• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahoj kocky, jdu jen pozdravit. Jsem porad v Praze a maximalne si to tady uzivam. V pondeli sme byli v zoologicky, Anezka byla nadsena z lednich medvedu, plamenaku a lachtanu. Byli jsme tam cely den a Jirik i Anezka to zvladli naprosto v pohode. Anezka spala v kocaru 2 hodiny, coz je vykon, protoze v kocaru spat nechce. Vcera jsem byla na navsteve u kamaradky, ma dubnatko 2009
15. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak jsem si Mirecka chovala a klidne bych zase miminecko maly, krasny zase brala :slight_smile:. Byla jsem bez deti, protoze v tom hycaku se mi nechtelo je nekam tahat. Dali jsme si s pysnym tatkou vino a vsichni popovidali. Bylo to moc fajn. V patek jdeme zase na navstevu a v sobotu uz si pro nas prijede MM, tak uz se na nej mooc tesime. Tak se mejte a packo
15. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,

teda kde jsme všechny?
Jdu nás zachraňovat z druhé stránky...

My už pomalu balíme na sobotní dovolenku na kolech na šumavu...už mám z toho hlavu v pejru...

Jinak Týnča začíná mít asi reakci na očko... má už od všera lehce zvýšenou teplotu, do toho to vedro, doufám, že jí to nevyletí ještě víc...

Andy, to je super, že si to užíváte, škoda, že toho mám tolik mohly jsme se srazit...

A pražandy, co vůbec ten srázek slibovaný?

Jo jinak už mám zase jízdenku na Moravu, na 29.7. takže se vrátím ze šumavy a pak zase hned jedu na skoro 3 týdny k našim...tak se moc těšíme...

Zítra bych chtěla jít na slavii s malou plavčit, pokud teda nebude horečkovat....

tak pádím vařit pa pa
16. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojky, jsme právě přišly od dr. ... Niny dostala poslední dávku Synflorixu a dr. jí předepsala kylní pás, páč má vylezlý pupík, tak aby nemusela časem na operaci
a jak jste se tu bavily, tak nám dr. doporučila Priorix Tetra

teď Niny spí, tak mám chvilku čas :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
dripi ja budu v Pze 15.8. az 21.8. tak kdyby se vam chtelo ,tak vas moc rada uvidim...

atrei jak moc ho ma vylezeny? jako pandero (padz to mame taky?) nebo jen okolo toho pupicku? jak dlouho se to nosi?

andy to je fajn, ze si uzivas ;) ja si jeste druhe tak pred 3mesici neumela predstavit a ted uz se do toho celkem dostavam :slight_smile: ale minimalne jeste pul roku se o nic snazit nebudem :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
vik má vylezlý přímo pupík, bříško má taky takový napapaný :grinning: zatím tam máme napsaný šest měsíců, ale uvidíme co nám řekne při další kontrole
16. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj baby,

Jiřinku jak moc to máte ten pupík, mě se tež zdá, že ho má nák moc venku :cry: :cry: :cry: no nic příště když jdem na MRI, tak jí ukážem :sweat_smile:

Hani Týnušce přejem, at teplůtka nestoupá a ty jo, máte to ale nabité, to my furt sedíme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Njn, bez auta je hůř...busem v tom hycu ani ránu a pěšo se zadýchávám jak kobyla :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
oli celý jí leze ven, čučí jí to jak anténa, kluci si hrají s pindíkama a Niny s pupíkem :grinning:
16. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
až tak jo? no my ho máme zatím v úrovni bříška, ale s tím jak papá, tak nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a co Ninuš na to? nevadí jí to?
16. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Ahojky bambule :grinning:

nestíhám dočíst omlouvám se,jen jsem stihla pročíst Jiřínky příspěvky,pač mě to zaujalo,my taky máme totiž mrtě vylezlý pupíček,vůbec jsme to neměli a od tý nemocnice strašně,bojim se kýly,v nemocnici nám říkali ať si to dr ohlídá,tak sem zvědavá co nám řekne až tam pujdeme.tak se držte Jiřínku

Já sem Vám jen chtěla říct ještě,že prožívám opět nejkrásnější období Péťulkovýho života:dizzy_face: že bylo pro mě období od narození do cca 10 měsíců překrásné a nejkrásnější to víte:dizzy_face: protože Pé´tuláček byl prostě překrásnej a nejhodnější a nejskvělejší mimoušek,ale pak začlo to jak měsíc a půl nespinkal,já byla nemocná,Péťulka moc živej,pak začal kňourat,pak sem bez něj nemohla udělat krok a táhlo se to tak cca 3-4 měsíce plus do toho zlomená kyčel a nemocnice,ale to nepovažuju za špatné období to bylo jako strašný období pro něho a pro nás jako ze strachu o něj,to jako by s tim nemělo nic společnýho,myslim teď vyloženě Pé´tulkovo chování.Takže od toho nespinkání dote´d to bylo pro mě takový jakoby nejhorší Péťulkovo období kdy sem kolikrát byla na pokraji fyzických sil.Takže okolo toho roku to bylo fakt náročné,ale chci teď říct,že jsem strašně šťastná:dizzy_face:,že už zase prožívám nejkrásnější Pé´tulkovo období:dizzy_face:,že jsme už konečně zdraví,což dělá taky moc a hlavně Pé´tulka je úplně úžasnej už nekńourá,umí si říct,ukáže nebo řekne,on spoustu věcí už umí pojmenovat jako vyloženě slovem stejným jak říkáme my a to co ne,tak řekne TO:grinning: a ukáže:grinning: a je prostě úžasnej,od rána do večera se směje,za minutu řekne šedesátkrát TO:grinning: baví ho děsně pořád chodit a lízt a za náma a na nás vymejšlí různý srandičky,když ležíme nebo když jdeme do města a jdeme do obchodu jak mi utíká,někdy i za půlt:sweat_smile: např. včera v lékárně běžel za lékárnicí za pult,tak sem se tlemila a je to prostě už človíček můj malinkej krásnej:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:je úplně úžasnej:dizzy_face:,děsně šikovnej,spousty už rozumí a dá se s ním už v ledasčem domluvit hodně začíná opakovat jako včera v obchodě přes nás mluvily dvě prodavačky a ta jedna řvala na druhou Lidůůůš a Péťa nahlas Lidůš :sweat_smile: nebo jak jsme byli poprvé na tom koupadle tak jak jsme byli v tom velkym,tak já miluju vodu to víte,ale s Péťulkou v ní to byl tak překrásnej zážitek,že se tak strašně moc těšim na další koupadlo:dizzy_face: jak se mě držel jak klíšťátko,prostě odkázanej jenom na mě:dizzy_face:je to prostě překrásný:dizzy_face: sem Vám chtěla říct mít toho svýho malinkýho broučka.Strašně moc ho miluju a den ode dne je to krásnější a krásnější.Těšim se na každý den s nim:dizzy_face: to sem Vám jen chtěla říct moje pocity,který ve mě jsou poslední dobou,pač sem si vzpoměla,že sem sem teď dlouho psala o smutných věcech a trápeních,tak sem Vás chtěla potěšit taky opakem,který prožívám:dizzy_face: tak to je vše :grinning:

páááá :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
atrei kluci si hrajou s pindikem, Ninus s pupikem, jsi me fakt rozesmala :o)))) tak to teda nemame.. jen ten vypapany pupek, vypada jak somalec padz jinde je kost a kuze :slight_smile:
6mesicu? tyjo :( no ale pokud ji to zachrani od operace, ze...

my se ted vratily z parku, Erin sbalila 2,5roku chlapecka, ten chudak brecel kdyz uz musel jit domu... ale domluvili si rande zas na zitra :slight_smile:
u nas je taky priserne dusno ze sem kocar do kopce tlacila a potila se jak prase u toho :( a Erinka zpivala na cele kolo, az se lidi zastavovali, aby si ji prohlidli :slight_smile: tak ona zpivala jeste vic. hrozne predvadeci je.
16. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
tak už má Ninuš pás na bříšku a pohoda, vůbec jí to nevadí, tak by se to mělo zvládnout
oli ona neměla ani tucha, že by měla kýlu
16. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
tak to je dobre, ze ji to nevadi!
16. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
ahoj holky, jdu se rozloučit, páč zítra letíme do toho řecka
už mám cestovní horečku a jsem totálně grogy z Matesa a z balení
takže za 14dní páááá
opatrujte se a ty svoje poklady taky :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
jůůůů pavli tak si to tam užijte a foť už teď se těším na fotky :slight_smile:
a letí to letí, už jsi 10tt :dizzy_face:
17. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
dobre rano holky,

tak my zitra balime s Davidkem a babickou na neplanovanou dovolenou na Slovensko do Podhajske. Tak nam drzte pesti, at to ve zdravi prezijem - kazda mame svoje miminko - ja Davidka a babicka nove stenatko. Uf, to bude narez. :grinning:
17. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahojte holky,

tak my zítra taky jedeme směr šumava, tak si to tady pěkně užijte každá dle svých představ a kdo se ndovolenkujete tak krásnou vydařenou dovolenku a buďte na sebe všechny opatrné...

jsme chtěly jít s Týnčou dnes na slavii plavat, ale zase má lehce zvýšenou teplotu, tak budem zalezlí doma jak červíci abych ji v tom vedru netahala po venku...to má zřejmě furt po tom očko...
17. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahojky:slight_smile:

tak my taky zítra odjíždíme na dovču:slight_smile:akorát má Péťulka tři dny teplotu po očko z min. týdne.Dnes např. 38,5 po odečtu,tak snad zítra budeme odjet.Mějte se tu hezky papa
17. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím z dovči z Jizerek. Počasí nádherné, houby rostou, jen borůvek by mohlo být víc. Honzík tu lítá jak motorová myš, než se otočím, je v tahu.

Jiři, to je dobře, že Niny ten pás nevadí a držíme palce ať pomůže.

Suzzi, snad to nic nebude a budete moct vyrazit dovolenkovat :slight_smile:

Všem co odjíždějí na dovču přejeme pěkné počasí a spoustu krásných zážitků.

Jsem tu vlastně i pro radu, jak už jsem tu psala má Honzík poslední týden děsně smradlavou stolici, je to fakt síla a od včera mi přijde i řidší než obvykle. Jako tuhej bobek jsme neměli nikdy, spíš takovou hustou kaši, ale teď to má prostě řidší. Jinak na něm nic zvláštního nepozoruju, baští s chutí, tak nevím, jestli si mám nebo nemám dělat starosti. A omlouvám se za "nevoňavé" téma.
17. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,
po delší pauze na Vás kukám a jdu Vás všechny pozdravit a popřát pohodové dovolené a užijte si to tam :wink:
Hani, tak jak tu budeš, tak musíme spáchat srázek :wink:

Blani k tvému nevoňavému tématu - Kája teď taky nemá voňavou stolici a myslím, že je to tím, že docela po hustu láduje plody ze zahrádky, čerstvé ovoce a zeleninu... A klidně si dá maliny, jahody, borůvky, mrkev, broskev, hrášek dohromady a to sou pak "voňavé" plínky :grinning: a často i řidší a barevnost raděj popisovat nebudu :grinning: . Nebaští Honzík taky víc čerstvého ovoce a zeleniny?
17. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
jani, ozvu se...

Loučím se berušky pa pa
17. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu jen pozdravit, máme se dobře, dovču zatím neplánujem, ale navštěvují nás kamarádky a my se Sončou jezdíme taky po návštěvách tak se nenudíme

včera Soninka blbě spadla na kbelík a prokousla si ret, chudínek, ale dneska už to skoro není vidět

jinak hlásím, že pomalu začíná odmítat večerní kójo, je to tak týden dozadu, kdy si vždycky jenom cucla a řekla neci, zašpuntovala pusu dudlíkem, otočila se ke mě prdelkou a že jde spát, včera večer dokonce jen procedila "neci" přes dudlík a vůbec se nenapila, jen ke mě přitulená pomalu usnula, aspoň že nám zatím ještě zůstalo ranní kójo, to vyžaduje vždycky tak kolem 5:00 a pak se ještě spolu dospíme

ještě se chci zeptat, holky, co máte doma dětský nafukovací bazének - dáváte dětem na nožičky nějaký boty do vody, aby se jim to neklouzalo? chceme tam dát Sonče tak 10cm vody jen na rachtání, ale mám strach, že tam bude chtět čochtat a zklouzne se

asi půjdeme zalézt do pelíšku, mě bolí hlava, Soninka je protivná a venku stejně prší
mějte se a všem co jedete na dovču přejeme krásné počasí a veselé zážitky s mrňouskama
18. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Honzík měl dneska ráno 38 teplotu, tak doufám, že je to k dolním stoličkám, dásně má opuchlé, sliny mu tečou víc než bernardýnovi. Tak snad bude brzo dobře.

V noci se nám tu prohnaly 4 pořádné buřiny, blejskalo se a hřmělo, všichni včetně psa jsme byli vzhůru, jen Honzík spokojeně chrupkal.
18. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,

už jsem doma z Prahy, jen Jiříka mi zase ukradli, nj, má prázdniny, tak ať si ho babička s dědou užijí.

Blani, jj bouřky to byli šílený, zažila jsem ty samý co ty, byla jsem u našich v Újezdě.

Tak a teď jsem k.o. a taky se musíme "přivítat" s taťuldou. Tak pro dnešek jdu dobrou.
18. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky,

Andy, to je škoda, že jsme se v Praze minuly. Nesešla ses s Ivuškou?

Jinak jsme dneska byli na pohotovosti, Honzík měl skoro 39 a to i po ránu, tak jsme radši jeli. Tak máme zánět nosohltanu a do toho nám rostou zuby, případně to ještě může i být šestá nemoc, tak uvidíme. Takže máme srážet teplotku a případně ve středu na kontrolu, kdyby se to nelepšilo.
19. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky,
poctivě dočítám,(to už není problém :sweat_smile: ) ale pak už nestihnu napsat. Dnes jsem vzůru dřív než děti, jelikož nás vzbudil telefon od manžela z práce, že zaspal a já ted čekám, až se ozve, že dojel v pořádku. tak se můžu ohlásit i vám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Všichni jsme v pořádku, zdraví zlobivý a užíváme si prázdniny. Luky půjde v září do školy a je s ním k nevydržení kdy už tam půjde. :grinning:
Lucinka je strašně šikovná co se týče obratnosti,(nají se sama, zuje se, vyleze uplně všude hlavně tam kam nesmí, ujde strašně moc pěšky bez kočárku, už i běhá), ale s mluvením jsme stále na štíru. Když tady čtu co už umí vaše děti tak je mi do pláče. Snad i to dožene. Umí pořádně jen Máma, mami, mamina a tůto. zvířátka nechce opakovat jen mi je ukazuje a já musím říkat co to je, jinak si povídá pořád sama ale co to nikdo neví. :sweat_smile:
V srpnu jedem na Šumavu na Modravu tak už se těším ,jedou i naši tak snad si i trochu odpočinu. Jinak je to strašnej mamánek, což u Lukyho jsem neznala. Nejde ani k babičkám natož k cizím lidem. tak ssi fakt neodpočinu, protoože ani tatínek není právě v kurzu. :frowning2:
Ale jinak je zlatá, už strašně moc rozumí tak se s ní domluvím. Jo a umí dokonale nene tak musím pokládat správné otázky jako Už ti to jídlo stačí? a ne chceš ještě? :grinning: :grinning:
tak to u nás a doufám že jste všichni v pohodě.

Honzíkovi přeji brzké uzdravení.
20. črc 2009 v 06:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Evi, koukám, že máš doma taky takovou lasičku. Mě Anežka taky všude vyleze, už taky jí sama, ale teda vidličkou to co jde napichovat, s polévkou a jogurtem je to horší, ale učíme se. Jinak s mluvením na tom taky nejsme slavně. Všechny zvířátka jsou haf-haf, pak povídá máma, táta, bába, děda (dokonce volá dědo a bábo na mě a na tátu jí to nejde), pak pá-pá, cák-cák, ham-ham, bum-bu, bác, jéééj a strašně jí baví báááf. Možná ještě pár slovíček. Dneska ráno se mi celá svlíkla s pyžama, ale oblíkat to ne, to jí nejde. Botičky si taky zouvá sama, ale i tehdy, kdy je má mít na noze.

Jinak mám doma malého vzteklounka, jak není po jejím, umí to dát jasně najevo. Taky v autě už nechce jezdit, protože tam musí sedět, tak občas jedeme s řevem a já jí musím uplácet piškotama, ale to nejde celou cestu. Ona je fakt neúnavná, pořád běhá, sedne si akorát u jídla, to teda vydrží, protože má hlad, ale jinak je pořád v pohybu. Nechápu, kde tu energii bere. Jak po ní chci, aby seděla chvilku v klidu, je to boj. Ani v kočáru už nechce být, ale má svou hlavu, takže, když jí pustím s kočerku, tak si jde, kam ona uzná za vhodné, většinou je to na druhou stranu než jdu já :grinning:. Až na to občasné zavztekání je ale fakt zlatá, sama si vyhraje, když potřebuju, když se jí chce spát, sápe se na mě a začne dělat há-há, takže už si sama řekne, že se chce spinkat, je to už takový samostatný tvoreček.

A holky, jak vám děti spinkají? Já chtěla, aby už spalal jen přes poledne, ale nebylo možný to s ní vydržet, takže ráno v 6:30 máme budíček, potom mezi 9:00 - 10:00 jde spát a spí 1,5 - 2 hodiny, pak odpoledne kolem 15:00 si dá taky ještě 1-2 hodinky. Někdy si říkám, že spí víc, než jako novorozenec.
20. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Blani, s Ivuškou jsem se bohužel nesešla, protože jsem neměla absolutně čas, byla jsem pořád někde po návštěvách nebo s dětma po výletech. Ale snad ještě do Prahy o prázdninách vyrazíme. Jo a Honzíkovi přeji, ať brzo teplotka opadne.
20. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
:slight_smile: ahojda holky :wink: :slight_smile:

koukám,že se všichni pěkně dovolenkujete a nikde nikdo :slight_smile: nás čeká až za 14dní tábor,na to jsem hodně zvědavá, takovýhle bobci jako jsou ti naši tam budou 4 :slight_smile:

beru, ať je Honzíkovi brzy dobře :slight_smile:

evi, náš Mates taky skoro nemluví, prostě si jen tak ukazuje, co chce a nemá potřebu mluvit, i když občas z něj něco vypadne, teď nějčastějc táta, bába, čiči, baf baf, papapa= pipipi jakože ptáček,ale jinak nic moc,takže klid, jsme na tom stejně :slight_smile:

no a jsme taky neřízená střela, leze všude, hlavně kam nemůže, vzteká se dokonale :slight_smile: jo a jinak teda spíme od 19:30 - 6:00 je jak hodinky :wink: a přes den teda jen kolem 11:30-13:30,takže pohoda -aspoň něco udělám, s nim to fakt moc nejde :slight_smile:

tak mějte se krásně, jdu zkusit pověsit další várku prádla, to je u nás u bytovky bez plotu fakt s MAtesem zážitek, nějak se mu nechce být u mě a zajímá ho víc okolní svět, nejlépe za rohem baráku a dál :wink:
20. črc 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

Evičko, neměj starost, Hani říká jen táta, a pápá :grinning: :grinning: :grinning: a když je něco zle tak, mam mam, jako že na mě...jinak po svém mele furt potom potom, budbud, to většinou když prdí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to příjde, já to neřeším teda...

O víkendu sme se měli bájo, furt někde courali a slavili, až nás z toho bolelo celé tělo a padli sme únavou s Hani :sweat_smile:

Jinak spinká taky ted 20-6 hodin, když jde spát později tak spíme do cca 8 hodin, jako dnes...

Vyleze na židli to jí mmt baví nejvíc :wink:

V pátek sme se sešli s maminkou tady z koníka z únorovek, a dokonce chodí kočárkovat s naší Elí, tak super :sweat_smile: no Tadík, její mimi, je naprosto boží, furt se směje, ten na úsměv sbalí holky už v jeslích jako :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Beruš, moc moc přejem Honzíkovi, at je zdravoučký a nic ho netrápí bobis :confounded:
20. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.