• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Cori, Ty jsi taky těhu??? Držím palce, ať je vše ok, určitě bude :wink: . Jinak Tys to někde psala? Jsem asi slepice, že jsem to nikde neviděla - teda pak až podle pasu jsem to poznala...
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
jůůůůůůůůůů moc gratuluju coríííííííííííííí juchůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
přeju ti krásné těhotenství a zdravé děťátko a ať jste oba v pořádku a hodně štěstíčkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůů já mám radost :dizzy_face: 2 těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a jak si to jako představuješ sem jen tak přijít s pasem a v něm 11tt bez oznámení???!!! :sweat_smile: ccccccccc :sweat_smile:

jo jinak ahoj bambulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavlínko miláčku můj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc na tebe myslim a přeju zdravíčko a štěstíčko a krásné těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak ti je?Snad už jenom dobře :dizzy_face: zvracela si v tomhle těhu? :sweat_smile: snad né,tak hodně štěstíčka :dizzy_face:

mějte se hezky a pusinky všem :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky,
cori to je skvělí další těhulka. tak držím palce ať vše dobře dopadne.
26. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé to je krááááása

Teda bré ráno všem :wink:

Coriiiii,to je krása :wink: Sem z toho naměkko :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahooooooooj holkyyyyyyy,

tak vás po měsíci zdravíme opět z matičky Prahyyyyyy...

Jak se tady máte, zběžně jsem to prolítla večer snad dočtu detaily, koukám Pavlínka už je 16tt a Janičko, velká gratulace k těhu....opatrujte se holky

taky jsme mrkla na fotečky ze srazíku, moc mě mrzelo, že se nezůčastníme, ale jak verunka psala, mamka s bráchou se vybourali v autě a mamka je na neschopence tak jsme si to tam o týden ještě protáhly, abych jí pomohla, nemohla sama ani do sprchy...ale naštěstí nic zlomeného jen modřiny a naražený hrudní koš...

Jinak Kiki je moc šikovná , ted u nás vede slovo králík to říká pořád a stale nosí všude sebou plyšového králíka...no je s ní legranda největší...je to poklad

My valíme do obchůdku ale jinak jsem tady a hlavně na FB, už jsme měla absťák, tak zatím pa pa
26. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů Cori, tak ty jsi těhulka, to je skvělá zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak přeju ať všechno probíhá tak jak má a ať mrňousek v bříšku prospívá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky,
děkuju za popřání všeho dobrého, bude se hodit :wink: Jak bylo první těhu pohodové¨, tak tento prcek si to vybírá - nevolnost, nechutenství, všechno bolí - no zábava, to asi aby sme na něj nezapomněli v tom shonu :grinning:
Pravda, odhalila to Eli podle pasu, když já terpve v podnělí byla u dr. kdy mi to potrvdila (měla tak plno, že sem se tam dřív nedostala, už sem byla celá nervozní jestli je vše OK), tak naštěstí je. Jen teda nemůžu vařit - zvedá se mi děsně žaludek, takže naštěstí MM se teď o nás krásně stará, aj malou přebalit je problém... Tak snad to brzo poleví. :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
hohohooooooo vokurky:grinning:

tak i sem do hor se na mě chce přijet podívat někdo z nás:grinning: přijede mi za chvíli Lidušáček heč :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
suzi jůůů to je super, tak hodně foťte :wink:
27. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
autor
no zkusíme beru,zkusíme:sweat_smile:
27. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: nebyla jsem tu uz veky a nejak se mi zastesklo po starych znamych tvarich...vemete me jeste zpatky? :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
jasně Maji:slight_smile: a jsi přítulná,milá,do pokojíčku i na verandu?:sweat_smile: Tě bereme:sweat_smile:

já Tě občas vídám v jiných tématech:grinning:
27. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
suzi, mila, hodna, nenarocna, vhodna k detem i starsim lidem, spokojena v byte, ale mam rada i zahradku :grinning:
jj, ja tu tak nejak ruzne problikavam od snazilek az po volnou diskuzi :grinning:
27. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
tsk to je cajk,to plně zapadáš do skupiny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

a jak ti je?A jak miminko?Já možná během chvíle odpadnu,pač mi má přijet návštěva,tak se předem omlouvám :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
je mi dobre, sem tam nejaka nevolnost, ale to k tomu patri a mimi snad roste, na kontrolu jdu zas az za 14 dni, nemuzu se dockat :slight_smile:
ja dnes musim debordelizovat byt, musime prestehovat klavir, prijde pomoct soused, tak at se nezdesi, ze zijeme na smetaku :grinning:
koukala jsem na fotky Petrika, je uplne uzasne sladkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tmavovlasy vlasaty decka jsou proste bozi...nam to nase zblondatelo :frowning2:
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
díky díky,ale blonďáčci vypadaj zas jak andílci:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:

hele a jak to zvládáš,druhý miminko v bříšku a nevolnosti a do toho batolátko?Dá se to?:sweat_smile::slight_smile:
27. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
jj, tobik chodi blinkat se mnou a masiruje mi pritom zada :grinning: :grinning: :grinning: zatim to bylo v pohode, protoze mel manza prazdniny..no ted uz pohoda skonci :sweat_smile:
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojik

Majo Martinek byl blondacek do 2 let a ted je tmavej a Zuzanka se narodila tmacsi a ted je blondaek to maji od slunicka a sice vypada jako andilek ale zlobi jak malej satan :grinning:

holky ted sem koukala na MMB na navody pleteni a nasla sem peknou soupravu na Zuzku http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1583 asi zacnu tvorit ja usiju a babi uplete a budeme mit doma paradnici :wink:

jinak tady je hnusne tak ani nevim co budu delat
27. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
jee, eli, to je hezky...kdybych nebyla tak leva na rucni prace hned se do toho pustim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Čau baby,

Suzinku, tak si to moc užijte s Liduš a Davídkem, těším se na fotky a snad i nám to vyjde :frowning2:

Maji, ahoj, bobi, tak blindíš jo? a U Tobika si taky měla blinkací období? Já si nedovedu představit, že budu blít, mě stačí jednodenní nevolnost a sem mrtvá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No Haninek spí, oběd se peče, to je pohoda, až na ten bordel co mám ve skříni...za chvíli to na mě vyletí a papíry neuložené budou všude, a to sem prý pracovala 4,5 roku jako sekretářka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a doma to nějak nezvládám jako by nebyl čas či co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No my včera koupili podzimní botky, ale byl to boj...Hani teda protestovala o 106 :angry: no ale vybrali sme zas na dva měsíce klid, a pak zimní :angry: ]-
27. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahoj oli :slight_smile:
no sem tam jo, no...ale uz je mnohem lip, s Tobinkem to trvalo dyl, to mi teprve tedka zacinalo byt blbe :grinning:
co peces dobryho? ja jsem mela zalusk na peceny kure a nakonec jsme se nevyhrabali z baraku, tak sel manza koupit pizzu :grinning: :grinning:
kolikatku mate nozicku? my jsme koupili 21,pani mu asi desetkrat premerovala nozku..prijde mi ale, ze je to k nemu strasne veliky, vypada jak klaun, ale mozna tak jen vypadaji, jsou docela obrneny..:grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Oloušku děkujeme,užili jsme si to hezky,ač času bylo málo,pramálo,jen 3 hodinky(povinosti volají:frowning2: ) tak jsme si aspoň na chvilku pokecali s Lidušáčkem,ale je mi to líto,chtěla bych mít víc času a pokecat si v klídku dle potřeby :frowning2: tak příště,ještě,že jsem do Vých. Čech jezdí docela častějc:dizzy_face: jinak jedou ještě na Moravu co sem pochytila,tak domů přijedou až v neděli
Neboj se nic,i nám to výjde!!!!!!!!!!!Miluju Tě :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
ježiš sem tele,jdu něco napsat a pak píšu něco jinýho....by jste nevěřily jak ten Davídek za půl roku vyrostl!!!A jak je krááááááááásnej,andílek blonďatej,prostě můj andílek :dizzy_face: i,když už jak je to človíček,tak dnes ke mě néé,se styděl:grinning: brouček:slight_smile:
no a Liduš...co říct,kdo jí zná ví...je prostě v pohodě a jak jí to sluší kočce!!!A jak je hubená housenka jedna :confused: :confused: :sweat_smile: hrůůůůůůza!!!Sem tu největší špek všech špekůůůů!!! :sweat_smile: tak ona byla dycky žížala,ale teď je prvohousenka :grinning: je krásná a moc hodná :dizzy_face: ach jo,já Vás už tu chci mít zas :cry: tak snad co nejdřív :frowning2: no nic,jdeme se chystat,povinosti volaj hola hola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Maji, máme 23 :slight_smile: prošly sme všechny obchody, Bata, Humanic, atd... a stejně koupili opět tady u nás v obchůdku, kde má paní všechno se žirafkou a úžasný výběr...sice ceny taky úžasné, ale prostě tohle je pro nás priorita :slight_smile: a máš pravdu, trošku v tom vypadá jak klaun :grinning:

Suzinku, no koukám, Lidušce to moc sluší, má dlouhé vlasy co? a housenka jedna je:slight_smile: ale nemůžu to srovnat, kolik máš ty špeků, když nejste spolu na fotce :frowning2:

jo a peču brambory se šunkou a zeleninou :wink:

Suzi, co máte za povinnosti? :confused:
27. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Juuuuuu Maji, ted koukám, vy ste měli svatbu? :confused: No si jak princezna, a ty šaty no bomba :dizzy_face: :dizzy_face: Máš více foteček? Kde jste měli obřad, hostinu? A svatební cesta byla? sem zvědavá co? :grinning:
27. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky,
předně cori přeju pohodové těhulkování a hodně zdravíčka :grinning:
Tak my už máme 13 zoubků, takže ten průjem a nepapání a nepití bylo všechno k tomu. Během týdne nám vyrostly 4. Už zas krásně bumbá :dizzy_face: , s papáním to pořád není takový, ale to asi i ty vedra. Úplně mi poslední dobou odmítá večeře. Jí naposled třeba ve tři někdy v pět a pak až ráno mlíčko, ale ani tomu moc nedá. Za to se pěkně láduje knedlíkama se segedýnem, to zbaští dva houskový jen to fikne :grinning:
27. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
No předtím dr. říkala, že nám jich roste osm najednou, tak ještě čtyři zoubky, doufám, že to už nebude takový. Protože některé noci byly hrozné, jsem už nevěděla co s ním. NIkdy tak neplakal, já ho nemohla utišit. Pořád chtěl chovat a nosit, jenže zároveň nechtěl a vzpouzel se mi. No tak snad už to nejhorší máme za sebou. Jinak v kočárku ho to moc nebaví, vždycky mi řekne, že chce "běat", rozuměj "běhat" :grinning: Tuhle jsme šli k Zuzince na zahradu a dvacet metrů ty dva ušáci šli půl hodiny. Jeden vždycky šel a druhej byl vzadu, tak se zas musel pro něj vrátit a furt dokola :grinning: No sranda s nima :grinning:
27. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
oli, jj, taky jsme kupovali se zirafkou, dali jsme za ne skoro 900, brr :sweat_smile:
odkaz na svatebni album na beremku:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=431376&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
a obrad byl na Kacine u Kutne Hory a hostina pak v sokolovne ve vesnicce odkad pochazi Martin :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sluni, ahoj, vzpomínaly sme na tebe s Janičkou na sraziku :dizzy_face: Super, že je Deniskovi líp, zasraté zuby viď :angry: a s tím jídlem, to si taky nic nedělej..Hani má taky období, kdy večeří jen Nutroš :wink:

a věřím, že taková procházka musí být suprácká co :grinning: :grinning: :grinning: zlatíčka naše...

Tak Hani se budí, tak letím pááá
27. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak ještě zaspala..

Maji, no překrasné :slight_smile: a Tobik je moc fešák :wink:

Mikul, koukám zrovna do albíčka Sonulky, jaká je kočka...a spinká krásně, Hani mi takhle dneska taky usnula :grinning:

a už letím sem zase nic neudělala dneska, jen snědla ten oběd :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.