• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
janinka, kalerat díky, už na tu operaci čekáme tři měsíce, furt to odsouvají, moc dětí... tak snad to teď už konečně bude... no a v září šup na těhulení a zdravé mimísy všem do bříška :wink:
25. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, děkujeme za přání Pepínovi, dneska dám fotky sem :slight_smile: Včera náš počítačový důchodce přežil klinickou smrt, soused ajťák ho ve finále rozchodil, tak jsem do půlnoci natahovala fotky na Facebook (nemají tam velikostní limit, tak jsem nemusela zmenšovat), dneska si budu hrát tady, to bude víc práce - zmenšovat a vyselektovat 50 fotek.
26. srp 2009 v 06:44  • Odpověz
ahoj holky
pepibubu: dodatečně gratuluji Penínovi :slight_smile:

dlouho jesm tu nebyla tak později dočtu co se tady dělo, byli jsme včera s manžou na genetice aby nám řekli výsledky z cytologie a podle prvních testů nic nenašli, ale nabrali nám krev a budeou dělat ještě nějaké testy jinak jsme se včera dozvěděli že bychom měli holčičiku - totálně mě to dostalo strašně jsem chtěla holčičku takže včerejší den stál za..............mám depky jsště dneska snažím se na to nemyslet, ale nejde mi to :frowning2: a k tomu manža včera odjel na služebku a vrátí se až dnes večer takže jsem na to byla sama a podle toho to taky vypadalo.... :unamused:
26. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Alex, ach jo, no co naděláš, musíš se s tím nějak poprat, i když vím že to je asi hodně těžký, neklesej na mysli....
26. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
nikde - nikdo :frowning2:
27. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
alex to ti řekli jako normal že holčička anebo jsi to chtěla vědět,já by ch to vědět nechtěla mě by to srazilo na kolena.
Tak holky co jinak novýho :grinning: mě má přijít první snažící mrcha příští týden.
28. srp 2009 v 06:56  • Odpověz
a nebo by už nemusela, že jo luc???
28. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
ahoj holky, mám dneska strašnou náladu jednak ta genetika šéf v práci hrůza a myslím že MS taky dorazí někdy příští týden ach jo.............. :frowning2:

lucbra06: jj chtěla jsem to vědět a kdyby mi to neřekli vyděla jsem to v kartě XX takže jasno....

aja: co ted s tebou budou dělat máš nějaké léky nebo jak to budou řešit? takže snaženíčko může začít kdy za 3 měsíce? je mi to líto, že to dopadlo jak to dopadlo kvůli takové banalitě ach jo :unamused: držím palečky aby to příště dopadlo na 1 :wink:
28. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
no já jedu po ránu a hned hrubky omlouvám se mám fakt blbý týden....
28. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
ahoj aja,no nebo tak :grinning: četl mi z ruky tady jeden kluk věděl že jsem o to přišla a že příští týden se dozvim dobrou zprávu :grinning: a že to bude kluk.Ale věř tomu :sweat_smile: No uvidíme ,ale vubec si to neberu.Spíš to beru jako hodně velkou rezervu,ale docela mi naskočila husina když vědel mojí minulost.
28. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: No tak, kočky, nesmutněte....
28. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Alex, no se mnou dělat nebudou nic... Je to věc, která se neléčí a nedá se jí přejít... Pročetla jsem o tom kde co a dokonce jsem i psala dotaz na tu porodnici.cz a tam byla stejná odpověď. Teď příští týden dojde MS a pak ještě jedna a jdeme na to :dizzy_face: to už budeme moci začít, protože revize byla 1.7. a já myslím, že MS dojde někdy 2.9. a další 1.10. a to už budou 3 měsíce, tak to pomalu začneme zkoušet. Prý ten virus může samovolně vymizet...
28. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Zdravím po víkendu. Byli jsme od čtvrtka u ségry, super :slight_smile:
Jinak MS přišla ve středu, takže ode dneška začínám měřit teplotu, abych věděla, zda vůbec funguju.
31. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky, taky vás zdravím :slight_smile:

taky přemýšlím, že po ms začnu měřit BT, nikdy jsem to nedělala, tak to chci vyzkoušet...
31. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky... vítám vás v měsíci, kdy se oficiálně začínáme snažit :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
to je pravda, dnes je malé uvítání do síně snažení :grinning:

já dostanu zítra nebo pozítří MS a jdeme na to...
1. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jak se dnes máte?
2. zář 2009 v 06:45  • Odpověz
ahoj pepi, unaveně, nějak jsem nemohla spát... měsíc mi svítil do okna a furt jsem se převalovala...

ale jinak to vidím na pěkný pracovní den :wink:
2. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahojky,můžu se přidat???Také se začínáme snažit o druhé mimi. :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky :wink:
k1000 vítáme tě,jsme rádi za nové duše :slight_smile:
To teda byla noc,taky jsem blbě spala.Od včera mám nelču ve školce,ona dobrý a mě je smutno :confused:
2. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Luc, počkej za chvilku budeš mít špunta, tak už ti smutno nebude... :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile: Tento týden MS a hurá na to.U prvního jsem neměla žádné problémy s otěhotněním.Ale v těhotenství my zjistili prekarcinom děložního čípku.Tak jsme v 6.měsíci čekali na výsledky biopsie a zda malého donosím.Můj supr dr,mě podržel a malého jsem ještě přenášela.Ale skončili jsme císařem,velké mimi.Po 6nedělí jsem proděla 2konizace děl.čípku.Tak se teď obávám srůstů po OP a zúžení dělož,hrdla po koni.Ale některé z vás tu prodělaly horší věci :frowning2: .Tak nám všem držím péstičky,a hurá do toho!!! :wink:
3. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
k1000 uvidíš, že to všechno klapne a budeš mít uzlíček v náručí...

mimichodem nechceš nám prozradit křestní jméno, abychom ti nemuseli říkat k1000 (pokud nechceš, nevadí) :slight_smile: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky
No to jo až bude špunt tak zase nebudu stíhat :sweat_smile: dvě děti to bude kolotoč,ale i tak se moc těšim.
Aja čekáš na Ms a jdeš do toho :wink: ??
3. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
omlouvám se,jsem Irča.Určitě všem se to povede a budem chovat mimíska. :wink:
3. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
No jo,třeba příští léto už budem kočárkovat :sweat_smile:
3. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
luc, jak třeba???100% budeme v létě vozit :slight_smile:

irčo, nemusíš se omlouvat :slight_smile:

no já jsem měla dostat ms už včera a pořád nic a dnes mi bylo ráno nějak divně, tak se nechci moc upínat na nějakou ideu, spíš tu MS čekám, ale přeci jen... :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
jé, koukám nová duše
3. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Ajo tak třeba.... :wink:

ahoj Irčo
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
díky všem za přijetí :slight_smile: Aja-že by..... :grinning:
3. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.