• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Jee Jiřinko, užijte si krásný víkend, Jeseníky jsou moc fajn, taky sme o nich přemýšleli jako místo na dovču, zdeněk tam nějakou dobu pracoval :wink:

holky, tak krásný víkend, my budem mít trošku pracovní, teda chlapi, budem u našich dělat nový chodník,takže lopatě a krumpáči zdar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Liduško, taky ještě nemám MS - 2.7. jsem slavila dvouleté výročí od poslední MS a předevčírem, 5.8. jsem slavila 2 roky od prvního testu... vzhledem k tomu, že všechny testy mám schované, tak vzniklo např. toto foto:

http://picasaweb.google.com/FotkyKocicaku3/ValerianRaz69Tyden#5366593155536040434
7. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
zdravim
Andy gratulace k praci! je dobre, ze se zadarilo.
u nas s praci zadne novinky... bohuzel s litanim vsechno trva, jakoze napisou "pokud se do 8TYDNU neozvem, nemame zajem" super, ze... jini chteji silene veci jako cisla pasu tchyne a pomalu cislo bot dcery, dalsi chteji, aby si sam zaplatil trenink na jine letadlo (mluvime o cca 600tisCZK+ coz bysme i dali, kdyz by mel praci jistou na 5let a plat skoro 2x takovy jako ma ted, ale problem je, ze skoro nikdo ty kurzy jednotlivcum neposkytuje! takze takova nabidka prace na ho*no) nejhorsi je,ze fakt potrebuje litat, aby mu nepropadla licence. jinak by praci asi nasel rychle, ma 16let praxe, oil inzenyr, spousta spesl kurzu... jenze by mu to uplne zruinovalo karieru pilota, na ktere 10let makal, snil o tom... byla by to skoda no :(

a jak jsme se bavily o tom vztekani, tak uz to Erin predvedla na verejnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: sli jsme plavat, museli jsme 10minut pockat, pze bazen byl plny a oan vubec nechapala, proc jeste nejdeme, proc ji drzim a nenecham ji uz jit, zacala se vztekat, pak tam pred tou frontou lidi padla na zem, kopkala nozkama, jecela... ja cervena az na prdeli ji sbirala a odnasela z mista cinu za doprovodu jejiho sileneho revu (doufam, ze to na sraziku predvede :o) fakt strasne spatne nese, kdyz si neco usmysli a nejde to :( tak jedine co na ni plati je ji opatrne polozit na zem a nechat byt... az se zklidni, tak ji to znovu vysvetlit a doufat, ze nezacne znovu.
ale nastesti tohle je jeji jedina "vada" na krase :o)

zitra valime do Cech, do Ovy... se tesim na horko!
8. srp 2009 v 00:28  • Odpověz
autor
Dobré ránečko berušky:slight_smile:

Tak jsem to právě dostala,miminko nebude:slight_smile:

Né,že bych nebyla ráda,kdyby bylo,ale takhle to má být,ještě je čas a já jsem šťastná,že snad příjde tak jak si to plánujeme a že do té doby stihneme a zařídíme vše co jsme chtěli :wink:

tak za mě dnes slavte,dejte si něco dobrého k pití a mějte krásný víkend! :dizzy_face:

P.S. opravdu u mě proběhli všechny příznaky těhu,včetně slimáka v den MS,takže proběhlai vsugerace jak blázen :wink:

tak se omlouvám za předčasnou radost pro Vás:slight_smile:
8. srp 2009 v 06:10  • Odpověz
Zuzko grAtuluji k netěhu. alespon si to ještě s Pétou užiješ v klidu. :wink:
8. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
děkuju Evičko :slight_smile:

přesně tak,měli jsme ještě tolik plánů než bude druhé....stěhovat se,větší auto,našetřit penízky do příštího roku,první sáňkování s Péťulkou,dovolená s dvouletým Péťulískem apod....že to tak má být,aspoň si ho užiju ještě jak sem si přála :wink:
8. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
jo Olouškůůůů sem málem zapoměla!!!!!!Já vůbec ještě nevim co budeme dělat v sobotu a co bude,takže písni kdy máte v plánu přijet a co máte v plánu a já se přizpůsobím ju?????Těšim se na Tebeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko,

suzzí, já si tohle zažila před pár týdny taky. Taky jsem si myslela, že jsem těhu a nevěřila jsem ani testu. Naštěstí jsem si udělala testík, což mě krapítek uklidnilo a za 3 hodiny po otestování přišla MS. Dobré co. Jinak gratulka k netěhu. Jsi na tom stejně jako já. Taky potřebujeme ještě pár věcí stihnout, než si pořídíme třetího drobečka. Už při dvou máme co dělat.

MM před hodinou jel přes půl republiky pro tu kuchyňskou linku. Jsou to 3 hodiny cesty, tak počítám, že dorazí až někdy odpoledne. Ale zase za takové peníze takovou krásnou linku bysme asi jen tak nesehnali. Zlaté Aukro :slight_smile: . No bude to ještě trvat, než dáme kuchyň dohromady, protože musíme buď renovovat korek nebo koupit lino, vymalovat a na dlaždičky pečem, tam jsme našli super návod jak je přetřít aniž by se museli mlátit. Je to na loskutákovy. Nanáší se na to nějaká spešl barva a pak se na to dělá takový ten plastický nátěr, tak to asi vyzkoušíme. Já už se tak TĚŠÍÍÍÍÍÍÍÍM!!!!!!!!!!
8. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásím, že jsme se vrátíli z Jizerek z chaty od našich v celku, jen Honzík si přivezl bouli na čele jak hrom, trochu netrefil v rozběhu dveře :sweat_smile: Šlupa to byla slušná a boule jak holubí vejce, vypadalo to děsivě, já brečela snad víc než Honzík :cry: , jsme jeli radši na chíru a prý všechno v pořádku :wink: A taky jsem prodělali šestou nemoc.

Jinak Honzík lítá jak ztřeštěnej, tam měl volnost, louky, les, polní cesta, auta žádná, tak jsem zvědavá, jak bude snášet omezení, že ne všude se smí. Taky se pokoušel vycvičit našich psa, děsná sranda, když na Arku volal Avo hají :grinning: :grinning: :grinning: a ještě si na ni bral takovej malej klacíček, aby si asi dodal důležitosti, no děsná sranda.Arka děti nemusí, ale k němu se chovala zlatě, dokonce mu i dala svého oblíbeného gumového ježka, kterého nikomu dobrovolně nevydá.

Omlouvám se, ale nemám čas dočítat, tak pokud je něco zásadního nového, tak mi prosím písněte do IP, ať mám přehled :slight_smile:

A na srazík se moc těším :slight_smile:
9. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky,

téééda tady je živo :sweat_smile:

Holky, Praha je v ohrožení, 19.8. jdu na vstupní prohlídku k nové doktorce, tak nevím, jestli toho 18.8. dorazím. Vyšlo to na prd, ale ona jindy nemá volno. Nikde nás tady nechtěli s manželem zaregistrovat, že všude mají plno, pak jsme narazili na jednu doktorku skoro na druhé straně města a ta se taky netvářila, ale když zjistila, že bydlíme ve stejné ulici, tak nás vzala.
10. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojte kocky,

tak my jsme 12 den od ockovani a Dadovi se v pusince cosi udelalo, ale nevim, jestli virozka nebo od zubu, protoze mu rostou trojky a stolicky ... proste zevnitr na spodnim rtu, jak kdybyste si pokousali kuzi nebo nevim, jak jinak to popsat ... dala jsem mu gencianu, a je nevrly a plactivy, tak snad bude dobre a nepokousi se o nas nejaka nemoc, jinak teplotu ani nema ... nezazila jste nektera? kuji za jakoukoliv odpo ... :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj anke, zrovna tady na koníkovi hledám nějakou diskusi, ve které bych se dočetla něco o herpangině. U nás to začlo také tím, že Adámkovi rosli stoličky, pak se mu udělalo něco v pusince, ve čtvrtek už měl 40-tky horečky a mimo puchýřky v pusince měl další na uších a hřbetě pravé ruky. Tak jsme jeli raději na pohotovost, tam mi řekli, že je to kombinace toho, že mu rostou zuby, že má nějakou virózu a do toho ho poštípali komáři. Dali mi fenistil kapky, na horečku jsem měla dávat paralen čípky a nurofen a že to bude dobrý. V pátek na večer měl horečku přes 40 a neklesala nám ani po lécích, tak jsme tam jeli znovu, byla tam jiná Mudra a ta mu diagnostikovala právě tu zmíněnou Herpanginu. Tzn, že má v krku, na uších a těch rukách opary. Je to virového původu, takže se nedávají antibiotika jen se to potírá gencianou. Dnes už je bez teplot, ale zas se mu osypalo tělíčko, takže to možná byla k tomu všemu i šestá nemoc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad se Vám to vyhne a pokud máte to samé, tak Ti snad tahle informace pomůže.
10. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
suzínku gratuluju k nětěhu. A ať si k vám mimísek najde cestu v ten pravý čas :wink:

andy, to je super, že budete mít novou linku, to se to v ní bude vařit :dizzy_face:

Anke, nám taky rostou špičáky a stoličky a přijde mi, že snad všechny najednou. Jedna trojka už je venku, ale dásničky má hrozně nateklý. Puchýřky žádné teda nemá. Ale je dost protivný, má už týden průjem a nechce mi papat a od soboty mi začal i hodně málo pít. Dřív mi vypil i litr a teď jsem ráda, když do něj za den dostanu 300-400ml.

Holky, taky když vašim prťouskům rostou zoubky, tak míň papají a míň pijou? Byla jsem i u Dr. kvůli tomu průjmu, tak výtěry jsou ok. Mám mu dávat 3x denně nurofen a snažit se do něj cpát to pití. Jenže jak? Když on vidí, že mu chci dát napít, tak začne hystericky plakat. Přijde mi, že ho to tak bolí, že moc ani nechce otevřít pusinku :unamused:
10. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojky, hlásím se po dovči, byla suprová, moc se nám to líbilo a Ninušce taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moc se omlouvám, ale nedočítám, nestíhám ... suzínkovi jsem už psala smsku :wink:
10. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Ahojky berušky:slight_smile:

moooc vám děkuju za gratulace,jste hodné:slight_smile:děkuju:slight_smile:

holky nám rostou taky strašně zoubky a všechny najednou :fearful: a máme už týden průběžně horečku z toho,z dovolený jsme přijeli o čtyři zuby bohatší a od tý doby mu jedou ostatní :fearful: ale v pusince nic nemá jako puchýřky nebo tak něco Liduš

holkýýýý :fearful: :confused: :confused: Péťulka měl minujlý týden středu čtvrtek 38-38,5 v pátek sobota nic a včera celý den 38 a dnes ráno nic,tak sem šla k dr. pro jistotu jestli nemá něco v krku,koukla do krku a že prý v pořádku a koukla na zuby a vylekala se,že mu rostou všechny zuby najednou,tak je to k tomu,udělala nám rovnou rok a půlroční prohlídku,děsně se vytáhl,máme 84cm a 10.8 kg ale to měl už 11,ale on už má 11 kg 3 měsíce jak je akční tak všechno vypotí,teď ani nechce jíst už dobu,že ho bolej ty zoubky,ale aspoň hodně pije.No a odpoledne zase 38,5 doteď :unamused: no a přestavte si,že Péťa jako taťka se v noci probudil a měl zimnici,přikrytej v mikině a tak se změřil,měl z ničeho nic horečku a dnes šel do práce a úplně vyřízenej přišel a celej den a tak se změřil a má 39 z ničeho nic a nic k tomu :confused: tak ho ráno pošlu k dr. pač to je divný,doufám,že to nebude nic vážnýho :unamused: chudák je fakt úplně mrtvej,sotva teď dolez do sprchy:frowning2: ale má jenom horečku to mě příjde divný,no snad nemá tu prasečí chřipku jak jsme byli na tý dovolený s holanďanama :confused:

tak já tu jsem jediná funkční holky :fearful: kluci mi horečkujou,jeden ze zubů a druhej nevíme :fearful:

andrejko:Péťulka mě teď tak týden co mu jedou ty ostatní zoubky vůbec nejí:frowning2: jediný co pije ráno mlíčko celý pořád,ale k sváče sní celou přesnídávku tu jedinou taky sní celou,ale od oběda lžičku,k svačině lžičku jogurtu,k večeři lžičku kaše :unamused: vůbec nejí a to tak pěkně baští normálně......zuby hnusný:frowning2: je to bolí chudáčky :cry: ale za to mi hodně bumbá,tak aspoň tak

tak posílám pofoukáníčko na bolístka všem mimiškům,ať jsou zdraví!!!!!!

Jiřínku vítej doma :dizzy_face:
10. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
teda veronikal, ted jsi me trochu vydesila - nas malej je totiz k tomu po ockovani, tak to mi nerikej ani ve snu, ze by mel do toho toto, no to ja radsi zitra pujdu k doktorce, pokud tam nebude mit hafo lidi ... ale on jako to nema puchyrky, ale spis takove prokrvaceninky, jak kdybys e pokousal nebo tak, gencianou mu to mazu dnes od rana ... do toho jsem mu dala vitamin B6 a cpu ho ovocem a vodou :frowning2: no snad to nic nebude
10. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
jo a skoro kompletne prisel o hlas, skripe jak rakosnicek :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám že všechny řešíte zoubky. Honzíka potrápily stoličky, ještě se teď jedna klube, ale jinak klid.

Mám dotázek ohledně ovoce, Honzík mi ho odmítá, nechce ho ani rozmačkaný a o kouskách ani nemluvě. Vůbec nevím co s ním mám dělat, občas mu něco propašuju do jogurtu, ale nesmí to jogurt obarvit jako borůvky, to můj podvod odhalil a nechtěl to jíst. Jogurt jí jenom bílej a bez ničeho. Bych brečela, všude takovýho čerstvýho ovoce a on to nechce :cry:

Jinak všem batolátkům přejem ať je zoubky přestanou brzo trápit a posíláme pohlazení.

dobrou
10. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
berusko: to asi moc neporadim, zkusenost nemam, ale zkousela jsi to povarit nebo treba dat do nejakeho hlavniho jidla, jako treba kureci s broskvi nebo ryzovy nakyp? jinak me nic nenapada :frowning2:
10. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Dobré ránečko:dizzy_face:

Přejem Zuzance od Eli všechno nejlepčí k svátečkůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinku a hlavně zdravíčko!!! :dizzy_face:

Beru to neporadím,asi bych to nelámala přes koleno,každýnu ninisoj chutná něco jiného.Jednou ho začne papat :wink:

Liduško přeju vám,aby Davídek neměl trápeníčko a brzy ho vše opustilo.Pusinku bobiškovi :frowning2:
11. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ránko,

Blani, tak to taky bohužel neporadím, protože obě moje děti jedí ovoce a zeleninu na tuny. Oba milují banány, jablíčka, nektarinky, meruňky, švestky, rybíz, jahody, maliny a syrovou zeleninu jako rajčata, papriky, okurky, ředkvičky a dokonce ledový salát. Ten oba milují. Musím kupovat dva, protože já ho mám taky mooooc ráda.
11. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky

beru bohužel taky neporadím, Niny s tím nemá naštěstí problém, ale osvědčilo se mi, že chce to co jím já, pokud jí něco nutím, tak to chce o to míň, ale jak je to jen "moje", tak to mám asi lepší či co a musí to mít taky
11. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky!

Liduško, určitě bude Dáda v pohodě, uvidíš :wink: .

Blani, asi Honzík ovoce nerad - mám kámošku, která tohle měla také od mimiča - prostě jí vadí to skupenství ovoce - jako že to je dužnatý nebo měkký - prostě jí to od mala vadilo a má to dodnes - jediný co snese je fresh juice

Suzzi, Zuzi a Zuzanko od Eli, všem vám přeju krásný sváteční den a hlavně buďte všechny zdravé, šťastné a stejně tak ať jsou na tom celé vaše rodinky :wink:

Suzzi, jakpak jsou na tom kluci?

Jo a Liduško, tehdy jak měl Davídek ten třes, už to zmizelo? Chtěla jsem se Tě na to zeptat už dávno, ale pokaždé jsem zapomněla :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holky,

jdu především popřát Suzinkovi a Zuzance od Elí k svátku jen to nej nej, ale hlavně kupu zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky,
suzínku, dr. mi taky řekla, když jukla do pusinky, že je to nález jako hrom, že mu snad rostou všechny. Já už jsem si za ten týden tak nějak zvykla (jsem zvědavá, jak dlouho ho ty zoubky ještě budou trápit), že mi moc nepapá, ale teď mě úplnně deptá, že málo pije :frowning2: Dneska zatím vypil jen 250ml, doma mi vůbec nepije, ještě tak venku v kočáru. Malej taky právě papal tak krásně. Dneska teda ráno taky konečně vypil mlíčko, pak měl tvaroháčka a k obědu jsem do něj nasoukala rajskou polívku, tak se utěšuju, že z tý má taky vodu. A včera mi nesnědl skoro nic. Zítra ráno jdem zas na kontrolu a bude mu brát krev ze zápěstí a mám mu dávat hlavně v noci hodně pít, aby to teklo. Jenže jak? On mi ani v noci neotevře pusinku :unamused: A jak je klukům, už je jim líp?

Anke tak snad to nic nebude a malej bude zas brzy fit :slight_smile:

Beruš, malej mi jinak taky celkem ovoce i zeleninu jí, takže to ti neporadím.

Jo a jinak taky přeju vše nej nej všem Zuzankám a hlavně kupu zdravíčka :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
no já jsem šiša, samozřejmě, že přejeme i s Ninuškou všeeeeeeeeecičko nejlepší všem Zuzankám k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky s tím jídlem pitím...to máme občas taky...to se spraví :wink:
mě roste osmička dole, a mám tam dásen, která se ne a ne odtrhnout a bolí to jako svi*a :pensive: což jak moc to musí bolet je :confounded:

A Sluní, ani sladké štávičky mu nejdou? Hani když už nic nechtěla, tak doma udělaná štáva z jablíček nebo banánu s troškou vody jí šla...a Nutroše do ní taky dost nacpu, když už nic..tak držím palečky at se to srovná
11. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Olí, on teď jediný, co pije je ten jupík junior, buď pomeranč nebo to hrozno. No právě, já když si uvědomím, když se mi taky občas ozve moudrák, co je to za bolest, že pomalu nemůžu otevřít ani pusu, tak ho docela chápu. Jenže mám strach, aby se neodvodnil. Jo a jinak už týden má pořád průjem, zas dneska kadil 3x, ale výtěry jsou ok, tak je to hold asi k těm zoubkům. A malej, když mu nabízím pití, tak hned hlavičkou dělá nenene a nechce mi právě ani otevřít pusinku. Jsem mu dávala na průjem hylak, to je kyselý jak šťovík, tak jsem si říkala, jak to zapije a nic, prostě už mi pusinu neotevřel :unamused: A to jindy mi pil litr denně, jsem už z toho fakt nešťastná. Snad to brzy přejde, ale už to trvá přes týden. :unamused:
11. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
berunky děkuju mooooocccccccc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vy jste hodné,že jste si vzpoměli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkujuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já zapoměla ještě na Zuzanku velikou od Lindušky,tak vše nej nej hlavně kupu zravíčka :dizzy_face:

Andrejko hele a z čeho bumbáte?Kolik ti vypije normálně?Mě Pé´tulka nikdy moc nechtěl pít,ale jak jsme byli v nemocnici a musel vypít strašně moc a po propuštění jsme dostali podmínku,že ten litr do sebe musí dát hlavně jak budou ty vedra,nepovolovta,tak sem si to nedovedla představit.Z flašky mi za den vypil tak 250,z hrníčku vůbec pít nechtěl a tak mě kamarádky doporučily takovou tu flašku s brčkem jestli víš,u nás sem jí koupila prosím Tě na trhu,pač nikde nebyla a Andrejko on mě z ní tak krásně bumbá,že za den mi 3-4 vypije a jedna má 400ml,hlavně si to holky fakt chválili jak jim z toho hezky mrňousci bumbaj a recenze na ní byli fakt dobrý a já se musim jenom přidat.Nechceš to zkusit taky?Třeba by se mu z toho líbilo bumbat a ty by sis oddychla,že víš,že aspoň bumbá,když nechce papat. :fearful: oni ani moc papat teď nemusej,vůbec v těch vedrech se jim asi nechce,ale k tomu zuby a je hotovo,ale bumbat musejí tuze moc,je to náročný na psychiku a děláš si starosti viď?Mě to moc mrzí:frowning2: já jsem taky byla hotová z toho,že nechce papat,přitom pořád chodí po bytě a říká hami,tak mu dám hami a on nechce :frowning2: držim palečky,aby zoubky přestali co nejdřív trápit a Denísek začal co nejdřív aspoň pít :unamused:

Oloušku pofoukáníčko na zoubek:frowning2: fu fu fuuu :fearful: to bolí jak sviňa ty moudráci viď :unamused:
11. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Andrejko to je on,jen,abys věděla

http://www.canpol.cz/obchod/56-113a.htm
11. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.