• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
jo, název diskuze už je opravený

Suzzí, četla jsem tvůj příspěvek na batolátkách, až budu mít čas, tak ti napíšu do SZ. Já byla s Jiříkem v nemocnici v 10ti měsících a zažívala jsem něco podobného.
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
dyť už jsem to holky nechávala hned po ránu dát opravit adminům jak jsem psala.....mě se to tak líbilo no,to je jedno,hlavně už je to opravené od brzzkého rána,tak už dobrý joo :wink:

cori.My jsme přestali z ničeho nic úplně chodit.U obvoďačky máme v papírech napsáno,že sám začal na roce a týdnu a teď cca měsíc z ničeho nic se seknul a neudělá sám ani krok,nevim proč,ale bojí se,přitom sebou nikde nešvih,takže my nechodíme
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
jo andy díky,napiš,akorát nevim co je SZ.....tak snad to najdu
8. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
suzzí, SZ = soukromá zpráva, bude ti svítit červeně nahoře
8. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Dívala sem se že řešíte chození tak ten můj lenoch ještě nic jen za dvě ruky a za jednu se jaksi kolíbá a třepe a rychle hledá něco čeho by se chytnul
8. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
takže IP :grinning:
8. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky, přejem krásné pondělí, ale je venku hyc juchůů :sweat_smile:

Suzinku, vím, že to je těžké, ale neboj, bude zase dobře, o nemocnicích mi ani nemluv, podle mě si to ty děti pamatujou ještě dlouho...sice já si nemůžu na nic stěžovat, o nás se starali dobře, ale ty zážitky s napichovaním žil apod. mazec, nikdy více, prostě zdraví je zdraví a nic to nenahradí :pensive:
Tak bud silná, vím, že to jde někdy už těžko,ale ty jediná si pro Petulku celý svět a ony ty děti nás potřebujou a věz, že chápu a vím, jaké to je, co prožíváš... :wink:

a taky sem si vzpoměla na Ivušku, jak se asi mají a snad jí Matoušátko moc nehoní :sweat_smile:

Jinak Hani - špičáky budou každou chvíli venku, tak podle toho je taky uknouraná bobinek,to stoličky byly pohoda teda :sweat_smile: takže visí na mě,a je to taky někdy už mazec, celý den s ní sama, bez táty ....třeba to někdo nepochopí,že si stěžuju,nestěžuju, ale je to únavné kor když je venku hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... aspon jak sme venku tak řádí jak černá ruka :grinning: o víkendu sem ani nebrala kočárek, páč jí honit na procházce a do toho tlačit, ač lehký kočár, to nejde...tak sme špacírovaly sbíraly každé čiko, pet láhve a vyhazovaly, takže naše okolí je očištěno :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Spínkáme už cca týden celou noc, jako že se vzbudí zapláče a zase usne ! teda do 5 až 6 hodin, pak uděláme sunar to vyžblembne flašku na ex a spíme do cca 8 no mazec holky, po roce mi Hani spí, já myslela, že to nezažiju :grinning: Kojím jednou denně max. a v noci niiiiiiic, akorát ráno už zase ukazuje na kozy a říká duduuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a usínáme mezi 8-9 večer

tak a jdu papkat, páč nějak ne a ne přibrat spíš hubnu :frowning2: :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Oloušku super!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z toho velkou radost,že hanička už krásně spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je skvělý!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně se vyspinkáš :dizzy_face: .Na to co píšeš,že třeba někdo nepochopí,že si stěžuješ,tak já to chápu úplně přesně,když je Péťa celej den na dvanáctce a to je každej čtvrtej den a každej třetí den od 6-6 do rána,tak tě plně chápu,celý den sami,miminko pověšený na noze a jak ne,tak řev.Je to fakt strašně únavný a vyčerpávající :pensive: tak jsem v tom i já,,třeba ti to pomůže :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ha mě už z toho asi hrabe
Jinak o nás se starali taky dobře,ale co jsme doma,tak Pé´tulka je úplně někdo jinej prostě :pensive: nevim jestli těma procedurama nebo jen tak,já nevim

sem dneska na tebe od rána myslela!Že ti napíšu,že letos se už uvidíme né? :dizzy_face: se na Tebe moc těším!!!Kdyby jste jeli do Zoo,tak spaníčko je u nás stoprocentní :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
holky,díky za pochvalu fotek, no takhel blbnout, to by nám šlo :slight_smile: Matýsek všechno prospal u babičky a dědy,tak nás ani neviděl, no ono možná lepší :wink:

jo dneska jsem zjistila, jaká jsem hrozná matka, Matěj mi asi dva dny odmítal chodit, no jo no, bodejť by ne, když mu jsou malý botičky,tak dneska jdeme koupit nový :slight_smile: jinak teda lítáme a nekoukáme napravo nalevo, no prostě kamikadze :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
oli no to super,ž e už Hanička spinká celou noc, kor u vás skoro nepředstavitelný :sweat_smile: to je úleva, že? se člověk konečně vyspí :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
a k tomu spaní, teda máme to tak se 2 probuzeníčkama, chvilku troch pláče, teda spíš vzteku,že není mlíčko a pak zase spinká, kolem 4hod si cucne mlíčka a spíme tak do 6:15,takže už taky celkem pohoda, jen teda usínání je horor, u nás nepřipadá v úvahu položit do poslýky a odejít, to nastane strašnej řev do nepříčetna, někdy až skoro do fialova a lapání po dechu,tak jsem to prostě vzdala, usíná na mě nebo Michalovi, pak ho přenášíme do postýlky, což se někdy nepovede,takže spí rovnou s námi v posteli - do ní si ho teda bereme po 2hod ráno, no prostě jak kdy to je,ale už se i vyspíme :wink:
8. čer 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj mamči,
Oli to je super, že Hanička vydří spát celou noc. U nás se zadaří jak kdy, ale nestěžuju si.

Tlapi, vidíš, to by mě asi nenapadlo, že nechce chodit kvůli malejm botičkám nebo spíš by mi to dýl trvalo.

Abych ještě uvedla na pravou míru to dávkování diazepamu, tu 1/3 3krát denně mi napsala lékárnice ne doktorka. Doktorka mi dneska řekla, že se dává max. 1/3 denně a při přetrvávajících vysokých horečkách.
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Suzinku, my přijedem moc rádi, akorát nemám tucha kdy zdeněk dostane náké volno :frowning2:

a neboj, Petulka svou povahu vysmátého kluka nezmění, prostě má trápeníčko a kdo ví, co si všechno pamatuje :pensive: bude zase v pohodě, hlavně nad tím nepřemýšlej moc :wink:

Tlapi, botky půjdem taky brzo kupovat, já si sice myslela, že vel boty se zkouší pomačkáním prstíčku ale houby, prý se má palec strčit za patičku :astonished: :grinning: no tak hned po výplatě jdem na nějaké nákupy :sweat_smile:
a usínáme u doby ledové, kterou jí pouštím na mobilu - takže u nás to ideální taky není...já si celou dobu říkala, budu jí číst pohádky u toho usne a bude cháááácháááá, to u nás opravdu nejde :grinning: :grinning: :grinning: teda zatím

jo a ten diazepam---my máme pro změnu dithiaden, a dala sem jí ho jen jak měla 6.nemoc a teplota nešla dolů a blížila se k 39,5 to sem byla fakt vyklepaná... ale taky si myslím, že dr předepisujou a ví co, můj názor...

a k tomu spaní holky, ne že sse vyspím já , ale že Hani umí spát sama :grinning: :grinning: :grinning: sice je fakt, že přes týden spím s ní v pokojíčku, a o víkendu nemůžu zase usnout vedle zdenka, sme si už odvykli, se furt převracíme, kašleme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě bez Hani neusnu takže to máme opačně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
no ty botičky prý se mají kupovat taky tak,že by u letních měla být mazera na prst a u zimních na prst a půl, ale kdo ví, jak velkej kdo má prst, že jo :wink:

já Matějovi k usínání buď zpívám nebo vyprávím pohádky - Michal jde dál, ten už ho vzdělává a protože je s pohádkama na štíru,tak mu předčítá Čingischána :wink:
8. čer 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Tlapi no jo a to tam ten palec jako strčíš já se do té boty nemůžu dostat jak je má obuté a stojí, tak tam ten prst nedám :frowning2: u sandálek to vím, to je jednodušší a chci koupit takové sandálky,jak má tvůj Mates na té fotce jak dělá kuku, takový velký už je :dizzy_face: Hani mi najednou příjde taková slečna
8. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
ale třeba v lékárnách mají takový měřídlo na ty nožky
8. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
no jsou to bezva sandálky a fakt se mu v nich chodí dobře,ale už tam taky nemá tolik místa jako když jsme je kupovali, no snad ještě chvíli vydrží, jsou to 20,tak by mohly, i když..... :slight_smile: no my jdeme koupit pevný botky, to jsou 19 a ty už teda asi tlačí, tak uvidím, za jakou cenu pořídím :slight_smile: no a jak tam strkat ty prsty, to fakt nevím :slight_smile: no Mates se nějak vytáhnul,už je to fakt kus chlapa :wink: no a Hanička je krásná malá slečna :wink:
8. čer 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
atrei, no já bych si bez toho měřítka neodvážila kupovat botky, tohle spíš asi takovej orientační způsob, jak se to asi taky dá,ale nedělala bych to :slight_smile:

holky, ten náš Mates, to je číslo, on tady lítá, šup a už vyleze na gauč, šup a už mi vypíná počítač a včera kouknu a on sedí v obýváku na stolku, no s ním nás teda ještě čekají časy :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Jiřinku jojo, u nás v obuvi,kde má jen dětské botičky má taky to měřidlo :dizzy_face:

taky máme vel. 20 u pevných i sandálků :grinning: a z papuček jak vyrostla rychle :angry:
8. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
no bačkůrky musíme koupiot taky, tam máme prodřený špičky :wink:

jo ještě na Pohádkáči lidi říkali, jak je ségra ježibaba hezky vycpaná.... no 24.6. má termín,tak bodejť by nebyla :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky myslíte,že malej mohl přestat chodit,protože má botičky velký??

Oloušku moc rádi Vás uvidíme,kdykoliv se vám to bude hodit,i,když nevíš kdy,tak kdyby jste náhodou měli cestu sem,tak písni.Leto to už snad dáme do kupy,nemůže se tě dočkat!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: my teda tam k vám na Moravu asi jen tak nezavítáme,protože se bojim sama s malym jet takovou dálku :cry: ale třeba bude nějaká cesta kolem :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Suzinku, možná jo nebo se jen něčeho pobál :frowning2: a za ruce chodí?

a nemáte nějakou rodinu na moravě? :confused:
8. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tlapi, než sem si tu větu početla správně, sem myslela,že ty si těhu :grinning:
8. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
máme!!!!!!!!!V Ostravě :grinning: :grinning: :grinning: jenže babi s dědou jezdí za námi :grinning: :fearful:

jj za ručičky chodí,i za jednu,stabilně,úplně běhá,ale už neudělá jedinej krok sám,jak ho pustim jde na kolínka,že se bojí :confused:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Suzinku, tak to bude tou nemocnicí ne? že se bál, prostě bez tebe ani krok doslova :confounded: to se zase zlepší a bude běhat bez tebe, a ještě opačným směrem, jak to dělá Hani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za názory se spinkáním... no doufám, že dnes bude trochu séle spinkat, protože se potřebuju naobědvat, Maxíkovi nadávkovat léky a jako bonus by bylo fajn, kdybych mohla být chvilku na netu :grinning:

Jinak Oli, ten dithiaden by měl být vhodnější :wink:

Andy, tak to je super, že máte takovou dětskou doktorku - je to fakt štěstí, protože některé jsou bohužel pravý opak :frowning2:

Suzzi, díky za ten název - mně se moc líbí ten nápad, ale ten tvar těch přídavných jmen fakt trochu bolel do očí :dizzy_face: , ale jsi šikulka, žes to zařídila a je to teď správně :wink: . Jinak držím palečky, ať je to s Péťou lepší, ač přesně nevím, jak se projevuje ta jeho změna, ale věřím, že vaše láska ho ujistí v tom, že může být pohodový šťastný chlapeček :wink:

Tlapiii, ty fotky jsou hustýýýýý!!! Fakt je vidět, jak jste si to užili, akorát bych vás asi fakt nepoznala, potkat vás takhle třeba na ulici :grinning:

Tak já jdu fofrovat, zatím papaaa
8. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Oloušku ne ne,on se sekl už asi týden čtrnáct dní před tím.Z ničeho nic prostě přestal sám chodit,fakt se bojí,jde hned na kolínka,nevim proč,snad se rozchodí:frowning2: a pak bude utíkat i na tu druhou stranu:sweat_smile:

Verunko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Suzzi, kdyby byly Péťovi botičky velké, tak bude zakopávat o špičky i když půjde za ruku, takže to bys poznala. Spíš jak píše Oli, že se tě drží jak klíště a bez tebe ani krok. Ono se to určitě zase srovná, neboj :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky,
Suzínku, moc mě mrzí, že máte pořád trápeníčko s Peťulkou, ale ty jsi moc úžasná a hodná maminečka a on to cítí a brzy bude zase všechno fajn :wink:
My byli minulý týden na očkování, tak Denisek dostal v jeden den dvě - čtvrtou hexa a poslední prevenar a příští týden jdem zas (na neštovice). Jinak mi ho přeměřila, protože v roce naměřila 75cm, což je stejně jako bylo v deseti měsících a to se mi nezdálo. Jenže on na té roční prohlídce hrozně brečel a vůbec se nechtěl nechat zvážit ani změřit, tak to bylo tím. Teď naměřila 80cm :slight_smile:
Cori, nebo kdo se tu ptal, jestli už všichni chodí, tak my ještě ne. Za jednu ruku chodí to jo, sám občas taky udělá nějaký ten krůček, ale ještě se o samostatném chození nedá mluvit. Hold si dávají načas :grinning:
My se spaním teda spíš s usínám taky dost bojujeme. Skoro celý rok mi usínal krásně sám a tak od 11. měsíce se to zlomilo, stal se z něj mamánek a sám usínat neumí :unamused: Někdy mi přes den taky vůbec nespí a někdy spí třeba tři hodiny, má hrozný výkyvy. V noci spí buď celou noc nebo se tak jednou vzbudí, ale jak mi dřív usínal mezi 7-8 večer tak teď usíná spíš kolem devátý a ráno straší většinou už od šesti, půl sedmý, no moc spánku nepotřebuje.
8. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky,
právě mi volala mamka, že v Rossmannovi koupila tuhle kaši za http://www.lekarna.cz/humana-kase-obilno-mlec-250g-tresen-banan-od-6-m/ za 29 Kč, tak jí bude mít Honzík na zpestření jídelníčku. Jen netuším, jestli je to jen lokální akce nebo platí pro všechny drogerie Rossmann.

Andy, ten Sunar za 124 jsem nakonec sehnali, díky za tip :slight_smile: Měly ho všechny větší Alberty, jak nám sdělila prodavačka.
8. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.