• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
autor
jo jinak Péťa byl ráno u dr. a má angínu a atb :unamused: a malej už zase začíná teplůtkovat, že vždycky začne horečkovat odpoledne :unamused: měl 37,8 takže to pujde zas na 38 a výš,už to trvá taky týden :unamused:
11. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Suzínku, teď pije akorát z tý flaštičky od jupíka. Jinak mi pil krásně z hrnečku skoro ten litr denně, ale od soboty odmítá. Tu flašku s brčkem taky mám z DM a on z ní neumí pít, neumí to tím brčkem vytáhnout :unamused: Vytáhla jsem i starý hrneček, z kterého pil dřív a z toho taky nechce :unamused: Prostě vidí pití a odmítá. Nevím už jak to do něj dostat, párkrát jsem to zkoušela i po stříkačce, ale taky nechce a to než bych do něj to po těch pěti mililitrech něco dostala :unamused: Já se vždycky večer modlím, aby ráno už byl ok a pil zas tak krásně jako dřív a ono furt nic.
11. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Suzínku, tak přesně takovou podobnou mám, akorát je to myslím babylove a on se z toho neumí napít. Malej ti z toho začal hned sát? To je mi líto s tou teplůtkou, ale asi to bude k těm zoubkům ne. A chudák velkej Péťa, to je nepříjemný ta angína :unamused: Tak ať se oba brzičko uzdraví.
11. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
bobínku jj je to k zoubkům,dr. nic neshledala a v krčku nic nemá,takže takhle chudák horečkuje už týden od zoubků :unamused: bobí já si teď nevzpomínám,ale vim,že jsme s tím neměli problém,že jsem mu to párkrát ukázala jak se z toho pije a on začal sám hned skoro,myslim si,že to pochopil během dne dvou,takže paráda,ještě mě napadlo třeba,zkus mu z té co pije,aby měl normálně plus mu zkus ještě třeba tuhle s brčkem položit někam na stůl kam dosáhne připravenou s bumbáním nebo než jí položíš tak mu řekni ať kouká a napij se,aby to viděl a polož jí na stůl,třeba si jí časem všimne aa zkusí to,já si Andrejko sem jistá,že jak pochopí jak se z toho bumbá,tak se mu to bude líbit a hlavně toho vypije daleko víc,určitě to zkus za to nic nedáš.Já přemejšlim jak ti pomoct protože vim co to je,když nechce pít jak jsme skončily na těch infůzích a nechce.tam mu to rvali násilím stříkáčkou x krát denně a nepřeju to nikomu ten pohled,hlavně jsou už fakt vedra,zkoušej to prosím a nevzdávej to,pujde to uvidíš,neboj se,zvládnete to,hlavně ať bumbá,jakkoli,pač pak je to mžik a tělíčko se neubrání ničemu v tomhle případě těm teplotám k zubům kvůli tomu jak nemůže bumbat a pak je to špatný.My to do něj taky nedokázali dostat to bumbání před nemocnicí,prostě nechtěl,tak to zkončilo jak to skončilo :unamused: zvládnete to!Hlavně přijít na způsob,nějakej určitě je,musí bejt nebo já nevim :cry: já už se bojim,že dopadnete jako my,když nechce bumbat :cry: :cry: :cry: kdyby si chtěla něco vědět jsem na telefonu a volej nebo piš prosím
11. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
jinak,kdyby to fakt nešlo s ničím,tak se budu moc modlit a doufat,že to brouček ustojí a zoubky brzy přejdou a on začne zas hezky bumbat a všechny tekutinky dožene.Moc vám to přeju!!!!
11. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
ono to je těžký,já ti radím,ať příjdete na způsob kde se rozbumbá,přitom sama vím,že to nejde,když nechce :cry: říkám to jen proto kvůli tomu co máme za sebou :cry: jinak vim,že nic nezmůžeš :cry: :cry: :cry: :cry:
11. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
JO zkusím to ještě, musím s ním být přes den co nejvíc venku, tam fakt aspoň něco vypije. No přinejhorším to do něj taky budu rvát tou stříkačkou zas, je to fakt hrozný :unamused: Včera vypil aspoň půl litru, tak snad i to dneska dá. Uvidím, co na to doktorka. V pondělí říkala, že vypadá dobře. A vy jste to poznali jak, že je dehydrovaný?
11. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
A proč vám vlastně tenkrát nechtěl bumbat?
11. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Už spinká 2,5 hodiny, tak se jen hrozím toho, až se vyhajá, že zas nebude chtít nic pít :unamused:
11. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Andrejko u nás to bylo zase teplotou vlastně a tu vy možná nemáte viď?Kéž by!!!

No my jsme tenkrát měli horečku od jednoho rána 40,1 a ničím to nešlo dolů,vim,že byl pátek a odpoledne teplota pořád stejná,tak jsme zašli k dr. pro jistotu před víkendem,že má malej 40 a nejde to lékama srazit,vzala mu krev,udělala mu CRP a to bylo v pořádku,že prej mu nic není a jen srážet teplotu a dala nám diazepam kvůli fibrilním křečem aby neměl z horečky,v pátek večer už jen ležel horečka stejná,večeři vyzvracel,přestal pít,jíst,pak mě volala Evička odsud a udělala jsem zábaly,byl úplně mimo,druhej den volám dr domů a že zábaly,nic nepomáhalo,léky,zábaly nic,horečka stejná,přestal jíst pít úplně,čekala jsem do neděle jestli se neosype,nic,horečka stejná,jeli jsme na pohotovost kde mu vzali krev a tím zjistili špatný krevní testy a že musí na kapačky zavodnit,byl úplně mrtvej,takže z těch krevních testů Andrejko zjistily,že mu chybí minerály a má špatný jaterky z infekce a když jsme jí ukázali kolik vypil od rána,tak řekla,že musí na ty kapačky,kdyby víc bumbal,tak by se s tím virem tělíčko umělo poprat,takhle to bohužel nezvládlo.........ale vy to máte jiný,že jo Andrejko,vy nemáte tu teplůtku viď??!!!Jupíí,tak to dobře dopadne to je jasný :dizzy_face:
11. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
mě teď malej vstal a zase úplně hoří,38,5 bude jasnejch :unamused:
11. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Ne my, Suzínku, právě teplůtku vůbec nemáme. Prostě jen málo pije, o co začal víc papat, o to začal míň pít :unamused: No my jdem na tu krev zítra, tak uvidím, snad to bude vše ok. Ach jo, tak vy zas takhle teplůtkujete. A dáváš mu něco na teplotu? Já mu dávám proti bolesti ten nurofen a přijde mi fakt klidnější. To je fakt trápení s těma zoubkama. My jich máme zatím devět, se hrozím toho než mu vylezou ty ostatní.
11. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
tak to je skvělý Andrejko,tak to má takový obdobíčko kvůli těm zoubkům,ale bude to v pořádku,on se určitě rozbumbá!Hlavně,že neteplůtkujete :dizzy_face: ale zkoušej mu pořád nabízet,třeba co pět minut bobí

no my máme teď 38 po odečtu,takže furt stejný :unamused: já dávám panadol s nurofenem a pořád střídám,ach jo,kdy se těch teplůtek zbavíme? :unamused: my máme venku 13 a všechny ostatní jedou :unamused: mimochodem těch 7 posledních mu vyrostlo za 14 dní :fearful:

tak ym jdeme baštit,přeju ti,aby jste to v pořádku ustáli a dej zítra vědět ju,moc na vás myslim,aby zoubky už netrápili :frowning2:
11. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
No já v to jen doufám, že zas začne bumbat krásně. Teď mi vypil zas aspoň stovku toho jupíku. Od 350ml, to sice není moc, ale jsem ráda i za to. Ty bláho, tak to mu jich narostlo během chviličky fakt hodně. Taky vám přeju, ať vám teploty co nejdřív přejdou. Jo zítra dám vědět, papa.
11. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
papa Andrejko
11. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,
s Kájou se připojujem k přání Zuzankám a přejem jim k dnešnímu svátku jen všechno dobré :wink:
11. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky dubnovky :slight_smile:
jdu za Zuznaku moc moc podekovat za pranicka k svatku :slight_smile: . od vcerejska jsou u nasich a za chvilku se vraci. oslava bude v sobotu a vcera jsem slavila ja za ni a sla jsem na chvilku do hospody to byl krasnej relax :grinning:

Zuzky vam prejeme k svatku vse nej nej
12. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzanky, k vašim včerejším svátkům dodatečně všchno nejlepší.

El, ty máš obě děti u rodičů? To se máš. Já tam mám pořád jen Jiříka, malá by to asi beze mě nedala. A hlavně když už by tam zůstala, tak by tam musela být min. týden a to bych zase asi nedala já. Ale na víkend bych jí klidně půjčila, abych si mohla orazit. Jinak Jiřík už mi kooooonečně přijede v sobotu domů, už je mi po něm tak strašně smutno.

Holky, všem dětičkám co teplůtkují v tomhle vedru přejeme brzké uzdravení a posíláme pofoukání na čelíčko.
12. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky,

tak jdu mrknout,jak je dětičkám :confused:
12. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jééé Elí, no to máš fajn,že vaši pohlídají obě dětičky :wink:

Jo holky, Hani je osypaná zase :frowning2: myslela sem,že to má z Kubíka...nikdy jí ho nedávám, a v sobotu sem trooošilinku naředila s vodou...a od pondělka je na zádičkách, bříšku a dneska koukám, má to i na pusince, je to téměř nezřetelné,ale je...i na nožičkách :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nic jinak neobvyklého nejedla a pije jen vodu a nutroš :fearful:
12. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak batolatka moje jsou doma :wink: a uz mam zase z nich vyhucenou diru do hlavy :grinning:

Oli mamka si je sem tam vezme vic teda Martu, ale je to bozskej klid moci si odpocinout pak si i rikam ze jsem fakt na dovoleny :slight_smile: , kdyz muzu vypnout mozek a jen tak lezet a nad nicim nepremyslet.
12. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Elí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prý díru

njn, je to super, mě stačí i ta polední pauza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak letím, tygřice je vzhůru :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky,
doufám, že marůdkům je líp :slight_smile:

Zuzankám opožděně vše nej nej k svátku, hlavně hodně zdraví a to ostatní pak přijde samo :wink:

Eli, to se máš, že ti vaši pohlídají raubíře :wink: My jsme dáváme občas Honzíka na den, ráno si ho vyzvednou a večer vrátí, jednou už jsem ho tam nechali dokonce přes noc, ale pořád se budil a pobrekával, takže zatím dáváme jen na přes den, ale i to stačí. Sice většinou volno věnuju pořádnému úklidu, ale i tak je to relax, nemuset hlídat, jestli někam nevleze, něco na sebe neshodí apod.

Dneska ráno jsem nesla Honzíka ze schodů a on sebou škubnul a jak jsem udělala rychlej pohyb, aby mi nespadnul, tak jsem si pekelně hnula se zádama, bolí to jak čert. Hlídat s bolavejma zádama tu naší neřízenou střelu je teda očistec, tak doufám, že to ve zdraví přežijeme než dorazí taťka z práce.

Jo a musím se pochlubit, včera Honzík zblajznul jeden a pů broskve nakrájené na kostičky, jsem měla takovou radost :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky, jak se pozná zánět žil nebo šlach, mě tak šíleně bolí levá ruka u prostředníčku, že s ní nemůžu ani hnout a neudržím v ní ani prd. Nevím, jestli mám jít prudit k doktorce. Ale asi ještě počkám, třeba se to rozhýbe. Ale bolí to teda pekelně, blbý je když chci vzít malou.

blani, koukám, že tebe bolí záda, mě ruka, tak že bysme založili klub mladých invalidních důchodců :grinning:
12. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Proč jsem se dnes ráno probudil v nemocnici v sádrovým krunýři......

Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi
neustále připomínala, abych jí opravil...
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný.
Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi,
hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a
střihala ji malými krejčovskými nůžtičkami. Tiše jsem jí
chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu.
Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se
slovy: "Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys
zamést dvůr".
A víc už si nepamatuju.....
12. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
bry vecir,Blani tak snad zada budou ok:slight_smile: a super,ze ovoce uz Honzikovi jde k chuti!
12. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Eli bomba vtip! Pisu jak tunta pac nemam sajnu jak odradkovat text:(( Nemate nekdo zkusenost? Hani vytuhla pred hodkou,to budem vstavat v 7..
12. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj mamči,
doufám, že už vám batolátka hezky spinkají :wink:
Teda záda o něco lepší, ale tragédie je, že nemůžu pořádně ležet, teda jestli mě ve stáří budou takhle brát záda, tak to teda potěš Pánbůh.

Andy, zánět žil nebo šlach bys podle mě měla, kdybys tu ruku extrémě namáhala. Doufám, že už tě to přešlo a je líp.

Oli, jak odřádkovat text? Nějak nechápu, Enter je přeci na odřádkování ... asi máš na mysli něco jiného ...
12. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Brééé ráno :dizzy_face:

Blaniiii já sem koza, no nejde mi to odřádkovat,když píšu z tel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trošku sem nedokončila myšlenku :sweat_smile:

a s tím jak píše Andy, nevíš, či je to to stejné...ale začne mi jakoby trnout v ruce, prstu, zápěstí..někdy v noze, a je to nepříjemné docela, a taky je au něco pak udržet...ale je to chvilkové, párkrát do měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ránko,

Blani, my jsme o víkendu přivezli tu kuchyňskou linku a sporák a vyndavali jsme to s auta jen my dva a bylo to těžký jako prase. Ta linka je z masivu, takže fakt dost těžká a od té doby mě ta ruka bolí. Ale bolí to fest, nemůžu ani vymáčknout zubní pastu nebo jar, když meju nádobí, natož udržet hrneček s kafem.

Olí, tohle není trnutí, je to dost ostrá bolest, jak do té ruky něco vezmu a nedej bože, že se o ní opřu.

A abych toho neměla málo, tak od včerejška mám rýmu jako trám a večer jsme měla zvýšenou teplotu. V noci jsem se pořád budila, protože jsem nemohla dýchat a teď mi není moc dobře. Bolí mě celej člověk, tak se asi o mě něco pokouší. Ono se není čemu divit, při tomhle počasí. Chvilku tak a chvilku zas jinak. Jen doufám, že to ode mě nechytne malá. Každým dnem čekám pozvánku na očkování, tak bych nerada, aby malá byla nemocná.
13. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.