• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
Já jdu na lod v sobotu tančit :grinning: jezdí tady po labi.Už se těšim na odreagování už jsem dlouho nikde nebyla.
21. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
no tak to je super, já jdu dnes odpoledne na kafe s jednou holčinou tady z MK - ještě jsme se neviděli, tak se docela těším a zítra ráno chci jít na houby... Tak doufám, že nám je ta bouřková vichřice neodnese :slight_smile: :grinning:
21. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Jo?A rostou houby?Nak se o nich nemluví.No jo dnes maj být bouřky,tak snad vám tam něco nechá ta buřina :wink:
21. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Houby rostou, ale jak kde... My byli s manželem v neděli nadržení, tak jsme si zajeli do lesa a když jsem pak vykoukla z okénka, tak jsem se nestačila divit, všude houby, tak jsme nasbírali co jsme unesli a druhý den jsme šli znovu... je to takový les kousek od továrny, kam by těžko někdo chodil na houby, tak se tam zastavíme ještě zítra a budu mít nasušeno na celou zimu a v mrazáku toho mám taky dost :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak to je super máte dobrý místa,to je radost když na tebe koukaj a nemusíš hodinu hledat jednu houbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky, koukám co pepi a zatím žádné zprávy....
já bych už taky snž :wink: tak aspoň vám přeju, ať ty plodné dny využijete co nejplodněji :wink:
21. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
tak co ta pepi??? Prdí na nás a dělá neviditelnou??? :grinning: :sunglasses: :wink:
21. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
pepi nás natahuje :grinning: a daří se jí to :grinning:
halo,halo pepiiiiii
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
pepi, tak co???
22. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
ahoj holky, máme za sebou víkend oslav Pepča měl rok, tak jsem neměla čas sem psát.... Nicméně v bříšku nikdo opravdu nebydlí. Ale..... včera jsme se s tátou tulili, a když mělo dojít "na věc" tak se ho ptám, mám si dát ještě krémík? A on mi na to jak myslíš. Zvážněla jsem a říkám, ne, to nejde, tohle je vážná věc a musíme být zajedno... a jak to dopadlo? Zkuste hádat :wink:
24. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
No pepi strašně záludná otázka :grinning: :grinning:
Tak Pepčovi dodatečně vše nej,nej hlavně zdavíčko a at má brzy sourozence.
24. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Luc tý jo dobrý :slight_smile: ale opravdu, kdyby řekl ještě si ten krém dej, tak bych si sice vzdychla ale dala bych ho, početí dětí podrazem neuznávám, vnímala bych to jako ztíženej start těch dětí.
24. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
No jasný takovej podraz taky neuznávam.Máme taky první dva dny plodící za sebou :sweat_smile: a to manža má vyvrklej kotník nemuže ani chodit sotva se pohne takže to je docela zabava :sweat_smile: kdyby se nám to povedlo v srpnu tak budem mít doma dvě květnatka,ale to by byla velká náhoda.
24. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
to jo, to by byla náhoda... říkám si že budem borci když se povede do půl roku
24. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem včera zase špinila a tentokrát docela dost, tak už jsem se naštvala a jela dnes ráno k dr. a přišla pěkně ledová sprcha... :frowning2:
z krve zjistili příčinu potratu a tou je nějaká infekce, kterou přenášení miminka a malé děti, která je normálně neškodná, ale těhotným způsobuje potraty... tak jsem z toho pěkně smutná, že vlastně kvůli tomu, že máme v rodině malé děti, tak já přišla o to svoje...
no a další sprchou bylo to, že minimálně 3 měsíce, doporučuje však 6 měsíců máme počkat s dalším těhotenstvím :frowning2: chtěl mi dokonce napsat HA, ale to jsem odmítla, nechci se rvát dalšíma hormonama, tak jsem dostala jen něco na to špinění...
takže mě opustil veškerý optimismus, protože mi řekl, že pokud otěhotním "omylem" dříve, tak je vysoké procento, že ta infekce z těla ještě neodešla a může způsobit další potrat... :frowning2:
24. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
ajo, ach jo, no to nezávidím..... neplakej, kočko, neplakej
24. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
aja tak to mi je líto :frowning2: ale uteče to jako voda.Já čekala od května,takže taky 3 měsíce.A uteklo to.Hlavně že pak mužeš být klidná a v klidu otěhotnět.
24. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
já vím, nepláču - jsem v práci, ale moc mě to s*re...

když to vezmu do detailu, tak kdyby moje tchýně dávala na děcka trošku více pozor, tak mohlo být všechno v klidu...
já totoiž blbec zapomněla napsat, že ot přenášení nemocné děti a opravdu to datumově přesně+ sedí...

na mém prvním utz bylo vše OK a tchánovci s děckama byli na dovolené, vrátili se všichni nachrchlaný, nemocný a hlavně malá, ta to měla nejvíc, já pak chodila každý týden na utz a nic, miminko se nevyvíjelo, takže jsem z toho smutná, protože tchýně je na tohle hrozná, holky jsou věčně nemocné
24. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky já si vás tady pročítám protože taky se chceme opatrně od září snažit o třetí minčo a i když už si píšu s holkama z jiné diskuze tak bych se přidala i k vám ju :sweat_smile: !

Ajo mě strašně zarazila ta tvoje infekce co ti našli ? Nevíš náhodou jak se to jmenuje ? Mi totiž měli u druhého syna kritickou vv a příroda selhala a museli jsme se ho vzdát a teď zjišťujem co mohla být příčina, brali mi štítnou žlázu ta je v pohodě a výtěr z krku ten je taky v pohodě a na krev na infekce v těhotenství (toxoplazmoza atd.) budu mít výsledky dneska ale nevěděla jsem že existuje nějaká nebezpečná dětská inf. mi totiž s prvním synech chodíme do materského centra a tam je pořád někdo nachcíplí ! Oni mi totiž tvrdili na genetice že jsem pravděpodobně přechodila chřipku alle já nemocná nebyla ale mám super gyn. tak se to snažíme nějak podchytit a předejít tomu aby se to opakovalo !
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
ajo, tak to je mi moc líto, tak hlavně aby se to dalo brzo do pořádku :pensive:
24. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Janinkaves, vítám tě mezi námi :slight_smile:

jmenuje se to cytomegalovirus, ale na internetu je spousta informací spíše všeobecných, ale ve zkratce jsem vyčetla toto - jedná se o virus, který má v sobě 60% populace na celém světě a pokud ho máš v sobě, tak to nevadí, ale pokud to ood těch malých dětí chytneš už v těhu, tak pak je průser :frowning2:
24. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
ahoj jani, vítej :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Jani, četla jsem si tvoje albíčko a máš toho za sebou opravdu hodně, tak držím palce ať už je vše jen v pořádku...

pomalu si začínám myslet, že otěhotnět a porodit zdrarvé miminko je hotová alchimie
24. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Děkuju za přivítání holky !

Ajo děkuju za vysvětlení skusím se na to zeptat mojí dr. jestli mi o otm něco neřekne, tobě brala na tohle zvlášť odběr nebo to prostě vyplynulo z nějakého vyšetření ? Dneska jsem jí volala na ty výsledky a vše je negativní tak mě tím dost dostala, já tak doufala že mi něco bude a budu vědět proč se to stalo a teď jsem z toho strašně špatná a mám strach že se to bude znovu opakovat protože jak mi vysvětlila genetička taky můžu mít třeba i poškozené všechny vajíčka a bude se to opakovat znovu ale nemusí, jsem z toho fakt hotová a nevím co mám dělat, jsem strašně nerozhodná na jednu stránku bych chtěla mít hned druhé děťátko a mít za sebou ten strašný strach a na druhou stranu mám pocit že si ho prostě nezasloužím a neměli by jsme se o něj snažit, jsem jak rozdvojená ale jsem strašně vděčná za našeho Filípka, mám aspoň jeho tak to mě drží ! Tak uvidíme jestli nám Bůh s osudem odpustí a darují nám aspoň ještě jednoho zdravého človíčka ! A tobě Ajo taky přeju aby jste měli krásné zdravé mimušenko, vlastně všem holky !
24. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
janinka, neboj, kamarádku potkalo něco podobného, dr. taky nic nezjistili a dneska má zdravýho klučinu, u bratránka přišli o první mimi v šestém měsíci a pak měli dvě zdravé holky, prostě se to někdy stává, ale nemusí se to opakovat, když vezmu z jak mála vzniká život, tak dodneška žasnu, jak se ze dvou buněk vyvine něco tak dokonalého jako malý človíček :wink:
24. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Já vím, je to zázrak mít bezproblémové těhotenství a zdravého človíčka, před tím jsem to tak nebrala ale teď se na vše dívam nějak jinak a všeho si víc vážím, hlavně toho zdraví !
24. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
jj, Kristýnka má taky trochu zdravotní problémy, má vrozenou vadu ledvin, jsme od narození na ATB a teď nás čeká operace, která by to snad měla napravit.. tak doufám, že to bude dobrý a pak hned vlítneme na snž
:wink:
24. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
To mě moc mrzí ale určitě to dobře dopadne a Kristýnka bude zdravá ani se nenaděješ a budete čekat dalšího broučínka !! Držím pěstičky :grinning: !
24. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahoj holky,

jani, ta infekce byla zjištěna z krve, kterou mi pak brali po revizi (první porevizní kontrola), tenkrát mi sestřička říkala, že se musí udělat rozbor na nějaké breberky, které způsobují potraty, tak samozřejmě, že já taky musím mít všechno a breberky tam byly :frowning2:

ale už dost smutnění, je tu krásný slunečný den, tak se nebudeme mračit :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
ahojte, krásné ránko,

Pepi dodatečně všechno nejlepší Pepínovi k 1. narozeninám :dizzy_face:

Tak já čekám na MS a stále nepřichází, ale už ji cítím v zatáčce, tak snad dorazí.

Baji tak ať operace dobře dopadne, držím pěsti

Ajo, to je teda hnusná infekce :frowning2:
25. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.