• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
Tak něco podobného mám já.Mě je 38let.Dvě starší holky jsou věkově u sebe a teď Lucinku.A aby nebyla jako jedináček tak bych ji chtěla dopřát nějakého parťáka.
A mě kor to rodiče vymlouvají :slight_smile: .Ale první dvě mám z prvního manželství a můj druhý muž byl svobodný bezdětný.Ještě jedno miminečko bych si přála i kvůli Lucce.Já mám taky ségru jen o rok a půl a máme výborný vztah :slight_smile:.Ale bude to asi mazec první 2roky :wink:
4. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak něco podobného mám teď já.Jsem už starší.je mi 38let.Dvě velké holky mám z prvního manželství a můj druhý manžel byl svobodný a bezdětný tak jsme si pořídili Lucinku ale nechci aby vyrůstala jako jedináček tak bych ji chtěla dopřát ještě parťáka.Teda jestli to půjde.
4. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Hezký večer holky :slight_smile: jsem slaměná vdova a přemýšlím, jestli si lozit po inetu nebo koukat na Grand restaurant pana Septima :grinning:
4. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak to holky mám teď já.Jsem už starší/38let/.Z prvního manželství mám dvě dcery a s druhým manželem jsme si pořídili Lucinku.A aby nevyrůstala jako jedináček bych ji moc ráda pořídila parťáka.Teda jestli se to podaří.
4. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
teda koukám kolikrát jsem napsala stejné věci :slight_smile:myslela jse že to nefunguje :wink:Pardooooooon!
4. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
gejbule a já si říkala že to je error :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojik holciny:slight_smile: tak ja jsem si dneska udelala radost a koupila krasne saty v pietro filipi:slight_smile: vcera jsem byla s kamaradkou poprve za x dlouhou dobu venku a pekne jsme pokecaly:slight_smile: jinak mi v lednu bude 31 a deti bych chtela klidne i tri:slight_smile: jestli pritel bude chtit a jestli spolu budem:slight_smile: nechci jedinacka.. i kdyz rodit by mohl nekdo za me:slight_smile: ale to preziju:slight_smile:)))
jinak dneska jsem zapomnela zobnout calibrum tak jdu na to:slight_smile: jsem docela zvedava co mi rekne dr ve ctvrtek docela jeste krvacima boli me bricho..chjo..taki doufam, ze se nic ne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
lajlo téééda :slight_smile: Já teď měla úžasnej omyl na telefonu :slight_smile: prý jsem jim 5x volala - netuším kdo to byl :grinning: a mám jet na Rock for people :grinning: Jestli někdo blbě nadiktoval telefon, kdo ví :grinning: Každopádně volali až ze Šumperka, tak jsme pokecali, a bylo :grinning:
5. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
jeee a fakt to byl omyl? ja bych teda jela:slight_smile: aspon na chvili:slight_smile: my jsme meli vstupenky na colours of ostrava na vsechny dny pro dva..jenze v tu dobu jsme meli byt v tom bulharsku, tak jsme je prodali za polovic...a nakonec nejsme ani v bulharsku, nemame ani listky a ani to tehu nevyslo.-(((( si tak rikam, ze to je fakt mega pech...vsechno v takovou jednu dobu..i kdyz listky jsou mala vec...dovca sice stala docela hodne ale nejvic me stejne mrzi ten potrat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
lajla mě to taky pořád mrzí :frowning2: .Myslím že to vydrží až do těhotenství a i tak to bude mrzetA :frowning2:
jak ti je?
6. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
ahojicek :wink: no po pravde receno..dneska mi bylo docela spatne..psychicky :unamused: :unamused: :unamused: dnes je to presne tyden od zakroku :pensive: :pensive: :pensive: a kazdou chvili se tak divam k nebicku na sveho malickeho andelicka :pensive: :pensive: :pensive: toto byla zatim nejhorsi vec v zivote , ktera me osobne potkala...nastesti jsem dosud mela celkem stesti...nemluvim o takovych tech zhrzenych laskach a problemech, ktere si prozivaji vsichni..ty jsou v pohode a zpetne kdyz si na to vzpomenu tak se usmivam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale na mimi se mysli porad..a myslim, ze to bude jeste dlouho trvat nez to uplne prejde...ale na druhou stranu si rikam, ze je to tak, jak to priroda chtela a ja to neovlivnim...doufam, ze mi osud nadeli jeste par krasnych deticek...
vcera jsem si na mmb cetla diskuzi tech kteri o mimi prisli po narozeni, behem vysokeho stadia tehu..nebo dokonce o starsi deti..a slzy se mi rinuly jeste hodinu potom..a uvedomila jsem si, jake ja to mam vlastne stesti, ze mam jedno krasne a zdrave dite....
vsimla, jsem si ze mas tri deti:slight_smile: docela zavidim :wink: :wink: :wink: po pravde receno..ja jsem nikdy o detech nepremyslela a kdysi jsem si rikala, ze ja a deti nejde dohromady..ale jak jsem minila, tak jsem nazor zmenila a deti bych mela klidne celou kopu:slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Holky.... nemyslete, já si taky asi už do konce života budu vzpomínat na naše dvojčátka.... 14/11 když jsem potratila (a o rok později došla první mrcha po porodu... kruh se uzavřel...) a 4/7 jsem si taky vzpomněla, že jsem měla mít termín... to asi nikdy neodezní, vždycky to budou "moje děti" i když odešly v 7tt...
7. črc 2009 v 06:54  • Odpověz
jo jo je to těžké.Já potratila už několikrát a nejvíce to bylo v 17tt po odběru pl.vody.To bylo mnohem těžší než teď.teď to bylo ještě malilinkaté :frowning2: ale i tak to bolí. :frowning2: .
proč se vlastně doporučují 3.měsíce počkat?
7. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
jezis ja bych se odber plodove vody bala i podstoupit..i kdyz asi by zalezelo i na vysledku triple testu...pokud by bylo hooooodne vysoke, asi bych do toho sla..ale jinak asi ne:frowning2:(((( a nechapu jak je to mozne se se potrati..to to dr spatne napichne? nebo jak je to mozne? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
nekteri doporucuji pockat tri mesice, nekteri pul roku a slysela jsem i nazor ze i rok...ja na to kaslu.. nekteri dr rikaji i to, ze se ma na to skocit hned...ze pokud telo neni pripravene, tak se neotehotni...
doba je na to, aby se telo dalo rohromady a deloha taky..ale podle meho nazoru pokud se zena citi dobre, tak bych do toho sla....cetla jsem o spouste holek ktere otehotnely ihned po potratu nebo prvni druhy mesic a v klidu donosily.... ja bych zacla se snazenim hned kdybych mohla :wink:
7. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
zkrátka mi to špatně píchli.Ten blbec doktor to nedělal pod ultrazvukem a píchl vedle než měl :frowning2: .Strašně to bolelo
Když mi ji brali s Luckou ani jsem o tom nevěděla.Byl to rozdíl :slight_smile: .
já počkám alespoň dva a pak to nechám osudu.Jak píšeš...Taky věřím tomu že když tělo nebude připravené tak to nepůjde :slight_smile: .
7. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Holky... mně taky honili na plodovku... a já s ní hnala je.... Je to na dlouhý vyprávění, ale pokusím se v kostce abych neunavovala...

V únoru nám dělali to šíjové projasnění, a to vyšlo na 1* - kůstka byla, řasa 1,6 (limit jsou 2). V březnu nám sestřička sosla tři ampule krve, na různý vyšetření plus jedno z toho triply - nějak mi to nedošlo, protože jinak bych je odmítla na základě OK toho NT... Ale neodmítla, a tak to začalo.... Aby byly považovaný za negativní, tak bylo potřeba mít 1:200 to nějaký skóre... A my měli 1:198. Tak ke genetičce - mimochodem děsná krááááávaaaaaa..... Dr. Jelínková z Palmovky... Sestra nás objednala na půl jednou, a pak jsme zjistili že doktorka ordinuje od jedný - no nic no... :angry: Její první samozřejmě "odběr plodové vody," a moje tiché ale důrazné NE. Podívala se na mě jak na prvoka a že teda dobrá, tak podrobný ultrazvuk - já na to ANO.Ještě nás vybavila dotazníkem kde chtěla vědět rodinu asi tři generace dozadu, takže jsme lovili celá rodina v paměti kdy a na co umřel dědečka dědeček, věnovali jsme tomu asi týden...
1.4. jsme šli na utz, kde doktorka řekla všechno v pořádku až na jednu maličkost - vápenku v srdíčku, ale to prý mají všechny děti, každé někde jinde, vysvětlila mi to jako "skládku" minerálů, z níž si bere pro vývoj, a za 14 dní to tam už nebude. A řekla "kdyby to nebyl utz na vyžádání genetiky, tak to do té zprávy ani nepíšu, takhle musím." Takže jsme se uklidnili, i slzička úlevy ukápla...
Za pár dní poté jsme šli zase k téhle "doktorce" - byli jsme objednáni na půl pátou, a v 16.45 šla na řadu maminka která byla na čtvrtou. Když odešla, slyšeli jsme tuhle "doktorku" jak si tam s někým vykládá o oslavě která byla přes víkend. Když jsme po hodině a půl čekání vešli, doufala jsem že si aspoň trochu pročetla ty naše záznamy - ale co mě nemělo... Teprv to lovila. Dotazník, kterej jsme jí podali (ano, ten co nám ukradl týden života) si ani neprohlídla a vrazila ho do šuplete...To už jsem dobře nasychala ale H. mi stiskl ruku abych se uklidnila.. Inu začala tedy studovat ten protokol z utz.... A když našla to místečko s tou poznámkou, tak úplně zajásala: Tady to je! No tak to MUSÍTE na plodovku.
Velmi tichým a velmi důrazným hlasem jsem řekla "ujišťuju vás, že NEMUSÍM." Ona se podívala na Honzu, a on řekl něco zač mu budu do konce dnů vděčná - jak znám svou ženu, radši podstoupí menší riziko narození postiženého dítěte, než větší riziko potracení zdravého.... a já v tom za ní stojí." No tak to už byl prvok i Honza, nechala si to podepsat (myslím že můj podpis má vyrytej v desce stolu) a už jsme jí neviděli.

U druhého vím jedno. Tripply odmítnu, pokud nám opět vyjdou v pohodě NT tak není důvod.
8. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás tu zdravím, četla jsem si vaše příběhy a byla bych ráda,kdyby jste mě vzaly mezi sebe. Dnes je to přesně týden, co mi v 9tt vzali miminko, protože jsme neměli vůbec srdíčko :frowning2:
Ale už je to pryč a život jde dál a čeká nás další snažení, které doufám vyjde hned na poprvé, tak jako předtím :slight_smile:
Jinak obdivuju Pepibubu, protože já taky nemám v plánu čekat úplně celé 3 měsíce, chci to zkusit hned po první MS :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
autor
ajo, vítej mezi nás :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Jejda, teprve teď jsem si všimla, že je toto téma jako snažení na druhé mimi...

No, ale vlastně se taky snažíme podruhé, ale o první mimi, tak snad vám to nevadí :sunglasses:
8. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
aja, právě.... :slight_smile: a hele aspoň si třeba počteš co naši drobečci dělají za lumpárny :slight_smile: a budeš připravenější na lumpárny toho tvýho :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
No myslím, že na lumpárny dětí mám skvělý výcvik od tchýně, má 8 a 6 holky a pak ještě 9 měsíců mimčo - mám je vyfocené v albíčku :slight_smile: a to jsou teprv vopice k pohledání :grinning:
8. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
ajo, ty máš vážně 9měsíční ŠVAGROVOU? A hele kolik je manželovi :grinning:
8. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
JJ, mám, mám ji vopici v albíčku, manželovi čerstvě je 26 :grinning:
jinak má celkem 5 sourozenců (věky 23, 18, 8, 6 a 9 měsíců) :grinning:
8. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
:grinning: šmankote a tchýni je kolik? :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
aja tak tě tu vítam,i když nerada :unamused: je to hruza co se to děje.Jinak občas jsem projela tu diskuzi jak jsi,taky jsem měla mimi počaté v květnu,ale boužel :frowning2:
Tak at se brzy zadaří všem :grinning:
8. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Jasně Lucbra, budeme si vzájemně držet palečky a ono to klapne...

tchýni je 46 a tchánovi 50 :sweat_smile: samozřejmě, že to poslední byla "nehoda"

jo a pepibubu co ti doktoři řekli, když jsi přišla měsíc po revizi, že seš těhu???
8. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Mě už proběhla mrška včera skončila,zítra končí šestinedělí.No ještě aspon měsíc vydržim,já mam revizi plus laparku,takže to nesmim uspěchat
Snad se to povede rychle a bude vše o.k
8. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak držím palečky, doufám, že nám to všem klapne co nejdříve :grinning:
8. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
už se těšíš až přijde mrcha??Já jsem se na tu první strašně těšila,jakože potom všem zase normálně funguju :grinning:
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
aja já neměla revizi.... mně právě doktorka posledním ultrazvukem řekla, že jsem se vyčistila dokonale.... No počítala, a když se dopočítala že jsme nevydrželi, tak se šibalsky usmála :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.