• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
jj taky si říkáme aspon 500 nebo litřík ulít, a za dvacet let máme stejně houby :grinning: :grinning: :grinning:
my tuhle naši lásku (auto) máme taky na půjčku, páč na auto má hotovost málokdo... :unamused: no ale uvidíme, já se prý nemám kam vrátit,naše firma prý krachla, nikdo mi nedal ale vědět co a jak... tak sem zvědavá, kam půjdu, ale beru všecko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
No já dala výpověď z práce když jsme se stěhovali, takže já se vůbec nemám kam vrátit, budu hledat práci a jako pochybuju, že se svou 10ti letou praxí na hotelu a třema jazykama tady najdu uplatnění. Budu ráda, když skončím místní Jednotě za kasou :sweat_smile: . Taky budu brát všechno, hlavně, když budu pracovat.
4. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Atrei, jen teď koukáím, že Nini si dala frťana pekelnýho moku... ale hlavně, že to bylo jen trochu... no, oni už teď všechno rozšroubují, co? Tuhle jsem Valimu sundavala z ručiček můj lak na nehty :grinning:

Andy, to je skvělá zpráva - gratuluju k práci!!! A když jste takoví zcestovalí na tu Prahu, dorazíte na srazík?

Oli, určitě si vyrobíte další děťátko, tak se nebudeš muset vracet nikam :wink:
4. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Čauvinky prdelinky moje :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se jdu ohlásit,pač je tu prý po mě scháňka :grinning: jůůůů jsem potřebná :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to potěší :dizzy_face: a protože jsem odepisovala myslim si,že Olouškoj na sms....zlatíčko moje nejkrásnější ze všech druhů housenek :sweat_smile: :dizzy_face: byla jsi to ty??? :sweat_smile: já mám totiž novej telefon a nezkopčily se mi tam čísla z toho starýho telefonu,takže nevim občas kdo mě píše aták :sweat_smile: tak si všechny pomalu přidávám do adresáře:slight_smile:
Jinak teda,pač nemám tamto tvoje číslo tak sem odepisovala na to číslo ze kterýho si mi poslala smsku jooo? :dizzy_face:

Takže kde začnu:sweat_smile: já nevim jak vy jako:sweat_smile: ale já nemůžu k pc:sweat_smile: jsme pořád venku,doma jenom spíme:grinning: ani už skoro nejíme:sweat_smile: a tak jsme pořád na kolách a výletech ma když jsem doma,tak mě Péťuli leze po noze a přeprogramovává noutbůčka:grinning: a naposled mě zablokoval FB a to byla poslední kapka:grinning: takže noťas už v jeho přítomnosti zásadně neotvírám:grinning: jestli chcete někdo něco v pc nastavit,stačí říct:grinning: mám doma technika :grinning: :grinning: :grinning: no a když není Péťa doma,tak se vůbec nechytám,že jo,pač to jsem na toho satánka malýho sama:grinning: a musim skákat jak si páníček řekne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mámo podej,dej mi najíst,napít,spát,ven,děti,plavat,jdeme za babi a dědou apod :sweat_smile: takže já jenom plním rozkazy a na nic jiného mi čas nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale musim říct,že Péťula je pořád vychlámanej,nejkrásnější a hodňoučkej,akorát trošku moc akční no :sweat_smile:

Pavlínečko fotečky jsou úúúžasný,moc Vám to na nich sluší,jste krásná rodinka a Matýsek je úžasnej :dizzy_face: moc na Tebe myslím jako na zatim jedinou těhulku tady a říkám si jak se asi cítíš,jak se máte a jak to prožíváš,jak si to užíváš a jaký to je aták.....chtěla bych být s Tebou a chtěla bych s Tebou všechno probrat :dizzy_face:

Andy supeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mám obrovskou radost beruško za práci a dobrou práci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: véélikánská gratulace :dizzy_face:

Oloušku jsi tááák nádherná:grinning::dizzy_face: jste obě moc krásný s Haňulískem:dizzy_face:
Jiřínku ani nemluvim jak jste krásnííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co tlapi a těhu?Držim palečky:dizzy_face:

Ohledně mě......Péťulka možná bude mít sestřičku,ale zatim jen tušim,je to pouze moje doměnka,takže nic podloženého,test je zatim skoro bílej:sweat_smile: já mám ale halucinace a vidim ji tam:sweat_smile: tak držte palečky,do tří dnů se vše objasní:grinning: :slight_smile:

Oloušku Jiřínku Andrejko Evičko Lidušáčku Jani Helenko Verunko Pavlínko Mončo Eli Mikulísku Zuzínku.......teď už sem nikdo jiný myslim nechodí...........mooooooooc na Vás myslíme s Péťuláčkem,každý den,dyť víte jak jsem se do Vás zamilovala v těhotenství a na tom se nic nezměnilo,přirostli jste mi k srdci a někteří z Vás natolik,že to je napořád.Miluju Vás stejně,jen není čas sem zajít,za to se moc omlouvám....léto no:dizzy_face: ale snad bude zas dobře na podzim:sweat_smile: jestli sem ještě někdo vůbec bude chodit :fearful:

ohledně kileček,teď skáču:grinning: mám dole 8-9 kg ale příjdu zas děsně tlustá jak furt žeru:sweat_smile:

ohledně srazíku,berušky já se nemám jak dostat,opravdu nemůžu nic nikomu slíbit,pač Péťa má každej třetí a čtvrtej den auto v práci a já se prostě nedostanu.Autobus či vlak opravdu padá,pač mě Pé´tula nevydrží sekundu sedět,fakt nekecám,to bych nezvládla:frowning2: moc ráda bych Vás viděla ani nevíte jak,ale jediný způsob zatim jak se vidět je jedině ten,že se za mnou sem do těch hor někdo vypraví :cry: jsme taková malá tečka na mapě ve Východních Čechách,kdyby něco:sweat_smile: kdyby jste se sem,ale kdokol chystal,třeba do zoo,když ne za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak bych se vtírla aspoň na zvířátka s vámi,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak stopro dejte vědět dopředu,zařídila bych Vám vstup zadara!:slight_smile: je to pálka a penízky místo vstupu se hoděj na cokoliv lepčího,že jo:slight_smile: tak se mějte moc pěkně žabičky moje krásný milovaný hubený žížaly jedny:sweat_smile: a pusinky všem těm našim nejkrásnějším batolátkům na světě!!!Musim říct,že máme opravdu ty nejkrásnější miminka na světě a ty holčičky,ty máme teda mega nejkrásnější a výstavní :dizzy_face:

tak čau prcky moje :grinning: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Suzzi, že by???? Jeeee, držím palce, ať tam jsou // :wink: . A ten FB jste rozfungovali? Jak jsi psala, tak já jsem nebyla u PC, takže pak už jsem Tě nestihla :unamused:
4. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Verunko, ráda bych do Prahy dorazila, ale vůbec nevím, jak to bude s Jiříekm. On je pořád v Praze a když mě ho o víkendu nepřivezou, tak bych možná do té Prahy pro něj vyrazila, pár dní tam pobyla a pak jela domů. Moc ráda bych se s vámi sešla, ale nemůžu to slíbit na 100%.

Suzzí držím palce na //, musíš nám dát určitě vědět.
4. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojky :wink:

tak u nas byl dneska na navsteve 5ti mesicni klucina a to je takovej prdolka krasnej vysmatej :wink:

Veru je dobre ze ty deti jsou jeste gumovy a nelamou se jim tolik ty kosticky a jde to v pohode nahodit :slight_smile:

Andy gratuluji manzovi k praci :slight_smile: to je krasna zprava, ja trnu kazdej rok o vanocich jestli se bude mit kam jeste Milan vratit. Je u ty firmy uz 12 let a smlouvu ma vzdycky jenom na rok

Zitra se jedu s Matou koupat a malou bude hlidat mamina. Zuzka je moc akcni a to bych mela strach ze se mi nekde utopi
4. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Pavli fotecky a videa z dovoleny jsou moc krasny to musela bejt pekna pohoda vid :wink:
4. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Andy, tak uvidíš, ale kdyby to klaplo, bylo by to super... a co ostatní holky, přidáte se některá?

Ještě se myslím Atrei ptala, jestli Valiho ten lokýtek nebolí - tak opravdu nebolí - jen ve chvíli, kdy mu ho dr. nahodila, tak zakňučel, ale vzápětí si začal hrát s hračkama v čekárně a bylo to úplně v pohodě :wink:
4. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahojte holky,

no suzzi, co to ctu? to by bylo super, akorat bys me kapku predbehla ... my se chceme trefit, aby mi materske na sebe navazovaly, takze cca nejpozdeji v dubnu bychom se meli zacit snazit, mozna i driv, akorat si to jeste neumim predstavit .... a taky teda MS nejako jako neni :grinning:
4. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
jo Suzzi drzim pesticky at je sestricka :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
suzínku no ahooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je mazec, ty jo že by? :sweat_smile: jsem ani nevěděla, že se snažíte ... napnutě čekám na další info :wink:
4. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
Holky, jen info pro Ty, které by se chtěly přidat - srazík bude pravděpodobně 18.8. - to se víc hodí Ivušce, která snad dorazí (teď je na chajdě). Jinak vás moc pozdravuje i Hanička, která přislíbila účast též :wink: . Dál by měla dorazit Helenka s rodinkou, Viky & family :wink: a pak my :wink: . Berušce jsem psala, ale nemám na ní tel, takže jen přes IP - nevím, kdy se vrací, ale Viky se domnívá, že tento víkend, tak doufejme, že bude moct.

Jinak pokud nebudete proti, navrhovala bych (za příznivého počasí) hřiště na Kampě. Je bezpečné, má dost atrakcí, je celodenně hlídané a písek má na noc krytý... Pak bychomm ohly někam zajít, ale pokud by bylo celý den hezky, napadlo mě, že by třeba každá mohla přinést něco na zub a mohly bychom to tam pochroupat tak nějak všechny společně... případně hodit deky na zem a dát nefalšovaný piknik, ale to nevidím moc reálně vzhledem k prchajícím ratolestem :grinning: . Tak co vy na to?

V případě ošklivého počasí mám vytiplé dva baby friendly podniky - jeden u Náměstí republiky, kde je i takový "výběh", takže děti by si tam mohly nerušeně hrát a my bychom seděly hned vedle nich :wink:
5. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holkýýý,
moc Vás zdravíme, my pořád někde poletujem, takže teď netit moc nestíháme. Ale koukám se tu máte dobře, Andy to je prima, že MM našel práci - dneska je člověk opravdu rád za cokoliv,
Suzzi - že by? jen ať se rodí víc usměvavých dětiček :wink:
My se pomalu chystáme na stěhování, půjdem bydlet na někaý čásek k našim, tak to bude sice těsné, ale pomůže nám to. Jen teda nevím, jak to všechno zabalím a protřídím, toho je tolik :sweat_smile:

Tak hezký večer a mějste se mooc pěkně.
5. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj,
srazík máme zaznamenaný v kalendáři a už se těšíme....
5. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahoj baby,

tak co Suzinku, sem zvědavá, kdy si děláš test dnes zítra? :fearful: :sweat_smile:

Holky, srazík závídím, brala bych hned...my teda mysleli, že pokud si uděláme výlet do Čech ten příští víkend, tak bychom se v pondělí trhli do Phy, ale když máte srazík až v to úterý, tak to nic...třeba v září nebo říjnu ještě nějaký spácháme :dizzy_face:

Cori, tak to u vašich pobytujte hezky, snad nebudou prudit :sweat_smile: a budou se o vás hezky starat...tak váš byt ste teda prodali jo? a co domeček roste dál?

Liduš, ty ještě nemáš jako vůbec mensky, nebo tento měsíc? :confused: :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Olinko, a v pondělí bys mohla určitě? Jen Ivuška zatím psala, že to úterý se jí hodí líp, ale snad by s pondělkem nemusela mít tak velký problém. Tak dej vědět, jestli bys v pondělí mohla a já to zkusím s Ivuškou domluvit, tedy pokud by i Viky, Heli a Hanička souhlasily :wink:
6. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Verunko jj, ale spíš dopol :frowning2: , abychom kolem oběda už vyrazili domů :sweat_smile: takže víš jak, spíš to nech jak to už domluvené máte a třeba v tom září či říjnu se zase domluvíme co?
6. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak nic babule, letím páč se mi kačenka peče v troubě , at jí nepřismahnu :grinning:

od zítra asi nebudu, tak krásný víkend všem :dizzy_face: teda určo zvědavostí kuknu na Suzinku :grinning: :grinning: :grinning:

páááá
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně vás jdu taky po pěkně dlouhý době pozdravit. Jsem hrozná, ale nějak mi na net vůbec nezbývá čas. Pořád někde lítáme. V neděli jsme se vrátili z Tater, kde jsme se jeden den sešli se Zuzinkou a Lindičkou. Šli jsme na obrovský hřiště, kde si prckové vyhráli pěkně dlouho :grinning: Jinak malýho jsme po Tatrách nosili v krosničce, kde se mu moc líbilo. Každej říkal, že je to nejmenší turista :grinning:
No ale od tý doby, co jsme se vrátili, tak je Denisek nějaký marůdek :frowning2: V neděli u nás v paneláku hořelo, takže jsme měli docela kouř i v bytě, tak se ho asi malý trochu nadýchal, protože pak v noci zvracel a od pondělka mi nechce nic papat. Za celý den toho sní opravdu jen trošičku. Mlíčko mi úplně bojkotuje, to nevypije vůbec :unamused: a přitom pil přes dvěstě ráno a večer. Má i průjem. Ale už mu leze špičák, je už skoro venku. Měly vaše dětičky k zoubkům taky takový trápeníčka? My právě do teďka jsme to zvládali v pohodě. Byla jsem s ním i u Dr. ale naše má dovču a ta jiná mi v podstatě nic neřekla.

Suzínku, taky hořím nedočkavostí, jak testík???? Taky jsem vůbec netušila, že už se snažilkujete. Tak vám přeju, aby se ta sestřička zadařila :dizzy_face:

Andy, moc gratuluju, že manžel naše práci, to je super :wink:

Jinak včera jsme byli s Evičkou u Jaňulky. Ta nás pěkně pohostila polívčičkou a kuřátkem a domácím chlebíčkem, no byla to mňaminka :wink: Jo a ještě jsme měli bábovku :slight_smile: Dětičky si krásně hrály nejdřív u nich doma a pak jsme šli na hriště. Prostě super den :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj, nám je jedno ve který den, přizpůsobíme se...
6. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
babulky moje :slight_smile:

já Vám jdu říct ten můj příběh ze kterého bych eventuelně mohla vyjít jako těhotná:slight_smile: bohužel to nebude žádná eufórka z možného těhu:frowning2: protože...

My se nesnažíme,dyť víte,chtěla bych ty svoje dětičky mít tak 3-4 roky od sebe,takže když to pujde a já to mohla ovlivnit,tak se začneme snažit o druhé až minimálně za rok.No a teď co se stalo.....Beru HA celou dobu,jenže mě na dovolenou přesně vycházelo,že budu mít MS,tak sem nevěděla co s tim,dr by mi řekl,že mám pokračova t v braní HA dál a nedělat pauzu,jenže to já jednou udělala a stejně jsem špinila a měla bolesti břicha.Tak sem bez porady s dr. aniž bych věděla zda se to může nebo ne(což sem si myslela,že to nemůže mít vliv na spolehlivost HA,když jí vlastně budu brát) si zkrátila cyklus.Nebrala jsem HA 21 dnů,ale jenom 10 a udělala pauzu na MS a pak začla normálně osmej den zas HA brát.......jenže se stalo,že jsme s Péťou spali dva dny po sobě a mě pak večer bolelo břicho,tak sem si říkala,že mám zrovna ovu........no pak nevim jak to vysvětlit,abych nevypadala jak blázen,ale čtvrtej den(vim,že je to nelogický a ani to není možný)jsem po bytě cítila margotku,víte tu vůni kokosu,pak sem dostala strašnou chuť další den na sladký a Péťovi sem jedla čokolády,já ta která celý život nejí sladký!No a pak sem pocejtila vnitřně,že sem těhu určitě,vim,že to není možný,ale já to prostě 5 dnů nebo kolik po styku věděla,cítila.....prostě blbost,že jo,to prostě nejde,jenže já to tak fakt cejtila,no a pak sem si čtu v časáku o několk dní později odpověď na tu samou otázku kde radil dr jak oddálit cyklus a že se má brát dál bla bla,ba co se naopak vůbec nedoporučuje zkrátit cyklus,že ten další je naprosto nespolehlivý!No a tak sem říkala tyvole to je jasný,já jsem těhu,spali jsme zrovna v době kdy sem měla ovu,sice beru prášky,ale tím jak jsem zkrátila cyklus sem byla tento cyklus naprosto nespolehlivě chráněná,mám chuť na sladký,cejtim tady po bytě různý pachy a smrdí mi aviváž,no a tak jestli jsem si to nevsugerovala budu to 1% co otěhotní přes prášky jen proto,že sem si zkrátila cyklus.........plácám pátý přes devátý,chtěla bych to říct všechno trochu jinak,srozumitelněji,ale jak vám chci vše vysvětlit,tak to možná bude špatně srozumitelný.......no nevim jak je to možný,je to zcela nemožný z reálnýho hlediska,ale já to v sobě prostě cejtim po těch 5ti dnech po styku,tak sem začla nejdřív plašit,že to nemůže být pravda,že na to ještě nejsem připravená,že sem teprve dva měsíce zdravá od porodu,že to nezvládnu,pak přišel pocit,že bych to zvládla a trošku těšení se z toho,že sem možná opravdu těhu,poté následné povídání s Péťou co a jak a uklidňování mě,že nejsem a když jo,tak že to zvládneme,ale že nejsem a teď jsem ve fázi,že se zase bojim.Chtěla jsem mít druhé naplánované a vytoužené jak Pé´tulku a né mít druhé mimi "náhodou" a ještě přes prášky,do toho se bojim,že bych to nezvládla,že je Pé´tulka malej,že kdyby to šlo,ještě bych počkala a že jsme říkali s Péťou,že by to bylo vyloženě trapný,když si spolu dvakrát za sebou do roka šustnem a je z toho mimi a ještě přes HA,chápete né? :sweat_smile: ale kdyby se už tak stalo,tak jasně,že bych to zvládla,co jinýho ´by mi zbývalo než se k tomu tak postavit,ale takhle bych to nechtěla to mimi,chápete,kdybych to mohla ovlivnit,ještě bych teď mimi nechtěla,na druhou stranu např. když sem vám psala poprvé o tom,že možná,tak sem byla ve fázi,kdy sem to brala jako juchů já sem možná těhu a Péťulka bude mít sestřičku,vůbec sem neřešila jak se to stalo a ž e to nebylo plánované,ale teď sem ve fázi,kdy se bojim,že fakt sem,že to není možný......navíc,píchla mě vosa,tři dny na to další,skončila sem s injekcí v zadku a s práškama na alergii,beru HA to je celé špatně,bylo by velké riziko postižení

tak já nevim holky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: doprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :sweat_smile:

no a na závěr,test stále bílej,ale je brzy,dostat to mám dneska-zítra,jako já nevim fakt jak tohle dopadne.Ani nevim jestli chci,aby jste mi přáli,abych byla těhu nebo ne..........radši ještě ne :cry: :pensive:
6. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
anebo jo?já nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já chci plánovaný mimíííííííííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: o to jde,o nic jinýho prostě.snad mě chápete
6. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
jo Verunko FB mi nejde pořád:frowning2: on mi najede,občas když na něco kliknu,tak mi to najede,ale většinou ne,sekne se to a nic,pořád tam nemám to okýnko na psaní statusu,nejde mi na většinu přispívat a psát komentáře,neodešle se to,já ti psala zprávu jako soukromou tam na tu tvoji hned druhý den a nic neodeslalo se to,pak dole,mi to nešlo už ani sputit na chat apod:frowning2: nevim co s tim
6. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zuzi ty jsi číslo, proč jsi nenapsala SMS, když víš že jsem Porodní asistentka, bych ti poradila co a jak. no ted už je to fuk tak přeji aby to dopadlo dobře a i když budeš těhu přes antikoncepci tak neměj strach Luky je taky dítko s antikoncepcí a je úplně zdravej krásnej kluk.
6. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Ëvičko miláčku můůůůůůůůjjjjjjjj to mě vůbec nenapadlo,že si PA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: proč si mi to neřekla,že když udělám něco takového,že se další cyklus snižuje účinek HA??????????Proč?Proč?Proč???? :grinning: :grinning: :grinning: aa já ještě před tím než jsem to udělala,pač sem o tom nic nevěděla,jediný co sem vlastně mohla udělat bylo udělat právě toto,když bych v pokračování další HA stejně krvácela,tak jak já to řešila!!!!!!!!Snad měsíc dopředu!!!A s každým probírala a každej,že určitě v poho,nikdo nevěděl a já měsíc myslela na to,že z toho snad nebude nic a pak TOTO :sweat_smile: holky do konce tohoto týdne se všichni dočkáme výsledku........já si teda myslim,že jo a už jsem s tim smířená :grinning: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojky, jdu popřát hezký víkend všem, my právě odjíždíme na prodloužený víkend do Jeseníků, tak se tu mějte :dizzy_face:

suzínku ty mi pls písni smsku pokud budeš mít na testíku // :wink:
7. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Suzzi, to koukám, na Tvůj příběh... ale i kdyby mimi bylo, ber to tak, že tak moc u vás chtělo být, že si i přes HA k vám tu cestu protlačil a mít dvě takový krásný koťátka jako je Péťa, no neber to :wink:

Olinko, tak to necháme na jindy? Přiznám se, že pondělní dopolko je pro nás docela pitomý, ale jestli přifrčíš i v září, můžeme dát nějaké repete srazíku :wink:

Atrei, krásně si to v Jeseníkách užijte a opatrujte se :wink:
7. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojte,

no teda Suzzi, to je story ... neboj, prasky na alergii jsou vicemene bez rizika, ja je brala i po cas tehu i ted pri kojeni ... a jak rika Evicka, tak i pres prasky se da otehotnet a ta HA vetsine deti taky nic neudela, ja taky chvili brala HA, kdyz uz jsem cekala Davidka ...

jinak Oli, ja jeste MS nemam od porodu vubec a pry se ani nic podle utz nechysta (delali mi utz kvuli streptokokum, jsem chytla asi v porodce a nemuzu se toho zbavit), pry je to kojenim

jinak Davidek je dneska kapku neurotickej, asi uz se rozjizdi nejaka reakce na ocko, tak snad zustane jen u toho place a nebude horecka ... :sweat_smile:
7. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky, tak nakukuju jak Suzinek :wink:

Suzinku, ty seš číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a miluju ty tvoje story, ty to dokážeš tak super napsat :grinning: :grinning: :grinning: no ale já si myslím, že těhu nejsi, ač teda tvé pocity plně chápu, tak nebudeš těhu uvidíš :sweat_smile:

Verunko, no právě já si taky říkala, že dopol je pro vás i brzo vid :sweat_smile: Jestli bude cesta, určitě vás rádi uvidíme, snad se nás zase sejde víc :dizzy_face: zdeněk má v praze sestřenku, tak bychom to nějak spojili :slight_smile:

Liduš, jéé tak to se máš ,že to ještě nemáš :grinning: :grinning: :grinning: já sice pravidelně, a není to ani celkem moc silné, ale přesto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Suzinku, tak co vy ten příští víkend, pokud pojedem, budete doma? :confused:
7. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.