• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
autor
zlatíčka moje,děkuju moc za rady....snad to jsou zoubky a brzy přestanou bolet...kdybych aspoň věděla čím to je prostě:frowning2:

tak já mu zkusím dát ten sirupek,ale mě večer usíná hezky,tak mu ho mám dát až se v noci probudí?
19. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj,
srazík byl super. Kočičáci se o nás zase perfektně postarali. Obídek byl super, mňam, Martin je vynikající kuchař.
Ještě jednou děkujeme. :grinning:
První část foteček najdete zde:
http://helenh.galerie.cz/3671923-srazik-mk-18-8-2009
zbytek se zatím zpracovává....
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
heli ty jo ty fotky jsou nádherný, tak ostrý, fak super
ty jo Mareček ten řetízek nosí pořád? Niny tu má taky jeden zlatý, ale mám strach jí ho dát

koči úžasný domeček, jsem takový dělávala, když měla Murča koťátka :dizzy_face: pro NIny by mě to nenapdalo :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Jiřínku s Tebou nemluvim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě jako neodpovíš jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hei krásný fotečky,je vidět,že jsou kočičáčci fajn rodinka,že se tak hezky o vás starali:dizzy_face: a že jste si to užily je vidět
19. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
jé a jak se tam muckají kluci:grinning: :dizzy_face: pěkný fotky
19. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Atrei, díky - tady je fotka domečku, když jsem ho vytvořila: http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=30095783&id=1240604779

..dnes už je totiž slušně orvaný a ač ho Vali moc nepoužívá, už zase spíš vypadá jak krabice než jako domeček :o)

Heli, díky, Martinovi to musím říct, že jsi ho kladně ohodnotila i tady - určitě bude potěšený a už já se za něj dmu pýchou :wink:

Suzzi, zrovna teď přes poledne mi vali spí a ze spaní kníká, tak ho chodím oňufánat a i se chvílemi propíná... u nás to jsou určitě zoubky, protože slintá jako nikdy :sweat_smile: , tak hlavně ať to Péťu už nesužuje... :unamused:
19. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
jako představte si,Pé´tulka teď tak 10 minut před spaním brečel,docela dost a po 5 minutách slyším bouchání do zdi,asi jako,že máme bejt ticho nebo co :cry: :cry: :cry: :cry: co mám jako dělat asi,mám nalepit Péťulkovi pásku přes pusu nebo co :cry: byli zvyklý na klid a teď,že Péťulka v noci čkrát brečel tak už je to asi štve nebo co :cry: ale co mám jako dělat?Já taky poslouchala od rána do večera jejich věčně štěkajícího psa! :cry: mám sto chutí tam jít se zeptat co mají za problém :cry:
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky,

holky, máte krásný fotéčky ze srazíku. Mě tak moc mrzí, že jsem nemohla přijet :frowning2:

Jinak dneska v noci mi prasklo to bolavé ucho, takže mám po bolesti. A jak jsem byla u té doktroky, tak se mi tam kukla a prý dobrý. Já na uši nikdy netrpěla a když jsem byla těhule s Anežkou tak mě poprvé to ucho bolelo a od té doby mě to párkrát do roka chytne. Mám se snažit, aby se mi tam nedostala voda, tak si asi budu na koupání špuntovat uši. A zítra jdu k paní doktorce opět, bude mi dělat odběry na štítnou žlázu a ultrazvuk ledvin, že se jí zdá, že mám tu štítnou žlázu zvětšenou. Chjo, že já tam lezla. Dokud člověk nechodí k dotorovi vůbec, tak je normálně zdravej a jak tam vleze, tak se odtam nevyhrabe.

Jinak tady je pár nových foteček těch mích dvou kachňátek, tak kdo chce, tak kukněte. Je to ale z mobilu, pro foťák jsem se nedostala, aby se mi pinďata neutopili a vůbec nepřipadalo v úvahu, že by na chvilku vylezli z vody :grinning:
19. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
jsem zapomněla ten odkaz na ty fotky. To je z toho horka asi :grinning:

http://picasaweb.google.cz/janacci/Leto2009#5371728155813147186
19. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
suzi bych se na ně vyprdla a když ti budou mlátit do zdi, tak bych na ně zamlátila taky, takový lidi fakt miluju :angry: :angry: :angry: :angry:
19. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Jiřínku já jsem šla nahoru za sousedkou odkud sem si myslela,že to bylo-je to jako známá,prostě,když se potkáme tak prohodíme pár slov,tak sem myslela,že jí vysvětlim co a jak,v klidu,že to pochopí a samozřejmě mě to bylo tak líto,že sem ukápla slzu,jako,že beznaděj,že s tím nic nemůžu udělat,že je to miminko a ty prostě brečej a ona,že to ona nebyla.Že má 3 děti,že ví že děti brečej,že by nikdy nezabouchala a že se mám na lidi vysrat a nepátrat potom kdo to byl.Ona prý před chvílí přišla,bylo mě to tak líto a chtěla jsem vědět kdo to byl,že bych mu vysvětlila,že nic nezmůžu,ale šla jsem po neúspěšné návštěvě radši domů :pensive:

mě to příjde strašně líto víš:frowning2: dyť je to miminko a tady nějaký kokotiska na mě budou bouchat?Tak já to nechápu prostě,že jsou tak necitelný:frowning2:

jinak jsem udělala ten pokus,s tím,že sem mu ten sirup dala už teď před spaním,tak uvidíme jestli se probudí nebo ne a byli to zoubky.To bych mu pak měla Jiřínku dávat myslíš každej večer?IKdyž nebude mít ze zoubků teplotku?
19. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
suzi kdo máděti tak to pochopí a kdo je nemá, tak to nepochopí nikdy, tak na to opravdu kašli, ti můžou prdel líbat takoví grrrrr :angry:

my jí ten sirupek dáváme jen, když je to opravdu zlý, když jsou to fakt zuby, to vidím třeba i během dne, ale hlavně večer, že je špatná - to jí ho dám, ale jinak ne
19. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
suzzinku, nic si z tech pitomcu nedelej, at si bouchaji .... at si poridi lepsi nervy nebo spunty do usi, tohle fakt neni tvuj problem, protoze to neni nic, co bys mohla ovlivnit, vis? :wink:

my vcera meli neco podobnyho s Dadou, on teda spinka s nama, ale v noci se vzbudil po prevalovani a mrnani asi co 10 minut a jako, ze jde vstavat - ve 4 rano, tak jsme s nim svihli zpet a nepustili ho, protoze bylo videt, ze vyspanej nejni, no rev a vztekani, ale cca 5-10 minut a konec, taky ma ted nejakou vztekavou a nevim, esli ne zoubky, ale resim totez co ty, jestli dat preventivne sirup, i kdyz nema teplotu ... ma tu naladu zhruba od toho ockovani Priorixem, ale nedavam to moc do souvislosti, spis ty zoubky a taky zacal potvurka zkouset, co mu jeste projde ...
ale my to mame lepsi, bo pod nama jsou vsude brecici mimina a za zdi kamos, ktery kdyby se odvazil neco rict, tak mu muzu otlouct o hlavu ty jeho hlasite obcasne party :grinning:
19. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
přesně tak já to neovlivním,prostě mám miminko,doteď měli klid,co po mě jako chtěj?:frowning2:

Liduško my teplotku máme pořád,ale už né těch 38 a výš,ale 37,2-3 každej den,takže mu zoubky asi jedou pořád,ručičku má v pusince od rána do večera,ale on je to děsněj pohodář,že já to přes den nepoznám,když je celej den vysmátej,kňourá pořád,ale to protože mi něco chce říct a neumí mluvit:sweat_smile:
19. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
teďka se docela cejtim trapně,že sem tam za ní šla,ale já byla v první chvíli tak naštvaná a pak to přešlo do lítosti
19. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
čau holky,tak už jsem v poho,mi můžou sousedi políbit prdku,že jo:slight_smile:

akorát test dopadl špatně,Péťula se nebudí kvůli zubům,zase se vzbudil-ve stejnou hodinu a řev,tak já nevim co a čím to je.Problém je,že ho mamka chtěla a měl tam spát,teďka nevim jestli jí ho tam můžu dát,když takhle bejčí :unamused:
20. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:

s tím spaním a brečením, bohužel nám nezůstalo to super spaní z tábora, ba naopak, usínáme s brekem, po hodině se s brekem budíme a v noci prostě občas brečí ze spaní a to pořádně, je prostě úplně mimo, ale přes den pohoda, takže suzzí, ber to tak, že je to prostě obdobím a určitě to přejde, nejste v tom sami!!!! a na sousedy se vykašli, my nemáme teda problémy kvůli MAtějovi,ale zase máme jiný problémy, když máš prostě souseda kreténa, nenaděláš nic, je fakt nejlepší hodit to za hlavu.

koukala jsem na fotky ze srázku, moc hezky jste si ho užili, to je fajn :slight_smile:

jo a přidala jsem ještě pár fotek z tábora, tak můžete juknout :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3171508&vReferer=
20. srp 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko

Suzi na sousedy prd, ja bych kolikrat ty paka u nas na patre musela zabit :angry: chodi to ozraly v noci triskaj nabytkem dverma a co si na nich vezmu ze jo?

Tlapi fotecky jsou krasny uplne z nich sala krasna taborova atmosfera :slight_smile:

Vcerejsi usteckej srazik byl super, akorat Zuzka vypadala ajk kdyby nedostala najist. u kazdyho somrovala, anebo rovnou kradla jidlo no hruza. Ale uzili jsme si slunicka piskoviste a ja jsem mohla pokecat s holkama vcelku v klidu, kdyz nebylo aktualni pro Zuzku jidlo tak jezdila s pidi golfkama
20. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
holky díky:slight_smile:

právě,že tady se chovají taky všichni jak prasata,nechápu jak někdo může takhle imrvére třískat dveřma nebo dupat jak slon,se vším třískat v noci apod. a pak tohle,my ty který jsme nejmíň slyšet.....ale peču na ně:slight_smile:

tlapi fotečky nádherný,moc pěkná maminka a Matýsek jaký je sluníčko blonďaty :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky

tak Hani od peti hodin rana plakala a prevalovala se a kopala me a kousala...pak po seste usnula do pul osme, kdy se pokadila tekutym kaki :frowning2: stejne sme meli uz jednou, tehdy v noci, nez ji vyrostly spicaky :unamused: tak snad je to od zubu a ne zadny strevni bacil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebude kadit moc ...

Tlapi preju at se to Matyskovi zase srovna :slight_smile:

a mas krasnou fotecku profilovou

Eli, prej somrovala :D jo a pozdravuj mi Sarku a Tadika, az budete spolu :slight_smile:

Suzinku, vetsinou jak Hani spi pres poledne, tak deti nad nama zacnou tak triskat, pac co sou samy doma, tak je nema kdo zdupat...no o vikendu sme mysleli, ze tam se zdenkem uz zajdem :angry:
20. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj všichni,
další fota z Prahy zde: výstava modelů v Praze: http://helenh.galerie.cz/3672758-praha-vystava-modelu-zeleznice/edit
a samotný sraz na hřišti na Kampě zde: http://helenh.galerie.cz/3674688-srazik-mk-hriste-na-kampe/edit
20. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Helenko, fotecky mi nejdou otevrit :(
20. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
holky, díky za pochalu foteček :slight_smile: no MAtes je na rozdíl od maminky fotogenickej :wink:

heli, ani mně nejdou fotečky otevřít :frowning2:

no koukám,že nám děti blbnou všechny stejně,tak je to asi normální :slight_smile: já myslím, že to jsou dohromady zoubky a hicy, to prostě přejde a bude zase dobaře :wink:
20. srp 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
Oli Sarku budu pozdravovat hned dneska jedeme k ni na zahradu a vcera jsme spolu byli na hristi :wink:

Helenko me taky fotecky nejdou otevrit :unamused:
20. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky, tak v noci bylo čoro moro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
NIny se probudila kolem půl třetí a plakala, tak jem ji uložila a šla si lehnout, tak jak to zmerčila, tak začala znovu, že chce mě nebo za mnou do postele, chvilku jsem byla trpělivá a chodila ji ukládat, seděla jsem u postýlky, to jí stačilo, ale kdykoliv jsem si šla lehnout začala plakat. MM už byl vzhůru, tak jsem to nakonec vzdala a vzala ji do postele, hned usla.
20. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
hm tak koukám,že jsme měli všichni skoro stejnou noc :unamused: tak to bude asi obdobím,když dubňátka takhle hezky v noci řáděj:slight_smile: tak snad to brzy skončí,achjo,zrovna teď,když jsme se domluvili na to spaní s mamkou,což nebejvá vůbec často,njn není nám to souzeno asi :unamused: nemohl s tím týden počkat jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Oloušku tak ať to jsou zoubky a né žádný bříškatý problémy :unamused:

hele já když mě malej usne v kočárku a přijedu domů a dospí u nás na verandě,tak to je katastrofa!Kaaždou chvíli někdo na chodbě tříská dveřma jak pako,řvou přes celej barák,prostě kreténí!A v noci nad náma to jsou fakt magoři,ty tak dupou a jak vším flákaj,no strašný!!!Debilové fakt tady
20. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
20. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
tak už by to mělo fičet......
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
krasne poledne

tak Hani od ranniho prujmu nakadila, tak asi fakt zuby :-P ted chrupka bobinek a ja jdu se nacpati papanim :slight_smile:

Fotecky jsou uzasne holky, se mi nejvic libi Erinka, jak tam na fotce asi bezi proti Honzikovi a dobre se u toho culi...pak Andi jak si tam hraje :slight_smile: Marecek s Domcou na houpacce :slight_smile: deti u skluzavky, treba jak Erinka vysvetluje myslim Honzikovi neco veledulezite ...no proste na kazde fotecce je neco hezkeho zachyceno :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.