• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
věřím ti a děkuji, udělala si mi radost :slight_smile: - vždyť mi na tom leželi pořád :grinning: :wink:

díky pepi
12. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky děvčata,PEPI moooc gratuluji!!!!!Aja držím pěstičky,aŤ to výjde,sakra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :unamused: !!!Tak hned napiš co a jak!!!JO,kup si TT od Mamatest,je nejcitlivější.Mě ukázal čárku den před očekávanou MS.TFUj TFUJ AŤ to výjde!!!
12. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Díky Irčo, já kupuju jenom mamatest, věřím mu a je za dobrou cenu... :wink: další zkoušení bude v pátek, tak na mě myslete, pak hned napíšu :grinning:
12. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak pořád nic - test sněhobílý, BT nízká tedy netěhu, MS nikde - děsný :angry:
19. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
nikde nikdo :frowning2:
21. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky děvčata,nám nešel PC,tak píšu až teď.Aja stále držím pěstičky!!!Je mo dobře,až mi je to divný :slight_smile: .Na potvrzení jdu v po,tak pak písnu,zda jsme o.k.Mějte se krásně :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
22. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky,

irčo tak jak si dneska dopadla??? Vše OK, mimču tluče srdíčko??? Nenapínej :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky děvčata!!§Tak utz dopadl skvěle:jeden plod se srdíčkem,hurá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .TP 7.6.2010.Aja a co ty jak to s tebou vypadá???Co MS,už dorazila,nebo jsou //?????Držím pěstičky a myslím na tebe.papa
27. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Irčo, já pořád nic... 55DC mrcha nikde, teplota nízká, ani netestuji nemá to cenu, ovu nebyla :frowning2:
27. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky,Aja musím na tebe myslet.Tak mě napadlo,co třeba zkusit bylinky na podporu ovu.Já pila Kontryhelový čaj.Nebo je tu diskuze Bylinkářka ANNa hm,nevím jak dál.tAM JSEM SE DOČETLA I O JINÝCH ČAJICH,KTERÉ SE NAMYCHAJÍ S VYCERO BYLINEK.Kyselinu listovou ta je taky na to dobrá.No a pak lékařskou pomoc tbl.na podporu ovu.Doprkýnka musí to vyjít :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa
29. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dnes 62DC jsem byla na injekci agolutinu, tak jsem zvědavá za jak dlouho se MS dostaví :angry:

a co vy maminy těhulky???
3. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky,koukám,že všichni už emigrovaly do jiných diskusí,co???Teď čtu po sobě předešlí článek,a velice se .omlouvám za hrubky,je to hrůza!!!!Mám se skvěle,žaludek zlobí jen navečer,takže je to v klidu.27.11.jdu na kontr.+první utz s fotečkou,tak se moc těším.Jen manža je fuč tak musím i s malým,mám z toho hrůzu,páč jiřík je neposeda!!!Aja držím pěstičky a dej vědět jak dál pokračuješ.papa
3. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem 74DC, dvanáctý den po agolutinu a já objevila // :slight_smile:

Ale nechci se radovat předčasně, test může být falešně pozitivní :frowning2:

držte mi palce - foto v albíčku
15. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
áááájoooooooo veliká gratulace :slight_smile: na falešnou pozitivitu nemysli, raduj se :slight_smile:
15. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
ajo drzim pesticky..ale co nejddrive si zajdu k dr at ti da hormony na udrzeni tehu..ja to mela taky tak, uplne stejne...mela jsem i injekci na vyvolani ms...neprisla ...byla jsem tehu..ale kvuli dlouhemu cyklu dochazi k poklsu nejakeho hormonu ktery ma tehu urzet..tak jsem proto potratila..tak at to nepotrefi i tebe...
15. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky díky vám všem

zastavila jsem se za Mudr. hned teď ráno a výsledek je takový nejasný - na UTZ nic není vidět ani v děloze ani mimo ní, vzal mi krev na HCG, tak uvidíme, změřil mi sliznici a ta je vysoká 11mm :dizzy_face:
takže pst, abychom to mimi nevyplašili - manžel zatím nic neví, sice mě včera svrběl jazyk a chtěla mu to říct, ale udržela jsem se :sunglasses:
16. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
ajo a jak jsi dopadla s krvi? na utz je asi hodne brzo...ale za par dni uz by neco videt byt mohlo:slight_smile: a sliznice krasna:slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky,ááááááájooooooooo moc moc moc moc moc veliké gratulace.To je úžasná zpráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Nám nešel int.tak jsem se připojila až teď.Tak dej vědět jak to dál pokračuje.No to je bomba.To budou krásné vánoce,úžasný dárek pro manžílka,i pro tebe!!!!!!supr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Ajo,jukla jsem k tobě do albíčka,a musím říct,že mám slzy v očích,z té skvělé zprávy.MOC MOC MOC gratuluju,přeju jen samé šťastné zprávičky a už žádný pláč.Je to fakt úžasný.Napiš reakci manžela,ale ty to určitě vydržíš až pod stromeček co??!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Měj se moc krásně a dej vědět jaká byla dakší kontrola.papapa
24. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky,tady to spí???Tak co Ajo jak je?Už mám těhu nevolnosti? Co mimi? u nás kontrola vpořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tak dej vědět,jsem jak na trní.páček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.