• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Jejda Andy, no taky mám pocit, že tohle počasí opět nahrává bacilům :frowning2:
My taky máme v úterý očko, tak at to máme za sebou, ale zase prý ty spalničky a spol. nespěchají :confused:
13. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj mamči,

Andy, tak to budeš mít určo namožený, jestli jsi si nenatáhla sval nebo tak něco. Růžové štěstí (brufen) jsi zkoušela? Bych asi počkala přes víkend a pak šupajdila k dr., když se to nespraví. Máte někde fotečky vaší nové kuchyně?

Oli to ti neporadím, tohle trnutí. Na ucpaný cévy jsme ještě mladý holky, tak nevím, čím by to mohlo být.

Jinak já se zádama zažila krušnou noc, každý pohnutí natož otočení mě budilo, ale už mě to ani moc nebolí, tak snad se dneska vyspím.

My jsme na spalničky pozvaní až 2. září, prý to nijak nespěchá. Dávali jste některá tu čtyřkombinaci? Mě se to nechce dávat, na neštovice se vykašlem.

Honzík právě usnul, tak jdu něco kutit, zatím paaaa
13. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
ono těžko popsat přesně, jak to bolí či trpne či co to je...ale kámošce řekli, že má ten no snad to dobře napíšu... syndrom karpálního tunelu :pensive:

no babule, já se tež loučím, zítra mě čeká ráno zubař, zase nějaké dírečky zalepit, a pak jdu šmiknout vlasy, tak aspon pohoda :slight_smile: krásný víkend všem :slight_smile:

Blani držím palce, at to už nebolí :wink: snad se jen nerv seknul a už zase vyseknul a bude dobře :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Blani, Brufen jsem nebrala, po prášku sáhnu až když je fakt nejhůř. A fotečky kuchyně ještě nejsou, protože nová kuchyň si zatím trůní dole v garáži. Tady se musí vymalovat, renovovat korek na podlaze a dlaždice na zdech, zaslepit plyn a zapojit elektrickej sporák. A čtyřkombinaci dávat nebudu, podle mě je lepší, aby si děti neštovic prodělaly. Lepší jako děti. Aspoň se v dospělosti nebudou muset strachovat. Neštovice jsou naprosto běžné dětské onemocnění.
13. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojda maminky a batolátka :wink:

tak záda mě už přestala bolet, takže jsem se i celkem dobře vyspala.

Andy, tak to si ještě s kuchyní máknete, ale zase to bude stát za to. My jsme taky chtěli renovovat korkovou podlahu v kuchyni, ale nakonec to nešlo a koupili jsme novou, plovouci korkovou. Tak se budu těšit na fotečky nové kuchyně :slight_smile:
Doufám, že ruka už je lepší. Já si taky Brufen beru až když je je mi opravdu ouvej, ale někdy ani ten mi právě nezabere a pak vím, že je třeba jít k dr. a neprotahovat si trápení.
14. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojte kocky,

tak doufam, ze si uzivate leta ...

Dadulka nam stale skrehota, ale zda se mi, ze je to kapku lepsi ... tak jestli to neprejde pres vikend, tak zavolam mudre, jinak na to peeecem a nejak to polecime, kdyz je bez teplot ... uz jsem zacala davat jitrocelovy sirup, multivitamin pro deti a pak jeste takovy ten sajrajt z cibule, jak se to zasype cukrem a pak to pusti stavu, no je to hnusny, ale zatim to vypada, ze to ma nejvetsi ucinek ...

mam takovy intimni dotaz, ale myslim, ze uz si tu stejne rikame vsechno :sweat_smile: ... kdyz jste dostaly ms prvni po porodu, bylo to v plne sile nebo jak to vypadalo? ja ted posledni dva dny trochu spinim, ale je to sotva znat, fakt malinko, akorat naladu mam prisernou a boli me hlava, ale to jsem predtim pri MS nikdy nemela, tak si zacinam pripadat, ze snad mutuju v naprosto standardni zenu, sama sebe bych nekdy za tu naladu nakopala, byt chlap :grinning: :sunglasses:
14. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
anke, tak moje první MS po porodu byla víc než v plné síle radši ani nevzpomínat, ale třeba po Jiříkovi jsem měla jen takové špinění, takže ono je to dost individuální. A jinak, není možnost, že bys byla těhu?
14. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
jezis andy nestras :grinning:, ja beru antiko, no neee ze by to nebylo mozny, ale spis ne ... no kdybych byla, tak by taky byla radost, jen by to bylo krapet brzo :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky poradte, mame dcerku, je hodná, je jí16 měsíců.
Ale když jí chci něco zakázat, aby třeba např, něco nebrala do rfuky apod a řeknu jí že nesmí, ne ne apod. Tak to dělá dál a směje se. Určítě ví co znamená ne, protože když neco nechce tak řekne ne.
Jak to řešíte?
14. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahoj holky, moc se omlouvám, ale nedočítám, takže nemůžu ani reagovat

lendych: u nás je to to samý, řeknu jí to tak 3x a pak ji seberu a odnesu anebo jí tu věc vezmu a ještě jednou jí řeknu proč jsem to udělala (např. to nemůžeš, protože to pálí)
14. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
lendych: ja mam jiny problem, ja kdyz reknu Davidkovi, ze se neco nesmi, tak se rozbreci, a to na nej nervu, jen durazne reknu nenene, kdyz treba se snazi vlezt do zachodu a on pak breci, ze ho hubuju :sweat_smile:
jinak obcas se stane, jak rikas a resim to vicemene jako atrei, kdyz to nejde domluvou, tak to zabavim a reknu mu, proc to bylo .... hodne zabira okamzite zaujmout necim jinym, aby nebyl smutenka ... no a priznam se, ze obcas se teda stane, ze vyhraje a hraje si s necim dal, ale vetsinou, kdyz prehodnotim, ze mi to sice vadilo, ale ze je to vlastne vicemene ok :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
anke jo to se mi NIny teď taky rozbrečela, když jsem jí cosi zakazovala, ale měla jsem zapatlaný ruce, tak jsem to musela říct důrazněji a ona se chudina asi lekla a rozbrečela se
14. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
atrei: oni asi jeste moc nechapou proc ze? ja mu vzdycky pak rikam, at neplace, ze ho nehubuju, ze jenom mu to musim rict ... tak snad pobira i to, no ale je fakt, ze vetsinou place, kdyz uz je unaveny a Dada je takove hodne citlive dite :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
mě to bylo taky líto a hned jsem jí uklidňovala
jj když je unavená, tak je taky taková víc ukňouraná
14. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Děti ještě nechápou co znamená ne. A to že to dělá přes zákaz a ještě se směje je naprosto normální. Já se vždycky taky odejdu smát vedle do místnosti, protože mi u toho přijde roztomilá. A spíš než používat nesmíš na to sahat, nesahej na to je lepší říct, udělá ti auví, když na to budeš sahat. Dítě si ještě neuvědomuje, co znamená ne nebo proč to nesmí. Hlavně na děti nekřičet nebo je plácat, protože dítě nechápe, proč ta, která se s ním ňufe a mazlí se s ním najednou začne křičet nebo ho plácne, takže se lekne a začne plakat. A nikam to nevede. A pokud se dítě vzteká, tak se má nechat vyvztekat, vůbec si ho nevšímat, protože k tomu, aby se dítě vztekalo potřebuje diváky a když je nemá, tak je to přestane bavit a bude po vztekání. U nás to tak funguje.
15. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile: :wink:
hlásíme se zpátky z tábora :slight_smile: nestíhám teda dočíst vůbec nic, protože se topím mezi halsou spacáků, ešusů, špinavýho prádla,.... no šak to znáte :slight_smile: užili jsem si to bezvadně, Matěj byl teda trochu mamák, prostě hodně lidí na jednom místě ho trochu zarazilo,ale teď ke konci už začal rozvazovagt a byl v pohoě i bez maminky :slight_smile: :wink: ale co Vám chci říct, já jsem se krásně vyspala!!!!!! jak byl Mates od rána do večera venku a capkal, tak se prostě utahal tak, že spal od 20hod klidně do 7:30 a někdy jsme vstávali i po budíčku, který byl v 8hod :wink: jen se děsím toho, že mu to doma nezůstane a budeme zase vstávat kolem 6hod a třeba i dřív, no uvidíme :wink: jdu hodit nějaký fotky, ať si to umíte představit,jak jsme blbnuli :wink: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
15. srp 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
bry vecer holky,

tak my meli hezkou sobotu, pekne sme oslavili svatek, Hani dostala bundu a bodycko, pac roste jak z vody :slight_smile:
Zitra nas ceka obidek u tchanu a pak navsteva znamych, co maji miminecko moc se tesime :D To je neuveritelne, jak ty mimi jsou male, jak ta Hancina panenka chouchou :D

Suzinku co vy jak se mate? co kluci je jim lip? moc na vas myslime, ze sme se mohli zitra videt a seslo z toho, tak snad v zari si to vynahradime :slight_smile:

Holky, o te zurivosti...no co napsat, Hani se vzteka jako prase, snazim se na ni mluvit, vysvetlit proc ne :d no jaksi pres ten rev to ani neslysi...jinak ji nechavam teda vyzurit, minule teda prskala asi 5 minut a mezitim poslouchala, co my jako :D pak prisla za nama a vysmata jak slunicko ....jinak ona je fakt dost hlasite dite uz od mala, tak je celkem dosti neprijemne poslouchat ten hukot :p jenze plac je furt dulezity komunikacni prvek, tak se snazim to tak i vnimat...

Tak brou noc nikde nikdo.....
15. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ju Tlapi super fotky, ta spolecna je uzasna :D a fajne, ze tak dobre hajal...drzim palce, at i doma mu to vydrzi...nebo holt vice utahat :D

My spime v noci temer presne 11 hodin, pres den nikdy vic nez 1,5 hodiny ma uz svuj budik v sobe asi :D
15. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
jé Haničce všechno nej a hlavně zdravíčko přejeme a usměvavé spokojené rodiče :wink:

jo a my se vztekáme taky dokonale, nechávám ho prostě vyvztekat, protože nic jinýho nezabírá, teda jediný, co trochu, když prostě odejdu z místnosti nebo někam kde mě nevidí, to pak je klídek za chviličku :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

Tlapi, to je prima, že jste si to užili, malému indiánovi to moc sluší a ta společná fotka je super. Tak držím palce, ať mu spaní vydrží.

Jinak doma máme taky dokonalého vzteklounka, takže necháváme vyvztekat a nevšímáme si ho, nic jiného na ty naše vzteklíky asi nezabírá :wink: Ale mám jiný problém, když třeba Honzíka beru z vaničky, tak to se mu notně nelíbí a jak ho mám v náručí, tak mě začně štípat a tahat za vlasy, tak s tím si bohužel zatím moc rady nevím, protože vysvětlování, že to maminku bolí moc nezabírá :fearful: Neporadíte, co s tím :confused:

Tak a jdu na kutě, zítra přijede kamarád, tak jsem trochu uklízela, aby se nezalekl bordelu :grinning:
Dobrou a klidnou noc a hezké sníky :slight_smile:
16. srp 2009 v 00:25  • Odpověz
autor
Ahojky sluníčka :dizzy_face:

Haničce přejeme všeechno nejlepší k svátečku,hodně štěstíčka zdravíčka a lásky v životě a vždy úsměv na její kouzelné tvářičce :dizzy_face:

Oloušku Péťa velkej je už v poho,ještě má ATB ,zítra jde na kontrolu,ale už je dobrej:slight_smile: za to Péťulky se teplotky pořád drží,sice né už těch 38 a víc,ale má pořád nad 37 zvýšenou,ale to už je lepčí než ty 38ičky,že jo....aspoň už chodíme teď dva dny ven,na sluníčko ne.e ale ven už jo,když má třeba jen 37,2 :fearful:
Taky mě mo c mrzí,že nám to zítra nedopadne,ale my si to vynahradíme v tom září!!!!!!!!!!To je jasný a budeme aspoň všichni zdravoučký!!!!!!! :dizzy_face: moc na Vás myslíme,posíláme pusinku Hanince a zdravíme tatínka a těšíme se na Vás :dizzy_face:

jo a píchla mě včera další vosa jo!Čtvrtá za 3 týdny!!!Kurvy úchylný to jsou :cry: :sweat_smile: :zipper_mouth:

jinak Péťulin se až zas tak nevzteká,ale,když se jako by začne vztekat,že se mu něco nelíbí,tak co teď začal tak 3 týdny dělat,že se začne bouchat do hlavy rukama,chápete to?No a mě začal třískat a furt mě kouše :confounded: úúúžasný :confounded: :sweat_smile:

tak hezkej letní den mějte,pusinku všem papa :dizzy_face:
16. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
bry den baby,

Suzinku, tak snad to Petulkovi ty teploty zmizi :unamused: chjo to je otrava furt s tema teplotama a venku tak krasne vid...

Jinak si me dostala s tema vosama :grinning: njn ses sladka tak se lepi no :grinning: bobi a ty si alergicka ci ne?

Blani, no Hani se taky tak nekdy vzteka ne po koupani,ale tak ruzne...treba rano sme sli z obchodu lazo plazo pohoda, nespechame...jenze ona mi zacne utikat vzdycky opacne kurna...tak chvilku to jako toleruju, ale pak me uz nastve, tak ji zvednu do naruce a nesu...ona se zacne vztekat, prvni leti cepice na zem, a pak se zacne propinat a tlouct pestickama...tak sem ji jen prenesla pres prechod a dala na velky plac, a ona na ctyri, vztek a rev :sweat_smile: no par vterinach ji to preslo a sla zase jako princezna vedle me no..nekdy se da to ditko upoutat necim jinym, ale nekdy ani houby :unamused:

jo a rano sme si hraly v pokojicku a ona se chytla za plenu, to jako dela uz dlouho a rika Mamaaaa, tak rychle svlikam teplacky plenu a uz bylo pozde mlynek uz jel a bylo mlete :grinning: no ale i tak me tesi ze uz vi, ze kaka :slight_smile:

tak babule krasnou nedeli my ficime na ten obidek k tchanum za chvilku a na zahradku uzivat oskarka paaa
16. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
bobínku jak mě ďobla potvora před těma třema týdnama,tak to bylo poprvé v životě,tak sem právě nevěděla jestli nemám náhodou tu alergii viď:grinning: sice to se mnou nešvihlo:sweat_smile: ale samo sem skončila třetí den oteklá u dr. a odešla s injekcí v zadku a práškama na alergii,prej byla nějaká jedovatá:sweat_smile: no pak mě tři dny na to ďobla další,já,ale brala pořád ty prášky,tak se nic nerozjelo a když mě tři dny potom píchla třetí:sweat_smile: tak to bolelo ze všeho nejvícc,pač mi tama ještě prdelkou visela z ruky jak sem jí nechtíc přiskřípla:sweat_smile: tak si do mě stříkla ještě stokrát víc jedu určitě:sweat_smile: potvora:grinning: ale už mi nic nebylo,pač za ty píchance předchozí sem si musela vytvořit takových protilátek,že měě neskolí už ani sršáň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a na tu samo čekám,když mě ten hmyz hnusnej zkouší pořád opíchávat:grinning: no a ta co mě ďobla včera v zoo(ta byla asi místní):grinning: tudíž čtvrtá v pořádí,tak mám zas flek jako kráva,ale nic.......prostě už sem imunní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oloušku sem dneska taky nechala malýho nahatýho a jak hezky koukal na pindíka a stál,když mi čůral na koberec a nočník o dva kroky dál :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
bry den

Suzinku, tak to je mazec, moje segra je alergik na hmyz tak sem z toho mela dycky hruzu, ale nejak po me nejedou zihadla :grinning: no tak to si uz imunii, tolik hnusu najednou :-/

No mame dneska tatku doma, tak hezky den berusky :slight_smile:

zitra mame to ocko, se bojim jak cyp :frowning2:
17. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojda maminy :slight_smile:

kdepak všechny jste? asi se všechny dovolenkujete, to je fajn :slight_smile:

u nás se bohužel krásný spaní na táboře změnilo v buzení skoro každou hodinu a nepomáhá nic, musím Matese vzít k sobě, nechat ho usnout a teprve pak můžu na chvíli usnout i já,takže nic moc, ale ještě to sv ádím na ty hicy,tak snad až pominou, budeme spinkat líp :slight_smile:
jinak já se teď brodím v tuně fotek z tábora, musím z toho udělat verzi pro děti a to je vopruz, taky muísm přepsat kroniku do elektr.podoby,takže taky nic moc a nějak nestíhám,... :slight_smile:

vos jsme měli na táboře tři prd....e, a děcka dostala spoustu žihadel, prostě se tomu nešlo vyhnout, Matěj taky dostal dvě žihadla,ale dával to statečně, já byla vyjevgená víc, protože jsem nevěděla, jestli třeba není alergickej, no naštěstí není :slight_smile:

Mates lítá po zahradě taky nahatej a z čůrání má děsnou srandu a když se vyčůrá,tak si ještě zatleská :wink: doma jsem to zatím neriskla, už totiž vidím ten počůranej koberec :wink:
18. srp 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko

tak ja mam doma zase jenom Zuzku.

Tlapi super ze jste si tabor uzili. a s tim spanim Zuzka taky spi blbe to bude tim dusnem. kazdou chvilku se v noci budi tak ji musim davat dudlik jinak neusne

vosy se nam nastesti vyhybaji, ale Martinek dostal taky zihadlo jako rocni batole
18. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
dobré ránko,
s NInuškou přejeme Helence všecičko nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a oloušku, jsem tu nebyla, tak dodatečně přeji Haničce taky všechno nej nej k svátku, NInuška jí prý posílá pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
jeeeje ja sem hlava derava :unamused: Hanickam a Helence vsechno nejlepsi k svatku :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
jé, i my se přidáváme ke gratulaci Helence a dodatečně Haničce - holky, všechno nejlepší a hlavně zdravíčko přejeme a Matějíček posílá pusu :wink:
18. srp 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.