• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drzte se tematu damy!Vseobecne!

(Zamčená)
15. října 2008 
Ahoj, uz nekolikrat se mi stalo, ze jsem chtela najet na nejakou diskuzi...ktera byla zalozena i treba davno...a zajimalo me to tema, chtela se neco dovedet, ale nekde uprostred diskuze se to zlomilo...sesla se tam parta holek a uz se zacaly bavit o uplne jinych vecech...
Nemam mocka casu to hledat, a moc moc by pomohlo, kdyby si holciny treba vytvorily novou diskuzi, kde by se schazely a kecaly tam. Nic proti tlachani...

Jaky je vas nazor?
14. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
no nevim,jestli zalozeni tyhle diskuze necemu pomuze :zipper_mouth: pokud vim,tak kontrolovani stavu diskuzi maj za ukol admini, tak je to ciste jejich zalezitosti :wink:
14. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz
janus, souhlas :slight_smile:
jen aby to taky četly ty, kterých se to týká :grinning:
14. říj 2008 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
Taky souhlasím. Ale adminů je málo, bohužel.
14. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz
lukin..pravda, admini nestaci na vsechno..stejne tak jako kontrolovani diskuzi nestaci kontrolovat alba..takze se proste stava, ze lidi nedodrzuji pravidla.. :wink:
14. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
mne to vcelku nevadi, prijde mi normalni, ze kazdy ma k tematu jine asociace a jiny pribeh, radu nebo zazitek. A krome toho jsme zensky, tak to snad ani jinak nejde....
14. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ono diskuse se vetsinou zvrhne ve chvili, kdy vsechno dulezite k tematu uz bylo receno. No a cemu to v tom pripade vadi? Kdyz hledam o tom, jak odstavit, kouknu na odstavovaci diskusi a tam se keca o blbostech, tak se proste nebudu koukat od konce, ale od zacatku, prectu si prvnich pet stran a vim, co jsem potrebovala.
14. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
Mě to taky nevadí,protože už nemám čas číst celé diskuse a pokud se konec té diskuse uhnul trošku mimo,tak ho vrátím do starých kolejí,když se na něco zeptám k tématu. :wink:
14. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
gedren, presne tak...kdyz uz je vse potrebne receno, tak se holt resi jine veci
14. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz
ani mě to neva...buď se mrknu na začátek nebo poptám holek co tam jsou a už to maj pořešený...
14. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
taky nectu diskuze, na kterych mi vadi odboceni od tematu a informace pak hledam nekde jinde. No mozna kdyby tu bylo min takovych zbytecnych diskuzi jako tahle... :sweat_smile:
14. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Tak to potom pardooon!
14. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz
Jani, jenze to jsem udelala - zalozila jsem novou (kecaci) diskuzi, protoze me tema, co jsem zalozila kdysi uz unavovalo, tlachalo se o nepodstatnostech atd. A melas videt, jak jsem to od ostatnich schytala. Podotykam, ze jsem nebyla sama, kdo touzil po nejake kecaci diskuzi i o jinych vecech a nasbirala se tam parta spriznenych dusi. Ovsem zbytek se obul jen a pouze do me a mne je z toho jeste tedka na bliti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
mmmk,................taky jsem jednou byla takhle atktivní. :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
A bolelo to, co? Ja nevim, jestli jsem se jich mela ptat, zda to muzu udelat. To byly vylevy emoci a obvinovani, urazeni a ocernovani... :sweat_smile: Pritom jsem to konzultovala i Kristou a ta souhlasila a jeste doporucila, kde to mam zalozit :wink: Asi se holek pujdu zeptat, zda smim zalozit ve snazilkach tema, co tam jeste neni a me zajima. Jako jestli se jich to nedotkne treba :pensive: :sweat_smile: :grinning:
14. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz
...hehe, holky tomu kecani o uplne necem jinem se bohuzel nevyhneme + je to docela sranda + jsme zensky, co byste nechtely? :grinning:
14. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz
maart, ruku na srdce, tebe bavi porad cist dotazy nove prichozich nebo prochazejicich a davat na ne ty stejne odpovedi? :confused:
14. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
mmmk: reakce na internetovych diskuzich si nemuzes tak brat, pod rouskou anonymity se to nadava :unamused:
14. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
mmmk dekuji...jde videt, ze vis o cem mluvis..je to fakt neprijemny pocit!

ja jen chtela treba na nektere veci reagovat, ale jestli se po 101 strance zenske bavi o necem jinem nez je v nazvu, a treba jsou to uz uplne jine holciny, nez ktere to tema zakladaly, tak je to docela bezpredmetne ptat se na zacatky!!!

Ale hura...aspon mate nazor, nektere...objektivni, ale hlasky typu..

...No mozna kdyby tu bylo min takovych zbytecnych diskuzi jako tahle...

...opravdu nepotrebne... :wink:
14. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz
jani ale zase to vem tak, že někdo založí diskuzi v roce 2006 a pak už je to samo dávno pryč...tak se ty dotazy pořád opakují a zase přichází nové mamči a tak se ptají znovu...mě to teda tak blbý nepřipadá...no a to že odbočujeme někdy trochu jinam...to jsme my ženský ...jak píše gedren taky se kouknu třeba od začátku případně jako karot položím dotaz znovu :grinning: :sunglasses:
nebo se ti něco stalo blbýho konkrétně?? :pensive:
14. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
Tak jo, vzdavam se...rekla jsem jen svuj nazor a prijimam ten vas!
Prosim admini o uzavreni tohoto tematu!
14. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
Já si myslím, že by mělo být povoleno zakládat nová témata i o věcech, o kterých tu témata už jsou. V těch tisících příspěvcích se těžko orientuje, navíc jsou staré a mezitím se mohlo něco změnit (co já vím, nová očkovací látka, nový výrobek na trhu, nový zákon...) a ty staré příspěvky jsou už neaktuální. Vidím ale docela často, že někdo položí dotaz a ten jeho dotaz je uzamčen, protože se na něco podobného už před rokem někdo ptal...

Asi by bylo řešením, když by bylo možné zakládat skupiny, kde by se parta holek bavila o všem možném, a mimo to by bylo možné pokládat normální dotazy. Také se mi moc nelíbí, jak je to teď. Jak píše Karot, že pomůže se zeptat na něco k tématu, tak to se mi neosvědčilo. Naopak ten můj dotaz zapadl v "povídání o životě" ostatních. :wink:
14. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz
danae: Ale jak se napíše dotaz do existující diskuze, tak je to lepší, ne?
14. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz
Lukin, mně se zdá, že je lepší zadat nový dotaz. Přijde mi to rychlejší a přehlednější než se probírat roky starými příspěvky.
14. říj 2008 v 15:59  • Odpověz
Ne, Mmmk, nekdy nebavi...ale holt je to verejna diskuse, takze s tim nic neudelas + kazda sem chodi s jinym ocekavanim. Ja treba napriklad spis pro odreagovani a zabavu, kdyz bych mela nejaky seriozni problem s detmi, tak bych se spis poradila s moji vybornou a zkusenou detskou Dr. nebo bych to konzultovala s nekym, koho znam osobne. A pokud mam "problem" typu - moje dite si odmita obleknout kombinezu Pomooooc, tak to sem hodim a je mi jasne, ze mi zeny zacnou psat i o tom, ze to jejich robatko si zase nechce oblekat cepicku nebo rukavicky a to fakt zkousnu. Takze asi tak :slight_smile: .
14. říj 2008 v 16:05  • Odpověz
ještěže to neplatí pro mě :sweat_smile: :zipper_mouth:
14. říj 2008 v 16:13  • Odpověz
maart:tak nejak :wink:
14. říj 2008 v 16:29  • Odpověz
danae: Ale je zbytečné probírat se starými příspěvky. Já to dělám tak, že si najdu starou diskuzi, napíšu můj dotaz nebo příspěvek a čekám, co mi kdo odepíše. Takže to vyjde úplně nastejno, protože nemusíš číst 150 stránek předtím. Akorát je rozdíl v tom, že není založená další duplicitní diskuze. :slight_smile:
14. říj 2008 v 16:37  • Odpověz
ja si myslim,ze cas od casu by neuskodilo vymazat stare temata :slight_smile:
14. říj 2008 v 16:37  • Odpověz
aponchie: Já bych vymazala celého koně a začla úplně od začátku :grinning:
14. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
a bez nobodyho
14. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.