• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý sraz maminek a dětiček z června 2008

(Zamčená)
12. května 2009 
panterka ano 3 osoby
d.aniela ano 2-3 osoby
gabka ano 2 osoby
plechajda ano 2 a 1/2 osoby :o)
petrusam na 50% ano 2 osoby+pes :slight_smile: 100% se vyjádřím podle MM a až to bude aktuální ..
pistacia na 95% ano 2 osoby (MM musí zkusit vyzjistit všechny školení, je to u ních na nic, řeknou jim to týden před) :angry:
3. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
panterka ano 3 osoby
d.aniela ano 2-3 osoby
gabka ano 2 osoby
slavik ano 2 osoby
3. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
jsem to nemehlo :grinning: znova :grinning:

panterka ano 3 osoby
d.aniela ano 2-3 osoby
gabka ano 2 osoby
petrusam na 50% ano 2 osoby+pes :slight_smile: 100% se vyjádřím podle MM a až to bude aktuální ..
pistacia na 95% ano 2 osoby (MM musí zkusit vyzjistit všechny školení, je to u ních na nic, řeknou jim to týden před)
slavik ano 2 osoby
3. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
no jisteeeeeeeeeeee ja jsem dite zvykla ze spi samo :o) nemam ho narvany v posteli :o)
3. únor 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak se ještě vyjádřete k ubytku :wink:

http://www.okrouhlik.cz/index.htm
http://www.hotelgrunt.cz/

a pak jsme ještě našli tuhle možnost, tak to promyslete http://www.penzionandel.unas.cz/cs/
3. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
jsem pro okrouhlík nebo grunt,ale je to dilema no....takže ještě písnu večer, co na to i MM a klidně se přizpůsobíme :wink:
3. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky zjistila jsem ze se dela srazik pro me Brno nebo Hk.Kdyz se nebudem stehovat jako ze do kvetna snad jo tak Brno a kdyz uz budem prestehovani tak Hk.Prahu neeeeeeeee :frowning2: Jinak zatím nic nemáme,ale s tim stehovanim je to komplikovanejsi :frowning2: papa
3. únor 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
Manza s nami urco nepojede to uz vím,ale napadlo mě že bych se k nekomu mohla pripojit a jet s nim....Hlavne by bylo fajn,aby uz jsme byly v tech Pardubkach :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
panter i ten andel vypadá dobře, byla bych pro - cena více než dobrá a navařit si umíme ne? je tam i kulečník a pinec pro chlapy a párky se dají opéct i na grilu. nám společné sprchy a wc nevadí. aspon jednou připomenem léta lyžáků a škol v přírodě :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
gabi, možná by to nebylo špatný, ale většina bude asi proti
3. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
velká výhoda by byla že nemusíme předem přesně znát počet lidí, prostě by se to vydělilo.
3. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
vrkoc ty ctes asi prvni stranku ne ?? praha uz se davno neresi, tedka se jede na vikend
3. únor 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
holky ja spolecnyho sprchy a wc fakt nedam :sweat_smile:
a varit neeeeeeeeeeeeeeeechci mam toho dost doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no to já si zas raději uvařím než utratit další litr :rolling_eyes:
3. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
no, mně by to bez vaření vadilo na dovče, ale ten víkend bych to zvládla :wink: zvlášť kdyby se třeba večer grilovalo nebo opékaly buřty :sunglasses: místo oběda si klíďo můžem i někam zajet, nemusíme celou dobu sedět na místě :sweat_smile: ale to je jen jeden názor z mnoha, moc lidí se zatím nevyjádřilo :wink:

u mě osobně vede okrouhlík :sweat_smile: ale přizpůsobím se :wink:
3. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
já jsem spíš pro anděla, ale taky se přizpůsobím :slight_smile:

uvidíme jestli odepíšou - ono dost vypovídá i to, že stránky jsou z r.2007 :frowning2:

panter mám napsat i do toho penzionu anděl?

a pak bychom objednali to, kde se bude líbit většině...
3. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
gabi, nebo objednáme prostě to, co bude :sweat_smile: uvidíme, jenže to by se ta většina musela vyjádřit :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
jí jsem pro Okrouhlik :grinning: :grinning: libi se me i ten penzion Andel ale vzhledem k tomu ze jsou socialky dohromady,,tak to neni moc dobry,,
3. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
jsme taky pro Okrouhlík, ale když bude chtít většina jiný, tak se přizpůsobíme :wink:
3. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

takže zatím asi většina pro okrouhlík.... no PRO svědčí i odpověd co mi dneska poslali na email:

Dobrý den,
Vámi požadovaný termín je zatím volný, ceny uvedené na našich stránkách jsou platné. Slevy pro skupiny poskytujeme při týdenních pobytech.
4. únor 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
jé, Gabi, tak to je dobrý :wink: já jsem si zrovna v noci říkala, jestli by nakonec ten grunt nebyla taková jistota :sweat_smile: že bych možná nakonec hlasovala pro ten... a tam se Ti ještě neozvali?
4. únor 2009 v 07:52  • Odpověz
Tak se jde presne kam a kolikatyho nestiham docitat papa.jinak jsem chytla chřipku
4. únor 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
panter ahoj, zatím ne. tak snad dneska :slight_smile: jenže pak by to chtělo asi závazně objednat počet....
4. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
vrkocko, termín je 8.-10.5. a kam zatím není jistý, podívej se na tuhle stránky a tam máš možnosti, já to sem nebudu znovu házet, když to tu na tý stránce už je
4. únor 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Gabi, tak uvidíme, horší je přesvědčit lidi, aby hlasovali, kam chtějí :sweat_smile: budem to muset nějak zburcovat, holt se bude muset přes ip a bude to muset být závazný
4. únor 2009 v 08:11  • Odpověz
no ja bych brala ten Grunt,ale záleží na většině
4. únor 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
Jihlava je pro nas daleko tohle jestě jde.Já vím furt se blbě ptám :wink:
4. únor 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
tak manžel má předběžně dovolenou schválenou,

hlasujeme po Okrouhlík, anděl ,grunt v tomto pořadí, vaření mi nevadí hlavně když to ubytko bude levné jinak máme smolíka, nj hypotéka a úvěry holt dělají své :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
já se podřídím, my nejsme cymprdlich (píše se to tak?)
ale tada ten grunt je pěknej, třeba jako typ na jindy :slight_smile:

a teda já bych byla i pro Prahu, už jsem se chystala, že tam uděláme výlet :slight_smile:
4. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.