• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
su blba: nasesvatba.cz/martin+magda
28. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
jee, tlapi, to zni romanticky... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
no bude to bojovka, jede i ségra s dvouměsíční KAčenkou :slight_smile: ale je fakt, že my jsme celkem zvyklý na takový podmínky, tak to snad zvládneme i s dětma :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Jo tak Tlapi :unamused: no a co zuby, kolik máte?
28. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ránko :wink:
maji ty jo až v číně šitý, a to na zakázku nebo přes salon? Sis je sama někde našla a nechala si je ušít?

tlapi máš můj obdiv, bych na takový bojový podmínky neměla :sweat_smile: na jak dlouho frčíte?
28. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
28. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
atrei, objednavala mi je segra pres ebay, predtim jsem mela ozkousenej original v salonu, takze jsem vedela ze tyhle chci :slight_smile: no akorat jsem moc netrefila velikost, takze na me vypadaly jak pytel, ale to uz sikovna pani v cechach za par kacek spravila, ikdyz nadrbala se s tim asi pekne chudina :sweat_smile:
oli, jdu na ne :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Ty jsou super :grinning: :grinning: :grinning: hele a dokonce vam vylezl medved..ten se nam snad jeste nepredvedl :angry:
28. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
zubů máme plnou hubu :slight_smile: jen za tábor mu vyrostly 3,takže jeslti dobře počítám,tak máme 12,ale už mu do tý papuly nerada sahám,protože mě "hajzlík" hrozně rád kouše, když mu tam smátrám, tuhle to bylo přesně na kraj nehtu a do krve, až mi sozička ukápla a MAtes držel jak pitbul :wink: :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
atrei, jedeme zatím na týden, říkám, uvidíme, podle počasí :slight_smile: no říkám, my takhle jezdíme na tábory s dětma,takže jsem zvyklá :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
Maji, no medvědi tam toho předváděli až moc, ty pohyby a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne oni se jen mazlili :sweat_smile:

Tlapi, Hani mi dělá to stejné, furt jí šmátrám, či už má ty poslední stoličky, tak mě rafne, až mám modřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Nic loučím se, razíme ven nakoupit věci do polévky, tak krásný víkend všem :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
jé Oli, fotečky jsou super, já se taky těším, chceme vyrazit do nějký ZOO až se vrátíme ze Slovenska, tak uvidím, jka bude Matěj nadšenej nebo jestli budou víc nadšení rodiče :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
taky jdeme ven, musíme na tu Slovač nakoupit spoustu jídla :wink:
28. srp 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
přijeli mi MM, tak se loučím, mějte se hezky, papa :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
tak jsem přidala zase pár fotek,tak kdo chcete jukněte :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3206998&vReferer=
28. srp 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
tlapi ty jo Kačenka má vláááááskůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mi děsně připomíná Ninušku :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
nojo, ségra si přála vlasatou holčičku, tak jí to vyšlo :wink: holky jsou asi prostě vlasatý a k nim vlastně suzzíkův Peťulka :wink:
28. srp 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se rozloučit...jedeme dnes na chatu a protože řešíme nějakou krizi tak se tady delší dobu neukážu...omlouvám se že nevysvětluju, ale je to moc čerstvé a nedořešené...pa bambulky posíláme s Kiki pusinky...
28. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Hani, moc ti držím palce, aby krize brzy přešla a vše se vyřešilo. Myslím na tebe. Moc se netrap kočko. Chatu si užijte, pa :wink:
28. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Hani, taky držíme pěstičky, ať je krize brzy zažehnána a jste všichni v pohodě :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
cus babizny!
tlapi Kacenka je fakt krasnoucka! a Mates teda zdospelel, to snad ani neni pravda! v ZOO se mu libit bude ;) my byli uplne nadseni z te prazske... a erinka ma nejradsi cicinky a pipinky :slight_smile:

majatob taky mam v planu si nechat saty usit ;) padz za ty prachy co chteji za pujceni v pujcovnach si je clovek muze 3x koupit...

holky umi vasi prcci rict P? driv mi to nedoslo, ale erin misto P rika T :slight_smile: jakoze taci taci misto paci paci, tata misto papa... snad se to jeste nauci :slight_smile: ted je ve stadiu kdy chce opakovat uplne vsechno a obcas z ni padaji perly teda :slight_smile:
a ma 11,5kg a to mi vsichni rikali, ze ted uz tak pribirat nebude?!
28. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
vik, no tobik P aj T umi pekne,ale mluvit nechce, teda kdyz nepocitam takovy ty jednoduchy slovicka stylu tata, mama, pipi apod. dnes se teda naucil maaaau maaau jakoze kocicka, ale jinak o paci paci si muzu nechat jen zdat :grinning:
no a ty saty me vysly na 4000 aj s upravama v CR, zatimco pujcovny za original bylo 12000 :wink:
28. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky,

nestíhám dočítat, dneska jsem přijela z Prahy, kam jsem v pondělí narychlo odjela, protože přijela sestřenice dcera s přítelem s anglie, tak jsem musela jet k našim, abych je taky viděla. Trošku jsem oprášila angličtinu a užili jsme si prima týden.

Taky jsem koupila v Globuse dětem žirafkové bačkůrky, které mají v akci. Na Anežku 149,-- Kč a na Jiříka 79,90. No prostě bomba ceny.

Teď jdu užívat MM, jsme se 4 dny neviděli :grinning:. Tak se mějte, zítra snad dočtu. Páčko
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojte, tak ja se hlasim jen na skok ... jen chci rict, ze jsme si moc uzili ZOO se Suzzinkem, protoze ac na chvilinku, bylo to super ... Suzzinek je moc mila kocka a holky - je to fakt kocka, ac se vam tu snazi nakecat uplny opak - moc ji to slusi, ma moc hezkou barvu na vlasech (vsak uvidite z fotecek) a hlavne je desna a moc hodna :wink: ... takze navsevu DKnL u ni fakt doporucuju ...

Petulka taky strasne vyrostl, je to velikej kluk a umi spoustu zviratek napodobit - umi ovecku, pejska, kravicku, konika, uplne uuuchvatne tygra a tunu dalsi fauny :grinning:

... no byla to parada, nakonec jsme se stavily i u kamarada doktora, ktery kvuli nam utekl z nemocnice driv, aby nam mohl udelat kaficko - taky strasne dobry chlap a urolog, takze nam rovnou zkouknul i pindika (teda Davidkovi) - i kdyz Dada u toho spal, pac totalne odpadl a spal hodinu u nej a pak hodinu po ceste dom :sunglasses:

a jeste jedna prihoda - babi,ze musi mit mrnous suvenyr, tak jsme sli do shopu a povidame, tak si Dado vyber - zirafu, zebru a dada povida ssss, rikam kde vidis masinku? a fakt, byla tam ... drevena ... tak ji dostal a cely vecer po jejim vybaleni delal jeeeee a hraje si s ni uz druhy den ...

takze jeste jednou SUZZI moc dekujem a zase urcite prijedeme, nebo dojedte do Rousinova... my zitra valime zpet na Moravu k pribuznym a pak k nam do okresu Vyskovakov :sunglasses:
28. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
a jeste foteeecky jsou u me v albu tu na MK, kdo mate zajem :slight_smile:

jo a PS: zas takova zizala nejsem jo? to jenom klamu telem ... :confused:
28. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
majatob taky pocitam max. 100liber :slight_smile: plus pripadne upravy... s mluvenim je to legrace, ted ji to fakt zaclo bavit, misto mama rika mami, daddy, boticky jsou teda u nas shoes, syr cheese, sunka ham... to se ji rika moc dobre :o)))) a pak NENENE :slight_smile:
28. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lidušáčku ty si kecka viiiiiiiiiiiiiiiiiiiď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: tolik komplimentů sem v životě neslyšela neviděla nezažila :sweat_smile: :dizzy_face: moc Ti děkuju,byť z toho není skoro nic pravda :sweat_smile:prej kočka(nooo pěkně vypasená a ošklivá :sweat_smile:) a prej kočka a milá a hodná hahaha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:sem vošklivá a zlá ropucha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:jéééééééé,ale úplně se červenám,takových krásných slov a chvály :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:děkuju děkuju děkuju a ještě jednou děkuju za návštěvu :dizzy_face:dojeďte v pořádku a dejte vědět :dizzy_face:a musim říct,že fotečky jsou opravdu překrásný,moc se Ti povedli a docela se na sebe můžu i koukat :sweat_smile: jsou fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:kdyby si mi je Lidu poslala na mail ty se mnou a malym budu ti vďěčná :dizzy_face:díky :dizzy_face:

jinak Liduš je fakt mega prvohousenka křížená se žížalou,takže už jee to napováženou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
29. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,

Hani - ať vás krize rychle opustí a vše se brzy urovná, užijte si chatu
viky - Soňa říká P dobře, ale zase neumí K, takže koko je toto a kačkač je tačtač atd...

holky, rozhodla jsem se zbavit Sonču dudlíku, včera byla první noc.... no, ještě, že má miláček kam odejít chrupat, protože jsme večer vyváděly přes hodinu, v noci se pak vzbudila na čurání kolem 1:00 a zase cirkus 15 minut a ráno v 6:30 budíček a "mlíčo, mlíčo" (páč u toho si dudlá, že?), bývala by se chtěla dospat, ale bez dudu ne.e, takže se prořvala do 7:00, kdy už byla zcela čilá a začala si z ničeho nic z toho řevu povídat....... no, tak jsem zvědavá na dnešní usínání

jo, a nevim co mám vařit :rolling_eyes:
29. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
jistěj to těstoviny s kečupem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

děťátko mi dospává noc, už spí přes 1,5 hod
29. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
a jsme vzhůru :slight_smile:
29. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.