• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý sraz maminek a dětiček z června 2008

(Zamčená)
12. května 2009 
hlasuji pro grunt vzhledem k dojezdové vzdálenosti, ale jinak se přizpůsobím :wink:
jinak my jedeme, určo, snad 2 (minimálně 1 os. určitě) :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky tak s nama asi nepocitejte, my pojedeme na prodlouzenej vikend na kola
5. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
holky, všem jsem vám posílala ip, i těm, který se vyjádřily sem... aby to bylo přehlednější, tak mi pls písněte do ip, jak to teda vidíte s účastí a počtem účastníků zájezdu :sunglasses:
5. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak já jsem byla na Gruntu několikrát na obědě a je to tam hezký, na konci Ždáru. Na Okrouhlíku jsem byla jednou v zimě, ale viděla jsem to jen zvenku.
Srazíku bysme se s Honzíčkem určitě zúčastnili. A je nám jedno, kde to bude.
5. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz
takže grunt je už obsazený.

ve hře stále Okrouhlík nebo zkuste najít něco podobného :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj červnovky! Všechny vás s Lidu zdravíme!!! :wink: Penzionky jsou to pěkné, ale pro nás, bohužel z ruky (4 hodiny cesty při ideálním průjezdu Prahou). Na takhle krátkou dobu se nám to bohužel nevyplatí. :frowning2: Hezky si to užijte a těším se na fotky!!!
6. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
takže skoro všude mají plno, čekáme ještě na odpověd z hotelu

pokud by měli v tom hotelu http://www.renospond.cz/index.php volno a za ty ceny tak bychom určo vzali ne?

a když ne, tak bych dala hlasovat mezi http://www.lucky-vrch.cz/index.html a http://www.penzionandel.unas.cz/cs/.

případně ten orkouhlík. pokud by někomu vadilo něco z výše uvedených tak at to napíše hned, nebo mlčí navždy :grinning:
9. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
tak sem zkopíruju ip, kterou jsem rozesílala těm, kdo měli zájem o účast :wink:

Nazdárek :slight_smile:

Tak už víme, kde se náš sraz uskuteční. Jedná se o termín 8.-10.5.2009 a ubytování by bylo v tomhle hotelu: http://www.renospond.cz/index.php

Takže jsme se dostali do fáze, kdy potřebujem závazně říct, jestli pojedete nebo ne a kolik osob (dospělých nebo větších dětí, nepočítáme kojence) by vás jelo a kolikalůžkový pokoj chcete, abysme mohli zamluvit potřebný počet pokojů. Bylo by fajn, kdyby nás bylo víc než 20, abysme měli lepší cenu :wink:

Ještě by nebylo od věci napsat, jak dlouho tam chcete pobýt, jestli jenom pá-so nebo pá - ne.

Ozvěte se mi co nejdřív do ip a hlavně závazně :sweat_smile:
9. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
z renospondu: - momentálně mají v hotelu jen 9x2lůž.pokoj a 2x3lůž.pokoj a pak vícelůžák na ubytovně.
na dotaz kolik je vícelůžák a příp.storno poplatky napsali tohle: (ovšem výši zálohy furt nevím)

vícelůžkový pokoj je 8 lůžkový, jinak i ty třílůžkové jdou jako 5 lůžkové - to jen co se počtu lůžek týká.
Většinou když si skupiny rezervují pobyty dopředu a je to skupina rodičů s dětí, tak organizátorka, která je většinou se svými "klienty" ve styku přes email , tak jim rozešle kontaktní informace a my vybíráme zálohu na pobyt, kterou si hradí do určitého data jednotlivé rodiny samostatně...Pokud do určeného data neuhradí zálohu na pokoj , bere se rezervace pokoje jako nezávazná. Pokud účastník nenastoupí propadá záloha ve prostěch ubytovatele. V ideálním případě, za sebe někoho pošle .

tady jsou storno polplaty:

stornovací podmínky a poplatky:

a) Odběratel má právo kdykoli před započetím pobytu písemně odstoupit od smlouvy.

b) Dodavatel je oprávněn vyúčtovat odběrateli stornovací poplatky při každém zrušení pobytu za

každou přihlášenou osobu v následující výši.

− 20% ze sjednané ceny, dojde-li ke zrušení pobytu v době kratší než 90 dnů před zahájením pobytu.

− 50% ze sjednané ceny, dojde-li ke zrušení pobytu v době kratší než 30 dnů před zahájením pobytu.

− 100% ze sjednané ceny, dojde-li ke zrušení pobytu při zahájení pobytu (osoba nenastoupí k pobytu).

Stornovací poplatky se účtují i v případě, dojde-li k neuskutečnění pobytu v důsledku poskytnutí

chybných údajů Odběratelem. Cena je vypočtena z předpokládaného počtu účastníků dle čl. 1 této

smlouvy. Případné rozdíly budou dořešeny při doplatku.

TAK MI prosím dejte vědět co s tou rezervací, či ano či ne.

Předem děkuji za Vaši odpověď.
10. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
myslím že je to dobré - sice už je to těch 90 předem, tak kdyby někdo zaplatil a nejel, má smůlu.. leda teda bychom našli náhradníka.

já bych to teda brala - vaří tam, sociálky u pokoje, ceny dobré. a každý at si zaplatí zálohu a pak je na něm jeslti pojede. akorát kdyby nás jelo nakonec mín jak 20 tak nám asi zvednou ceny

:unamused:
10. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Gabi, to je jako ta záloha 90%?
10. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
myslela jsem těch 90dní
10. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
REnospond je tedy rezervován - vše co šlo (tj 9dovjlůžáků, 2trojlůž. a 1osmilůž.pokoj s vlastním soc. zařízením - ale na ubytovně - ten je levnější)

zálohu mi navrhli 500kč za pokoj, a zaplatit nutno do pol.března 2009 - myslím že to jsou docela dobré podmínky, mám číslo účtu kam peníze posílat, tak kdo by chtěl už platit, pisněte IP

(akorát bych se musela dohodnout jestli chcou nějaký seznam nebo jak by pak věděli kdo platil a kdo ne... v tom ještě jasno nemám :confused:
10. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Gabi, super :wink: myslím, že ta půlka března je dobrá :wink:
10. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
a 500 na pokoj je taky ok :wink:
10. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
d.aniela -zaplaceno
18. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
panterka - zaplaceno :sunglasses:
22. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
Gabka - zaplaceno :dizzy_face:
23. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
většina záloh je zaplacených, bohužel mi nenapsali, jestli peníze došly tam kam měly :rolling_eyes:

tak aspon něco:

děkuji za Vaš informace, pokoj 115 ruším ( ten 8 lůžkový) , jinak ponechávám vaši rezervaci tak jak jsme byli dohodnuti - 11 x pokoj z toho 9 x 2lůžko, 2x 3 lůžko. S dětmi opravdu problém není. Děti 0-3 roky bez nároku na lůžko platí pouze 30,-Kč - což je poplatek za snídani.
S přáním krásného dne Blanka Pospíšilová - recepce hotelu Renospond
26. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
No super, já teda platila ihned jak došlo IP a tudíž na tvé příjmení Gábi :wink:
26. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
no já to říkala :grinning: aby to tak nedopadlo :wink: ale stejně by jim mělo jít jen o počet zapl.záloh a pak máš i jméno účtu ze kt.ty peníze šly, tak neboj, já 2 pokoje nepotřebuju :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
my už máme taky dávno zaplaceno, ale nenapsala jsem to sem :slight_smile:
26. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
já taky :grinning:
26. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
my uz daaaaaaaaaaaavno :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
tak už máme taky konečně zaplaceno hurá :grinning:
5. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
ráda bych přenechala naše místo v hotelu někomu kdo o něj bude mít zájem, tak pokud byste o někom věděly, budu ráda
13. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
cus zeny :slight_smile:

tak jelikoz se nam to blizi, tak bysme mohli nahodit konecny skore kdo jede a kdo ne, ne ?? At vime koho cekat mame a koho ne :wink:
15. dub 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
tak my s tím počítáme a těšíme se ( a bojíme) :grinning:
15. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
jedééééééém :sunglasses:
15. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
taky jedéééééééééém + ty známí :grinning: :sunglasses:
15. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.