• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3175008#navigator par fotecek ze dneska

teda holky ja se tak tesim az nebudou ty vedra. Je to hruza jak to cloveka ubiji a zuzka to taky nesnasi moc dobre. Nedari se ji spat dokud neni aspon trosku chladno, takze dneska usnula az v pul paty navecer.

Oli at jsou zoubecky co nejdriv venku a netrapi vam zivot
20. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Čaues babulky,

Eli děkujem, snad to bude ok, průjem dneska nebyl :wink: no ty vedra, my teda v bytě máme celkem chladno,tak se to dá :wink:

Holky, držte nám palečky, zítra se máme sejít s Janičkou a Danečkem, jenže má chcát :frowning2: tak mě to moc mrzí, no snad najdem přinejhorším nějakou hospůdku s dětským koutkem :unamused:
21. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holkýýý,

moc pěkný fotečky z pražského srazíku máte a Olí vy si srázek užijte a uvidíš, pršet nebude :wink: Nebo to pošlete k nám jižnějc, tady by mohlo, ty vedra sou už napalicu :angry:

U nás je jak po výbuchu - stěhujem a asi ještě dlouho budem, Kája je zdatný pomocník, věci tak úžasně přeskládává, že pořád něco hledám :sweat_smile: , no aspoň je u toho veselo.

Tlapí, podle fotek musel být tábor úžasný :wink: A jako indiánské rodince vám to moooc sluší :wink:
21. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,

je vidět, že užíváte krásného letního počasí. My jsme si včera zase užili parádní den s hordou dětí u nás na zahradě. Měla jsem tady kamarádky s dětma a byl to docela rychot, měli jsme tu 6 dětí :grinning:. Docela obdivuju sousedy, že to tu s náma vydrží :sweat_smile: . Dětičky si užívali bazénku a mi s holkama dali kafíčko a podrbali. No prostě letní pohoda jak má být.

Cori, stěhování nezávidím, my se stěhovali před rokem a už jsem říkala, že radši opravdu barák i z věcma zapálit než se znovu stěhovat.
22. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj Holky,
poctivě jsem vás dočetla a zoukla fotky. My jsme se vrátili taky už z dovolené kde jsme si užívali manžela a tatínka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc jsme si to užili. Jezdili jsme na kolech a Lucinka ve vozíku za kolem. Průměrně jsme ujeli kolem 15km. jeden denjsme sli pěšky na Poledník -25km. No prostě Šumava je paráda.
22. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
22. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
krásný večer všem,

srazík s Janičkou a Danečkem byl suprový, je neuvěřitelné, jak ten rok utekl a dětičky nám povyrostly :slight_smile: Téměř na rok přesně sme se sešly, ač tedy v menších počtu než loni, ale bylo to moc fajn. Pár foteček hodím do alba... Daneček je fajně ukecaný, no prostě kouzelný :slight_smile: jo a taky to neprospal jako loni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Janičce to moc slušelo, jako dycky že jo, a sem ráda, že nám to prostě vyšlo, i to počasí, ste na nás holky asi myslely, páč jen co sme se loučili, začlo chcát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no paráda no :wink:
22. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vám sem očučnout fotky a koukám, že se zrovna urodilo :o)

Evinko, museli jśte si to báječně užít, to je vidět. Zaujala mě ta půlrozhledna - fakt zajímavý objekt! Jinak ta paní vedle Tebe na té společné je Tvá maminka, že? Jste si moc podobné! :wink:

Oli, Jani, máte krásný fotky a na nich krásný dětičky. To jste byli v jaké ZOO?

Andy, to teda u vás muselo být tóčo, ale je bezva, že jste se takhle hezky sešli a děti i sousedi to přežili bez újmy :wink:

Tak papaaa, jdeme se starat o nachcípaného tatínka... chjooo, je mi tak líto, že ho bolí celé tělo a musí ležet v posteli :frowning2:
23. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky,

právě jsem zjistila, že přesně před dvěma lety dneska jsme se dozvěděli, že budeme mít Anežku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Koči jo jo To je maminka a tatí. Byli tam s námi ale každý jsme měli jiný pokoj. už takhle jezdíme 4tý rok.
23. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojik

tak mi mame dneska za sebou super vylet do Luzny u Rakovnika. koho bavi masinky a masiny a vsechno kolem zeleznice tak doporucuju :wink: . je tam krasny muzeum tady je par fotecek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3186024&vReferer=

Evi vase dovolena vypada na peknou pohodu
23. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Eli z čeho je malej tak nateklej? jinak mašinky se líbili Lukymu a hned by tam chtěl.
24. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Evi Matu prej dobla vosa v sobotu na zahrade a moje babi(80) ho hlidala a protoze je podle ni rozmazlenej uknouranej kluk tak mi to nerekla a dozvedela jsem se to nahodou od moji 10lety sestrenky. uplne sem mela chut ji zavolat a servat do telefonu. paneboze hlida pul hodiny a hned tohle. a to jsem tam byla taky akorat na jinym miste zahrady :angry:
24. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
eli, typla jsem si to na vosu :slight_smile: teď z tábora mám zkušenosti a kluk dostal žihadlo přesně takhle k oku a k tomu ještě do pusy, tak vypadal jak KAčer Donald :wink: ale k tomu hlídání, musím se trochu babičky zastat, teda ne toho, že je Martínek rozmazlenej,ale k tomu hlídání, já držela Matýska na ruce a stejně dostal ďobanec, to se prostě uhlídat nedá :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
Moni tak sem to nemyslela s tim hlidanim, ale ze nic nerekne proste ticho po pesine a pritom ho druhej den videla oteklyho a nic
24. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj holky, po nějaké době zdravím, ale poctivě si vás čtu a fotečky sleduju, ale nemám nějak chuť přispívat
24. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
el,no zamrzí to, viď, přitom,kdyby řekla hned,tak se to mohlo ledovat a třeba by to tolik nenateklo,ale to je kdyby... hlavně, aby mu to brzy splasklo a byl v pohodě :slight_smile:

ahoj atrei, hlavně, že jsi s námi :slight_smile: a doufám, že i s Ninulkou v pohodě :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky hlásim se po odmlce, už sme zpátky v plzni a zejtra jdem s Evičkou k rybníku, to si s Lukáškem a s Lucinkou zas vyhrajou :grinning: já trávim dny na zahradě s Lindičkou a je to paráda..zravna dneska mi vlezla do bazénku oblečená i s plenou :grinning: :grinning: a z mezi prstíku sem jí vytáhla vosu a naštěstí nestihla ta svině píchnout :sweat_smile: :confused:
24. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj kočky
hlásím, že žijeme a že jsme OK, jen prostě nestíháme, toť vše :grinning: ba ne....snad Mates bude ještě chvilku spát

holky nevíte, jestli můžu kojit celý těhu? jako Maty si dává už jen večer před spaním a pak když se mi v noci (spíš k ránu) probudí, tak chce taky, tak mu dám, ale přes den si ani nevzpomene....jenom nevím, jestli bych třeba neměla v nějakém měsíci končit....prostě víte o tom některá něco?
25. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky,

Pavlííí, ty už jsi 16tt??? To je neuvěřitelný!!! Jinak kojit určitě může, ale nezapomínej hodně pít :wink: . A jak se cítíš, co miminečko, už kope?
25. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj koci....no už 16tt :grinning: a pohyby už cítím, ale je to hodně slabé a jenom občas....na pořádný teprve čekám...a pak jich budu mít plný zuby :angry: jinak s tím kojením sem slyšela od kamarádky, že snad do pátýho měsíce v pohodě a pak se raději zeptat mudry (asi kvůli tomu, jestli je vše OK), ale moje mudra mi řekla hned na začátku, že její maminka se prokojila k dalšímu porodu a že záleží na mě....bylo to takový "dělejte jak myslíte, já na to nemám názor" nebo tak něco :pensive:
25. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj baby,

Juuu Pavlinko, 16.týden, to není možné, jak to krásně letí :slight_smile: a jak se cítíš?

A s tím kojením...já bych teda nekojila, ale to je můj osobní názor a pocit...pokud chceš dál kojit Matesa, tak koj, ale jak píše Verunka, hooodně pij, a snaž se jíst hodně vápníkových výrobků a taky kupu železa, ať máš ty i mimčo dostatečnou dávku...to mi na gyndě říkala naše sestřička, když sem se o to zajímala :wink: že je spousta maminek, a je to jen a jen na nich..pokud se na to cítí :wink:

Zuzinko čau, vzpomínaly sme na tebe s Janulkou :wink: A jak si cestovala vlakem? Mohly ste s Fíkem vysednout u nás, udělaly bysme tu čoro moro :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jiřinko, to je neuvěřitelné, jaké má Ninuška ty vlasy, princezna :wink: a krásné fotečky z dovči, jak ste se tam měli? Byli ste spokojeni?
25. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tady se asi dovolenkuje :wink:
Pavli s tím kojením, já bych spíš měla strach, aby pak Matýsek nežárlil na prcka, raděj bych mu dala víc času si na nekojení zvyknout anebo bys pak chtěla kojit oba zaráz? :sweat_smile:
A mě kojení ke konci už docela vyštavovalo, byla sem i víc nemocná a jak sme toho nechali (v roce) tak sem se začala zlepšovat... ale to je individuální, sem asi papala málo vápníku :grinning:

Holky, du si pro inspiraci - co dáváte těm vaším prckům k večeři? Kája kašičky nechce, jak to nemá kousky, tak ji to nebaví už jíst, dáváte i teplé večeře, nebo spíš rohlíky, chleby a tak?
25. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojky dubnovky :wink:

Cori velika gratulace k //. Jinak k tem vecerim Zuzanka porad pije sunar, nikdy ji moc nechutnali kase.

Pavli ukaz jaky uz mas brisko :wink: a s tim kojenim ja bych asi prestala, aby si telo odpocinulo a malej pak nezarlil ze kojis miminko a ne jeho ale to je muj nazor

dneska jsme se byli projit do parku a na hriste to tu mame moc pekny a nakonec Martinek odjel s moji segrou na koupaliste a vycerpanim usnul u hokeje na gauci :wink:
25. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
eli díky, taky pije na noc sunárek, ale vždycky večer mlsně loudí a de vidět, že už něco k snědku potřebuje, ale celkově mi připadne, že teď nějak víc jí :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
cori mooooc gratuluju ke //, tady se to ale pěkně rozrůstá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

oli mooooooc se nám tam llíbilo, hned bych jela znovu, fakt super :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
cori Niny taky přestala chtít kaše, tak jí dávám, chlebík buď s máslem a šunkou nebo s Lučinou nebo pomazánkové máslo a k tomu rajčátko, případně jí udělám krupičnou kašičku a nebo včera měla večeři s námi, květák na mozeček s bramborem :wink:
25. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
no tak Zuzka se cpe vlastne porad staci aby rano otevrela oci :grinning: a posledni jidlo mame v seste vecer to je lahev mlika a uz nic vic nedostane jde totiz spat a vstava az rano na snidani
25. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky :wink:

jéééé cori, gratulovat se nemá, tak držím palečky, ať všechno dopadne dobře a miminečko se na jaře spokojeně vyklube :slight_smile: :wink:

k večeřím Mates jí v podstatě to, co my, i když teda odmítá absolutně všechno, co je namazaný na chlebu nebo rohlíku,takže nejčastěji jí suchý pečivo

pavlí, já bych teda už Matějíčka taky pomalu odstavila, přece jenom je to záhl pro tělo a jak tady holky psaly, aby pak na mimíska nežárlil, že ho kojíš
25. srp 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.