• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Hani je suprová, jak kecá :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
ty jo tady je náááádherný letní den, sluníčko svítí, vedro je :sweat_smile: ... ty povodně jsou děsný, když vidím ty lidi v televizi :pensive:
29. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jiřinko dík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no zabaví jí to i 10 min to čumím...a taky zvládne 10 minut po ránu koukat na pohádky :sweat_smile: a ty ksichty, co začíná dělat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jí zprdnu, at si uklidí, a ona na mě vycení zuby a prý uuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a pak zachovej klidnou tvář :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
oli no to jo, člověk se kantorsky snaží vychovat dítě a ono z tebe má prdel :grinning:

o televizi ani nemluv, niny poslední dobou až moc, si ji nesmím pouštět, najednou odejde, sedne před ni a čučí :sweat_smile: :unamused:
29. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
No taky tak, co umí všechno zapnout, tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně dáváme už bacha na DO, páč nám zakodovala satelit, ještě že už máme jiný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
:sweat_smile: ony jsou takový šikulky, taky mi cosi pomačkala na DO a i na PC :grinning: jsem to dávala půl dne do kupy
niny s ovladačema telefonuje :grinning: a jede čas věděla, že když s nima hodně bouchne o zem, tak vypadnou baterky :grinning:
29. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikovné holky :sweat_smile: :sweat_smile:

no Jiřinko, snad nám vyjde nějaký ten srazík v létě, máte naplánovanou nákou dovču?
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
to by bylo super :slight_smile:
dovču zatím ne, uvidíme
29. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak v albu mám fotku, jak je u nás hezky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No my zatím taky neplánujem, ač sme chtěli aspon pár dnů u moře, ale mám ještě přeci strach...tak spíš asi v našich luzích a hájích :grinning:
29. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
no oli, taky už slunko zalezlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bomba kabriolet :grinning:

chceme jet určitě, někam u nás, k moři bych ráda, ale bojim bojim :unamused:
29. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
No já si furt říkám, jen ten průjem od zubů, a už je bobinek bez nálady...nedejbože něco horšího :pensive: sice autem je člověk hned zpět, ale stejně...a taky nevím,jak zvládne pobyt v "cizím"...

nic letím uklidit, dokud hajá :sweat_smile:

krásný dééén všééém a Petulkům vše nej k svátku :wink:
29. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
jejda bych zapoměla, taky přeji vše nej peťulkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cizího prostředí se tolik nebojím, když tam budeme my, ale spíš toho, když by jí něco bylo a cesty trochu

měj se pa :wink:
29. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
krásné ráno maminy :wink:

dodatečně Peťulkům všechno nej k svátku a hlavně zdravíčko přejeme :slight_smile:

atrei, oli, krásný fotečky a ještě hezčí berušky na nich :wink:

tak dneska čekám MS,tak jsem zvědavá, moc nadějí,že nepřijde si nedávám,ale kdo ví, třeba se na nás usměje štěstíčko :slight_smile:

jinak my pojedeme na začátku září na Slovesnko, pojedeme ještě se ségrou,jejím přítelem a Kačkou,tak jsem zvědavá,jak to zvládneme :slight_smile: ještě si teda musím nechat zapsat Máťu asi do pasu,aby mi ho nesebrali na hranicích, když je nám "tak podobný" :wink:
30. čer 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno,

Tlapi, tak držím palce, at mrcha nepříjde :grinning: tfuj tfuj

Blééé já mám a když si vzpomenu, že 2 roky zpátky 11.7. sem měla poslední před Hani...to je mazec jak to letí :sweat_smile:

Jinak s tím pasem bych si nedělala hlavu, stačí občanka,nikdo dneska už nekontroluje, ale záleží na tobě, to mu spíš udělej už jeho vlastní pas :wink:
30. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,

tlapi, vždyť hranice už jsou zrušené, takže pas ani občanka netřeba. A s tou MS, moc bych ti přála, aby nedorazila :slight_smile:

Nj, Olí, strašně to letí, já měla poslední MS před dvěma lety taky 10.7. to je fakt síla, jak to letí za měsíc si budeme dělat těhu test :grinning:
30. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
holky, no uvidíme, moc šancí si nedávám, ale ráda budu mile překvapená :wink:

s těma hranicema to vím, ale jak bych někde dokazovala,že to dítě je moje,teda ne,že bych musela,ale jen mě to tak napadlo :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
tlapi: ja bych byt tebou ho nechala zapsat aspon na obcanku, ono sice na hranicich nikdo nehlida, ale ti celnici tam jsou a co kdyby treba nekoho zrovna hledali a sacovali auta ...
jinak taky preju, at mrcha nedorazi

btw ja mrchu porad jeste nemam, ale casto kojim, tak asi tim to je a dr. rikala, ze se to pry zatim ani nechysta podle utz
ja jsem chtela mimi az budou malemu 3, ale ted jsme se dohodli, ze MM musi na operaci s nohou uz brzo a neutahli bychom z nemocenske hypoteku na byt, tak asi budu muset na rok do prace, cetla jsem, ze decka vic jak 3 roky od sebe uz jsou psychologicky jedinacci, ale co se da delat ze?

holky, uz ucite prcky na nocnik? my davame rano po probuzeni, kdyz to chytnem, nekdy uz je pozde a to uz nema cenu ... ale pres den nedavam ... jen jsem si rikala, ze kdyz je ted to leto, ze by se to mohlo zkusit

jo a prosim,mate nejaky dobry recept na slana i sladka jidla? jsem bez inspirace a varim porad totez ...
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
jo uz vim, jsem se chtela zeptat, esli uz koupete decka normalne na koupalisti treba nebo v bazenku? ja se porad bojim, ze mi prostydne nebo ze nebude chtit zpet z vody (to asi spis) ...

a davate decka jeste do kocarku? nas mrnous tam zaboha nechce, jak se naucil chodit, posledne sel asi kilak sam, nez by se nechal vezt nebo se pak necha poponaset a to ja mam uz pravou ruku jak opice ... jenze ja nechci uplatnovat nasili, on se pak vzteka a jde do oblouku, ze mam strach, ze si ulomi hlavu ... :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
no já ho asi nechám zapsat do pasu, je to rychlejší než do občanky :slight_smile:

na nočník dáváme vždycky ráno a pak na MAtesovi je poznat, kdy se chystá kakat,takže i to se nám daří - mimochodem, od tý doby, co snídá hrnek kakaa k snídani,tak kakáme ob den,takže jsem ráda, však víte, jaký jsme s tím měli trable.

koupeme venku v bazénku u našich normálně, jen jsme dávali vlažnou vodu, Mates vodu prostě miluje :slight_smile:

jo a koupili jsme golfky a v těch Máťa sedí rád, protože vidí na svět. Na "delší" pochody to zatím není,ale když má náladu,tka ujde pěkný kus. Jo a s tím propínáním to znám a MAtějovi už jsem tady párkrát šupla, vyvalil oči, co jako to je,ale pak byla pohoda :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
já mám obě děti v občance i s manželem, takže mi všude budou věřit, že ke mě všichni patří :grinning:

na nočník dávám taky jen ráno a večer před koupáním, ale už hoooodně dlouho se nám nezadařilo. Nejlepší je, když malá přijde přes den, že e-e a už smrdí, takže ví, že když kaká, tak má volat e-e, ale nedokáže si o to říct před ale až po.

v bazénku už jsme taky koupali a to ta voda byla ledová jak hrom, že bych tam nevlezla, ale Jiřík tam vlezl a malá se drala za ním, tak jsem jí tam na chvilku pustila. My už se koupali vloni. Sice jsme jen tak sověžovali nožičky, ale koupali

a na těch hranicích, celníci už tam nejsou, hranice jsou už úplně zrušené, vždyť plno celníků přišlo o práci a ty hraniční budky jsou opuštěné a pořád vymejšlí co s nimi, aby tam nechátrali
30. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahoj holky posílam pozdrav z Popradu, sme v Tatrách na prázdninácha abudem tru asi až do srpna :wink: :wink: tak papa mľjte se kráááásně
1. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
tyy jo, tu je fakt mrtvo ... to jste vsici u vody? :grinning:
2. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,

no to koukám, jak to tady žijet. To se snad ještě nestalo.

Holky, už vám děti jedí samotné? Teda krom Lucinky od Evičky, tam jsem viděla super videíčko, jak je šikovná. U nás je to tak, že je tomu asi týden, co malá pochopila, že jídlo není hračka, tak dáváme druhou lžičku, kterou se snaží něco nabrat, ale pořád se jí nedaří. Do pusy se trefí, ale prázdnou lžičkou, takže jí to moc nebere a vždycky kouká po té mojí plné lžičce. Nevím, jestli na ní moc nespěchám, mám pocit, že Jiřík začal jíst sám až kolem druhého roku.

Příští týden mi přijede synovec a bude tady týden, já pak s dětma pojedu na týden do Prahy a teď se dohadujeme s MM na dovolené. On chce jet do Prahy, že se mu po Praze stýská, já chci jet na Šumavu ke kamarádce nebo na moravu pozdravit příbuzné a hlavně babičce na hrob, kde jsem nebyla já ostuda už asi 3 roky.

Zuzi, slovnesko závidím, taky bych vyrazila. Tak si to užívejte.

Jo, koupila jsem sandálky. U nás v obuvi. Měli slevy na všechny letní boty 150,-- Kč, takže jsem místo 620,-- Kč zaplatila jen 470,-- Kč. Jsou se žirafkou. Akorát nemají pásek přes palec, to měli jen do 20 a 20 nám byli malé. Měla to na nožičce úplně narvané, tak máme 21 a tam má tak 0,5cm místa, tak snad do konce léta s nimi vydržíme.
2. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
čau baby,

Zuzinko, moc si to tam užijte :wink:

Andy,Hani mi jí sama lžičkou asi měsíc, takže my třeba polívku nejíme, protože ona musí jíst sama a přeci jen, tekuté do sebe ještě neumí trefit :grinning:
Nabírám jí jinak jídlo sama, a ona si lžičkou "dopraví" do pusy, ne vždy tam samozřejmě skončí celý obsah lžičky, ale jde to, už není tak špinavá jak dřív... jinak pokud má třeba "sušší" jídlo, těstoviny apod. tak rukama to je nejlepší :sweat_smile: ALe jinak taky nemám šajnu, kdy děti jí opravdu samy...

Boty teda super cena...my onehdá koupili sandálky v Humanicu, zdravotní za 800 stovek...nikde jinde sme totiž nesehnaly naši velikost...má sandálky 22 , má je asi 3 týdny, a čumím, že snad do konce léta vydrží... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ty si tehdy Andy dávala odkaz, na ty Batovské ty byly suprové, jenže u nás neměly naše číslo... :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jo a my teda chodíme ven pokud svítí slunko, jen brzo ráno, kolem 9-10 a pak až kolem 16:30 asi...tak doufám, že dnes to odpoledne ještě slunko nezabalí, a půjdem k tchánům na zahradu, a možná i nafouknem poprvé bazének :sweat_smile: dneska ráno to byl mazec takový hyc :sunglasses:

a jinak ted poslední týden chodíme spávat kolem půl 10 večer, a spíme do 8 až půl 9 :grinning: jak to máte vy? přes den spinká cca 1,5 - 2 hod. dle toho, kdy vstáváme, takže nejdřív ve 12 to zalomí :sweat_smile: a pak řádí do večera a dokud vidí slunko, neusne a řádí :sweat_smile: ale nám to teda neva páč v létě je to o tom :sweat_smile:

jdu dlabat, uvařila sem si srdce na smetaně s knedlíčkem mnááááááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Olí, jj já nakupuju většinou u Bati, ale sandálky co jsme měli, tak jí z toho už lezl palec, tak jsem musela koupit akutně jiné a Baťu tady nemáme. Vždycky je kupuju, když jedu do Prahy a tam jedu až za 14 dní a to už bysme bez bot nevydrželi. Ale tyhle jsou pěkný, hlavně nejsou růžový. Já růžový nechtěla a oni mají na holky většinou růžový. Tyhle jsou hnědo-zeleno-žlutý. Je to kombinace spíš na kluka, ale nám to neva.
2. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Andy, no mě je taky šumák barva, ale nakonec v té 22 měli jen růžové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2972184&vReferer=

já právě růžové boty nechci, mě právě hned prodavačka cpala růžové :grinning: . Já moc na růžovou nejsem. Oblečení nějaké růžové máme, ale to spíš, že jsme ho dostali, většinou kupuju červenou, žlutou, zelenou a oranžovou.
2. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

zuzi jůůůůůůůůů se máte, tak si to tam pořádně užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
niny jí sam kousky chleba nebo jí dám babán do ruky a papká ho ... lžičku si už vynucuje, že si chce nabírat sama, tak jednu má ona a pokus omyl a druhou já a tou se opravdu nají :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.