• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duben 2006

(Zamčená)
11. prosince 2008 
AHOJ MAMINKY,JE TU NĚKDO KOMU SE NARODIL MIMÍSEK V DUBNU????
19. črc 2006 v 15:39  • Odpověz
Ahoj, ahoj, jsem tu poprve, tak se rozkoukavam. Ale mam synecka Deniska, ktery se narodil 12. dubna 2006, tak by jsme si mohly vymenovat zkusenosti.
19. črc 2006 v 16:01  • Odpověz
autor
AHOJ MARTINKO,JÁ MÁM SYNKA SAMUELKA A NARODIL SE 8.DUBNA.TAK TO BY BYLO FAJN :slight_smile:
20. črc 2006 ve 12:30  • Odpověz
ahojte holky, tak my máme holčičku Kristýnku a narodila se 26.dubna :slight_smile: Jak už máte velký mimča ? Kojíte nebo jste na umělé výživě ? A vůbec tak celkově něco napište :slight_smile:
20. črc 2006 ve 13:18  • Odpověz
Caute maminy. Denisek ma, nebo mel minuly ctvrtek 67cm a 6kg. A kojime plně, nedáváme nic jiného, ani čajíčky. Musím ale říct, že když mě vidí něco jíst, tak otvírá pusinu a natahuje ručky, tak nevím jak dlouho to takto půjde. Budu se asi muset schovávat s jídlem do špajzu. :sweat_smile:
20. črc 2006 ve 20:01  • Odpověz
Taky se pridavame k dubnovym detatkum,18.dubna se nam narodil klucina Ondra,dneska uz je to kus chlapa a vazi 7 kg,taky je plne kojeny a ve vedrech jsem se pokousela davat cajiky,ale s tema jsem neuspela :confounded:
Preji vsem maminkam i miminkam hezky den
2. srp 2006 ve 13:45  • Odpověz
autor
NO TO JE SUPER NÁS SE TU SEŠLO!!A MÁTE PRVNÍ DÍTĚ NEBO UŽ DRUHÉ???
4. srp 2006 v 17:18  • Odpověz
Mame zatim jen klucinu,ale rozhodne neni posledni,hodila by se jeste holcicka,ale to nechame na prirode :slight_smile: Tatka ten uz se tesi,jak bude klukovi kupovat vlacky a masinky,nejradeji by je koupil uz ted a jezdil s nima sam :grinning:
4. srp 2006 ve 20:16  • Odpověz
My mame taky teprve prvniho mimiska, taky asi nezustaneme u jednoho, i kdyz pote, co jsem si prozila u porodu, budu mit asi hodne velky bobek znova otehotnet, ale casem ten strach snad prejde.Nas tatka se zase tesi jak si bude s malym kopat,tak uz nakupuje kopacaky. :dizzy_face:
4. srp 2006 ve 22:20  • Odpověz
ahoj holky, máte už pěkné cvalíčky :slight_smile: Kristýnka teď bude mít kolem 5,5kg. Taky máme první miminko a rozhodně bychom chtěli další, ale asi až tak za rok se začneme snažit :slight_smile: Malá taky čajíky zrovna moc nemusela, měla z toho spíš děsnou legraci a když něco jím, tak na mě kouká pes a ona a mě je děsně trapně :grinning: Nechci to vidět, až Kristýnka povyroste a začne jíst, to se pes poměje hihi
21. srp 2006 v 17:49  • Odpověz
Co máš z toho Vajli, na mě kouká Denisek a kočky, takže mě většinou přejde chuť. Nejhorší to bude, až bude Deny normálně papat a já mu třeba nebudu chtít dávat čokoládu, dokud bude malý, ale já sama na ni budu mít hroznou chuť. To jsem teda zvědavá jak to budu dělat, asi se budu schovávat někde na záchodě s čokoládou.
24. srp 2006 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky,
já už mám dva mrňousky a oba narozený v dubnu. Martínek je 18.4.2006 a Tomíček 24.4.2005. Oba jsou narození v pondělí. :slight_smile:
29. říj 2006 v 01:09  •  4 děti - snaží se  • Odpověz
To jsem ale popleta. :sweat_smile: Martínek je narozen v roce 2005 a Tomíček v letošním roce 2006. Uf..............
29. říj 2006 v 01:13  •  4 děti - snaží se  • Odpověz
ahojky maminky mozem sa k vam pridat moje mala se taky narodila v dubnu 26.2006 tak by sme si mohli trosku popovidat.
23. dub 2007 v 17:25  • Odpověz
Ahoj jsem tady dneska poprvé. Můj syn Ondrášek se narodil 13.4. 2006 :wink:
8. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz
Ahojky, já jsem Verča a mám Adélku rozenou 21.4.2006. Koukám že sem nikdo nechodí, ale doufám že se to změní.
28. zář 2007 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
Tady se to moc asi nerozjelo co? Naše Míša se taky narodila v dubnu 2006 a to 8. Vlastně teď už má rok a půl. To je šílené jak ten čas letí co? No nerozjedem to tu???? :wink:
13. říj 2007 v 15:00  • Odpověz
Proč ne, taky si myslím že to tu moc nejede. My jsme až 21. ale čilý jsme pěkně. Teď jsme momentálně mimo barák tak nemám přístup na net ale po neděli to tu rozjedeme.
16. říj 2007 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak kdo se všechno přidá???? Holky, co už všechno Vaši prcci baští? No já od roka už dávám pomaličku skoro všechno. Ale pořád méně solím a skoro vůbec nekořením. Jinak co má Míša nejraději je ovoce a to hroznové víno, pomeranč, jablko. V létě dlabala nejvíce melouna :D
Jenže poslední týden mi nějak bojkotuje obědy. Co dá do pusiny, tak vyplivne a tak dneska byla všude na zemi rýže :frowning2:
19. říj 2007 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky, no já dávám Adle taky skoro všechno. Nejradši má k snídani párky. Z ovoce taky baští hodně jablíčka ale nejvíce banány. Abych řekla pravdu tak pomeranč jsem ještě nezkoušela. Bojím se že je na ní moc ostrý. Ale jinak nemám s ničím problémy. Když si tak listuju v hlavě tak ona nemá vůbec nic co by nejedla. Jo vlastně jsme jí zkoušely dávat pohanku a to jsme neuspěli.

V kolik Miška vstává??(dodatečně přejeme vše nejlepší k svátku) My teď vstáváme v šest a je to na palici.
24. říj 2007 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
Tislerko děkujem za přáníčko!!! Jinak už vím proč Míša nechtěla moc baštit obědy, lezla na ní rýma a to neměla moc chuť k jídlu. Rýma nás vlastně skolila všechny, včetně mě a manži. Ale už se jí chuť opět vrátila. Někdy si říkám, že je to taková malá kyselina, protože fakt jí hodně (ale vlastně to na ní není vidět, takže to neřeším), prostě když si řekne ham, tak něco vždy dostane :wink:
Tak Míša poslední dobou vstává nějak kolem sedmi, ale ještě do půl osmé až do osmi leží v postýlce a mručí si tam. Vstane až když vstávám já.... Jinak v létě mi taky vstávála kolem šesté, někdy i dříve, ale teď když je tma, tak se to prodloužilo - naštěstí. :sunglasses:
Teď zrovinka usla po obídku a tak jdu něco pouklízet a navařit oběd na další den. Při ní to totiž moc nezvládám. Je to totiž takový můj ocásek, kde se hnu, tam je ona taky.....
24. říj 2007 ve 12:22  • Odpověz
Týýý jo, teď zrovna čtu, že jste přes den bez plenky!!! Tak to gratuluju!!! Míša si taky říká na nočník, ale ještě někdy nestihne a tak jí tu plenu dávám stále.
24. říj 2007 ve 12:24  • Odpověz
No taky se stane, že to nestihne nebo zrovna jako dneska se netrefí na nočník. Ale jinak je šikulka. Teď jí nechutná zase prozměnu mlíko. Dneska ho ještě neměla ani kapku. Teď taky spinká a doufám, že až se probudí tak si dá. Jestli ne tak jí dám bobika a razíme ven. Musí se pořádně vysmradit. Jinak večír blbě spí.
S vařením to mám naštěstí dobré. Adla si vyhraje celkem sama a tak vařím v pohodě. Dokonce při ní zvládám i žehlit. Je to poklad. I když dneska byla na zabití
24. říj 2007 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
No koukám, že jsme tady pořád jen dvě co? Je to trošku o ničem. Takhle bychom si mohly dopisovat mailem :grinning:
Jinak ti trošku závidím, že máš tak samostatné dítko. To já při té mojí uličnici nezvládnu nic. No na záchod si dojdu, to zas jo...
Dneska se jí nějak nedaří usnout. Už od 12 je v postýlce a pořád na mě huláká. No snad zabere, jinak je pak protivec. Já fičím vařit, za chvíli příjde manžel z práce.
A co druhé mimi? Plánujete??? :wink:
25. říj 2007 ve 13:30  • Odpověz
no je to tu opravdu mrtvé. Po meilu klidně pokecat můžeme. Já mám tislerka@seznam.cz Mám taky ICQ 477345958
Kdyby se ti chtělo tak máme na www.baby-cafe.cz diskuzi duben 2006 a tam nás je docela dost.
Druhé plánujeme příští rok.
26. říj 2007 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Díky za nabídku.... Já zase chodím na www.babinet.cz a tam máme taky diskuzi maminky a děti. Když bude časík, tak k vám nakouknu :wink:
Tak já druhé mimi prozatím neplánuju, snad až bude mít Miška tři ročky, tak pak se začnem snažit a uvidíme jak se zadaří. Totiž na ní jsme čekali rok....
26. říj 2007 v 11:06  • Odpověz
ty brďo tak to bych nepřežila. My čekaly jenom 3 měsíce. Druhé jsme chtěly už po roce, ale doktorka chtěla abych dva roky počkala (jsem totiž po císaři)

Miška už spinká??? My asi jen tak nepůjdeme. Manža přišel z práce a blbnou spolu v pokoji
26. říj 2007 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
No to víš že jsem každý měsíc obrečela a pořád si říkala kde je ta chyba. Ale gynekolog mi řekl, že normální čekací doba je jeden rok a tak jsme čekali a čekali. Ale naštěstí jsme na žádné vyšetření nemuseli, protože se nakonec zadařilo. V práci jsem přestala dělat noční, přestala jsem na to nějak myslet a ono se to povedlo!!!
Jinak Miška dnes usla hned po obědě, takže už půl hodinky spí. Byla nějaká unavená a už před obědem mi pořád říkala hají hají....
Za chvíli přijede babička s dědou a tak si odpoledne trošku odpočinu.
26. říj 2007 ve 12:39  • Odpověz
tak to máš dobré, že si odpočineš. To mě nehrozí. Adla ještě pořád nespí ale teď je nějak protivná takže jí půjdu tkusit uspat
26. říj 2007 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
ahojky!Mám syna narozeného 3.března!můžeme mezi vás?
20. led 2008 v 15:05  • Odpověz
No jasně, jen to tu nějak moc nejede..... Vázne to tu :cry:
17. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.