• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahoj Olí, jsou to fakt sviňuchy ty zuby, že je dokážou tak potrápit :unamused: Jo je to s nima super a je fajn, že už si teď s Lindičkou vyhrajou a pobízej se k lumpárnám. Zuzinka má na zahradě vodovod a Lindička s tím kohoutkem neumí ještě hnout a Denisek s tím otočil natotata :grinning: , že by tam vyplácal spousty vody, takže už jsem mu to pak zakazovala, ale jim se to samo líbilo, jak to na ně cáká. Tak Lindička tam vždycky k tomu kohoutku běžela a hulákala na Deniska, ať jí to jde zapnout :grinning: :grinning: :grinning: Pak si Denisek vzal hadici, Zuzinka pustila vodu a on nás tam všechny postříkal a měl z toho srandu největší :grinning:
27. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jsou kouzelní viď? No k sežrání, ty jejich nápady :grinning: :grinning: :grinning: Mě se líbí jak Hani děla tytyyty a nebo bababa, jako když jí něco udělá au :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Maji, fotky jsou nádherný, moooc vám to všem slušelo :dizzy_face: Ti úplně závidím, bych se klidně vdávala zas :grinning:

Oli, jo jsou fakt bezva. Denisek taky dělá tytyty a když to dělám na něj, tak na mě křičí tytyty a vyhrožuje prstíkem :grinning: , asi ať si dám na něj bacha :grinning: Anebo má hroznou prdču z toho, když si říkáme, kde je nosánek, pusinka atd. a on to schválně ukáže špatně, třeba řeknu očička a on ukáže nožičky a chláme se u toho jako blázen :grinning:
27. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
To je dupa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj, už začínají vymýšlet :grinning: úžasné srandy :grinning: u nás to taky dost odnáší krteček, chudák, dneska ráno hráli na lajdy či co, ale jinak je pokusný králík...objevuje na něm zuby, očička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a vdávat bych se taky vdávala znova ani nemluv..no letos máme 5 let, tak až bude 10 let, asi si dáme svatbu "nanovo"....ne jen takovou sešlost s kamarádama :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
jej, tak Tobik tytyty nedela a nosanek apod. taky neukazuje, ho to nebavi a matko snaz se :grinning:
ale zato krasne hraje na fletnicku, xylofon, bubinek a klavir :grinning:
27. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jo je paráda, že už jsou tak vynalézaví, teda jak v čem no :grinning: Prej pokusný králík, tak ještě že je tak trpělivej :dizzy_face:

No my v červenci měli teprv 2 roky, jinak od seznámení máme v listopadu 7, letí to jak blázen. Péťa mi taky říká, že až budem slavit tu nějakou stříbrnou či jakou svatbu, že si to můžem dát nanovo, tak ale na to mu říkám, že to už budu stará bréca a ne princezna, jako která jsem si ve svatební den připadala :grinning:
27. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Maji, fakt jo? Tak to je nádhera ne? Zas je aspoň hudebně nadanej :dizzy_face: To je teda šikula.
27. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Maji :grinning: :grinning: :grinning:

Sluni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bréca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přece stárnete oba né :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
sluni, jj, to vis, ma to okoukany od prastenych rodicu chudacek :grinning: no ale mluvit se frajerovi teda absolutne nechce, umi par zviratek, ham a na zbytek ma univerzalni eeee
27. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Olí, to sice jo, ale třeba v padesáti si sebe nedovedu představit v krásných bílých šatičkách :grinning:
27. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Maji, to je jedno, že moc nemluví, na to mají ještě čas :slight_smile: Malej se sice snaží opakovat, ale většinou zopakuje jen tu první slabiku :grinning: Takže bagr, na kterej se musíme každý den chodit koukat, je prostě "ba" a málokdy řekne něco, co vyzní jako bagr :grinning: Tramvaj je "ta", autobus je "bu" :grinning: a tak dál :grinning: :grinning: :grinning: Zas ale kdo může říct, že jeho batolátko hraje na tolik hudebních nástrojů :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Maji, Hani taky nic, táta máma čiči, pápá :dizzy_face: však to příjde... :grinning: jako baba ještě bude ukecaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sluní, však jo, tak ale v růžových budem dokonalé na stříbrnou svatbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
no hraje, do fletny zbesile fouka a je stastnej ze to dela rachot :grinning: na klavir se uz pomalinku snazi prstikem ne celou tlapou..atd. :grinning:
jo vlastne ted zacal dej a na (kdyz neco podava nebo si bere) :grinning:
27. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky,

cori - přeju pohodové těhulkování, hodně sil a zdravíčko
maji - taky pohodové těhu, ať je ti brzy lépe...... jé, vy jste se brali na Kačině... my taky, můžu se zeptat odkud pochází TM? Máš krásný fotky
oli - díky za pochvalu foteček, ještě jsem denska nějaký přidala

jinak je u nás nového to, že jsme bez plínek - ještě Sonince teda dávám plíny na cestování a na spinkání, ale i přes noc je mívá suché - dokonce mě vzburcovala dneska ve 2:00 v noci, že eee a vyčurala se.... u toho cestování je to horší, to sice křičí eee, ale jak nemáme nočník tak se jinde nevyčurá, takže musí mít tu plínku

zhoršilo se nám spaní, začala se při usínání hrozně mlátit a přetáčet a odkopávat, takže je jí postýlka malá, jenže velkou ještě nemáme kam dát a stejně bych se bála, že mi z ní spadne.... většinou to dopadne tak, že skončí u nás v posteli a MM se jde vyspat do truckabinetu

večeře míváme většinou studené, ale když třeba nevařím oběd (Soník dostane skleničku), ale později až večeři, tak si dá s námi

jo, ještě jsme byly na očkování Priorixem a naštěstí nebyla sebemenší reakce, tak jsem moc ráda

rozkecáno máme pořád dost a dost, nedávno u nás byla kamarádka, tak říkala, jak je Sonče docela i hezky rozumět

tak se tu zatím mějte
papánek
27. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
mikulenka je od Chotebore, kousek jsme se projeli, ale jeste se to dalo zvladnout :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
juj tady se kecalo jak nikdy :sweat_smile:
mě dneska nejela půl dne elektřina :unamused:
27. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
maji no vyjste oba tak krásní na té svatbě, takoví mlaďoušci oba dva :dizzy_face:
našli jste pak ten závoj? :sweat_smile:
27. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
atrei, diky :slight_smile: no mladousci asi v porovnani s nekteryma beroucima se jsme :grinning: zavoj uletel do rybnika a lovili mi ho kluci svazanyma klackama ze brehu, protoze zacal klesat ke dnu driv nez stihl doplavat na kraj :grinning:
27. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
co ze ti nesla elektrika? :confused:
27. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
no ale já se taky vdávala ve 22, ale s dětma tě mám co dohánět :grinning:

prostě to tu najednou vypli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jiřinko,a byla u vás buřa? :confused:

A kolik máš Maji? sem to přehlídla...no je fakt, na fotkách vypadáš na patnáct :dizzy_face: a ty šaty jsou prostě bomba, se opakuju ale fakt na to furt tlemím :dizzy_face:

Tak brou baby, sem zatvrdla u picasových foteček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
atrei, no jo, my se s tim moc neparali :grinning:
oli, 22 :wink: a dekuju :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
oli nebyla, nevím co to mělo znamenat :sweat_smile:

jj šatičky suprový a ten závoj luxusní, toho by byla škoda, kdyby se utopil
27. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
já koukám co je to ta roztomilou slečnu, a to Hanička od olinky, je božíííí :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3182834&vReferer=
27. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
krásné ráno maminy :slight_smile: :wink:

majo, už včera jsem TI chtěla napsat, že fotky ze svatby jsou bomba a Vám to moc moc sluší :slight_smile: a oba vypadáte, že ještě nemáte skoro ani občanku :wink: kde sis půjčovala šatky, jsou fakt úžasný :slight_smile: třeba se taky jednou budu ještě jednou vdávat, tak že bych měla inspiraci :wink: ale to by se ten můj musel rozhoupat... :wink:

jinak nám se holky vrátily noci před táborem, Máťa teda usíná ve svý postýlce při povídání pohádky,ale tak za hodinu se vzbudí a brečí, co brečí, to je nepříčetnej řev, prostě skoro jako když ho vraždíme, to trvá tak 5minut a ticho a spí dál, ale po půlnoci se zase vzbudí a to už ho musím vzít k nám do postele a tam spí spokojeně až do rána, jen my jsme v posteli takoví rozlámaní, no snad ho to zase přejde, uvidíme, jak teď bude spát na Slovensku, snad nebudeme budit KAčenku, to bychom se pak asi nevyspali vůbec při tom jejím jedáku :wink: :slight_smile:

jo a s plínama budeme asi až do školy :slight_smile: ne, když jsme na zahrádce, tak vzorně Máťa počůrává travičku,ale doma, to jsem zkusila jednou a koupelna vypadala jako když vyteče pračka :wink: prostě to ještě nejde, ale ono ještě není zase až tak pozdě :wink:

jo a trochu začínáme mluvit,ale zatím nic moc, je to malej generál a radši ukazuje :wink:
28. srp 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko
tlapi, diky za pochvalu :slight_smile: saty jsou sity v Cine podle originalu od San Patricka :wink:
vidis aspon na dvorecku..to my ani to ne :grinning: pusti kde potrebuje, tak na to prdim :grinning:
28. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
no jsou prostě úžasný :wink: ať jsou šitý kde jsou šitý :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno,

Hani kouká na Baliho, tak mám chvilku :grinning:

Jiřinko dík, je to tlama :sweat_smile:

My taky budem plínkovat dlouho, ona se chytne za plínku a zavolá mamááá? ale to je pozdě :sweat_smile: 2x se vyčůrala do nočníčku sama, a hned nato se dočůrala na koberec :sweat_smile:

Maji, až v Číně jo? ty jo...no ty fotky jsou fakt úžasný u té vody :wink: a co Tobík, jak prožíval svatbu?

Tlapi, super, že Mates usíná zase jako dřív :slight_smile: A jedete na SK? Kam tam?
28. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
tak ze jste to vy, tak vsechny fotky najdete na www.nasesvatba/martin+magda :wink:
28. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Oli, no s tím spaním jsi to nepochopila, sice usíná v postýlce,ale pak je v noci jak praštěnej a budí se, na táboře usnul ve 20hod a vstával v 8hod :slight_smile:
jinak na Slovensko jedeme mezi Pribylinu a Podbánské prostě na hranice Tanapu na chajdu bez elektriky a vody,tak doufám, že bude dobrý počasí, jinak to zabalíme a pojedeme domů dřív :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.