• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
autor
ahoj... já dnes našla // :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
HURÁÁ!!!!!Tak to moc gratuluju :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
děkuju :slight_smile: na kontrolu a potvrzení jdu 8/10
21. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Teda pepi, já byla včera tak zavalená prací, že už jsem si pak ani nevzpomněla jít to sem zkontrolovat...

Tak moooooooooooooocinky gratuluji a hlavně vše dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

opatruj se mamino :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
aja jojo a málem bych zapomněla:

PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK

chytejte holky! Těhubacilky letííííí
22. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
díky pepi, to opravdu potřebujeme jako sůl!!!!!

já jsem zvědavá na tento měsíc... tajně doufám, že to vyšlo, ale uvidíme - dnes jsem 20DC, tak ještě 10dní a bude jasno :wink:

pepi a máš nějaké těhu příznaky?
22. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
aja, měla jsem dnes ráno žaludek jak po kocovině, a občas mě tahá ve tříslech, ale jinak nic - tedy zatím. A jsem unavená :slight_smile: Bohužel, Pepa ne, takže spinkání se nekoná :frowning2: to mi asi v tomhle těhu bude chybět, ta nemožnost si lehnout kdykoliv budu chtít.
22. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
to je to co ti tedy vůbec nezávidím... Tak na sebe hlavně dávej pozor!!!
22. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
no holt budu svůj odpočinek řídit Pepou, a když půjde spát on, tak já taky
22. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
pepi moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
pepi,díky za bacil.Mě se Ms blíží už zítra nebo v pá,tak jsem zvědavá,ale tlaky mám tak myslím,že nic.No,dám vědět.Pepi opatruj se,odpočívej s malým,vím není to lehké,já mám taky raubíře,který není k utahání.Aja držím moc moc moc pěstičky ať to výjde,dej vědět.páček
23. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj děvčata§Musím nahlásit velký objev // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Je zatím slabá,páč bych to měla dostat až zítra,tak ještě budu kontrolovat zda to není podvrh.Jinak v červnu k nám přiletí čáp,hurá!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aja jak si na tom??
24. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
no teda, tady to hezky těhotní, tak moc gratuluju a doufám, že vás budu za nějaký dva týdny následovat :wink:
24. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahojky holky,tak se konečně hlásim
Téda to je překvápko,holky moc vám gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Já čekam na ovu,snad brzy mam bolesti v pod bříšku a pak zase to čekáníííí,blééééé :grinning:
25. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
jé holky :slight_smile: paráda :slight_smile: mně je dneska všelijak, ale prďolka vypadá dobře, spíš mám jiný chutě, a žaludek jak na vodě. A pevně doufám že Pepíno půjde brzo spát, abych se mohla opičit a jít takky :grinning:
25. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj děvčate,hlásím návrat z prodlouženého víkendu.Byli jsme u mé sestry na chalupě,bylo boží počásko,tak jsme si to skvěle užíli.Jinak čárka sílý,na potvrzení jdu 25.10.tak doufám,že je vše o.k.žaludek jak na vodě,hlavně večer občas odběhnu,páč mě to dost bere,když vařím,no uvidíme.Při jiříkovi toto neznám.Mějte se krásně a těším se na další oznámení //.páček
28. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
ahoj děvčata
30. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
ahoj, jsem tu jen na skok, zítra budu víc :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky,tady to nějak vázne!!!Žádné nové informace :frowning2: :frowning2:??? .Hezký den :wink: :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky,

tak nějak nestíhám psát... omluvuju se :sunglasses:

irčo mooooooc gratuluji ke //, já měla MS dostat dnes, ale zatím nic :dizzy_face: , na těhu to ale nevypadá, protože tento měsíc šlo asi o anovulační cyklus - dle BT, ale přiznám se, že se ještě pořád uklidňuju, že to třeba jen blb měřím :grinning:

mějte se krásně maminy
2. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .tak co Aja,jak se podařilo,držím pěstičky??!!!Pepi držím pěstičky na zítřejší kontolu u dr.,ať je vše v pořádku!!! :wink: :wink: :wink: :wink: .mějte se krásně,páček
7. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky,

Pepi tak co, jak si dopadla??? vše je OK!!!

irčo co ty? jak se cítíš?

Já jsem dnes 37DC, ale teplota těhu nenaznačuje http://www.fertilityfriend.com/home/aja testovat se zatím bojím, stejně by ještě nebylo nic vidět :frowning2:
9. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky děvčata.Cítím se skvěle!!!Pepi,tak jak si dopadla??? :wink: :wink: :wink: .Aja nevěš hlavu,tak to výjde příští cyklus.Já si před těhu nakoupila Kontryhelový čaj,Kys.listovou,Babyplan tbl a kupodivu všem to vyšlo.BT si měřit neumím tak jsem to zkusila s ovu testy a vyšlo to!!!Tak držím pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se vám daří??? co ta Pepi??? mám strach, když se takhle dlouho neozývá...

Já jsem 40Dc a pořád nic, ale včera jsem zkoušela TT nebyl pozitivní, ale v místě druhé čárky byla bělounká čárka, bělejší než ostatní bílé místo. Možná si myslíte, že jsem magor, ale mě to dalo, takovou krásnou naději :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Ajo, nemusíš m ít strach :slight_smile:vše je v pořádku, jenom tak nějak nestíhám nakukovat všude :slight_smile: zpráva z 8/10: 3,7mm a akce srdeční :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
a zcela macešsky jsem na vlastní téma zapomněla :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
tak to jsem ráda, že seš v pohodě :slight_smile: gratuluji k srdíčku :dizzy_face:
12. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Ajo, a hele, negativní je ten test, kde ta druhá čárka nejde ani tušit..... kde prostě "čárka není"
12. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
pepi, ty seš zlato, já to vím, proto si taky dělám v koutku duše takové malinké naděje, že by to mohlo klapnout a BT mi prostě jenom nevychází, mám totiž pocit, že ten teploměr, co jsem si koupila je nějakej divnej, včera mi bylo zle, evidentně jsem měla teplotu a on mi naměřil 35,4C to asi není normální...
počkám ještě týden a uvidíme, myslím si totiž že ovu byla 30DC :dizzy_face:
12. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
aji, něco testů už jsem si udělala... A když byl negativní, tak ať jsem koukala sebelíp pod silným světlem, nedala se ani vytušit. A jakmile byl duch - náznak čárky, vždy to bylo těhu :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.