• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Pavlínkám všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
22. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Tlapi, normální mléko (plnotučné) dávám jen do jídla, jinak máme 2x denně 220ml Sunaru. Obyč. mléko na pití chci dávat až po druhém roce. Jiřík taky byl do dvou let na Sunaru a potom jsme přešli na kakao, které mi pije každé ráno 250ml do dneška.
22. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
čauky, holky nedočítám celé není na to čas , malá je zase v nemocnici s průduškama. v pátek byla OK v sobotu se vzbudila zahleněná a do večera už si dýcháním musela pomáhat břichem, tak jsme jeli o půl deváté raději na pohotovost a má to co měla v únoru, co chytla v nemocnici, zase zužené průdušky, asi bronchytida, tak si ji tam nechali a zase je na sprejích tak tam za ní chodím od 10-17hod ale už je lepší, jen je nejhorší když odcházím slyšet ji jak pláče. Těším se jak ji zase budu mít doma, pokud budě něco nového dám vědět. Zatím páááá
22. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
jo jinak mamka dělá na RBP a říkala, že přispívají na solné dýmky, prodávají se v lékárnách a stojí kolem 650,- a oni přispívají 500,-

takže kdyby jste nevěděli na co peníze z RBP využít, tak tady máte inspiraci, našla jsem to napsané i na netu

http://solna-fajfka.cz/uvod.php
22. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
jo a k těm dýmkám proplácí i přímo dětskou Slůně http://www.lepsizdravi.cz/solne-vyrobky/solne-dymky/solna-dymka-solnee-slune.html
22. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
holky po dlooouhé době jsem doma úplně sama, mám spoustu času a tady mrtvo.

Jinak k tomu mléku, malou jsem 14dní před 1. narozeninama odstavila, od narození se mi budila na kojení co 2hod. a UM mi nechtěla, tak jsem se domluvila s dr. a dávám ji plnotučné mléko, protože to jediné mi pila.
22. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
dobré ránko, tak jsem první a jako první můžu popřát kačence lili všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Kači tobě hlavně ať jsi šťastná :wink: a máš zdravé děti :wink:
23. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
krásné ráno maminy :wink:

i když teda u nás je hnusně hnusně hnusně, leje jako z konve, to zase bude prochajda, Mates nesnáší slídu, asi mu koupím pláštěnku a holínky a bude ťapat :slight_smile:

gusti, teda vy si užíváte :frowning2: tak držím palečky, ať máte Vanessku co nejdřív doma, tohle docházení je fakt šílený a louční smutný

Mates dneska k snídani zase vylábal celý hrneček kakaa a jestli jim mám věřit, tak na něm píší, že má 310ml a teď už dopil další teda už s čajíkem, lábe jako duha :slight_smile:

Kačí všechno nej k narozeninkám a hlavně zdravíčko pro vás pro všechny :slight_smile: :wink:
23. čer 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

Anežka se dneska vzbudila opět s teplotkou, měla 37,8 po odečtení. Teď spinká. Může to být k zubům. Uvidím, jak se to bude vyvíjet. Jestli jí horečka stoupne, tak zítra až odvedeme Jiříka do školky radši skočíme k doktorce. Bojím, bojím, aby se jí nevrátila ta Laryngitida. Prej teď zase řádí :(. Kdyby byla nemocná, tak Jiřík půjde zítra do školky naposledy, tak musíme vymyslet nějaký dárek pro paní učitelky. Asi namalujeme nějaký obrázek a ustříhneme kytičku na zahrádce.

Kačenko, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a lásky přejeme.

Gusti, to mě mrzí, my zatím průdušky zvládali doma, tak doufám, že to tak zůstane. Máme doma Ventolin a mám ho při nejhorším zkusit fouknout a pak čekat, jak se to bude vyvíjet dál. A tebe v nemocnici s ní nenechali, já bych tam dítě nikdy samotné nenechala, kdyby se na hlavu stavěli. S Jiříkem jsem byla v nemocnici dvakrát a viděla jsem tam ty děti, co tam byli sami a bylo mi jich strašně líto.

Tak jdu udělat Anežce pořádný kuřecí vývar a nám vůbec nevím, co mám ukuchtit, snad mě něco napadne.

Tak se mějte a páčko
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
holky, jsem tetááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem volala ségře a nebrala mi to a kolem 11hod mi volala a misto ní mi do telefonu brečela Kačenka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: porod krásnej na prvorodičku 6:30jeli a v 10:10 byla Kačka venku - 49cm a 3,3kg :slight_smile: už se těším na odpo, to za ní pojedeme :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, gratuluju tetičko!!! Kačenka má krásný míry a určitě bude i krásná celičká! Tak pak nezapomeň šupnout fotečku, ju! Tak hlavně ať jsou zdraví a daří se jim tak dobře jako vám ;o)
23. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
už jsem hodila fotečky neteřinky do albíka, tak můžete juknout :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, malá je nádherná a maminka evidentně šťastná - ač jsem si nejdřív myslela, že jsi to Ty - jste si se ségrou hooodně podobné ;o)
23. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
tlpai gratuluju ségře i tobě k tetičkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (sama se už nemůžu dočkat na synovce :slight_smile: )
jj taky jsem si chvilku myslela, že jsi to ty
23. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
:wink: myslím,že 9měsíců bych vám to nevydržela tajit :wink: jo jo, jsme si podobné :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi, gratulace šťastné mamině ke krásné holčičce. Jůůů, jak vidím tak maličké miminko, tak mě zase chytají mateřské pudy :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky
děkuju za gratulaci k včerejšímáu svátku :slight_smile:
nějak koňa nestíhám.....jsem nějaká unavená celičká a bývá mi trochu nevolno, ale zatím žádná drasťárna...spíš mám nechuť k jídlu, ale pak cítím, že mi není dobře z hladu, takže začarovaný kruh :pensive:
tlapinko gratuluju k tetičkování....malá je pěkná...vlasatá....sakra a my máme pořád na tý hlavě prdlajs :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu pozdravit...

Gusti, ať je Vanesce brzy dobře, vím jak je hrozné, když je mimčo v nemocnici, ale taky si jako Andy nedokážu představit, že bych tam Týnku nechala samotnou...to musí být pro ni i pro tebe hodně těžké...držte se...

Pavlí, je mi líto, že je ti šouflo, ale to snad za chvilku bude pryč a my už budem jen koukat jak ti poroste pupík...moc na tebe stále myslím, jak je to super, že jsi těhu... :slight_smile:

Tlapi, kačenka je krásná a krásné míry, že ségře gratulujeme i my...

Jinak Týnča je v pohodě, pozítří jedeme k našim tím busem, tak na nás myslete, pač to jede v úplně debilní čas 15,40 takže jí budu muset nějak překopat to spaní aby mi tam i spala, jinak ted s autosedačkou není vůbec kamarádka, chce ven furt si tahá za ty pásy a natahuje ručičky, tak se trošku děsím aby mě tam lidi nevynesli v zubech, no ale co, nechám to osudu...

Zoubků máme stále 7, ale už na nás vykukuje další dvojka nahoře i dole a co nevidět přibudou 3 stoličky, už jsou vidět pod dásničkama, tak snad to bude v pohodě...

Dnes jsme byli na výletě v Hradci Králové u sestřenky(Peťa jel na služebku tak nás tam vzal a pak zase nabral), má malinké miminko tak jsme ho jeli očíhnout no Kubíček je nádherný a pořád spinká...Petra má už jednoho chlapečka, Davídkovi bude 8let a s Týnčou se furt pusinkovali...teda ona jeho, furt by se po ňom plazila... :slight_smile:až zmenším, hodím fotečky...

Tak jdu něco dělat... Peťa šli s malou ven tak já chci relaxovat, pač jsme to včera dostala a je to teda pěkný opruz...

tak pa pa
23. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
:slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2932150&vReferer= tak jsem přidala ještě fotečky z návštěvy u Kačenky :slight_smile: holky, ta je krásná, ale Mates teda dal jasně najevo, kdo je jeho maminka, jsem si Kačku vzala jednou do ruky a bylo zle :slight_smile:

pavlí, určitě bude za chvíli dobře :wink:
23. čer 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
čauky, tak malá už dneska byla na spreji co 8hod. a přes noc ji chtějí dát na sirup, tak mám ráno zavolat, jestli to na něm přes noc utáhla, jestli jo a vše bude OK, tak nás se sirupem pustí domů. Je to akutní bronchitida, dá nám doporučení na alergologii aby ji vyšetřili jestli náhodou nemá chronickou bronchitidu

tlap.ka ta má ale vlasů

andy80 doufám že to budou jen zuby a nic jiného, doufám že už je teplota dole a že se vám nemoci vyhnou
ten ventolín taky máme doma, ale sirup, doktorka říkala že zabírá později, protože musí projít celým tělem než se dostane do plic tak proto je v nem. Možná nám ho pak taky na alergologii předepíšou a pak už můžeme foukat doma a nebude muset ležet v nem.
23. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
děkuji všem za přání jsem spokojená a šťastná :dizzy_face: :dizzy_face:

Tlapi gratujujeme "tetičko" a Kačence hodně zdravíčka :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobré ránko

gusti budu držet palečky, aby bylo vše OK a už s tebou mohla být Vaneska doma :wink:

Hani to jsme zvědavá jak to busem zvládnete :sweat_smile: snad dobře
24. čer 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobre ranko

opozdene preji vse nej Pavlince k svatku a Lili k narozeninam :slight_smile:

holky nejak nestiham, porad nekde courame a uzivame si.

Tlapi Kacka je moc krasna a pekne vlasata, prejeme ji pekny a pohodovy zivot

Gusti tak at jste brzo zase vsichni spolu doma
24. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré dopoledníčko,

Jiři, taky jsme zvědavá, poslední dobou v autosedačce vůbec nechce být tak snad mě lidi nevynesou v zubech když tam bude řádit...ale snad to nějka zvládnem...koupila jsme obr tašku na hračky to autobusu :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Hani ty jsou nejdůležitější :grinning: a u nás ještě zabírá jídlo :grinning:
24. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo to se tam vejde taky :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Jo a dnes máme výročí svatby 3 roky...

A Honzíkům přejeme vše nej nej ke svátečku...
24. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky,

včera a dneska sme měli na návštěve Bučenku s Kubíčkem, tak tady jsou fotky z jejich rande :wink:
http://picasaweb.google.cz/kleni1984/KubaAHani236?authkey=Gv1sRgCMfDpcygsoX74gE#
Jinak Kubík se pořád trápí s alergiema, taky ho potrápily 40 horečky, zhubnul... Je asi 10 věcí, co může jíst...ale přesto je vysmátý a suprový :wink:

Hani, tak přejem dobrou jízdu, at se to Týnce líbí a na ostatní kašli, vím jak lidi dokážou čumákovat na dítě, jako na vetřelce, jen se trošku ozve, ale každý sme byli jednou dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: U nás pomáhá pustit pohádku na mobilu, tak zkus třeba to....

a hezké výročí :wink:

taky dodatečně přeju Kačence k narozkám, Pavlínce k svátku, Tlapince k tetičkovství :wink: :slight_smile: Všem kupu zdraví :dizzy_face:

Gusti, ty jo, tak přejem Vanesce kupu zdravíčka, at je jí líp...ale taky nechápu, proč nemůžeš být s malou v nemocnici, já bych jim dala :pensive: Nemohla bych to vydržet, mě stačilo, když Hani brali na odběry beze mě, tak sem zuřila :angry:
24. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
hani, tak to gratuluji k výročí, pořádně to romanticky oslavte :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

oli fotečky jsou úžasný, ale chudinka Kubíček teda, mají s těma alergiema pořád nějaké trápení :frowning2:

lidi mě taky občas s.rou jen vidí dítě :angry:
24. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu jen oznámi, že Anežka je o.k. Po včerejší teplůtce ani památka, takže asi zuby.

Honzíkům všechno nejlepší k svátku.

Hani, gratulka k výročí, hezky si to užijte.

A zase letím. Páčko
24. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.