• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Oli tim teplem a mokrem to nejspis bude, napadlo me, ze se to tam Erince rozmnozilo v Italii kdyz celkem hodne sedela v autosedacce... priste budem chytrejsi.

heli no a na start a pristani se bude divat z okynka! bude to pro nej cele nove tak verim, ze bude v pohode... taky samo nejakou oblibenou knizku ;)
7. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem před chvílí vyzvedla mého třináctiletého synovce na autobusovém nádraží. Zatím nevím, že tady mám nějaké děti. Zalezli si do pokoje a hrají si. Doufám, že jim to vydrží :D

Jinak holky, co se nám dneska stalo. Malá si šla pro noční a volala e-e a Jiřík povídá: mamko, Anežka chce asi kakat, má nočník a volá e-e. Tak jsem jí teda na ten nočník posadila a myslela si, že stejně nic neudělá a ejhle ona se vykakala. Já měla radost jak malý dítě. Vím, že to byla náhoda a dlouho se nám to nepovede, ale radost jsem měla stejně.

Holky, taky vám děti chtějí pořád dělat kotoul? Nevím, kde to odkoukala, ale pořád zkouší dělat kotouly. Samo, že jí to nejde, ale zkouší to pořád a šíleně se tomu řechtá.
7. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj holky, moc nestiham ...

andy: tak to je mala fakt sikulka, dneska jsem delala takovy pokus, mela jsem Davidka doma bez plinky a povidam, Davidku, tady mas nocnik,kdybys chtel delat e-e nebo curat, tak bez tam ... a Dada se vesele pocural na podlahu :grinning:

spis ted mame jiny problem, od te doby, co se Dada koupal venku ve vandliku pred tydnem, tak nam nechce do vany - jednou tam vlezl, ale kdyz tu byla navsteva a byli tam tri, jinak ani bohovi, stoji ve vane, hraje si, ale nesedne si ani za boha nebo chce rovnou pryc ... myslite, ze by tam treba chtel studenou vodu? osprchovat se necha ...
7. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
anke, tak ho nějakou dobu sprchuj a ono to přejde, ono se občas stane, že se děti nechtějí koupat. Jiřík jako mimino vodu miloval, pak nastal jeden čas blok a koupat se vůbec nechtěl, tak jsme chvíli sprchovali, pak jsem se koupala s ním a pak už zase v pohodě sám.
7. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky
hlásím, že jsme se vrátili s Matýskem z dovolený v Kutný Hoře.....bohužel mi tam klekla karta v mobilu a já se nemohla spojit s Mikulkou a dát si s ním sraz, což mě fakt mrzí :pensive: :frowning2:
jsme v pořádku, jen se mi poslední dva dny objevili těhu nevolnosti a jsem fakt fest unavená, tak chodím spát brzo a vstáváme s Matesem v šest ráno (později on prostě nevstane, to spíš dřív)....prostě nemám chuť ani čas cokoliv dělat....doufám, že ty nevolnosti nebudou jako u Matesa až do pátýho měsíce :pensive:
7. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
pavlinko ty jsu tehu!? ja nic nevim jak sem tu tak dlouho nebyla :o) to je kraaasny! moc gratulujem. teda k tem nevolnostem a unave neee ale k druhemu krasnemu miminku anoooo!

andy Erin se taky stavi na hlavu a jednou se prevalila a pak rvala padz to samo nebyl kotoul ale pad pres hlavu.
a vcera se nam stalo neco podobneho s tim rozdilem, ze Erin behala bez pliny a na nocnik si sama sedala aby se bud vycurala nebo hodila bobek! asi mela predvadeci naladu, padz dneska se mi tajne podelala do pliny a ani necekla :slight_smile:
tu prcku uz ma hezci! diky bohu...
7. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky,

zas jsem tu dlouho nebyla, není času

pavli - je škoda, že jsme se nedomluvily, ale Sonina v té době měla stejně 4 dny průjem, tak by s ní cestování nebylo nic moc, snad jste si Horu užili :slight_smile: ¨

co se týká chození po schodech, tak nahoru to je bez problémů, ale dolu ne a nechce po břiše, klidně by se dolu vrhla sama po dvou - si myslí, že když se drží zdi, že se jí nic nestane, chjo, nejhorší je, že ví co po ní chci, říkám "udělej hačača a slez jako z postýlky" a u toho jí to ukazuju, ale nenene, ani za boha

taky umíme krásně říkat "neci", teď už nejen u jídla, ake i při česání, čištění zoubků a taky třeba když chci aby mi dala pusinku, tak řekne "neci" otočí se a jde pryč, potvůrka moje

tak já zas letím, prdelka je vzhůru
8. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu jen říct, že nám konečně dole prokoukli zuby, 4 najednou, ale nějak jsme přeskočili dvojky vyrostli 3 a 4, takže už máme plnou pusu zubů :grinning:
8. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Mikulenko "neci" je super :slight_smile: u nas jen krouti hlavickou

andy 4zuby! ja mam podezreni ze se nam ty ctyrky taky tlaci vsechny naraz...tak uvidime a trojky ma vyrysovane uz snad dva mesice a ne a ne se prorezat, potvory.

jsme dneska jeli jakoze se podivat, jestli rostou houby a este u nas ne... zkusime za 2tydny znovu :slight_smile: ale krasne jsme se prosli...
8. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
viki no jo jsem těhule.....překvapivě přirozená, tak jsem moc rádi....sice jsme byli zaskočení, ale už se moc těšíme....jen ty nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem samej beďar, tak snad to v Řecku vytáhne sluníčko :sweat_smile: letíme už příští pátek :slight_smile:

my máme stoličky dvě nahoře a dvě dole.....celkem sakum pikum 11zubů.....holky ale já teda nevím, který číslo zubu mu vylezlo, páč jako jedničky a dvojky poznám, ale pak má takový docela velký mezery a pak ty stoličky....no do knížky jsem něco zapsala, ale asi to budu muset přepsat, páč se mi zdá, že jsme to zapsala do špatných kolonek...uvidíme později, co mu kde vyleze :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Mikul no koukám, že nám ten srazík nebyl přán :sweat_smile: holky ale jako ta karta je fakt záhada, páč v KH fakt ani ťuk (asi se přehřála či co) a tak jsem telefon vypnula a nechala to bejt, že až se vrátíme do ÚL, tak se stavím u T-mobilu a když jsem přijela domů, tak se v tom MM pošťoural a fachá normálně....to jsem blázen....prostě si asi dala taky dovolenou a chtěla si odpočinout, tak přestala fungovat nebo co :grinning: ale proč mi to psalo chyba SIM karty teda netuším.....ale zkoušela jsem jí vyndat a nandat zpátky a ani ťuk a MM se to podařilo hned napoprvý :sweat_smile:
8. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojda holky :wink:

já nějak poslední dobou nestíhám reagovat, teda čtu poctivě,ale psaní už nestíhám :unamused: Matěj je jak neřízená střela, prostě ho je plnej byt :wink: o víkendu jsme byli u rodičů Míši a tam předvedl, že už mu mozeček "funguje" :wink: měli jsem zavřený dveře a on chtěl jít pryč a tak si prostě vzal stoličku, dal jí ke dveřím, vylezl a sahal po klice, no prostě jsme na něj koukali s otevřenou pusou :wink:

jinak zoubky my máme tak zvláštně rozhozený, nahoře máme jedničky, dvojky a čtyřky a dole jen jedničky a teď teda jednu dvojku, teda zatím půlku :slight_smile:

mluvit se nám teda ale fakt nechce :frowning2: prostě si mele podle sebe,ale nic moc normálního, ale teda mám podezření, že to dělá jen před náma, dneska jsem byla u ségry a když jsme tam jeli, tak jsem mu říkala, že tam bude Káťa a on šel k postýlce a myslel,že ho nevidíme - strčil dovnitř ručičku, dal jí Kátě na hlavu a řekl Káťa :wink: potvůrka jedna :slight_smile:

chození po schodech jen za ruku, sám zkouší,ale spíš do nich leze

pavlí, doufám, že Tě brzy nevolnosti přejdou a bude dobře :wink: :slight_smile:

no a na nočník, každý ráno do něj čůráme, už i zadržíme čůrání třeba celou noc a ráno je plínka suchá :wink: přes den se ale nedaří. No a kakání chytáme v pohodě do nočníku :wink:

a už nevím, co jsem chtěla, tak se jdu vykoupat a něco hezkýho si přečíst :wink: :slight_smile:

jo už vím, je to asi 14dní, co spinkáme celou noc, holky to je pohoda, už se ani nebudí v těch 5ráno, kdy dostával mlíčko, prostě už jsme velkej kluk :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
tlapi to je fajn ze uz se konecne vyspis :slight_smile: ja uz si ani nepamatuju jake to je v noci vstavat a obcas me napada, ze snad druhe ani nechci pri vzpomince na vstavani kazde dve hodiny :o))))
a s tim jak sou deti vynalezavi, to nas taky kazdy den totalne udivuje. proste jsou chytrejsi nez si myslime :slight_smile:
8. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
tak u nás tedy proběhla zatím jen jedna noc kdy se probudil jen jednou.....jsem zvědavá, kdy to zvládneme nonstop bez probuzení a koziny :sweat_smile: zatím teda zkoušíme dávat nemléčné kaše s použitím sojového mléka a Mates teda stávkuje :angry: :frowning2: asi to dopadne tak, že v září ho dám na víkend k babičce a bude po kozách :grinning: on tak nějak postupně odstavovat nechce....spíš jak mu teď lezou hodně zuby, tak chce víc a víc a na to mu kadí Akim :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
jo a závidím že chytáte kakání do nočníku....já nestíhám....Maty zatlačí a je to venku....se nestihnu ani zvednout z gauče natož mu stáhnout plínku a dát ho na nočník....
9. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nestíhám, kdo chcete zkouknout tady odkaz na fotky z naší červnové dovolené v Řecku : http://jana2310.rajce.idnes.cz/Recko_Kos_2009/#album
9. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Děti se ptají tatínka, proč má tak velké oči.
A tatínek říká: "Víte, děti, já jsem měl velmi těžké dětství,
často jsem plakal, proto mám teď tak velké oči."
A z kuchyně se ozve manželka: "Kdybys raději víc čůral....." :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojky holky

nejak nestiham porad nekde pobihame a vcera sem si udelala vylet s kamaradkou do Litomeric ja bez deti ona s 5mes. miminkem a fakt je to davno co jsem mela taky tohle doma :wink: . koupila jsem Zuzance super soupravu z 300,- slevnenou na 59,- a body z 165,- na 19,-.
Martinka mam ted u nasich je trochu nemocnej tak aby jsme uchranili Zuzku protoze za tyden jedeme na dovolenou do jiznich cech :wink: tak tam se uz moc tesim jedou i nasi aby nam mohli i pohlidat a my si mohli uzivat jako zasvobodna :grinning:

nocnik u nas vyhrava hlavne rano to se vetsinou Zuzce podari curani dneska i kakani a pak nekdy kdyz dostava svacinku tak ji prdnu na nocnik z toho aspon neutika z jidelni zidle mi vyskakuje :grinning:

tak janam jdu pripravit veci a za chvilku vyrazime na prochazku do parku pa pa
10. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
pavli ty tehule jeste tak aktivne kojis? nekde sem cetla, ze to pak snad zacne bolet ci co? a ze se deti samy odstavi? jinak te ty deti sezerou, jedno zevnitr druhe zvenku :slight_smile:
na Erince poznam kdy se chysta vytlacit bobek, bud se snazi si zalezt nekam do kouta nebo podezrele ztichne. pak na ni houknu pockej a ona ceka a zacne tlacit az kdyz sedi na nocniku. ale je to tak 50 na 50...
10. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Jani krasne fotky! a ty jsi jak reklama na anorexii! to jako vubec nejis? jak to delas? ja chci taky :slight_smile: teda ne az tak extremne ale 7kg ;)
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Jani ten tvuj taky windsurfuje jo? :slight_smile: nas tatinek hned prohlasil, ze taky jedeme na Kos :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Vikinko ahojky, k dotazům :grinning: :
ono me to štve, jak moc jsem hubená ...slyším to na každém kroku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi mám v sobě tasemnici, shubla jsem postupně po porodu a už mi to tak asi víc jak půl roku zůstalo. Zatím ještě kojím, i když max. 2x denně, tak asi i proto nejde přibrat. Takže neporadím, jak bys mohla dát 7kg dolů...
Myslela jsem, že po dovolené s allincl. s sebou přivezu 5kg navíc, ale ani tam jsem nepřibrala... Ostatně bylo tam nádherně, sluníčko hřálo a vítr pofukoval,tak bylo u moře moooc příjemně.
Jj, Jirka windsurfuje už asi 8let. Byli jsme na Kosu v Marmari, blízko půjčovny windsurf. Jirka si prkno i plachtu objednal přes net u nich asi měsíc předem než jsme tam letěli... Podmínky tam byli přímo ideální.
10. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jani no o Recku a surfu Andy mluvi uz dlouho, ale o nejake vassiliku? jinak si vetsinou vybaveni vybira az kdyz jsme na miste. priste jedte do Dominikany Cabarete, tam si to Andi uzil asi nejvic... a ted zas sni o Brazilii. porad neco. by chtel vsechno :slight_smile:
fotky vypadaji fakt uzasne, krasna plaz i hotylek... my byli na AI v Turecku a to se nedalo... jsme zraly jak bezedne :slight_smile:
nj ty co jsou hubene chteji pribrat a my zas zhubnout :slight_smile: ale on ti to kazdy(a) rika jen proto, ze z nich(nas) mluvi cista zavist :o))))
10. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahojky
dneska jsem byla na KO, takže prcek má 2cm a odpovídá 9+0 vše je OK, nabrali mi krev a ve čtvrtek se mám stavit pro průkajdu, abych jí měla s sebou na tu dovču...už se nemůžu dočkat až bude příští pátek a poletíme :slight_smile:

viki no zatím kójo nebolí a že by Matesovi nechutnalo se taky říct nedá....spíš naopak :grinning: :sweat_smile: teď přes léto a dovču budu kojit normálka dál, ale v září to začnu bojkotovat a asi dám Matesa na víkend k babičce, aby mě neměl na očích a nechtěl o to víc....páč on jak mě nevidí, tak si nevzpomene, ale jak mě vidí, tak je konečná :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
jo a málem jsem zapoměla - fotky a videa z dovči
http://picasaweb.google.com/Pavlinka3/DovolenaMalesov2009#
10. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Pavli super fotky, hlavne zavidim ty houby! a zaba je bezvadna :slight_smile:
on Mates pochopi, ze uz prsicka nebudou pro nej ale pro toho 2cm ... je to je nostalgie. ja chci taky mimi :o)
10. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Vik, o Dominik.rep. si můžu nechat zdát :grinning: :grinning: Bylo by to krásné, to jo, ale Řecko je pro nás čtyři přece jen fin. dostupnější :slight_smile: Když se to tak vezme Jirka je spokojený i s Chorvatskem. Už tam má své oblíbené lokality, kde fouká tak, aby si to pořádně užil a tam většinou jezdíme tam vlastním autem. Prkno si tam veze své a aspoň z něj vyžene pavouky :grinning: :grinning: :grinning: I letos v srpnu by se tam chtěl dostat, teda už mě začal přemlouvat :sweat_smile:
Jak se vám líbilo v Turecku?

Pavlííí také dodatečně gratuluji k těhu!!! Ať se daří mrňouskovi a mamince!!! :grinning:
Hezké fotky! Paráda, že vám tady počasí vyšlo. Matýsek má letní sestřih jooo :dizzy_face:?
No, jsem zvědavá, která z nás bude další těhule :grinning:
10. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate??

Jen jsem vam chtela rict ze jsem si s MM promluvili a doufam ze je vse tak jak ma byt :wink: :dizzy_face:

Pavlinko, koukam ze cekas mimco moooooooooooooooooooooooooooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A co tady jinak noveho?,Ja jsem ted hodne busy zitra jdeme na svatbu, ted jdeme s MM a s rodicema na prolejzacky do parku.Pristi tyden budeme v c-ville tak se tesim ze si odpocinu.

Tak zatim paa
10. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jani ta Dominikana nas vysla o neco malo vic nez Recko nebo Turecko...ale za dva tydny! :slight_smile: a kde surfuje doma v CR? my tady prece jen mame more "pod barakem" a fouka tu jak na severnim polu...
Andy uz taky planuje zimni dovolenou i kdyz jsme si rikali, ze nepojedem nikam, ze jako setrime na svatbu...hahaha. by si kuci rozumeli :slight_smile:
lady to sem moooc rada, ze jste si promluvili a snad bude vse jak ma byt!
10. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahoj holky, dneska jedeme do Mostu a akváče, tak držte palce, ať se nám tam líbí :slight_smile:

jani to není letní sestřih.....to jsou Matýskovo vlasy.....od porodu t nějak neroste :frowning2: a to jsem měla radost, že už jako jo....ale jo, trochu to roste, páč se mu to vzadu kudrlinkatí :grinning:
11. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se s váma rozloučit, zítra vyrážíme na cca měsíc k naším na chatu do Jizerek, tak se sem asi nedostanu. Tak si pěkně užívejte léto, doufám, že počasí už bude výhradně letní :slight_smile:

A chci se ještě zeptat, Honzík už asi 5 dní má strašně smradlavou stolici, opravdu smradlavou, že se mi i z toho zvedá žaludek, nic extra nového jsem mu nedávala, tak nevím, čím by to mohlo být. Netušíte?
11. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.