• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Krásný večer mamči a batolátka :wink:
psala jsem Ivušce, tak prý jsou v pořádku, akorát prý vůbec nestíhá. "Matula je hyperaktivní éro, lítá po bytě i venku jak střelenej :grinning: , přes den nespí, ale ráno vydrží i do pěti :sweat_smile: Na koníka mi nějak nezbývá čas, ale polepším se."
Tak hlavně že jsou v pořádku :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já mám táááááááááááááááákovou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To by jste tady museli být!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Péťulka od půl 6 co taťka odjel do práce byl úplně super,poslední dobou když jsem sami celý den třeba,tak jsem byla hotová,dyť víte,ale dnes!!!Péťulka samozřejmě se mnou chtěl být pořád,ale bylo to jiný!!!Třeba sem mu něco říkala a vysvětlila,že musim udělat dva kroky,abych připravila hamání a on né jako vždycky se za mnou rozeběh,ale třeba seděl a koukal na mě a čekal nebo jen tak za mnou šel a neplakal,ani na mě nevisel nic prostě a představte si,jsem s ním hodně ťapala po bytečku,pač sem si říkala tak dnes budeme chodit,aby se třeba rozchodil a víte coooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já sem ho pustila,říkám mu teď tě pustim a on šel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!On sám šel normálně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pak jsem s nim zase šla nějakej kus a pak už věděl kde ho pustim,tak se pustil sám a šel!!!!!!!A on šel sám přes celej byt holký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já sem tak šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že sem ho pořád pusinkovala a říkala jsem mu ty si můj malej chlapeček šikovnej a byla jsem tak šťastná a on mě snad rozuměl nebo co,protože celej večer neplakal nic,stačilo,abych mu řekla,že dneska chodil sám šikulka moje a on se smál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ježiš já vím,že to tak nemusí znít pro vás,ale já jsem tak šťastná,že se zase rozchodil a že byl zase tak hodňoučkej a spokojenej :dizzy_face: pro mě je dnešní večer opravdu významnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holčičnky moje,tak mu držte palečky,aby to do zítřka nezapoměl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Suzzi, to jsem moc ráda, uvidíš, že teď bude každým dnem líp a líp :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Musel to v sobě jen vstřebat a čas je všemocný lék. Ví že ho miluješ a neopustíš, že se na tebe může spolehnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Úplně jsem se zapomněla zeptat, jak jsem tady četla tu rozradostněnou zprávu od Suzzi :dizzy_face:
Honzík už je 3 dny bez teplot, ale jen přes den, večer mu vždycky naměřím zvýšenou 37,2 - 37,5, mám to nějak řešit a jít k dr. hned nebo ještě počkat :confused: Je fakt, že mi přijde hodně unavený, přes den spí 3 hodiny a pak je po 2 hoďkách unavený a mrzutý a polehává. Tak nevím :pensive:
8. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Já skleróza, ještě jeden dotaz, můžu zkusit dát Honzíkovi jahody ze zahrádky? Jsem slyšela, že jsou hodně alergizující, tak se bojím. Samo bych mu je dala s jogurtem, aby vápník zmírníl případnou reakci, ale stejně se bojím. Dávaly jste už jahody?
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Blani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já bych na tu teplotku určitě nic nedávala,ona se u miminek pokládá za normální teplotku do 37,5 možná bych zavolala pro jistotu doktorce a řekla jí o tom a uvidíš,že tě uklidní a nebo tě bude chtít vidět a bude dobře i tobě na duši :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
berus: i nas Davidek miva obcas 37,5 (po odectu) a pak to spadne a nic z toho ... treba kdyz se prehreje venku, nebo kdyz merim hned po sundani plinky, mel to tak i v nemocnici a tam tu teplotu vubec neresili jako problem, to bylo nekdy v lednu ... spis bych ho sledovala, jak se to bude vyvijet, ale jestli jste meli nejakou infekci, tak to muze jeste dojizdet si myslim ...

ja jsem jahodu Davidkovi zkousela - nejdriv jen kousnout, pak celou jednu a dobry - stejne mu to nechutna :grinning: ... tak bych byt tebou zkusila normalne, jak kdyz zavadis novou potravinu u alergiku ... prip. jestli se moc bojis, tak povarit ...
8. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
suzziku, tak jsem se bala, co se deje, dnes jsem docetla tu i na FB a mam radost, ze uz je Petulkovi lepe :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Zuzi tak to je krásná zpráva já myslím že na to do zítra nezapomene a doufám že už bude jen líp strašně moc na Vás myslím a držím pěsti
8. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Krásné ráno :wink: :slight_smile:

tak jsem ráda,že se nám miminka uzdravují, to je moc dobře :slight_smile:

jahody Mates dlabe normálně, i když teď už jich je asi přejedenej,tak už je nechce, no aspoń zbyde něco i na nás :wink:

včera jsem koupila Matesovi nový botičky, no nejdřív jsem byla v šoku, že jsme museli vzít botičky velikosti 23 :wink: , když doteď chodil v botičkách 19 - 20 - no ale je fakt, že je různý označení botiček, prý asi čtvero, no a podruhé jsem byla v šoku z ceny - 670Kč, no platila teda babička, takže jsme jí vděční :slight_smile: no a jsou to tyhle http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/10/743/n-750-501-41-11/ no co by člověk pro zdravý nožičky dětí neudělal :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko

suzínku to mám tááááákovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíš, že jak bude víc doma, tak bude na nemocnici víc zapomínat a bude čím dál veselejší :wink:

blani my dáváme jahody nekolikrát týdně a že jich stříská :grinning: a samotný ... samozřejmě, že když jsme je dávali poprvé, tak jsme vyzkoušeli, jestli není alergická jen po troškách
a třešní se můž užrat, když jdu věšet prádlo, tak Niny hned valí ke stromu a trhá a jí to i speckama :grinning: :grinning: :grinning: to jsou pak v plíně nálože :sweat_smile:
9. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
tlapi botičky jsou krásný :slight_smile: nám je taky všechny ponakupovaly babičky, jsem jí neměla ještě šanci koupit jedinný botky a že má čtvery :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
holkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě mi spnká,tak se nemůžu dočkat až se vzbudí a co dneska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se úplně těšim :dizzy_face: děkujůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:trošku mám strach z toho jen,aby se mi brouček opravdu nedával do kupy a v pátek na odběry a zase třeba se mu to vrátí a pojedete to na novo :frowning2: ale né,že né? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc děkujeme za radost kterou máte s námíí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i my s tatínkem mám es vámi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky,

téda, jeden den tady člověk není a tady je toho nakecaného skoro jako za starých časů.

Jahody já se taky bojím dávat, protože minulý rok se mi malá osypala, když jsem jedla jahody a měla mlíčko ještě ode mě, tak nevím, jestli to mám zkusit.

Jinak nám rostou dole zoubky konečně. Nahoře má snad všechny zuby a dole pořád jen ty 2 a teď jí roste mrtě zubů najednou, tak slintá a je trošku ukníkaná, ale jiné příznaky zatím ne. Tak doufám, že se nepřidá horečka, průjem nebo zvracení. Toho jsme si užili dost. Jinak jsme byli u paní doktorky na kontrole. Malá je v pořádku, jen mě překvapilo, že jí nenabrala sedimentaci po ATB. Vždycky se brala po ATB. Asi má jiné postupy. Byli jsme poučený, co dělat, kdyby se jí vrátila Laringytida nebo zánět průdušek a začala se nám dusit. Prý se to dá zvládnout doma a nemusíme jezdit na pohotovost. No nevím, nevím. Budu doufat, že už nás to nepotká, ale říkala, že se to dětem vrací.

Suzzí, jsem ráda, že je Peťulka lepší. Vůbec nemám čas ti napsat, ale neboj, já se k tomu dokopu.
9. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
hojte zensky,

tak jsme za prve radi za uzdravene marody a ostatnim prejeme, at se brzo taky vykuryruji

tlapi: to je jeste dobra cena, my za 2x boty a 1x impregnaci nechali v Zirafce 2000,- a nikdo nam neprispel :frowning2: beeeee :grinning:
ty botky jsou krasny, asi se mrknu na net jeste na backurky neb mame lino a po tvrdem pry bosi chodit nemaji, coz jsem teda nevedela
Davidek ma velikost 20,5 ... ma to o dost vetsi, ale pan z obchodu rikal, ze je to tak ok, cely mu to odzkousel a poradil, co maji botky vsechno mit :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
holky tak Péťulka chodííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
No vidíš Zuzi už bude jen dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
suzi to je supeeeeer, mám za tebe takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
to je tak krásnýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já mám Jiřínku radost s Tebou a za Tebe :grinning: :grinning: :dizzy_face:
brouci :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
tak k botičkám, já teď kupovala boty u Bati už podruhé. Obojí ve slevě za 399,-- Kč a obojí takové, jaké mají být. Prohlížela je doktorka. Botky se žirafkou jsou sice fajn, ale přidou mi dost předražené. U Bati jsem boty kupovala vždycky už i pro Jiříka a vždycky jsem s nimi byla spokojená. Navíc je fajn je kupovat z loňské kolekce, kdy jsou až o polovinu levnější.

jedny máme takové, akorát v krémové barvě: http://www.bata.cz/artikl/72277, ale ty už začínají být malé, tak jsme pořídili takové: http://www.bata.cz/artikl/68111 akorát v červené barvě. Ještě se musím podívat po sandálkách, se přiznám, že ty teda ještě nemáme. Mě štve, že jsou na holky většinou jen růžové a já teda růžové boty nemusím.
9. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
jo a velikost máme teď 20 a teď ty nové botky jsem kupovala 21, jsou krapet větší, ale myslím, že přes léto stejně bude v sandálkách.

Suzí, super, že je Peťuláčkovi dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravíme do krásného počasí a gratulujeme k pokrokům, suzzi už se taky těším, až se ta naše treperenda rozchodí :sweat_smile: , snad tu nebudem poslední :astonished:
Kája má plné botky 17ky a ještě jsou jí dobré a sandálky sem kupovala 20ky, jsou krapet větší, ale ne moc.
Andy je fakt, že v obochodech mají samé růžové a ty jsem teda taky odmítla koupit, tak máme béžové hodně podobné jako u Bati, jen od jiné značky, ale jinak jsou totožné, tak nevím, čí je to výroba :grinning:
Kája teď spořádá abnormálně moc ovoce, až mám občas obavy, jestli nebude převitamínovaná, ale jahody může po hrsťách (musím dědu krotit, aby ju nepřecpával) a i nektarinky, broskeve, třešně - nu co už roste, teď ujíždíme (obě) na hrachu, jsme jak kobylky, Kája pochopila, že když si nepohne, tak jí maminka všechno sní, tka už je láduje docela rychle :grinning:

Krásný podvečer všem :wink:
9. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
cori: nebuuuj, my jeste taky nechodime ... teda dneska udelal par kroku s takovou plastovou sekackou, o kterou se v zadnem pripade opirat nemohl, protoze byla moc lehka ... takze ted uz je to jen o psychice, tak mu dame cas :slight_smile:

andy: kdyz ja mam k Batovi odpor, od te doby, co se brachovi rozlomila bota uplne a oni pry, ze spatne chodi, a kdyz se mu jina vytrhla uplne z podesve, tak to 3x prilepili, ze se to zas vyrvalo hned a dalsi reklamaci uz neuznali, takze u me Bata skoncil, ale jinak bezva cena :slight_smile:

a jake mate backurky? ja porad nevim, jestli ty uplne obyc za asi 130Kc, jsou v pohode???

a nemate nekdo tip na nejakou mnamku pro prcky? ja zas uz nevim, co varit
9. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
boty od Bati nevyšly moc dobře v testech - člověk by to neřekl :unamused:
9. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
anke nám moc chutná (jsem to tu četla někde na koníkovi) omáčka ala svíčková, normoš kořenovou zeleninu, ale přidáš cca 2-3 lžíce jogurtu a masíčko a těstovinky
9. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
tak se musim jí t podělit:dizzy_face:máme za sebou další skvělý den s Péťuláčkem :dizzy_face: tak snad už to bude jenom dobrý a vše se vrací do normálu a Péťulísek zas bude šťastný spokojený a snad brzy zdravoučký :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
no já mám k Baťovi takový nějaký negativní vztah, i když jsem s nima nikdy nic neměla a vlastně ani boty jsem od nich neměla :slight_smile: tak nevím, navíc tady u nás nejblíž je až v Pardubicích a tam se taeda fakt moc nedostanu,tak je pro mě jednodušší koupit je přímo tady u nás. Sandálky máme Pegres a taky jsme s nima moc spokojený, ale je fakt, že cenově to vyjde podobně jako Santé.

dneska Mates jedl nahusto jahody přímo ze záhonu,tak jsem zvědavá, co to s ním udělá a k večeři jsem mu udělala ovesou kaši, tak trochu naschvál,protože už zase týden nekakal,tak snad se nám to potom podaří :wink:

anke, bačkůrky jsem kupovala dneska za 137kč - máme je od týhle firmy http://www.oblibene.cz/detskaobuv/4300-backory-barevne/14572-000508-1/?pg=2 máme už třetí a jsme s nima spokojený

a mňamku pro prcky nemám, my už dlabeme s náma,teda ne tolik slaný a s kořením se taky krotíme :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
suzzi, to je moc dobře,že už se všechno vrací k normálu, teď už bude všechno v pohodě :wink: :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
no vidíte a já na Baťu nedám dopustit a hlavně, mám botky prozkoumané dětskou doktorkou a byla jsem pochválená za výběr, tak jsem v klidu. Jinak Jiřík má nohy naprosto perfektní a od malička chodí v Baťovkách. A já boty u Bati kupuju i pro sebe a jedny zimní boty už mám 7 let a jsou pořád jako nový. Jinak jsem koukala na test idnes a tam jedny Baťovské boty dostali známku 5 a druhé známku 2, takže ono je to asi fakt kus od kusu.
9. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
andy to tak je určitě od všeho, tak mám několik botů od Bati a mám je dodnes, já jsem s tou značkou spokojená, jen mě překvapil ten test právě
9. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.