• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
autor
aja - někdy jo, a někdo si šoupne jednou a je to.... kdo má sakra vědět kdy to bude, co :grinning:
10. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojík holky:slight_smile:

Alex to mě mrzí..ale antib. zaberou a v té nedobrovolné pauze Ti aspoň pěkně naroste sliznice...čas letí...bude dobře.

Já jsem volala genetičce a ta mi řekla, že můj heterozygot C677T MTHFR je natolik běžný, že si s tím nemám dělat hlavu. Schválila mi femibion800 už před těhu a jinak prý nic není nutné. Že to nebyla příčina 2 potratů....hmmm zajímavé.

S tím čekáním...já bych počkala minimálně 2MS. protože s dalšími // přijde zase neskutečný strach...neznám těhulku po revizi,která by se nebála :frowning2:
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
to máš pravdu... nejvíc mě štvou zprávy, že nějaká zfetovaná blbka, porodí zdravé dítě a pak to zabije nebo někde zahodí... Přitom celý těhu prochlastala a prokouřila...
A my se tu můžeme přetrhnout, abysme otěhotněly, děláme vše co nejlépe a nejde to...
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
ajo..uplne moje slova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenze nejhorsi je , ze ty deti za to nemuzou..spise bych prala te, co to tehu takhle prozije aby si aspon zlomila obe ruce a nohy..nic horsiho asi ne..kdo by se pak o ty mimi staral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alex to je fakt smula jak blazen..ale aspon tu pauzu fakt budes muset vydrzet a poradne se das do kupy..jukni na me:slight_smile: ja budu mit nucenou pauzu az do prosince:slight_smile: a pritom mi nic neni..a pry po prvni ms na to muzeme jit..ale nemam s kym :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ty blaho treti kyretaz po sobe bych fakt nedala...:frowning2:(( to ani nevim jestli bych se dale snazila...ja vsechno strasne moc prozivam..a toto by na me bylo fakt moc..a nevis jak dlouhe mela holcina pauzy?
sarlotte ja beru calibrum baby plan.. v lekarne mi rekli ze na predtehotenskou pripravu nic jineho neni..a ted slysim femibion..ten jsem brala v tehu
10. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ta kočka měla ty předchozí dvě kyretáže někdy v 20tt protože vždy dostala zánět dělohy... podrobnosti bohužel nevím..
10. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
jezisi..aja..tak to je fakt pech...tak to asi musela byt spatne prelecena..nebo je neco spatne..ja nemela zanet jeste nikdy..to musi byt fakt silene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Holky teda to vam řeknu v dnešní době otěhotnět,donosit je pomalu zázrak.
Když jsem čekala Nelču nevěděla jsem o žádných potratech nic,ale ted aby se člověk bál i na to pomyslet :unamused:
Holky to je počasí,na mě jde akorát depka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
lucbra to mi fakt povidej...ja jsem s Niki otehotnela ani nevim jak..pomalu jsem nevedela ze jsem tehu, krome tedy prvniho trimestru, kdy mi nebylo nijak dobre..ale pak uplna pohodicka, chodila jsem na tury..a proste jsem se nijak nesetrila...a ted..? ted se toho fakt bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
mě ani blbě nebylo :sunglasses: fakt ukázové těhu.No a ted každá druhá potrat,je to pěkně nespravedlivý :rolling_eyes: až uvidim jednou dvě čarky na testu tak budu radostí skákat,ale pak si sednu na pr...a budu myslet na nejhorší :frowning2:
10. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky, tak už dost chmurů, musíme být v pohodě, aby si nás ty miminka našli :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Aja máš pravdu,na naký strachy máme času dost :wink: co děláte holky?To je počasí,ani nevim co budem dělat,takhle si nemužem ani nic naplánovat.
11. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj já dnes byla zase na borůvkách a přemýšlím, že bych zkusila udělat borůvkové muffiny... Včera jsme byli na houbách, ale nic moc jsme nenašli - dnes byl k obědu houbový guláš a zítra bude kulajda s hříbkama :dizzy_face:
11. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
hmmmm :sunglasses: to bych si taky dala.Já zamlada taky chodila na boruvky,houby,ale ted už nak neni čas anebo je to lenost :sunglasses: :dizzy_face: ???
11. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Za mlada??? co to tu povídáš? vždyť seš mladá kočka
11. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak za mlada třeba ve 12 :grinning: kolik je tobě ??Taky jsi ještě mladá kočka :wink: podle fotky víc jak 25 ti nebude ne???
11. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
jasan holky pozitivne :wink: pevne verim, ze si mem mimisek kolem Vanoc vyhleda:slight_smile:))) a pokud budu mit mega mega stesti tak i behem tech dvou tydnu v zari:slight_smile: to se z postele asi nehnu :grinning: :grinning: :grinning:
ja jsem byla dneska posedet s kamaradkou a pak jsme zajely do obchodaku a jen tak nufaly po obchodech :wink:
12. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Lucbra, tak mě je 22, jsem narozená v prosinci, takže vlastně s přehoupnutím roku, vždycky udávám vyšší věk... :slight_smile:

Ach jo, tak zase sedím v práci, už aby byl pátek :grinning:

Dnes opoledne jdu na tu porevizní kontrolu, tak jsem zvědavá, co se dozvím... Včera jsem chtěla manžela znásilnit a on mě normálně odmítl, že dokud doktor neřekne, že je to OK, tak se mnou spát nebude :angry: zmetek jeden...
13. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
autor
Aja - ahoj, hele musím se manžela zastat, nechce ti případně ublížit.... to ho naopak šlechtí :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
aja: neblázni fakt to nestojí za ty problémy a bolesti - já jsem vyfasovala zánět dělohy hned po revizi takže vím o čem mluvím - musíš vydržet je to psycho, ale v rámci zdraví se nedá nic dělat :wink: Jinak přeji at dopadne porevizní kontrola na jedničku!!! :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
aja: naprosto Tě chápu už taky vymýšlím strategie kdy začít jestli zkoušet přirozeně nebo IUI nebo další IVF je to těžké rozhodnutí a taky vydržet ty 3 měsíce od revize to je nářez já to bohužel budu muset vydržet :frowning2:
13. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
holky jsem v šoku dnes jsem si udělala ze srandy ovulační test jsem 11DC počítáno od revize(3.7.) a on je pozitivní tzn.že vaječníky už začaly fungovat a mám ovulaci a to se říká, že v cyklu po revizi ovulace neprobíhá, že vaječníky začínájí fungovat až po 1.porevizní MS
13. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Alex tak to mas fakt paradni, se mas:slight_smile: neni to pravidlo..jak jiz tady psala sarlotta u ni to bylo stejne..taky mela ovulku:slight_smile: a je hodne holek co otehotnelo v sestinedeli...ale nedoporucuje se to..je tam 70% riziko potratu..ale sance na donoseni taky:slight_smile: deloha jeste neni pripravena...ja jsem si ovu test nikdy nedelala..ale jak se znam..kdybych vedela ze mam ovu..asi bych do toho sla..i s tim rizikem..jsem hrozna...
aja..jak jsi dopadla u dr? vsechno v poradku?
13. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

Alex - no super zprávička!
14. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak kontrola byla super a rychlá... Doktor říkal, že děloha je vyčištěná správně bez zánětu... Ptala jsem se na ty rizika a čekání, atd. Tak mi říkal, že se doporučuje 2-3 měsíce, že prý ta sliznice může být zánětlivá, tak jen aby se stihla onbovit - to je prý jediný důvod... No a ptala jsem se, jaké je riziko když se počne hned první měsíc a on říkal, že riziko potratu je stejně vysoké jako při normálním otěhotnění - protstě skoro 70% těhotenství končí potratem v jakémkoli stádiu. Což znamená jediné, nedělat si z toho hlavu a pustit se do toho :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
aja - takže taky super zpráva!!!! Jé holky to je dobře :grinning:
14. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky podle toho co tady píšte tak kdybych neměla zánět dělohy tak už bych asi "znásilnila" manžela..... :grinning: no musím vydržet mám to naplánováno na září - tak uvidíme..... :sunglasses:

aja: to je super, že jsi v pořádku tak kdy s tím začnete?
14. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj,aja tak to je dobře že jsi v poho :slight_smile:
Já byla včera taky na kontrole taky O.k ale lepší by bylo kdyby řekl,Pani otěhotníte na první šup :grinning:
Aja mě je 24,nečekala jsem že ti je 22,tak ted už si přijdu staršííí :grinning:
Včera celý den koupačka a dnes tady prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
lajla: taky jsem nikdy nedělala ovulační testy, ale začalo mě pobolívat bříško jako při ovulaci tak jsem to ze srandy vyzkoušela a byla tam - jsem ráda vypadá to že tělo se dává do pořádku a to je dobrá zpráva, příští týden jdu na kontrolu co ten zánět doufám že už bude pryč
14. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Holky moje, jsem ráda, že jsme všechny v pořádku...

Alex, jak jsem psala začneme se snažit hned po první MS a ta by měla přijít za 14 dní...

Jinak já měla včera takový bílkovitý hlen jako při ovu a trošku mě i pobolívalo bříško,tak je celkem možné že ovu je, podle datumu by to celkem odpovídalo (revize 1.7.09)
14. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
aja: to je super zpráva - takže hodně štěstí při snažení!!!!!!!!!! :wink:
14. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.