• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drzte se tematu damy!Vseobecne!

(Zamčená)
15. října 2008 
no ja se koukala tedkom od konce na ruzna temata a smazala bych klidne temata kde neni zadny nebo max7prispevku a hned by bylo o par stranek mene a tvuj napad se mi zamlouva :grinning: takove vymazani celeho kone by byl sok,ale za par dni by si nikdo nevsim a bylo by to opet zaplnene :grinning:
14. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
aponchie: Já se tam koukám furt a deprimuje mě to :grinning: Asi s tím budu muset zkoncovat :grinning:

Ale zpátky k tématu. Jak se trošilinku odbočí (tím myslím ale, když je to podobné téma), tak mi to tak moc nevadí, ale když se např. kouknu do diskuze o látkových plenkách (to jsem si teď vymyslela) a tam se probírá, co kdo dnes vaří, tak to je trochu moc.
14. říj 2008 v 16:56  • Odpověz
ja bych to nehrotila pac v kazdem tematu se resi vsecko to bychom museli bejt chlapi abychom se drzeli jednoho tematu
14. říj 2008 v 16:59  • Odpověz
14. říj 2008 v 17:04  • Odpověz
apon: od kdy se chlapi držejí jednoho tématu? Jsem zrovna včera něco konzultovala s 2 statistiky a hovor se stočil k chovu králiků a pak k volbám, načež se mým upozorněním vrátil zpět :grinning:
14. říj 2008 v 17:09  • Odpověz
Cus buchty :sweat_smile: Tady jde o to, ze temata, kde se fakt resi konkreteni problem(plinky, zuby, spani, koliky atd) se fakt maji drzet tematu, mamina jde na radu a pak si cte o kravinach a jak ma ten problem a je vystresla, tak se akorat tak jeste donasere :sweat_smile:
Ale co se tyce takovych tech vseobecnejsich, tak to chapu, ja nejsem jina :pensive:
14. říj 2008 v 17:10  • Odpověz
johanda ja mam zase zkusenost kde jsem na jakem muzskem chatu byla ,ze to tak fungovalo :wink:
14. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
...hele nechte toho, jo :grinning: ....ja jsem "doma" ve snazilkach a vubec se nesnazim....takze prrrrrrr s mazanim jooooo? :grinning: ...kurna, uz jsem zase odbocila od tematu.....
14. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
...donasere..... :grinning: ....dobry!!!!!! :grinning:
14. říj 2008 v 17:16  • Odpověz
mám stejný názor, ať se vtématu kecá o tom o čem to téma je :wink:
14. říj 2008 v 17:16  • Odpověz
aponchie, já bych mazala témata, kde nikdo nenapsal dva tři měsíce. Stejně se zdá, že se starými příspěvky nikdo nepročítá...

Kromě MK koukám na Fertilityfriend. Tam mažou automaticky příspěvky, kam nikdo nenapsal měsíc. K tomu tam jsou "buddy groups". Ty vzniknou, když nějaké téma je hodně aktivní a tam po nějaké době ty holky začnou povídat o čemkoliv. A nahoře jsou témata, co jsou taková krátkodobá, že se někdo na něco zeptá, a když se dozví, co potřebuje, tak téma zanikne :slight_smile:
14. říj 2008 v 17:53  • Odpověz
jj presne tak taky me prijde vic prinosne stare temata mazat nez nechavat vsecko kdo kdy napsal "co kdyby nahodou to nekdo hledal"
14. říj 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
lukin • 1d • Dnes v 16:56
Jak se trošilinku odbočí (tím myslím ale, když je to podobné téma), tak mi to tak moc nevadí, ale když se např. kouknu do diskuze o látkových plenkách (to jsem si teď vymyslela) a tam se probírá, co kdo dnes vaří, tak to je trochu moc.

Tak presne tohle jsem mela na mysli...dekuji lukin... :wink:

Ale jak jsme se tu vsichni hezky sesli, vidte? :grinning:
14. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
janus: :slight_smile:
15. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.