• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
přiznám se bez mučení, že by se mi to líbilo :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
moc bych ti to přála!! :wink: Máte zkušenosti s ovulač.testy??Od kterého dne se začíná??díky
3. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
irčo, já vůbec nevím... jen z obrázků holek v albíčkách...
3. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ajo to ti věřím, že by se ti to líbilo, je to ten nej pocit :slight_smile:

Irčo já jsem taky nikdy ovulační testy nezkoušela
3. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky, tak hlásím, že mrcha včera dorazila, tak jsem docela ráda a už opravdu oficiálně začínáme, pokud stihnu koupit teploměr, tak začnu měřit BT :slight_smile:

tak si držme palce, ať na konci září pupky nám září :slight_smile: :grinning:
4. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Aja tak gratuluji k ofi snaženíčku :dizzy_face:
Snad nám ty pupky budou zářit co nejdříve
4. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
tak co kočky, jak jste na tom takhle při pondělku? :sunglasses:
7. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojda všem :sunglasses: :grinning: .Víkend byl chladný,tak jsem dělala genarální úklid bytu,uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak dnes začínáme ve snažení.Koupila jsem si ty ovu,testy.Je tam podrobný návod,tak jsem na to zvědavá,jak jsem na tom. Všem držím pěstičky ať nám to výjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
irčo, tak jak dopadlo ovu testování??? Já jsem dnes začala měřit BT, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
9. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky :wink:
Aja už máš po mrše?Já na ni čekam :unamused: jsem 34DC na testu bílo a MS se někde courá :confounded:
Aja a jakym teploměrem se měříš?Já na to taky myslela že bych mohla měřit,no uvidim.
9. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
včera jsem si koupila v lékárně nějaký digitální, stál 98Kč, má paměť na neměřenou teplotu, píská, když doměří... prostě obyč digi teploměr...
9. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky
Holky kde jste všechny?Nám ta diskuze zamrzne :wink:
Já jsem dnes 1DC,takže vykročit tou správnou nohou do dalšího měsíce :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
taky mě mrzí, že nám to tu trošku vázne... :frowning2:

takže jdeme do toho našeho září,ju???
10. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahojky, holky kdyžtak pojďte za námi sem, je nás tam víc, já už tam taky přešla (snad se Pepi nebude zlobit, ale je to škoda to tu vázne...)
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=107784&vGroupOffset=0
11. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Ahoj, ne nezlobím se, byla jsem týden fuč a zrušili jsme malýmu ohrádku, takže je víc práce ho uhlídat a méně času si tu cintat pentli :slight_smile:
14. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: Počásí nám nějak nepřeje,co :frowning2: :frowning2: !Ovu testík dopadl skvéle,ovu jsem měla v pátek tak jme na to skočili,jen uvídíme jak jsme se moc snažili :grinning: .Holky asi jsem hňup,ale můžete mi prosím vysvětlit,co znamená ta zkratka DC,jak píšete??? :zipper_mouth: :zipper_mouth: Děkuji!!!
14. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
k, DC je délka cyklu :slight_smile:

Mně dneska od rána bolí břuch, takže mi je nad slunce jasný, že mrcha dorazí :frowning2: Ale co hele, holt se musí vyvážit to, že Pepča přišel hned.... A musíme si to snaženíčko taky užít, ne? :grinning:
15. zář 2009 v 06:56  • Odpověz
ahoj holky ráda bych se přidala jestli bude témátko při životě :grinning: :grinning: když se už odsud přechází jinam :grinning:
dohodli jsme se s MM že už tomu ted necháme volný průběh, před něsícem jsme vysadila antiko, jeden cyklus po vysazení už proběhl takže vlastně ofiiálně začínáme :slight_smile:)))))

jinka máme za sebou taky jeden potrat, zamlklé těhu v 9TT a pak hned přišel vašík..........
15. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
ahoj, no já tak nějak si říkám, že přece můžem být i tady i tam :slight_smile: tady bych teda koncentrovala maminky co už děti mají :slight_smile:

Takže vítej, a pokud "rozfoukáme oheň v témátku," budu jen a jen ráda.
15. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
jo to je přesně ono,tak doufám že tu nezůstanem sami.......
dneska jsem 2DC , já teda spíš počítám s tím že tak rychle to nepůjde , proto si říkám čím dřív začnem tím líp :grinning:
věk už taky dost straší, no jsem sama zvědavá jak nám to klapne :slight_smile:)
15. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Ahoj, tak jak holky? Mně ta mrcha ještě nedošla, ale čekám ji každým dnem....
16. zář 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak já počítám s ovu někdy zítra nebo v pátek, tak uvidím... poctivě měřím BT, tak doufám, že se zadaří :dizzy_face:
16. zář 2009 v 07:12  • Odpověz
pepi třeba už ani nedojde :slight_smile:))))
já jsme 3DC takže moře času na všechno :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
maji, jé kéž bys měla pravdu, ale myslím že ne... :slight_smile: a jak dneska?
17. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj děvčata,díky za odpověď.Mám už po plodných dnech,MS má dorazit 25 tak jsem zvědavá :wink: .Aja tak hurá do toho,držím pěsti.Počásko nám nepřeje co!!!Krásný den :grinning:
17. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj irčo, tak třeba už ani nedorazí, ne??? Měla si to podchycené, tak to by bylo, aby nebylo :slight_smile: já mám ovu právě dnes, kdy máme 11 měsíců od svatby, tak doufám, že manžílka krásně znásilním a ono to klapne :slight_smile:
vzhledem k tomu, že mu o mimču řeknu až po prvním utz, tak mám tak v hlavě, že kdyby se podařilo, tak by to dostal k výročí 1.roku od svatby :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
ajo ty brdo to bych teda asi nevydržela říct to až po utz :grinning: já MM hned ukázala pozitivní testík :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Holky.... tak nevím :slight_smile: dneska jsem otvůrek v čípku nenahmátla :slight_smile: včera test nega, tak počkám do pondělí s dalším testíkem, pokud teda mrcha nedorazí..... Kdy se vlastně čípek "uzavírá?" až po uhnízdění miminka, že?
18. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj Pepi, tak co? Jak si dopadla??? byly // :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky.Nevím nevím,ale myslím že MS dorazí,páč cítím takové divné tlaky v podbřišku :frowning2: :frowning2: :unamused: .No co,budem snažit dál.Tý jo Ajo,já bych to nevydržela,tada už jsem to nevydržela,taky jsem si koupila bačkůrky,krásně je zabalila a těšila se na první fotečku,manžel mi volal večer do práce a já celá nadšená to prozradil, a to po telefonu.Takže žádné překvápko se nekonalo :frowning2: a malej bačkůrky unosil.Tak všem držím pěstičky a doufám,že písnete.že jste našly // :grinning: :wink: :wink: :wink:
21. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.