• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
no já snelčou jsem 3dny sama a pak je 5dní doma dělá v praze,takže se nevxplatí aby jezdil pořád domu.Naštěstí tady bydlí vedle mamka,tak nám to utíká :wink:
14. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Já mám čerstvých 31, tak akorát, ne :wink: ?
Luc: byla jsem v Kitenu a je tam příjemně a levně, ale zas žádná super krása, ale to v Bulharsku asi nikde...

Holky, kdy a jak jste dostaly po porodu první krámy? Já teda skoro pořád nic - to skoro znamená, že asi před 14 dny mne bolelo břicho jak na ms, nicméně jsem jen trochu zašpinila a nic (ale předtím teoreticky podle hlenu, který předtím celou dobu nebyl, by ovulka mohla být, tak nevím).
14. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasny vecer holky :wink: aja tak to je super super zpravicka..ze kdyz otehotnime hned tak je stejna moznost donoseni :grinning: :grinning: :grinning: parada, to je krasna zpravicka... :wink: jinak ja jsem byla na revizi 29. tj. ovulka by taky cca nekdy ted mela byt..ale pochybuju protoze posledni byla tak 50DC takze ja si jeste hezky pockam..i na tu blbou prvni MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja bych rada byla kraslice hned :grinning: :grinning: :grinning:
jinak dneska jsme s malou samy doma..pritel si jel na lepsi :wink:
jo a mi bude v lednu 31..takze taky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
ahoj budoucí kraslice :grinning:

No malej se narodil 22/8 a první krámy jsem dostala 14/11 - přesně rok po té co jsem potratila ta dvojčata....
15. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
nazdárek kraslice,

tak krásný slunný den je před námi, tak hlavně pohodu, ju :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky, hezké ráno - vypadá to že bude pěkné vedro.....škoda že nemůžu na sluníčko už se těším až dojím antibiotika a za týden kontrola doufám že zánět už nebude a bude vše ok :grinning:
15. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
taky už se těším na mrchu doufám, že dorazí tak jak má vychází to někdy na konec července.... :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Alex, tak já ji čekám cca 30.7., pravděpodobně budeme v Egyptě, vracíme se 31.7., tak jsem zvědavá, zda dorazí nebo si počká až se vrátíme z dovolené :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
aja: tak to přeju krásnou dovču :slight_smile: kdy odlítáte?
15. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
aja - jémine ty píšeš z jiný planety, ne? Tady je šedo, zataženo a prší :-/

pošli trochu sluníčka :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ne ne, to neníjiná planeta, to je naše Jihlava, tady je vedro na padnutí, mám na sobě tílko a 3/4kalhoty a je mi hic...

Posílám mozol k vám :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Jéééé Jihlava... Hned bych k vám jela... vždy se mi tam líbilo, i když jsme se vždy jen zastavili při projíždění jinam :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
pepibubu: u nás v Ostravě je taky pěkné vedro - v noci byly bouřky to byla paráda :slight_smile:

takže posílámmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :sunglasses:
15. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Tady hřmí ale hooodně v dálce... A normálně si budu muset rozsvítit :confounded:
15. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Znáš Jihlavu??? Ono tadya není zrovna nic na koukání... žádné památky nic... nejblíž je telč, kde se točilo zpekla štěstí, to je asi 20minut autem
No a te´d nás krásně proslavu prezident NKU Dohnal, mimichodem táta mé kámošky :sunglasses:
15. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem nakoukla k vám, jelikož se začínáme snažit o druhé mimi. První nám vyšlo napoprvé, ale bojím se, že to teď možná nebude tak snadné :frowning2: Obzvlášť, když si to člověk naplánuje... Jinak já Jihlavu moc dobře znám :slight_smile: Mám tam sestru a navíc jsme se teď přestěhovali do HB :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Diplo, zdravím tě, tak HB je nedaleko, tak to je super, konečně tu mám někoho zblízka :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
ahoj diplo :slight_smile: Další budoucí kraslice :grinning:
15. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
panebože, to bude téma jako noha - Oteklé kraslice 2010 :grinning: :sunglasses:
15. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Děcka - vstávat a cvičit - honem, honem :grinning: :sunglasses:
16. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
autor
aja, však j už tu jsem, jen jdu teď krmt dravce :slight_smile:

Diplo - tak si dej mimi do profilu, nebo to nakonec nevyšlo a mimi se nenarodilo, jak se občas stává?
16. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj kraslice :sunglasses: tak já dneska vstávala skoro v 9hod muj světovej rekord :grinning: já jsem jinak raní ptáče.
Dneska máme v plánu koupačku,ale je tam zataženo,doufam že se to vybere.
Kraslice jaký hlásíte počasí?
16. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Jihlava - parádní letní den - sluníčko, bez dusna (zatím)

jinak já hlásím, že jsme to včera s MM nevydrželi a poprvé po revizi jsme se milovali a bylo to nádherný - lepší než obvykle
16. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Dusno na chcípnutí :rolling_eyes: jsem ulepená je mi hnusně, má mi přijít ženská na anglinu a byla jsem hnusná na malýho :pensive:
16. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
ale pepi, neboj v sobotu klesne teplota o 10 stupňů, to zase budeme hudrovat, že je zima :sunglasses:

malej to přežije, neboj :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak koupačka proběhla,vedro bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nelinka už má dávno pulnoc,je zmordovaná chudinka.
aja porevizní sex je jako poprvé :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
pepi a co se děje stebou máš náladu blbou?Nebo tě něco trápí??
16. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
chjo holky zdravim:slight_smile: tak u nas sexicek probiha uplne normalne v pohode:slight_smile: vubec me to nebolelo:slight_smile:
jinak dneska me nejak boli bricho..jakoby deloha a oba vajecniky nebo tak stridave jeden druhy..tak jsem zvedava co z toho bude..jestli se fakt neco nezapinkalo
u nas bylo fakt mega vedro...byla jsem s malou u nasich..takze pohodicka a zitra jdeme do kina:fearful:))))
16. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
ahoj kraslice :slight_smile:

Tak jsem teda zvědavá, jak přežijeme dnešek, dvaatřicet ve stínu je děs, a jih Evropy má 24, to není fér, bééééé....

Luc - bylo mi vedro, byla jsem ulepená, mám to dostat a zatím nic, jen příznaky, a hlavně jsem měla vybitou duševní baterku - ještě před narozením malýho jsem se rozhodla že ten první rok se mu budu věnovat maximálně, tzn. hlídání max Honza a jen když je to nutný - tzn. doktor, ouřady, a jednou za čas ostříhání, aby se na mě dalo koukat, ale už se moc těším až půjdem s H. třeba do kina nebo tak něco... Ale prostě vím že první rok dítěte je klíčovej, vytváří se jeho sebedůvěra a vztah ke světu a k sobě samýmu, takže vím že ten rok "domácího vězení" má význam, ale už se těším až skončí a my si občas někam vyjdem - s tím, že po té co usne, a někdo bude tady u nás spát, na noc pryč ho dám až teprve on sám bude chtít, takže bych to viděla tak nejdřív 4 - 5 let...
17. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
DObré ránko kočky, tak konečně pátek a pak super víkend :slight_smile:

Snad nám to rychle uteče, já jdu teď ráno na krev - fuj, snad se tam zase nesložím :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
autor
aja - tak hodně štěstí na krvi :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.