• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
ahojte holky, jen proletim a zdravim ...

jo a pridavam se do klubu hubnoucich neb jak jsem predtim krasne hubla od porodu, tak mam ted 1kg za tyden nahore!!! tak to teda ne, vsechny zensky v nasi rodine maji nadvahu nebo jsou obezni, ale to ja teda nemuzu dopustit ze ne? :slight_smile:
tak se zapisuju teda
12.8. 165 cm 61,5kg a hodlam dostat tak 3-4kg dolu :grinning: tak mi drzte pesti, abych dostala doma opustak a mohla aspon do posilky :slight_smile: nejradsi bych nekde tanyny tanyny jazz, ale to je moc daleko, pres leto to nejede a hlavne se tam nedostanu :frowning2:
nasadim rezim a za tyden me tu mate s dalsim vysledkem - suzzi a heli a kdo jeste dalsi? :wink:
12. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Ahojky:slight_smile:

Lidušáčku jsme s Helenkou sami :grinning: :grinning: :grinning:

jinak Tě opravim:grinning: 12.7 jsi začala teda jo? :sweat_smile:

jinak já jsem na tom takto:Začala jsem hubnout 15.4. mám 162cm a měla jsem 72kg a k dnešnímu dni mám 63:slight_smile: a cca -7-10 cm všude:grinning: už jsem měla i 62 kg,ale byli jsme pá a přibrala jsem dvě kila za 4 dny :sweat_smile: no jo snídani v Meku a podobně není se čemu divit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já to teď přes léto nechám volnější,jako cvičím pořád každý den a to budu i celé léto,ale s tím papáním to hrotit nebudu,asi se mi nepodaří naposled papt do osmi jako doteď,když pořád grilujeme opejkáme apod. tak na to se těším,že si na dovolený posedim do noci u ohníčku s buřtíčkem apod. takže to jídlo tak hlídat nebudu,ale cvičit jo,no tak snad nebudu aspoň tloustnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak pořád zůstávám v klubu hubnoucích,pač chci ještě zhubnout na tu 60 ku časem,během léta se už asi nepodaří jak sem říkala,ale hned po létě snad jo:slight_smile: jinak když ne,tak si to chci udržet tu váhu tuhle aspoň,takhle jsem docela spokojená:slight_smile:takže stejně budu pořád jako by dodržovat hubnoucí režim,abych nepřibírala :slight_smile: tak držte palečky,i já držim tobě a Heli palečky :dizzy_face: Helenka takly krásně zhubla šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavlínko moc na Tebe myslínkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinečku fazolce na bříško a ať tě nevolnosti opustí co nejdříve :dizzy_face:

tlapi jak ty?Nic? :fearful: přeji ti ať se brzy zadaří!!!

už si víc nevzpomenu :fearful:

tak ať si užijete krásné létní dny,spousty sluníčka a překrásných dovolených :dizzy_face: opatrujte se,buďte zdraví a mějte se překrásně :dizzy_face: my odjíždíme na dovču za 6 dní :dizzy_face: tak se mějte krásně páááááááá pusinek milion :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj,
jdu vás popzdravit, vyrážím s dětma do Orlickejch hor, tak se mějte, užívejte léta. Liduško, táhnem to jak píše Zuzanka sami, ale jsme bojovnice. V létě jsme si dovolily volnější režim, grilovačky a tak, to se nedá prostě....no...
Pro tvoji motivaci, já už hubnu rok, nenásilnou metodou, upraveným pravidelným jídelníčke a sobčasným hříškem a je dole 17 kilo, ještě to chce tak 8 kileček, ale to dám ... Z 96 kilo jsem se dostala na 79......takže jsem na sebe pyšná.....
a Zuzanku taky, páč to měla komplikovaný svýma bolístkama, to se vždycky hubne hůř, ale je to hrdinka a navzájem se podporujem, takže přidej se hrdě k nám, ty tvoje 4 kila budou dole za chvilku... :grinning:
Zatím ahoj, mějte se kráááásně. :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky, zdravim z Prahy. Mam te internet jen na mobilu, takze nedocitam. Mame se paradne, pocasi se jakz takz umoudrilo, mamka si uziva deticek a ja mam trosku pohodicku :slight_smile:. Akorat se nam uz ted styska po tatinkovi a to jsme tady teprve druhej den.
12. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky,

jeee, ja su trubka, samo ze 12.7. :slight_smile:
hlasim navrat z posilky, kde jsem si 30 minut zabehala na orbitracu a zbyvajici hodinu proposilovala na problemove partie :slight_smile: docela vas obdivuju, pze ja su uz z domova zvykla cpat se vecer a ted jsem si rekla, ze od osmi ani prd, tak to nevim, asi zacnu ohlodavat zdi a taky zadna cokolada - i kvuli ekzemu, no to uz vubec nevydrzim :grinning: jste fakt borky ... :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu v rychlosti pozdravit...

Jsme furt na chatičce, byli jsme jen minulou středu na očkování, tak jsme se stavili v praze, ale jinak jsme furt v luftu...ted budeme doma do soboty a pak jedeme na šumavu na týdenní dovču, pak se vrátíme budem doma 3 dny, budu prát a balit a pak zase jedu s týnčou k našim busem pač peta bude odjíždět na ukrajinu na kola...a na moravě budu až do půli srpna...takže trošku nestíhačka a samé balení, já snad nedělám ani nic jiného...

Jak se máte babulky naše...? Dovolenkujete co? Počásko občas na prd co?

Tak novinky od nás ju? Běháme jak draci už nepoužíváme ani kočár, stále spí 2 x denně, jak kdy, zubů má 10...od čtrvtka máme po očkování trojkombinace, nakonec jsme dali jen ten priorix a zatím bez reakce, tak myslím, že to bude v pohodě...je to brouček stále se na každého směje, umí spoustu dalších věcí, spoustu dalších zvířátek a všeho možného, snaží se opakovat spoustu slov takže slovník už máme docela slušný..Jinak je to vodomil, v bazéně by byla furt i v ledové vodě...do schodů chodí sama že se drží zábradlí a je to šikulka, ze schodů ji neučíme jen když má sejít jeden schůdek a může se držet tak to zvládá, jinak taky moc nechci aby se do toho moc vrhala, pač by si nabila držtičku...

Ta já jdu vytahat první pračku a skočit šipku do vany...musím se trošku zkulturnit když už jsme v té civilizaci,

tak pa pa zítra...ted se mě týden nezbavíte, pokud tady teda nebudu trpět samomluvou...
12. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo a omlouvám se že jsme nedala vědět po Verunce jak jsme dojely, ale kdybyste tušily co mi udělala kadeřnice s vlasy hned v pátek jak jsme byla u našich tak pochopíte, proč jsem byla zalezlá jak myš a nedávala o sobě vědět, ikdyž přes sms to nešlo vidět...takže tak
12. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jo jinak cesta byla fajn, zvládly jsme to na jedničku...týnča byla moc hodná...
12. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Krásné ráno maminy :wink:

tak nějak nestíhám a to jsem přece na dovolený,teda mateřský, nás dovča čeká až na začátku září na Slovensku,ale za 14dní jedeme na tábor, tak jsem zvědavá, takovýhle cvrčci tak budou 4,tak jsme na to zvědaví, jak to broučci zvládnou a taky,jak to dáme teda my :slight_smile:

teda vy, co tak hezky hubnete a cvičíte, kloubouk dolů, já bych se nedokopala, já jsem na tohle lajdák, tak držím pěsti :slight_smile:

suzzi, no zatím se nám nezadařilo, i když mám 13dní zpoždění MS,tak testík včera dvě //neukázal, celkem mě to rozhodilo,protože jsem je čekala,ale nedá se nic dělat,tak snad příště....

zítra jdeme s Máťou na očkování proti zarděnkám, tuším, tak jsem na to zvědavá, poslední dobou, když jsme byli u dr,tak jen na očkování a on si to pamatuje a nějak se mu tam už přestává chtít chodit :slight_smile: i když nejvíc mu asi vadí, jak ho při tom píchání držej,aby se nehnul

dripi,pokaždý, když jsem byla u holiče a byla z toho nešťastná,tak se to ostatním moc líbilo, a když se to líbilo mně,tak z toho bylí ostatní rozpačití :slight_smile: určitě ti TO MOC SLUŠÍ :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 v 06:57  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko ...

Dripi, ty jsi na Morave? ... a kde kde? nedame nejaky srazik treba v Brne nebo nejakem vetsim meste? Porad jeste nabizim srazik u nas v Rousinove - mame docela velky byt a pod bareakem 2 hristata a kousek od nas koupadlo ... :grinning:

tlapi: tak drzim pesti, at se to co nejdriv podari ...

holky hubnouci a jak casto a kdy se vazite? mi totiz rano ted vaha ukazuje zas 59,2, coz by i stacilo, proste tam nechcu tu 6ku na zacatku :grinning: ale zatim se teda citim blazene z toho cviceni, uvidime vecer, esli jsem to nejako neprehnala ...
13. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
ahoj babule,

tak jdu v rychlosti popsat nás skvělý víkend ... v sobotu oslava jmenin, všechno fajn, přišli tcháni, tchýně mi koupila úžasnou novou záclonu, přesně dle jejich představ do obýváku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NO nic...pak ještě u známých na kafíčko...a pak večer to začalo...prvně já o půlnoci, objímání mísy...a pak ve dvě zdeněk...a pak sme se střídali s průjmem...Holky, mě tak zle ještě v životě nebylo jako já se už viděla bůhví kde :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A celou dobu sem si říkala, hlavně at neblindí i Hani... no a musím zaklepat, že nic...takže tak...včerejšek sme proleželi v posteli, a oproti všemu nepříjemnému sme si už tak dlouho krááásně nepokecali :dizzy_face: :dizzy_face: akorát Hani nechápala, co sme takoví ležáci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tlapinko, neboj to příjde a Mates bude mít brzo bratříčka či sestřičku :dizzy_face:

Haničko, Týnuška je šikovná teda...to my mluvení nic..jako mluví, ale po svém :grinning: :grinning: :grinning: Jo a pokud bychom měli cestu na moravu, dáme ti vědět :slight_smile: Jak píše Liduš, třeba u ní :dizzy_face:
JO a tu vakcínu myslíš trivivac ne? Priorix je i s neštovicema, takže 4vakcína? :confused: a reakce prý bývají 8-10 den u těch vakcín...

My jako nemáme ještě hexu 4. a 2. prevenar...no uf už at je to za náma...

SUzinku ahoj, sem koukala, kde jsi a ty už zase jedeš páápááá... a kam teda razíte? NO snad v srpnu zdenek dostane volno, a chtěli bychom do toho dvora a pak i do prahy možná zajet :dizzy_face:

Jo dneska mají svátek Markétky, tak Marfušce vše nej :wink:
13. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
no holky,díky za podporu, sice jsem si včera pobrečela,ale nehroutím se z toho. Ještě tak týden počkám,jestli nedorazí MS sama od sebe - před těhu jsem měla taky dlouhé cykly a pak vyrazím k dr a uvidíme, co dál. Mimochodem moje ségra neměla pozitivní ani jeden testík a jakou má krásnou Kačenku :wink:
13. črc 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
hojky sluníčka:dizzy_face:

jen na skok,žába mi leze po noze :angry: :sweat_smile:

Oloušku jj už zase vyrážíme:grinning: hele jedeme kousek,40km za Trutnov,ale do úžasnýho kempiku a přírody :dizzy_face: se těším jak ta naše žába na moji nohu :grinning: furt ji líže :sweat_smile: taky vám miminka lížou nohy?To naše jak vidí něčí nahatou nohu jako prsty tak úplně vejská radostí a šup na ní olízat :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak my byli očkovaný minulou středu Priorixem a přesto,že reakce má bejt 7-10 den,malýmu se druhej den po očko udělali puchýřky na tvářičcce a ručičkách...docela se děsím co bude ten 7-10 den,když už reaguje druhej den :frowning2: snad to bude ok pro ty naše mimišky :frowning2:

tlapi to mě moc moc mrzí,držim palečky na další měsíc:slight_smile:

tak už musim papaaaaa :dizzy_face: a hezký den
13. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
SUzinku,tak si kemping užijte moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my nelížem, my měli kdysi období, kdy kousala, ale to je dávno...no já furt říkám, že jsi k sežrání :grinning: :grinning: :grinning:

Tlapi, nebreč, čím víc to budeš chtít, tak se to nepodaří :pensive: ..to znám, kdybych nechtěla být těhu, tak zapadnu hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, mě se zdál sen, že sem byla těhu, ale jako v tom snu sem brala tablety měsíc předtím,a byla sem z toho špatná, že mimi nebude v pořádku :confounded: :unamused: fuj takové sny nemám ráda...
13. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojky

tlapi ten negativni testik fakt nemusi nic znamenat... ja mela negrativni i krevni testy a koukej co mi doma beha ;) a kdyz nic tak pristi mesic to uz vyjde

my jsme nastesti na to posledni ockovani (MMR - to je ta trojkombinace priusnic, nestovic a rubely) nastesti nemely reakci zadnou, zaroven s tim dostala pneumokoka a taky nic. dalsi ockovani az v 5ti letech pred nastupem do skoly.

dripi to je Tynka moooc sikovna! ja s sebou teda kocar taham ale spis jako doplnek, planuju koupit uplne takovy ten miniaturni ctyrkilovy co se da sbalit do batuzku na zada :slight_smile:
s mluvenim je Eri sikovna, kazdy den se nauci neco noveho ale ted me docela stve, ze vic opakuje anglicky :( ale asi se neni cemu divit kdyz ja sem jedina koho slysi mluvit cesky...

oli predevcirem se mi zdalo, ze se erinka dusila hroznem a ze sem ji musela prorezat diru do krku a strcit ji tam brcko... a pak vstanu a jdu do kuchyne a Andy ji krmi hroznem! vubec nechapala, proc sem ji ho sebrala |:slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojte holky,

tlapi neboj ono se t podaří...o to víc radosti to pak přinese...

Oli, priorix je jen trojkombinace, ale šetrnější než trivivac, pak je ještě priorix tetra a to je čtyřkombinace, hledala jsem to i na netu, všude to tak píšou...dr. mi říkala, ře reakce do týdne je v pořádku tak já doufám, že nás to mine pač pak jedeme tu šumavu, jako jeli bysme i tak, ale byli bysme s ní zalezlí na pokoji kdyby měla horečky to dá rozum...

Holky já vás též moc obdivuju s tím hubnutím...já teda hubnout nehodlám, ikdyž by mi to neuškodilo, ale vím, že se tím pak moc nervuju...chtěla jsem na moravě jezdit každý den na bruslích, máme tam super slepou silnici co vede na archeologické naleziště, takže moc aut tam nejezdí, je dlouhá 3km tak to dávám vždy 2x tam i zpět,takže 12KM, ale jak jsem tam ted byla, tak celý den vedro na zalknutí, že bych na brusle nevlezla abych tam někde nezůstala a večer když už malá spalá a mamka by hlídala, tak bud pršelo nebo bylo po dešti tak jsem se na ně dostala jen 2x. Tak snad mi to ted vyjde na ně jít vícekrát...

Jinak já se klíďo s někým na Moravě sejdu, ale nejsem pojízdná, takže jedině bus a vlak, a to bych v tomhle vedru nerada celý den někam cestovala. psala mi kačenka že by se sešla ale to už jsme byly zpět u Prahy na chajdě...

Tak my jdem asi zalehnout a navečer vyrazíme do parku, je tam napuštěné brouzdaliště tak se budem asi ráchat ve vodě...

tak pěkný dník pa pa
13. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Vik, fuj dej pokoj, to je pak děs co :cry: :cry: :cry: :cry: tyhle stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani ahááá, já myslela, že existuje jen Priorix tetra... tak díky za vysvětlení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fuj, a já bych přibrala a nic.. po té problité nedělní noci a včerejším nicnejezení mám kilo dole :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo a cítím se jak moucha bzzz :grinning: apropo to vás holky obdivuju, kdo v těhu blil, jak ste to daly jako.. o bože :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojte,

Oli tak hlavne, ze uz jste lepsi :slight_smile:

Dripi, my kdyztak muzem nekam dojet, ja si prijet pro vas nemuzu, bo sice mam ridicak, ale bojim se ridit ... :frowning2: ... ale snad to vyjde :slight_smile: bylo by to fajn

Me Davidek nelize, ale obcas mi da pusinku primo na pusu :slight_smile: takovou slintanou :grinning:

jo a uz tu posilku teda citim, hlavne bricho a zadni stranu pazi, coz nechapu, kde jsem to nacvicila, protoze ruce jsem nedelala :grinning:

dali jste nekdo ty nestovice? ja porad nevim, asi dam jen Priorix obyc ... nevite, esli se to pak neda nejak doockovat ty nestovice?
13. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Lidu, k těm neštovicím, já si myslím, že by je každé dítko mělo v předškolním roce prodělat a pokud budu vědět o někom ko je má tak k nemu Kikču šupnu, aby si je odkroutila teď...Pokud by je dítko neprodělalo dají se myslím v 11letech naočkovat a v dospělosti taky...

a už jdu na kutě, dobrou s kobrou kočky...
13. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
nevím,jestli jsem to psala,ale taky konečně už asi 14dní chodíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my byli na očkování tou obyč vakcínou a malému se udělala asi 7den vyrážka na celém těle a i papulce.volala jsem dr. a prý je to reakce na to očkování,dávala jsem mu Fenistil a už je to ok :dizzy_face:

dripi Hani,co kdybychom vyrazily směr Rousínov za Anke a Dádou?? :grinning: :grinning:

my byli od pátku do neděle v Čechách u "tchánovců" na chalupě a dneska jsme s Tomem byli s dětma na koupáku a užili jsme si to.byli to vodníci a nechtěli z vody ani jeden

jdu hajat dobrou s kobrou
13. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
nestrovice se daji naockovat kdykoliv...
Erincin kamarad je nedavno prodelal... mel to chudak docela zle :( ale asi lepsi ted nez kdyz je clovek pak vetsi...ja si svoje nestovice pamatuju doted :(

lili gratulace k chozeni!
14. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
dobré ránko, tak po týdnu jsem tu a moc se omlouvám, ale nechce se mi dočítat, tak se jen ptám jsou nějaké novinky?

Kači super, taky gratuluji :wink:
14. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
krásné ráno maminy :wink:

tak my jdeme dneska na očkování proti zarděnkám,tka jsem zvědavá, jak to dneska Máťa zvládne,no asi si popláče,ale ono mu nejvíc vadí, jak ho při tom drží, to nesnáší :unamused:

jinak k těm neštovicím a jejich chytání, takhle kamarádka vozila svojí Barčuz po všech nemocných dětech a milá Barča prostě nic, takže až si je chytí,tak si je chytí :slight_smile:

Kačí,gratulace k chození :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
ahoj baby,

tak po včerejším zhlédnutí zpráv, že není hexa vakcína sem zvědavá kdy se budem očkovat :grinning: no dneska zajdem k mudře, páč Hani má zase tu vyrážku na pipince :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak neštovice asi taky nebudu dávat...a pokud je nechytne ted jako prcek, tak pak kolem 12 let jí přeočkujem, at to pak nechytne nedejbože v těhu :wink:

Jiřinko, a jak ste se měli u vašich? co TM už se vrátil?

Tady asi žádné novinky :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Olinko vyrážku na pipince jsme měly taky, dr. nám napsala Imazol a krásně jí zabral!

Jdem nakoupit a v 11h. vyrážímě ke kamarádce na obídek, mají nový byteček tak jsem zvědavá...

tak pěkný zatažený dník pa pa
14. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
oloušku u našich to bylo úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýý, máma sice jela hned druhý den do nemocnice, ale s taťuldou jsme se měli výýýýborně, hned bych se tam stěhovala :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak baby,

sme naočkované, akorát prevenar měli až ve třetí lékárně, málem mě šlak trefil v tom hycu z kopce do kopce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na slunku je 45 stupnu bléééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nám držte pěstičky, at nemáme žádnou mega reakci :wink:

jo a na tu pipku nám doporučila zatím johnson´ s baby tak zkusíme a uvidíme, že to nic vážného není, tak sem zvědavá :unamused:

a za 5 týdnů jdem na to MRI, a očkujou už jen priorixem, že trivivac se asi brzo zruší... a na tetru sem se ptala, prý že by to nehrotily, takže tak...sem ráda, že nám všechno nestrká :sunglasses:

Jiřinko, tak to je super, že s dědou bylo fajn :slight_smile: a co je mami, že musela do nemocnice? :confused:
14. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
http://picasaweb.google.cz/kleni1984/15Mesic?authkey=Gv1sRgCInD_fevmKqjrAE#5358205675090887666

ještě házím odkaz, jak Hani dlabe ze včera :sweat_smile: a letím se najíst a s krtečkem na balkon tak krásný den všem babulky páááá
14. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
oli to si musis tu vakcinu jit sama koupit? johnsons baby jake? my uz mame pipinku zase krasnou...ale trvalo to pres tyden. a krasne papa! velikou lzicou :slight_smile:

dneska sem vzala erin do velikeho obchodaku s hrackam, stravily jsme tam 4hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: musela vyzkouset kazdou hracku, pohrat si v kazdem domecku,svezt se v kazdem vozitku...koupili jsme ji dalsi "male" lidi od fisher price, ma je strasne rada. a hrnicky pro velke deti, tak se tvari dulezite.
14. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Olí - my jsme dneska taky byly píchaný na pneumokoka, reakce naštěstí žádná, doufám, že i Hani je vpohodě

jinak očkovat budeme jen trojkombinací, sestřička nám sice dala letáček s Priorixem Tetra, ať se na to podíváme a rozhodneme se sami, říkala, že se kdyžtak neštovice dají očkovat dodatečně, tak to teď dávat nebudem

viki - jj, Mudra ti napíše recept a ty si koupíš vakcínu v lékárně (pokud je to ta nepovinná a platí se)

Sonča se taky teď dost rozkecala, hodně opakuje a spoustu věcí pojmenuje, napodobuje zvířátka a taky perfektně ovládá mimiku, takže ty její ksichtíky občas :grinning: no sranda s ní je

tak se mějte, snad se zase brzy stavím
dobrou nocku
14. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.