aja já se ti nedivim že myslíš na takový kraviny,protože se moc pozorujem :angry: jsme hrozný :angry: ,ale na žádnej potrat nemysli už jsme si smulu vybrali.
21. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
já vím, jsem blboun :slight_smile:

co máte v plánu na víkend?
21. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.