• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
dobre poledne kocky,

tak my hlasime prvni zivotni zihadlo, vosa jedna svi*e zku*ena ... ani jsem ji nestihla zlikvidovat, ale Dadulka byl statecnejsi nez ja :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
babulky ahoj,

dekujem za gratulace :slight_smile: Helence vse nej :slight_smile:

Fuj ty vosy me fakt desi, staci jist neco sladkeho a jsou vsude je jich plny pytel hned :frowning2: A mazete to pak necim, fenistil ci tak neco?

A co holky, ten srazik? Psala sem vsem, ktere mate olomouc nejbliz, ale klidne se pridejte i vy zdalky :slight_smile:

nam se ocko odlozilo, hani mela rano 37,4 tak jeste pockama, neni kam spechat, jen pry jestli budou vakciny :-O
18. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
oloušku mě sms došla, ale nevím jestli dojedem, spíš ne :unamused:
18. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jirinku jj, me je to jasne vikend a tak :slight_smile: no ja bych jela treba zitra, jenze nemam auto no k dispozici...

Jo holky, vcerejsi sranda...hani se vycurala do nocniku, a slavnostne mi jej prinesla :slight_smile: no byla k sezrani...a pak do peti minut se vycurala na zem opet :grinning:
18. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ju holky, nikde nikdo? co vy srazikove, sem se tesila, ze budou uz fota a nic :unamused: :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojte

tak ja hlasim, ze moc dekuju za smsku, ale rovnou se musim omluvit, protoze v patek vyrazime smer Vychodni Cechy a uz jsme to slibili prarodicum ... cimz chci zaroven upozornit Suzzinka, ze bychom mohli spachat nejaky spolecny ZOO pristi tyden :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu jen v rychlosti pozdravit. Taky se těším na fotky ze srazíku a je mi líto, že jsem nemohla přijet, ale i kdybych nemusela k té doktorce, tak bych nakonec nejela, protože mě od včerejška tak bolí ucho, že nemám na nic náladu.

Tak jdu do hajan, jestli se mi podaří usnout. Dneska to vidím na nějaký kouzelný prášeček, protože bolest je fakt až nesnesitelná.

Tak páčko
18. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj,
děkuji všem za přání.
Fotečky ze srazíku dodám, až se prokoušu vším, co jsem nafotila.... :grinning:
18. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Haničce i malé Hanince od Olinky dodatečně přeju všecko nej... k svátku a hlásím, že za sebou máme perfektní den.

Srazík se povedl, ač se nakonec Hanička omluvila z důvodu nehody své maminky (Hani, doufám, že modřiny už mizí a mami se cítí lépe) a Ivuška zase nemohla protože Maťulka má nějakou střevní virózu (Ivuško, držím palce, ať je to jen ta jednodenní!), ale Hájkovi, Viky s rodinkou i Blani s Honzíkem dorazili a snad se mnou budou holky souhlasit, že jsme si to užily :wink:.

Fotečky jsou tady:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2015241&id=1240604779&l=5d8807a2ec

...ale těšte se na ty Helenčiny, to bude teprve nářez!!! :wink:

Tak dobrou noc ;)

P.S. Tlapi, jste naprosto dokonalí indiání! Moc se mi líbí vaše fotečky!!!
18. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

koči fotečky jsou parádní, koukám, že si to hlavně děti užily :dizzy_face:

tlapi jj už včera jsem koukala na fotky a opravdu jste suproví indiáni :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
bre rano,

fotky jsou kouzelné!

Liduš, tak pozdravuj Suzinka, posílám velkou pusinu!
19. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

tak srazik musel byt super :slight_smile: . My jsme bohuzel nemohli dorazit protoze mame srpen plnej oslav a mame jeste pred sebou jednu a tri uz jsou konecne za nama :slight_smile:

fotecky jsou fakt supeer, musela to byt parada

dneska jdeme z usteckejma na srazik tak se Zuzka bude zase moct vyradit na peknym hristi a vecer bude chrupat jako nevinatko

Andy at te bolest rychle prejde. ja jsem mela asi poprvy v zivote migrenu v pondeli a byl to teda hnus. dokonce jasem potupne vrhla do zachodu. nastesti zuzanka byla hodna a sla se mnou odpoledne na dve hodiny spat.
19. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
19. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Dobré ránečko sluníčka:slight_smile:

Lidušáčku my jedeme na víkend pryč a přijedeme v pondělí,tak jestli by jste přijeli od úterý a výš tak supeeeer!!!Budeme se moc těšit na Tebe a no toho našeho slaďoučkýho Davídka:dizzy_face: jsem ho snad neviděla už půl roku nebo jak dlouho.Moooc se těším!!!Dej prosím ještě vědět na jakej den to vidíš,ať si nedělám na ten den plány ju?:slight_smile: juchůů těšíme se:slight_smile:

Oloušku mucky mucky :dizzy_face: taky to příjde:dizzy_face::grinning:

El: Zuzanka je krásňoučká:dizzy_face: takový sluníčko

koukám,že Verče sem jdou dát fotky z FB,tak já to taky zkusím,dávám je teď tam,pač sem se mi už nevejdou,takže snad to pujde

http://www.facebook.com/photo.php?pid=373232&id=1612357842&ref=nf#/album.php?aid=22585&id=1612357842

http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid=22586&id=1612357842
19. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Nazdárek holčiny a mimčata :slight_smile:

Olince jsem slíbila že se sem stavím.. Ale Anit teplotkuje, tak mám jen chvilinku..

My se máme super, moc vás zdravíme :grinning:
19. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
V nedělu nebo kdy má svátek Sandra. Nevíte jak se má Cibulka?? Jestli už je těhu nebo má mimi a tak??
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj marky, už jsem tě dlouho neviděla :slight_smile:

vůbec netuším :frowning2:
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
jo holky ještě si jdu pro radu

Péťula se dnes v noci snad už po čtrvtý za týden vzbudil,budí se mezi 1-3 a brečí,tak vstanu a vezmu ho k nám do postele kde se třeba i dvě hodiny převaluje různě z místa a nespí,dneska si i povídal,tak ho průběžně donáším do postýlky,aby spal a on zase řve a nespí,takže se to opakuje pořád ty dvě hodiny,že ho vezmu k nám a on nespí.

Teď nevim co s tim,mám takovej blbej pocit,že se budí protože ho beru z tý postýlky k nám a on to ví
takže se buď budí mě napadlo vedrem,pač je fakt hnusně nebo ho bolej zoubky nebo se teda budí s tím,že ho vezmu do postele.Dneska tak řval,když sem ho vrátila do postýlky,že ječel na celej barák a všichni to museli slyšet
nevim co s tim,poradíte mi jak se zachovat,když se vzbudí?Nechala bych ho,jenže on ječí na celej ten barák
19. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky,

Andy, tak jak je? Je to lepší? Držím moc palce. Kdyby to furt bolelo, být Tebou bych radši zašla k dr...

Marfu, tak ať je malá brzy bez teplot!

Suzzi, jj, odkazy jedou a díky tomu jsem objevila, že máš další krásný fotky, který jsem na FB nezaregistrovala... a už Ti to funguje bez problémů? Suzzi a kdybys ho nechala spát u vás do rána? A nepláče jen ze spaní? Vali nám takhle párkrát kňíkal právě ze zoubků...
19. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
holky jeden por lepsi naladu

Zastaví manželský pár u benzinové pumpy a pumpař říká manželovi:
Máte nové auto že jo?"!
Manželka na manžela: "Co říkal?"
Že máme nové auto."
Za chvíli pumpař říká:
"Koukám podle espézetky, že jste z Hradce!"
Manželka na manžela: " Co říkal?"
"Že jsme z Hradce!"
Pumpař nato: "Já jsem znal jednu ženskou z Hradce, ta byla
tak ošklivá a blbá, neuměla ani šukat, ani vařit, no hrůza!"
manželka zase na manžela: "Co říkal?"
"Že tě zná!!"
19. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Verunko on právě v té naší posteli sedí,leze a spát nechce :fearful: takže ho du dát do postýlky-řev a tak ho vezmu zpátky a zas nechce spát:frowning2:

jinak FB už jde,včera jsem to psala do statusu,stal se zázrak!!!!:grinning: asi už mě vytrestali dost:sweat_smile: z ničeho nic mi naskočilo vše i okýnko na psaní statusů:grinning: jinak děkujeme za pochvalu foteček:dizzy_face:

Maru ať jste brzy zdravoučký!
19. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
suzi nám to dělá niny taky, ale u nás hned usla, ale začínalo to být horší a horší, tak jsem k ní chodila po dvou minutách, nakonec jí stačí, že jsem ve stejné místnosti
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
hmm tak já nevim čím to je a jak na to,snad to přejde samo,on prostě nespí ani v naší:frowning2:
19. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
a neroste mu zoubek?
19. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
rostou mu všechny bobí:frowning2:

ale to by plakal i u nás v posteli a né tam lezl :frowning2:
19. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
suzi těžko říct, my jí dáme Nurofen a po něm se většinou zklidní
19. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
no jo,jenže já si nejsem jistá jestli se budí kvůli těm zoubkům,tak mě nenapadlo mu ho dát,abych mu ho nedávala zbytečně víš
19. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak zkus jednou jestli zabere, tak to jsou zuby a když ne, tak babo raď
19. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Suzinku to bude temi zuby, mozna ti sirup zabere mozna ne..ale uvidis, vyrostou a bude klid... :wink: chce to cas no, ja se hrozim tech poslednich ctyrech stolicek :frowning2: ona je pak taky neklidna, nemuzu ani odejit, kdyz usina, je cela nesva, pres den zuri a place :frowning2:

Marketko, at Anitku opusti teplutky :wink:
19. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Suzzi nevi mjestli ti to pomuze, ale ja Zuzine mazu dasnicky kamisdat gelem a je takova klidnejsi. ten gel ty dasnicky znecitlivy a je vcelku klid
19. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.