• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
Lajla tak to si nedovedu představit až do prosince bez přítele...

MS by měla dorazit za 4-6týdnů po revizi... Ale co jsem si tak různě četla, tak to většinou všem přišlo přesně po měsíci, je to v podstatě hned jak ti to vajíčko uzraje a jde ven...
8. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
aja..ja vim, jsem chudacek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prezit se to musi..ale ma priletet v zari na cca dva tydny..mala ma narozky..tak by to snad taky mohlo vyjit:slight_smile:)))
chjo..a ja jsem si tak rikala, ze by mohla prijit drive :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja "blbka" jsem si tak naplanovala 3tt od revize...a pak ho tu jeste tyden mam:slight_smile: takze co by kdyby:slight_smile: ale asi fakt budeme muset cekat:slight_smile:
8. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj,zdravím všechny nové :slight_smile:.Když to tak čtu tak to nemáme žádná jednoduché :wink:.Každá máme už něco za sebou.Ale v září budeme zakládat společně diskuzi/ve společném termínu/.Já po revizi krvácela asi jen 3dny a už se těším na MS.
8. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Dneska jen na skok, v deset mi přijde paní na doučko :slight_smile: pak "volno" až do půl páté, kdy přijde druhá paní :slight_smile: Včera tu byla kamarádka, která byla po IVF a zrovna včera to dostala, tak byla taková smutná, holka, i se rozbulela... Bylo mi jí líto, zrovna oni jsou takový fajn lidi s manželem...
9. črc 2009 v 06:43  • Odpověz
Pepi, osud si nevybírá, zda jsou lidé hodní či nikoliv, miminko prostě přichází jak se mu zlíbí... :frowning2:
9. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
aja já vím.... ale zrovna jí bych to moc moc přála.... snaží se už 4 roky a už min. rok i asistovaně (možná dýl najednou nevím....)
9. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile: přidám se k Vám :wink: Je půlka července a myslím, že září je i pro mě ideální na další pokus :wink: Letos už jsem toho zažila hodně a není kam spěchat.
9. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj šarloto, četla jsem tvůj příběh... Taky si s tebou osud pohrál, že?

Tak si tu vzájemně budeme držet palečky a ono to vyjde :grinning:
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Sarlotto, vítej mezi nás :slight_smile: Těším se až tady budeme postupně hlásit // :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Díky holky:slight_smile: ajo, pepi čárečky budou.... nic jiného než bojovat dál nezbývá:slight_smile:))
9. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
lajla porevizní MS čekej 4-6týden ale není vyjímka i 8týdnů. Na kontrole Ti doc nejspíš řekne, nebo se zeptej jestli už máš ovulku. Měl by vidět folikuly :wink: Já měla poreviz 34den a 26den...takže normal jako další cyklus.
Je těžké říct, kdy se začít snažit, kdy je vhodná doba...jde o růst sliznice...je dobré pít kontryhel hned po revizi až do MS.
9. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky moje, já se zblázním... Já stále ještě špiním a revizi jsem měla 1.7.09
9. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
aja, a je to spíš opravdu špinění (cca 1 vložka den) nebo spíš pořád jako slabší ms (2 - 3 vložky den?) Po revizi totiž je prý normální 6nedělí, kdy prostě špinit můžeš....
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky, opravdu se může pít kontryhel hned po revizi?
9. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
no, já teď bojuju se zánětem vaječníků - po revizi tak mám nervy a doufám že to pořádně vyléčí at nemám později nějaké problémy...
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
kontryhel je ženský čaj, který upravuje cyklus, pomáhá zavinování dělohy po porodu, čištění dělohy po revizi a růstu sliznice. Při snažení se pak doporučuje ho pít od MS do ovulace a pak vynechat.
9. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
takže ho fakt můžu pít po revizi každý den až do porevizní MS?
9. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
pepi no těžko říct kdy je hranice mezi špiněním a ms... asi bych to viděla jako silnější špinění - v noci jsem bez vložky, to jsem v pohodě, během dopoledne je to silnější špinění a odpoledne skoro nic, spíš jen na toaleťáku růžovo a na vložce nic... ale štve mě to, jsem z toho na nervy... Chci mít už pokoj :grinning:
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
vzbudil se mi Pepíno, jdu mu dát oběd (spinkal od 12.00 doteď :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
aja to je normální ... buď ráda, tělo se čistí :wink:
9. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
sarlotta: díky za info hned si jdu uvařit čajíček :wink:
9. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahojik Sarlot diky moc, kontryhel si urco koupim:slight_smile:
dneska jsem byla na kontrole a skoda , ze jsem se ho nezeptala na tu ovulku..ale pry do prvni Ms jsem neplodna..a jeste jsem se ho zapomnela zeptat jak to, ze mi uz skoro vice nez rok tece mliko..a to jsem prestala kojit kdyz mala mela 6 mesicu..ale pri stlaceni porad vytika..chjo jsem hlava derava...
ale co jsem se dozvedela..tehu bylo v poradku!!!!!! pry duvodem bylo to, ze mam nedostatecnou cinnost zluteho teliska, cykly hrozne dlouhe a nepravidelne, takze protot..a kdyby se mi nasadil duphaston, tak jsem porad tehu!!!!!! jsem myslela, ze tam sebou seknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze priste budu na hormonech
jinak deloha v pohode, uz nekrvacim nic, jen je tam jeste nejaka tekutina, ale pry to je hojeni..takze uz pry nemusim dodrzovat zadne sestinedeli..sexovat uz taky muzem:slight_smile: no a snazit taky hned po MS:slight_smile: ale jak jsem psala..jsem do prosicne sama.... s vyjimkou dvou tydnu v zari..ale na to bych nesazela..takze my zacneme az na novy rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
lajla a mudr. ti řekl , že se můžete snažit po kolikáté MS??? Po první???
9. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
lajla to je blbost.. já měla 14dní po revizi už ovulaci...doc to jasně viděl, říkal,že tělo pracuje dobře.
A co holky co otěhu hned po revizi ??? nebo po porodu ?

To mléko Ti může téct docela dlouho... já kojila 2,5roku a ještě celý další rok jsem něco vymáčkla :slight_smile:

Příště si napiš lístek:slight_smile:))

Já mám duphaston doma..ono to bývá častou příčinou potratů v ranném těhu-to tělísko. takže příště mám nakázáno hned při // papat 2x denně. Dostala jsem ho při druhém těhu v nemocce...ale bohužel krvácení to nezastavilo. Jen by mě zajímalo jak na to Tvůj doc došel že to bylo tělískem ???

Vidím, že máš doktora taky takového šílence jako já:slight_smile:))) Mě říkal, na nic nečekat a snažit se po 2MS a teď mi zase říkal..jojo tak si dejte víc listovky a snažit se :grinning: :grinning: :grinning: ale v nemocce všichni gynekologové tak hrrr nebyli...některý říkal i půlroku..ale minimálně 3MS.
a pak si vyber......
na jedné straně šílená závist když vidím těhuli a na druhé příšerný strach jak to dopadne.......

sexovat můžeš určo 14dní po revizi, když Tě nic nebolí..ale s ochranou:slight_smile:))))
9. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak jsem se právě objednala na kontrolu ke svému dr. takže v pondělí na mě mrknou, jak to se mnou vypadá... Můj dr. tam není, bude tam doktor z nemocnice, který mě viděl i při té revizi, tak jsem zvědavá co mi povědí...
9. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
aja mi rekl, ze hned po prvni:slight_smile: pry jsem ted neplodna..ale asi to nebude az tak pravda, kdyt sarlotta mela ovulku:slight_smile: ale u me asi nic nevidel tak proto:slight_smile: jinak ted jsem brouzdala po netu a cetla ze je moznost otehotnet i v sestinedeli:slight_smile: ja bych to hned zkusila kdyby to slo:slight_smile: pry je vetsi sance potratu.ale taky hodne holek donosilo...
sarlotte ja na sveho dokturka nedam dopustiti:slight_smile: podle me je fakt paradni, je to starsi pan, primar a je strasne fajn:slight_smile: krasne vsechno vysvetli a tak:slight_smile: ja mela zkolabovany gestacni vacek..embryo zatim bylo v pohode...takze mozna z toho to usoudil? nebo ja nevim..ale rikal mi to, ze je to velka pravdepodobnost uz jen to ze ty cykly mam fakt docela hoooooodne dlouhe a s tim je spojena ta fcnost teliska...
no uz se v tom nechci pitvat..mozna mi to ani nemel rikat..ale aspon vim, ze priste si hned pribehnu pro hormony:slight_smile:
doma uz jedny mam na vyvolani ovu:slight_smile: pokud chci urychlene otehotnet:slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
aja urco to bude v poradku..jsou holky co krvacely docela dlouho..kazda to mam ejinak, ale hlavne by nemely byt krece nebo velke bolesti..pry pokud se behem hodiny nezakrvaci cela vlozka skrz naskrz tak je to v pohode...
9. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Lajla, díky za info... Tak křeče nemám vůbec, jinak já teda to snažení jdu hned první měsíc.... Pokud bychom o to mimi měli znovu přijít, myslím, že by to přišlo klidně i po půlroční pauza. Osud je osud ale já i přesto doufám, že se nám to hned podaří a budu opět šťastná jako bleška.. :wink:
9. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
lajla ten kontryhel by Ti mohl pomoct upravit cyklus.

aja je to tak, je to na štěstí.... jen je potřeba být dost silná, aby jsi to zvládla i psychicky. Tak uvidíš jak se budeš cítit. Hned po revizi jsem měla takový pocit, že chci mít mimuško v bříšku nejlépe hned... ale za pár týdnů se to zlepší a člověk se uklidní.
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.