• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
tak holky, jsme doma, děliji ji potní testy, by byly negativní, tak nás poslali domů, do pátku klidový réžim, v pátek na kontrolu k doktorce a pak se uvidí co a jak. Jinak ji dávám Lontermin sirup a Mucosolvan junior.

Jinak koooonečně malá spí, od rána nespala, usla až teď, měla takovou radost že je doma, se vším si musela pohrát.
24. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
gusti, tak to je super, že jste už doma :wink:
andy, tak aspoň, že to byly "jen" zuby :wink:
24. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahojte,
jdu popřát Honzíkům - vše nejlepší k dnešnímu svátku a hlavně to zdravíčko :wink:
hani, krásně si užijte oslavu výročí - nás to zanedlouho taky čeká, chystáme se v nedělu do Krkonoš za rodinou, tak to oslavíme tam :slight_smile:
Gusti, tak to bylo určitě radosti, že už jste doma, snad už bude malé jen dobře...
Nám se klube čtvrtá čtverka, zatím to dává najevo jen vyplazeným jazykem, tak snad to bude bez teplůtek...

Hezký podvečer, taky tak všude leje a blýská se? To je teda léto :angry: :grinning:
24. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Jo a včera jsem hodila nové fotečky, jen jsem zapomněla hodit link...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2934871&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a jdu na chalupáře pa pa
24. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojda maminy :wink: ¨

teda já jsem z tý Kačenky pořád tak rozněžnělá, ta je tak krásná a včera už jí i Mates bral líp než ten první den, už tolik nežárlil :wink: do toho nám včera kamarádka řekla, že je těhotná a navíc čeká dvojčátka,prostě nádhera :slight_smile:
s mamkou jsme se včera trochu vyřádily, když jsme kupovaly oblečení Kačence - teda na holčičku se nakupuje úplně jinak :wink:

tak a už jsem se rozhodla, že dneska jdu koupit Matějovi holínky, když slyším tu předpověď, tak už asi čekat nebudu, snad mi z nich do srpna nevyroste a na táboře je ještě unosí :slight_smile:

dripi, super fotečky a Týnka je úžasná, jak líbe :wink:

gusti, to je moc dobře, že už máte Vanessku doma, to je hned veselejc :slight_smile:

andy, to je fajn, že to bylo "jen" k zubům :slight_smile:

jo jinak my už asi 5tý den vstáváme po teda celé prospalé noci v 5ráno, trochu síla teda.... :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám říct ahoj,
jedeme sice až odpoledne, ale malá má od včera horečky a furt na mě visí, ted teda usnula...rostou jí 4 zoubky najednou z toho 2 stoličky, tak cesta bude asi krušná, ale snad to zvládneme, pošlu po Verunce info...

Tak se tady opatrujte a hlavně žádné marůdkování, my se vracíme 6.7.tak se pak ozvu, tak pa pa a kdo by se chtěl s náma na Moravě sejít ať klidně písne na mobil, můžeme dát třeba v hodoníně parčík nebo tak něco, až teda bude to slibované teplíčko co hlásí na příští týden....

tak pa pa posíláme pusinky...
25. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ránko
Hani jejda, tak ať Týnka cestu dobře zvládne, budu na vás myslet

Tlapi to je super ty miminka, že? :dizzy_face:

Ninuška taky vstává poslední dobou brzo. Holky a asi tak od pondělí se DĚSNĚ vzteká. Lehne, křičí a z ničeho nic, teda z toho, když jí něco zakážu nebo vezmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
atrei,Mates se taky strašně vzteká, někdy už si říkám, co dělám špatně,ale ono je to prostě asi věkěm a musí si tím děcka projít - doufám :wink:

miminka jsou super, nádherný, heboučký, prostě zlatíčka, člověk by si fakt hned okamžitě pořídil další, jen kdyby nemuselo být těch 9měsíců a šlo to hned :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
hlásíme taky vztekací miminko.....úplně si lehne na zem a rudej je až na prdeli a kolikrát do něčeho majzne a pak řve, že ho to bolelo :sweat_smile: zatím to teda udělal jen doma, ale děsím se toho, až ho to chytne někde mezi lidma...si taky připadám, že jsem neschopná matka, když se tak vzteká :pensive:
dripi užij si to :slight_smile:
my odjíždíme v sobotu a vracíme se taky 6.7. a Mikulko takže se určo sejedeme jo :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
jo a dripičku koukám, že ta vaše princezna je pěkně na chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,
snad je voda od vás daleko, voda je fkt neuhlídatelný živel :unamused:
Dripi, to je škoda, se minem - my jedem v neděli do Krkonoš, ale užijte si to tu na Moravě :wink:
25. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Krásné ráno maminy :slight_smile:
tak se musím hned po ránu pochlubit :wink: Matěj sice s brekem,ale přesto sám večer usnul sám ve svý postýlce, spinkal až do 5hod,pak jsem ho vzala k nám a spinkal ještě až do 6:30,prostě krásná noc, kéž by takové už byly všechny :slight_smile: :wink:

jo jinak kamarádka má obchod s dřevěnýma hračkama, tak když budete chtít jukněte na www.psicek.cz :slight_smile:
26. čer 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu jen pozdravit. Nemám vůbec na nic náladu, tohle počasí mě ubíjí. Jestli brzo nevysvitne sluníčko, tak skončím na psychiatrii. U nás pořád prší a prší, už mě to nebaví. Hlavně s dětma vůbec nemůžeme ven. Včera jsme se vydali, že půjdeme tátovi naproti k autobusu a na rohu jsme se vraceli, protože přišla bouřka :frowning2: . Děti jsou taky protivný, protože byli zvyklí být pořád venku a teď jsme tu zavření jak krtci.

Tak se mějte fajn a doufejme, že se počasí polepší.
26. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
andy, však už pomalu,ale jistě vykukuje sluníčko, teda aspoň tady u nás. Už bude dobře :slight_smile:

doufám, že jste všichni v pořádku a nikoho z vás nezasáhly ty šílený povodně!!!!! včera jsem u zpráv brečela jak želva a to ty lidi vůbec neznám, ale je to katastrofa :frowning2:
26. čer 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak se jdu rozloučit páč zítra ráno razíme směr Kutná Hora (za Mikulkou :slight_smile: ) a budu doma až 6.7. tak mi budete chybět....opatrujte sami sebe i svoje zlatíčka :slight_smile:

andy však už bude líp :slight_smile: nařizuju sluníčko po celé republice až do toho 6.7. :grinning:
26. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zase po dlouhé době na netu, ale dočítání mi teda nedalo moc práce

ad povodně - nedokážu si vůbec představit jaký to musí být peklo, člověk je naprosto bezmocný a může se jen koukat jak voda ničí jeho zázemí - moje teta byla kdysi dávno taky vyplavená a popisovala, jak byli na půdě a okýnkem koukali, jak jim voda nese pryč sedačku a skříňě s oblečením (páč jim to vzalo i roh baráku), no hrůza!!!

ad počasí - každý den co se budím do proch.anýho rána jsem nasratá jak beruška :angry: :angry: :angry: naštěstí dneska bylo docela slušně i svítíčko se snažilo slunit, snad to chvíli vydrží

Pavli - snad se uvidíme, se mi trochu porouchalo auto, tak nevím, kdy ho budu mít v cajku, každopádně si písnem SMS nebo brnknem, doufám, že to vyjde, těšíme se se Soničkou na vás

jinak nám přišla nová autosedačka Romer King Plus 9-18 kg, vypadá pěkně, ale Sonče se v ní moc nelíbí, zatím jsem jí do toho posadila akorát v hale, tak snad v autě to skousne líp
taky Sonča dostala nový kočárek na panenky, tak s ním doma rajtuje, jen ho ještě neumí moc otáčet, tak občas tlačí za boudičku a moc jí s tím baví bourat, vždycky vesele vykřikne "bum" a pak do něčeho pořádně narazí (chudák miminko panenka)
a ještě jsem objednala plyšové křesílko ve tvaru Iáčka z medvídka Pů, sedák je nafukovací a potah pratelný, už se na něj těším, protože Soník si pořád na něco hačá a ne vždy je to bezpečné, tak že by měla taky svoje místečko

jinak noce u nás se nějak zhoršily, nevím proč, Sonča je jak časovaná, kolem 21:00 se poprvé vzbudí, stačí dát dudák a pohladit a během několika minut spí dál, pak se budí kolem 23:00, to už jí musím aspoň 10 minut chovat a ještě pak v postýlce dobu hladit, aby věděla že tam jsem, a v 5:00 se vzbudí, a už jí nestačí ani 20 minut chování, jen co jí položím do postýlky tak řev, musím jí vzít k nám do postele a to usne během chvilky a spí tak do 6:00 - 6:30, pak si dá mlíčko a ještě se povalujeme do 7:30 - ale už nespíme, jen tuli tuli
vždycky jí stačilo dát cucnout čaje nebo dudlíka a okamžitě spala dál a teď ne.e, ani ten čajík nechce, to začne ještě víc řvát a stupňuje to, dokud jí nepochovám, a taky jsem vždycky byla proti tomu, brát si jí do postele, aby si nezvykla, jenže to asi jinak nepůjde

tak jdu chrnět, páč za chvíli budu zase chovat a hladit, tak brou brou
26. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se do klubu "nezodpovědných" matek. Včera odpoledne se udělalo hezky, tak jsme byli s dětmi na zahradě, trhali jsme hrášek, maliny, jahody, prostě pohodička. Já dostala chuť na kafe, tak jsem řekla Jiříkovi, ať dohlídne na Anežku, že si jdu uvařit kafe. Šla jsem domů a než jsem zapla rychlovarnou konvici Jiřík už byl za mnou, tak jsem ho poslala zpátky, ať jde za Anežkou, ať tam není sama, tak za ní šel a jenom jsem slyšela, jak jí říká, Anežko, nechoď sem, pojď deme ven, tak jsem hned vylítla a po cestě jsem slyšela hrozné rány. Tak jsem letěla, ale už bylo pozdě, malá se skutálela dolů ze schodů (cca 12 schodů). Já už jsem viděla, jen jak leží pod schody a brečí. Jiřík spustil taky, že se Anežka rozkutálela. Já letěla z těch schodů dolů, že jsem taky málem spadla. Vzala jsem malou do náruče, byla celá od krve (holky nelekněte se). Začala jsem jí prohlížet a zjistila, že krev není krev, ale rozmačkané jahody a maliny :grinning:. Ona na sobě nemá ani škrábanec, bouli, modřinu prostě nic. Napřed jsem zvažovala s ní skočit na pohotovost, jesli nemá nějaká vnitřní zranění, ale pak jsem se rozhodla, že jí budu jen sledovat a v případě nutnosti vyrazit. Holky, ona je snad z gumy. Fakt jí vůbec nic není.

No můžu vám říct, že jsem z toho včera totálně hotová, klepala jsem se ještě večer. Až dneska jsem se trošku uklidnila, tak jsem našla čas a sílu to sem napsat.
27. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Oj Andy to byl teda zážitek, ještěže se nic nestalo a odnesly to jen maliny :grinning:

HOlky zítra vyrážíme napříč republikou, jaké je dneska kde počasí? (brněnsko, svitavsko, pardubicko,hradecko?) pořád to u vás bouří? U nás na jihu Moravy se to jen prožene - většinou navečer, budu celou cestu řídit a bouřek se bojiiim :confused: :fearful: :sweat_smile:

Jinak krásnou sobotu, my jdem juchat na slavnosti, kuknůt na krojový průvod, ale ted mosím žehlit a balit.
27. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Jani tak na brněnsku je polojasno večer se akorát blýskalo ale nic z toho nebylo tak přes brněnsko by se ti mělo jet krásně.Tak šťastnou cestu a v pořádku dojeďte :wink:
Jak já Ti závidím mě to letos nevyšlo tak to bude asi první rok co nejsem na Strážnických ach joooo :frowning2: :cry: :frowning2:
27. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojte, jen jsem skocila pozdravit ... byli jsme na dovci na Sumave, bylo to fajn ... sice pul dovolene porad jenom lilo, ale zas jsme meli pro sebe sami celou chalupu a Davidek se tam rozchodil !!! ... takze super, pak jsme zakoupili nepromokavy oblecek .. byly sice dva drzkopady, jak mu to obcas na mokru sklouzlo, takze prokousnuty ret zevnitr, ale jinak ok ... detaily treba pozdeji

nestiham docitat cely tyden, tak mi prosim nekdo pisnete, jestli se stalo neco zasadniho :grinning: kujiiii
28. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu nás vyprostit z konce druhé strany.

Anke, gratulace k rozchození, teď se opravdu nezastavíš. Super, že jste si dovču užili, my letos pojedeme taky na Šumavu ke kamarádce. Už se tam moc těším, Šumavu miluju.
29. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky,
Anke gratulace Davídkovi k capkání :slight_smile:

teda Andy, to musel být šok, hlavně že je malá v pořádku.

Chci se zeptat, od kdy můžou mít děti polštářek pod hlavou? Honzík si většinou schmoustá deku pod sebe a spí na ní, takže to má vlastně jako polštář nebo si lehá hlavou na medvídka na spaní. Jenže s tím asi nic neudělám, to bych ho musela v noci každou chvilku kontrolovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Beru malá má polštářek od roka, protože dělala to samé jako Honzík. Stejně spala na něčem. Tak má malý plštářek z dutého vlákna. je docela málo naplněný tak myslím že ji nic nehrozí.
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
beru taky máme už polštářek, dali jsme jí ho před týdnem ze stejnýho důvodu, vždycky skončila na smotané peřině a co má polštářek hezky spinká :wink:
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
anke super, gratulace k chození :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahooooj baby,

Liduš, gratulujem k chození :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ANdy, teda já bych se asi posrala, mi Hani zhučet :frowning2: :frowning2: Hlavně, že je ok. teda :slight_smile:

Jiřinkooo, mi řekni, kdy ste se jako koupali, u nás furt chčije :grinning: Krásné fotečky, a závídím,jaké máš pidi bříško krásné:dizzy_face:

Já měla v pátek sraz ze základky, tak to Hani s tatkou krásně zvládla, akorát Hani potrápil průjem, tak nevím,jestli od zubů...bobinek...no zdenek se mi pak přiznal,že jí dal trošku zeleného čaje :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
oli díky, to už jsou starší fotky :grinning: ale dneska by to šlo ne?

tak super, že sis vyrazila ... zelený čaj prý dobrý a trávení :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
http://picasaweb.google.cz/kleni1984/15Mesic?authkey=Gv1sRgCInD_fevmKqjrAE#

pár fotek a na konci video naší umluvené Hani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jiřinko, u nás chcanec a sem tam buří :cry: ale je fajn, že je aspon teplo, já ráda déšt, ale ne když je kosa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

akorát teda je mi líto těch lidí,co je postihla povoden :pensive:
29. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
koukám, že peněženka vede i u vás :grinning: :grinning: :grinning: všechny kdreditky venku :grinning:
29. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.