• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Jiřinko nn, je doma, akorát pracuje do večera, domů jezdí mezi 19-20 hod :unamused:
3. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
oli je to na pytel, to jsou takoví víkendoví tatínci, MM jezdí v šest, ale občas v té práci musí i přespat
3. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
teda oli ty jsi na té fotce "děvčátko" :confused:
3. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Jůů Jiřinko, a to dojíždí daleko?

Ale nejsem, nevyspaná spíš sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No je to naprd, ale co dneska je člověk rád, jak je práce že jo... :dizzy_face:

Jooo holky, u nás novinka, Hani spí přes poledne v posteli juuuchuuu žádný kočárek :grinning: :grinning: :grinning: taksem ráda, že sme to zvládli :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
oli nene, jen do brna,a le je občas moc práce

jj taky jsem říkala, že je to daňa za to, že se máme dobře

tak to je paráda a jak ti usíná?
3. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Usíná dobře, do cca 15 min vytuhne :grinning: i večer už žádná pohádka na mobilu jako dřív, pěkně se pomazlíme, dáme plyšáčkovi napít mlíčka a spinkáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: spinká těch 10 hod. +-, ale samo jsou i noci, kdy se vrtí a poplakává, ale zase usne :dizzy_face: no je to paráda no :grinning:
3. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak to je super

Niny te´d rostou všechny čvertky, tak to podle toho vypadá, normálně ji uspávám v postýlce, ji hladím, ale pravidelně se kolem půlnoci vzbudí a musí jít k nám do postele
3. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jiřinko, no já to beru, že nás pořád ještě moc moc potřebujou, já sem bez Hani furt taková jako půl těla, respektive třetina :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak nočník nic moc, běhá doma i venku nahatá, ale ještě nějak iniciativu nevidíme...ale tlačit jí do toho nebudu, stejně to mluvení, jak čtu, jak Anežka krásně mluví :sweat_smile: a my nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
jo koči jsem se jetě chtěla zeptat, jak se ti podařilo Valískovi vyhodit ten lokýtek? se občas leknu taky, když Niny blbě chytnu
3. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
oli my s nočníkem taky nic moc úspěch, babička pořád jak musí a blablabla, tak říkám, že proč ji nutit, ještě z toho bude mít strach a do školky času dost
mluvit se jí taky nechce, jen ta klasika máma, táta apod. to neřeším, jednou mluvit bude tak co
3. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
no u nás taky dost babča prudí, a moje babča... prý hlavně, kolik ty plíny stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: njn, příště asi půjdu do látkovek, jestli nějaké příště bude :grinning:
3. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
taky jsem nad nima přemýšlela, ale mám strach z častýho praní a kor v zimě
3. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
no z počátku to asi je mazec, když děti tak čůrají...nebo do roka jednorázovky, pak látkovky no uvidíme :sweat_smile:

Jiřinku, díky za pokec, ale fičím na oběd, Hani se bude kolem jedné budit, tak at se stihnu věnovat i krtečkovi :wink:

po nás dycky hezká černobílá stránka že :grinning: :grinning: :grinning:

jo a chcem si udělat s miruš výlet, možná příští týden, tak třeba zase zabloudíme k vám :grinning: bylo to moc fajn loni

pááá
3. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
oli jasně, měj se, papa
jj taky jsem si říkala,že tu vždycky splknem my dvě :grinning:
to jsi hodná, že se mu tak extra věnuješ :slight_smile:

ráda vás holky uvidím :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojky, tak teď jsme zrovna přišli od dr., ta moje všetečka se napila čističe stříbra, dr. volal na toxikologii, tak by mělo být vše v pořádku, nemusíme se prý strachovat, zítra jdeme ještě na kontrolu.
Řeknu vám, že jsem spocená až na prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahojik holky, jak se tu vsechny mate??? Co deticky??? Nase Niky docela vystrkuje ruzky, ale je to nase zlaticko. Ukecana je taky dost...A co nocnicky??? Uz vam deticky chodi??? My ho zatim s usmevem bojkotujeme :slight_smile: Ted docitam a vidim, ze Valisek mel vyhozeny loket :frowning2:
3. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska máme za sebou krásný den. Napřed jsme si s manžou oba kopili nové brýle, tak mám konečně po deseti letech krásné nové brýle a bylo mi doporučeno, že už mi táhne na třicet, tak abych je nosila pořád, aby se mi zase očička nezačali horšit. Pak jsme byli v picošce, kde jsme si dali pizzu a pivečko :grinning:, Anežka taky ochutnala (teda jenom tu pizzu, pivko nééé :grinning:). Jo a podařilo s nám vyhrát aukci na krásnou kuchyňskou linku i se sporákem. Je 3 roky stará a je z masivního dřeva. Je černo-červená. O víkendu bysme pro ní měli jet. Holky juchůůůů bude i nová kuchyň. I když ne úplně nová. Na tu teď bohužel není. Ale myslím, že i tahle nám svou službu udělá.

atrei, téda Ninuška je taky čertice, která všechno najde a musí ochutnat co. Tak držím palce, aby všechno bylo v pohodě.

Dneska jsem zažila v pizzerii taky story. Vedle nás seděli dvě holky a měli tam tak 2-3 letého kluka. On si hrál s takovým tím antistresovým míčkem a podařilo se mu ho prokousnout a vysypal se z toho nějakej prášek. Měl toho plnou pusu a začal se tím dusit. Tak to tam půl hodiny vykašlával, pak to zapil vodou a byl o.k. Ona ten prášek ochutnala a že to chutná jako prášek na praní a řekla "snad to není jedovatý" vzala si jídelní lístek a vybírala si jídlo a ještě klukovi vynadala, proč to prokous. Jako nevím, ale já bych vzala dítě, trochu toho prášku a šla k doktorce, která je 5 minut od pizzerie.
3. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky
tak jsem včera nestíhala.....ale zase mám zavařeno asi 15kg okurek a 8sklenic zelí a vyžehlenou hromadu prádla....měla jsem tady mamku a tchýni, tak to šlo jako po másle :slight_smile:
holky já nějak nemůžu rozchodit scaner, takže z UTZ už mám 2 fotky, ale na PC to vypadá strašně a já nevím proč :frowning2: no a pupek teda roste mega rychlostí...sice mám o půl kila míň než před dovolenou v Řecku, ale pupendo mám fakt grande a to hlavně večer
za chvíli asi vyrazíme do ZOO, když je tam tak krásně....mám pernamentku, tak to tam ve spodní části prošmejdíme a na oběd budeme doma :slight_smile:
holky já nějak net nestíhám, tak se nezlobte, ale jak Mates není venku, tak řádí jak černá ruka......
4. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Tak jsem ještě stáhla nějaký fotky z dovči. Tak můžete juknout a my razíme. Pááá

http://picasaweb.google.com/Pavlinka3/DovolenaRecko2009#
4. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky!

Oli, jste kočky s Haničkou, Ty jsi úplná modelka, fakt!

Atrei, ten lokýtek vypadal nejdřív naprosto nevinně - na chatě začínalo pršet, šli jsme ze zahrady dovnitř a Vali chtěl ještě blbnout venku, tak jsem ho nasměrovala domů a aby se neloudal, vzala jsem ho a ručičku a šli jsme - jen máme na verandu fakt malinký schůdek a na ten, když jsem vcházela, Valeriánek se mi akorát prověsil (což ale děti normálně dělají, fakt žádná drasťárna) a luplo mu v ruce. Začal plakat, po chvilce přestal, ale jak měl s ručičkou byť jen hýbnout, nedejbože se o ní opřít, zase plakal :frowning2: . Tak jsme jeli na chirurgii, tam mu paní dr. v kočárku udělala jen "lup" a lokýtek byl zpátky. Vysvětlili nám, že jsou tam jakési 2 kosti a on si tu jednu vysadil :confounded:

Andy, gratuluju k novým brýlím - to je fajn, že jste si udělali takovou užitečnou radost a ještě jste to zajedli dobrým papu :wink:

Pavlí, fotečky máte krásný - moc se mi líbí ten pivní příběh :grinning:, ale prostě ze všech dýchá pohoda a jistě jste si to krásně užili... a videíčka jsou bomba - teda u té matrace to byl pěkný fofr, co? :wink:
4. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky,

tak my dneska spaly 21-9 hod, asi tím počasím ty jo, to je mazec... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JInak jdu popřát Dominice od Helenky k svátku vše nej nej, at má kupu zdravíčka především :dizzy_face: :dizzy_face:

Andy, jéé nové brýle závidím, taky si asi půjdu dát, jenže s mýma 150 dioptriema to zase bude palba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kuchyn super, přeci nemusí být nová, hlavně když se vám líbí :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jdu kuknout na fotky Pavlínky, :slight_smile:

Verunko, do modelky daleko, přesto děkuji za kompliment :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Jeeejda Jiřinko, co to čtu, fuj...kolik toho vypila Ninuš? bobini to by člověk nečekal, co všechno už dokážou :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky,

MÁME PRÁCI!!!!!!!! Sice teda v Čestlicích u Prahy, dělá se tam 4 dny a 4 dny volna denní/noční, takže vždycky budeme 4 dny doma sami, ale zase za 20.000,-- se to dá přežít ne? :slight_smile: . A hlavně to není na pořád, až trošku opadne krize, tak se snad najde práce tady.

Olí, já mám teda teď na obou očích 3 (měla jsem 2 a 2,5 ale poslední brýle mám z r. 1997 :astonished:) takže po dětech se zrak asi zhoršil. Já teda bez brýlí vidím perfektně, ale říkala Mudra, že je to tím, že mám ty oči vytrénované a že by se to teď mohlo horšit, protože prý stárnu :grinning:. No a mě vyšli brýle na 3.500,-- , ale manžu vyšli na 8.500,-- ten je na tom poněkud hůř.
4. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky, tak na kontrole vše OK

oli jeden lok, ale bylo tam napsaný ihned vyhledat lékařskou pomoc, tak jsme raději letěla, když mám dr. pět minut od baráku. Já se ani tak nebála, spíš toho, že jí budu pumpovat žaludek.

Veru, no to je hned. Když držím Niny za ruku a ona zakopne, tak mi na té ruce taky vysí. Hlavně, že to bylo hned v pořádku. A ta ručička ho už nebolí?

Andy no to je super, že má TM práci a za slušný penízky. Ale budu držet palečky, aby našel ještě lepší, byl s vámi doma a nemusel chodit na ty hnusný noční. To člověk úplně rozhodí rytmus
4. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Atrei, lepší práci mu tam taky nabídli, jen denní. Navízeli mu tam práci v kanceláři, tam se taky dělali 12tky, ale jen denní, ale bylo to za 16.000,-- a žádné příplatky. Tady ještě bude mít příplatky za noční a víkendy, takže ve finále budou penízky krásné. Jo bude dělat ve skladu. Takže sice zase úplně mimo jeho obor, ale co. Peníze jsou až na prvním místě :grinning:. Snad si budeme za čas moct pořídit větší autíčko a dát do kupy trošku ten barák. Teď budeme dělat tu kuchyň, chceme nový kotel na dřevo a taky novou koupelnu a záchod. Takže musí vydělávat moc korunek, absme to všechno zvládli.
4. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
jinak abyste byli v obraze, tak tady se mzdy pohybují v rozmezí 8.000,-- - 12.000,-- docela síla ne. Tady ty holky v krámech dělají za minimální mzdu a chlapy mají kolem těch 12.000,-- . Je to tady s prací na pytel. To ta Faurecie aspoň dobře platila, tam začínali platy na 18.000,-- , takže na tu bídu tady docela slušný. Jo johočeský kraj je prostě bomba.
4. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak opice usnula :dizzy_face:

Andy, já mám teda 2x více než ty dioptrií, a samo že se mi furt zhoršujou, jenže já bez brýlí nedám ránu :zipper_mouth: no celkem uvažuju o operaci, ale i tak mi zbydou nějaké dioptrie, ale aspon uvidím bez brýlí něco :grinning:

a mooooc moooc gratuluju TM k místu, to je super, a hezké prašulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: u nás je to s platy stejné, děláš 8hodinovky, tak těch max 12tisíc, děláš celý den, tak těch 18 tisíc plus mínus, ale nic moc příplatky nic :pensive: ale záleží, na co je člověk zvyklý, ono ke štěstí stačí málo :sweat_smile: Jenže my to máme bídné, páč co zdeněk nepracoval těch 5měsíců loni a z kraje letoška, tak sme se holt zadlužili trošku,tak splácíme,a ještě asi dlouho budem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a do bytu sme sice chtěli novou vanu, páč ta stará je o ničem, a vůbec kachle taky letí jedna za druhou ze stěny, ale asi to kašlem, a pak někdy za x let do baráčku..když byt není náš, a ani realitka neuvažuje o odprodeji, tak banán :sweat_smile:

Jo holky, co Ivuška, půjde na sraz, ozvala se někomu :confused:

Jiřinko, no ještě že tak, bobinek představa pumpy mě děsí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
4. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Olí, taky jsme s manželem uvažovali o operaci. Já teda ne, já vidím obstojně a na brýle si zase zvyknu, jako malá jsem je nosila pořád, v pubertě se mi oči zlepšili, ale teď to jde zase dolů, ale manžel by na operaci šel ale oni mu to nedoporučili.

Jinak já i manžel jsme zvyklí na trochu jiné peníze. Já jako provozní v hoteu měla kolem 20.000,-- a manžel měl v České pojišťovně i 40.000,-- , takže jsme z těch platů tady trošku vyjukaní :grinning:. No, já za ty peníze tady budu muset dělat, když budu mít děti ve školce nebo ve škole, ale manžel, když je ta možnost, tak radši vzal tu Prahu. A teď jsme se usnesli, že zkusí dojíždět denně, je to od nás 80km, což není až tak, cesta trvá 1 hodinu a 20 minut, což po Praze lidi občas projednou taky a vychází nám denní dojíždění za 4.000,-- což je paráda, protože jen tady když dojížděl do Písku, tak projel 2.000,-- a peníze skoro o půlku menší. Tak to zkusíme a uvidíme. A my jsme se naštěstí nezadlužili, protože jsme měli něco našetříno, něco jsme dostali od tchána ka kuchyň, takže kuchyň nebyla a žilo se za to a teď nám přišli peníze ze stavebního spoření, tak jsme pořídili aspoň tu kuchyň, abysme to zase nerozfofrovali. A teď už budeme muset zase šetřit, abysme zase něco měli, kdyby se něco přihodilo.
4. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Andy, no ono taky záleží, jestli máš z čeho našetřit :grinning: když máš plat, co zaplatíš nájem, spoření, a akorát tak jídlo benzín na měsíc, a nezbude ti nic to je pak těžko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že my nějak ani šetřit neumíme :sweat_smile:
než zdeněk ztratil tu práci, jak s nimi tehdy vydrbali, tak sme si ještě dávali tu novou karmu, vyvložkování komínu apod. něco sme měli něco půjčili...a pak do toho tohle, což člověk netušil...njn, člověk by měl mít dycky zásobu kdyby náhodou :pensive:
4. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
No, právě. My bysme si právě chtěli pořídit větší auto, které fakt akutně potřebujeme. Chtěli jsme ho pořídit na leasing, ale teď se bojíme, co kdyby náhodou zase přišlo propouštění. Jinak teď jsme na tom stejně jako vy. Zaplatíme složenky, nakoupíme jídlo, občas dětem něco na sebe a jdeme od výplaty k výplatě. Ale teď by se snad dalo zase něco našetřit. I kdybysme dávali 1.000,-- na stranu každý měsíc, tak by se mělo něco naškudlit za pár let :grinning:. Někdy si říkám, už abych šla do práce. Dva platy jsou dva platy, ale abych na tom nebyla hůř než na rodičáku když to tady vidím :confounded:
4. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.