• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhé snažení od 09/09

(Zamčená)
28. listopadu 2009 
čau holky, no jo dnes bude zase koupačka vedro už ted
Pepi tu baterku mam taky občas vybitou,to se ptostě dobrým mamčám stává :grinning: Nelča poprvé u našich spala asi v 6měsících,máma si to chtěla užít se všim všudy :grinning: a já tady seděla jak bláze a bylo mi hrozný smutno.
A ted mě už sama Nelinka vyhání at jdu domu,že bude u babičky.To je tak jednou do měsíce,ale bodneto :wink:
17. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Holky, ta k jsem se teď vrátila od svého gynmudr. protože mi museli vzít krev na nějaké šmejdy, jestli je náhodou nemám v krvi, že by způsobili ten potrat...
Ruku mám zase rozpíchanou, tentokrát to bylo na druhý pokus :slight_smile:

byla jsem ještě nakoupit u nás v kauflandu - to je pro mě teď nejlepší obchod u nás, nádherná a česrvtá zelenina a ovoce za dobré ceny, tak jsem vezla plné auto jak zelinář, vyházela to doma a jela zpět do práce :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Luc - no já to mám komplikovanější s mámou, nevěřím jí, je to smutný, ale je to tak.... Když mi řekne že dělala řízky, že vezme i pro Jožulku (na Jožulku jsem alergická, on je prostě Pepíno, Pepča nebo když se hodně rozněžním tak Josífek :grinning: a když zlobí tak je to Josef :grinning: ), k narozeninám mu plánuje dělat patrový máslový dort - když jsem jí řekla že mu udělám jogurtový na rozpatlání, tak mi řekla "ale to nebude vypadat na fotce hezky," jenže já se*u na fotky, chci aby si ty narozky on užil... chce dělat marmeládu aby měl Jožulka - a že v tom je tuna cukru a tudíž mu to nedám, tak zas nafoukla držku...
17. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Nic, holky, jdu k řezníkovi, pro kuřecí křidýlka, zítra mě čeká oslava narozek, tak chci jen upéct kuřecí křídla, a na víc kašlu :slight_smile: tak ať je nemám vařený ještě než dojdu dom :grinning:
17. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
teda pepibubu, to je něco s mamkou co??? Kolikrát jsou mámy horší než tchýně...

držím palce, aby si se nezbláznila... říkej si, že to myslí dobře jen nedomýšlí konec :sunglasses:
17. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
aja - ano, a proto přispívám do tématu "moje matka je horší než tchýně..." tchyňka je totiž v pohodě....
17. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky holky,mohu se k vám přidat??Začínáme se snažit o druhé mimčo :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
r.o.s.s.i.b., vítej :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Já mám mamku v poho a tchýni taky takže asi vyjímka :grinning:
rossid vítej u nás,taky maš malou roční holčinu a už jdeš do toho to je super,já nevim na co jsem čekala :angry:
17. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
přeji krásné ráno :wink: to se nám pěkně ochladilo,doufam že nebude aspon pršet.Co máte v plánu holky?Nam zítra odléta babička s dědou na dovču,tatku máme v práci no tak snad nebude ošklivo,at nejsme zalezlé doma :angry:
18. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahojky,chceme je mít 2 roky od sebe a jelikož první trvalo půl roku než se zadařilo tak už začínáme ted :dizzy_face:
Lucbra:Taky máme tatku v práci a venku je hnusně tak musíme být zalezlý doma :frowning2:
18. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
No to je počasí to je děsný,už at jsme někde u moře už mě to fakt deptá :sweat_smile:
To je paráda určo se zadaří hnedky,já čekam na 2MS a jdem na to :grinning:
18. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojicek holky..tak ja mam zase asi smulu..vcera me bolelo bricho tak, ze jse nemohla ani sedet...vystrelovala mi to uplne az ke konecniku..dneska jsem sla radeji na gyndu, a pry mi posilali listek, at se dostavim..ale jeste nedosel...tak jeste dobre ze jsem prisla...protoze z histologickeho nalezu se neprokazala pritomnost trofoblastu..tj. ze se jeste musi myslet na mimodelozni, i kdyz v nemocnici uz jsem mela v deloze embyo..tak jsem z toho docela spatna..dneska dr nic nevidel, tak pry doufa, ze to mimodelozni nebude..ale musi se na to myslet, mam listek do nemocnice, kdyby me to jeste hodne bolelo..a brali mi krev, tak v pondeli budu vedet mnostvi hcg kter jeste zbyva a budu muset chodit jeste na kontroly..ach jo:frowning2:(((((
18. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Lajla já měla mimoděložní v květnu,a myslim že to je blbost kolikátý by jsi měla být týden???Jen že tak do 8týdne to praská.To bude určo dobrý,když ti tam nic neviděl.Mě to poznala podle volný tekutiny a zvětšená sliznice,takže myslim že by to poznal.
18. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
lucbra revizi jsem podstoupila v 6tt, 29.6..ted bych byla tak osmy , devaty....tekutinu mam v deloze pry mene, nez minule, ale to je pry hojeni po te revizi..jinak nikde nic nevidel:frowning2:((( ale chybi ten trofoblast ktery mel byt v histolce..tak se musi patrat proc...a dokud hcg nebude na nule, tak se musi furt uvazovat nad mimo..taky se mi to zda docela divne..ale strach je strach :confounded: :confounded: :confounded: a dneska me zase boli bricho a ted vecer tak ze mi to strili uplne do konecniku a nemuzu ani sedet.-(((((
18. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
lajla to ti věřim že je to strach :unamused: ale mimo se snad bát nemusíš,myslim že by to dalo už o sobě vědět.
To je zajímaví a nic jinýho ti Dr neřekl??Jako co to muže bejt,proč ta bolest?Moc ti držim palečky at tě to přejde.
18. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
dekuju moc..:slight_smile:ja taky doufam :unamused: :unamused: :unamused: studuju to na internetu..ale bohuzel o tom nemuzu nic najit...neco co by se tykalo primo me :confounded: musim pockat do pondelka na vysledky krve a uvidi se..ale jestli me to bude zitra rano takhle bolet, tak radeji skocim s listkem do nemocnice :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem myslela ze nejhorsi mam za sebou..a ted tohle...uz jsem se chtela zacit snazilkovat :grinning: :grinning: :grinning: dr rikal, ze je jeste eventuelne mozne ze vzali na histolku nejaky spatny..jiny vzorek...kde se ten trofoblast neukazal..pry buhvi kdo to tam delal :unamused: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo se neudrzel a sam se odloucil..ale kdo vi kdy a kde zmizel? sama tomu moc nerozumim...ale jeste rikal, ez ty bolesti by mohly byt eventuelne od patere...tech variant je asi vice..ale pry na stopro se musi vyloucit mimo, coz jeste neni...a pak muzeme hledat dale...
18. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Určitě ti to vyloučí :wink: žádný mimo to nebude.A co třeba hemeroidy,jestli to píšu teda dobře :grinning: .Ale určo pokud tě to bude bolet tak tam naklusej :slight_smile: at máš jistotu a mužete plodit sourozence :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
chjo chjo uvidi se...dneska jsem si delala jen tak z prdele test a je furt pozitivni..myslela jsem ze carku budu vykoukavat..ale je pekne viditelna..no budu muset pockat do toho pondelka jak to vypada...
hemer ne..to nebude tim, ja na to ani netrpim:frowning2:(( spis bych to asi tipovala na ty zada..to mimo se mi taky nezda
19. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
lajla já před laparkou měla hodnotu 600a druhý den už jen 50,takže myslim že to jde rychle dolu.to už jsi pomalu 3týdny po zákroku??ale asi keždýmu to klesá jinak
19. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
lucbra to mi ani nerikej :unamused: :unamused: :unamused: jj tri tydny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to docela zvlastni..ale urco zalezi i na puvodni hodnote a to ja nevim kolik byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase jsem studovala na netu :wink: a pry nekdy ty testy zustavaji pozitivni dlouho...ale za negativni se bere hcg az 10jednotek..pry...no zitra odpo budu vedet...
19. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
lajla ty jsi měla asi už vysokou hodnotu,ale zase když ti ten zárodek vezmou celý,tak by to mělo jít rychle dolu,ale asi jsi měla už vysokou hodnotu.Držim ti palečky :wink:
20. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky, koukám že je tu smutno, ale doufám že už bude líp... Já do včera doufala že budeme mít březňátko, bylo by to teda dílo náhody, ale krásný... ale dneska si hraju trošičku na Dunaj a leju jak protržená :confounded:
20. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
pepibubu..jejda ty uz jsi mela pozitivni testy? tak to me fakt mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale to riziko je fakt fakt velike...ja bych se strasne bala tehu ted...neboj pristi mesic uz bude lepe...
jinak volala jsem si ted k dr a mam 6.8 jednotek hcg coz je brano skoro jako nula a mam prijit na kontrolu a odbery po MS..tak to jsem fakt rada..jen mi nejde na rozum jak to, ze mi vcera mamatest ukazal svetlou ruzovou carecku ale fakt svetlounkou..a vcera jsem mela jeste mene hcg nez v sobotu pri odberech..a k tomu testy maji ukazovat az od 25jednotek..fakt divne..ale nebudu se tim zaobirat..jsem rada, ze to fakt neni mimodelozni nebo neco jineho a bolesti budu svadet fakt na ty zada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky,pepi už jste to zkoušeli tento měsíc??Nesmutni příští měsíc to vyjde :wink:
Lajla suoer zpráva tak je to o.k a šup do snaženíčka :grinning:
20. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
lajla - pozitivní ještě ne, dneska jsem chtěla testovat, už jsem si i test koupila, ale fak není potřeba....
20. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
pepi nebud smutná,je to první pokus :wink: máš pepina ten tě rozveselí :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
lucbra super:slight_smile: ted cekam na MS.a le s mym stestim prijde nekdy az tak za dva mesice...no akorat to vyjde az pritel prijede zpatky:slight_smile:
pepi na jedne strane je to skoda, ale na druhe super...uz se muzete fakt zacit snazit a je videt ze uplne normalne fungujest..coz u me zatim neplati..muzu se zeptat jak dlouho mas presne od revize? ja tri tydny..tak mam jeste trochu cas....ale bricho boli a picha..tak doufam, ze se MS uraci prijit drive..kdo vi..jinak testu mam taky nakoupeno do zasoby:slight_smile: vcera jsem hned jeden vyzkousela:slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
lajlo, no já ani revizi neměla... potratila jsem těsně před Pepínem, a dr mě zkontrolovala ultrazvukem a řekla, že sliznice je vzorná, dva milimetry, takže při tý bídě to bylo ještě dobrý... Jen by mi dneska mohlo bejt líp, fakt to není nic moc..... Jen doufám že druhej pokus se obejde bez předvoje potratu...
20. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Já čekám na druhou MS,asi začátkem srpna dorazí DOUFAM :grinning:
Ta porevizníMS je tak očekávána a vítána :grinning: já jsem se na ní strašně těšila :dizzy_face: ale ted až začnem snažilkovat a bude chodit tak jí budu nenávidět :sweat_smile: :angry:
20. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.