• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
pepibubu když jsi neměla revizi tak jsi mohla hned ne???Nebo ti řekli nakou pauzu??
8. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Lucbra, to se těším a moc... Hlavně se těším na // :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
aja já věřim že je najdeš brzy :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Luc právě že mi řekli dodržet 6nedělí... :slight_smile:

Kdybych měla revizi tak si to nelajsnu takhle zkusit :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Víš, já jsem pročítala spoustu článků a příběhů ženských po revizi... No a myslím, že pokud přejde první MS a jseš bez problémů, tak není důvod čekat, pokud bude tělo připraveno, tak těhu budeš a pokud se na to tělíčko ještě necítí, tak si počká třeba i půl roku... To je můj názor :sunglasses:
8. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky , už jsem tady dlouho na koniku nebyla , ale všimla jsem si , že někdo začína 2pokus v zaři IVF .
Já jsem byla na revizi v dubnu . Byla jsem ve čtvrtém měsicí , když mimi přestalo dychat ,.
Teť už vím , naco zemřelo , a říkam si , že je to lepší .
Další termin mi začina 2.9. , tak jsem zvědavá , co doktor v Olomouci řekne .
8. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj Sid,
to muselo být hrozné... Ale věřím, že si to zvládla a už se s manželem pomalu chystáte, jak se začnete snažilkovat zase od začátku, že?
a řekli ti tedy co bylo důvodem???
8. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
jo , bylo to hrozné obzvláš´t pro mojeho . Dlouho jsme čekali , než se mi do toho chtělo , protože vše zaleželo jen na mě .
No a když to vyšlo hned na poprvé , tak jsme byli oba šťastní .
Já jsem se oklepala docela rychle , už druhý den po revizi , jsem zas byla taková jako ,než jsem byla těhotná , já totiš všechno rychle hazím za hlavu .
Na genetice bylo zjištěno , že malá měla Turnerův syndrom . Ale jsem v pořadku , a s chutí jdu do toho znova .
8. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky,taky netrpělivě očekávám MS.To je známka toho že může přijít snažení :slight_smile: .Já chci počkat 2xMS a pak to nechat náhodě nebo osudu?Jsem v šestinedělí a zítra odjíždíme k moři takže to taky není úplně dobře.Snad koupání s tamponem vadit nebude :frowning2: .Je to zaplacený a s touhle situací nás nenapadlo počítat :angry: .
8. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky můžu se k vám přidat?

mám za sebou 3.IVF - první při kterém jsem otěhotněla, ale bohužel v 10t přestalo být srdíčko a 3.7. jsem byla na revizi pořád to nějak rozdýchávám a k tomu mi včera na pohotovosti řekli že mám zánět vaječníků nejak mi asi z toho všeho kolabuje imunitní systém chudák tělíčko doufám, že se dá brzy dohromady je mi už 32 a čas hrozně letí...
8. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
sidonie: to je mi moc líto drž se
8. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
alex vítej mezi námi... Koukám, že v této diskusi máme všechny podobné osudy...

Holky, můžu se vás zeptat, jak dlouho jste špinily nebo krvácely po rezivi???
8. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
aja: já jsem lehce špinila cca 4dny
8. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
po revizi jsem špinila asi tyden , pak jsem šla k lekaři , protože to bylo silné jak ms ,, a on mi dal prašky , které to zastavili , a přivedli mě k ms , podle jeho vypočtu .
Musím říct , že já mám vyborného lekaře .
8. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
holky máte za sebou některá imunologické vyšetření a pomohlo vám k objasnění proč to dopadlo jak to dopadlo?
8. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
právě, že už začínám mít strach - nezlobte se za detaily, ale chci znát váš názor

druhý den po revizi jsem slabounce špinila, skoro nic, třetí den to ustalo úplně, tak jsem si říkala, že je to super... No to byl pátek a v pondělí se mi rozjelo něco nechutného, šla ze mě úplná černota, vypadalo to jako krém na boty, ale jedna holčina tady na MK (zdravotní sestra) mi říkala, že je to normální, že se jen děloha začala stahovat a vypuzuje poslední krev někde z hloubi a ta už prý je zkažená... no jo, jenže tohle bylo ještě celý včerejšek a dnes normální krvácím jako při MS
8. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj Alex , tak to je mi lito . Ale držím Ti palečky ať jsi v poho .
Já už ve vnitř nic nemám , jen dělohu , tak jsem takové problémy neměla .
S věkem si nedělej hlavu , mi je též tolikk , a beru to sportovně .
Mužem to zkoušet pořad dokola , dokud to nevyjde , a věřím , že jednou se nám to vše poved , a když né .... tak najdem nějaky jiny smysl života :slight_smile: :grinning:
8. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Já jsem měla to same . v sobotu mě pustili z nemocníce a v neděli to začlo . Ja jsem raději šla k lekaři , a on řek přesně to co ta sestra , ale dal mi leky , abych se zaastavila .
Když tak počkej do patku , akdyž se to nezastaví tak jdi na gk.
8. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
alex : ja to beru tak , že to příroda tak chtěla . Jinak bych měla trpaslika :slight_smile:
Věděla jsem předem , že to nyjde .
8. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
sidonie: děkuji - musím Ti říct, že obdivuji Tvůj optimismus samozdřejmě v dobrém musíš být hodně silný človíček :wink: doufám že, nám to všem brzy vyjde a budeme šťastné maminky :grinning:
8. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
aja: určitě bych zašla k doktorovi!!! člověk nikdy neví
8. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
sidonie, máš pravdu, já jsem se snažila taky co nejrychleji oklepat a minulý týden ve středu jsem byla na sále a v pátek jsem už normálně šla do práce... Nerada se babrám v minulosti a řeším coby kdyby, apod.
8. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
aja: život je dost krátky na to aby se člověk utapjel ve špatných věcech .
Ale už ab :grinning: y bylo zaři ...
8. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, v říjnu budu mít rok po porodu císařem a tak hned, jak to půjde, chci jít do dalšího kola - u nás to asi bude muset být zase ivf, resp. ket - máme ještě tři mražáčky, tak to prubnem.

Řeknu vám, s těma potratama je to hrozné, psychikou to hrozně zamává...ale podívejte se na mne a řekněte si, že může být hůř - přišla jsem o dvojče v 36. týdnu. Ale i já si už říkám, i když se v tom pořád trochu plácám, že jsou holky, které jsou na tom mnohem, mnohem hůř, svým způsobem mi to pomáhá přistupovat k tomu aspoŇ trochu s pokorou - když se lituju moc, tak si říkám, že mám krásného syna a to je to, o čem spousta lidí zatím jenom sní...
8. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Fiallinko, tvůj příběh jsem četla již dříve a je to opravdu síla... Ale aspoň že máte jednoho prdíška... Vím, že to muselo bolet a asi bude bolet pořád, ale druhé miminko vám to vše vynahradí...

Sid máš pravdu, jo v září budeme zářít :grinning:
8. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
k synovi gratuluji :grinning: :grinning:
věřím , že je to parada . my už bohužel díky mě mužem jen ivf , a já mám vajiček zmraženych také dost , tak do toho od zaří jdu znova.
8. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
ajo , možná že se sejdem na lůžkové častí :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
ajo , podle fotky ze svatby , jsem tě už někde viděla ....., ale ještě nevím kde :grinning:
8. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Teda, tak to nevím, kde by si mě mohla potkat... jsem z jihlavy, SŠ jsem dělala ve velkým Meziříčí, VŠ v Praze, v Praze jsem pracovala v hotelu Esplanade, víc mě nenapadá, kde bych mohla být viděna :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojicek holky, vitam vsechny nove tvaricky a preji krasny den :wink: vsem na m preji aby se mimi povedlo co nejdrive..ale my se zacnem snazit az tak od prosince...do te doby jak jsem psala, ze pritel pryc:frowning2:(((((
jinak ja jsem zacla krvacet den po revizi..docela pak hodne a trvalo to cca tyden, uz dva dny nic..tak doufam, ze uz je to ok a zitra jdu na kontrolu ke gynekologovi...tak jsem zvedava co povi...uz se citim v poho a radeji bych na to hupsla hned:slight_smile:
jinak holky za jak dlouho se dostavi prvni MS? v nemocnici mi rekli, ze sexik az za tri tydny to chapu..ale kdy by mela dorazit MS to fakt nevim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dneska mi rekla kamoska ze je tehu, cca v 5tt..spolu jsme si uz praly druhe mimi..oboum to vyslo, akorat u me skoncilo :unamused: :unamused: :unamused: moc ji preji aby byla v pohode..dneska bych uz mela zacinat asi ten 9tt :pensive: :pensive: :pensive:
8. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.