• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
Ahoj holky,

dneska jsme byli na pouti. Je u nás Bartolomějské posvícení, tak jsme se tam byli podívat. Hráli tam kapely, bylo tam plno stánků a kolotoče. Tak jsme o dost peněz lehčí, ale o zážitky bohatší :dizzy_face: . Až budu mít chvilku, dám sem pár fotek.

Tak se mějte a páčko
29. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky děfčata,

andy - to je príma, že jste si to užili

tak druhá noc bez dudu znatelně lepší - usínání sice při řevu, ale jen 15 minut, v noci budíček na čurání ve 2:30 a usnutí bez řevu skoro ihned (pak se teda docela vrtěla a sem tam kňourla, ale to bylo spíš tím, jak jsem šla vynést nočník a pak jak jsem zase lezla do postele), ráno budíček v 6:00, kójo a hned byla veselá :grinning: tak doufám, že to bude lepší a lepší
30. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj všem :slight_smile:
vzpomíná si tu mě ještě někdo????? :wink:
sice nepřispívám, ale čas od času Vás čtu-i když nééé dočtu, naštěstí toho tolik nenakecáte :grinning:
čekala jsem, až tu budou nějaké těhulky, aby to nevypadalo, že se jdu vytahovat či co.. :wink:
tak, kéž by ještě aspoň tlapka, pokud se něco nezměnilo, co mi uteklo :wink:

mějte se zatím fajn i s miminy, batolaty, malými dirigenty :grinning:
30. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
jééé jani, ahoooj. To víš, že si na tebe vzpomínáme, hned jak jsem viděla, že si tu byla, tak jsem sem nakukla. Tý jo, koukám, že jsi taky těhu. No to je bomba, gratulace veliká. Těhule je pavlinka a majatob. O dalších nevíme, ale je fakt, že sem už hodně holek nechodí, tak třeba jsou i další těhule.
30. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
andy, tvoje zprávička mě hrozně potěšila, jsem si říkala, že po více než roce.. :wink:
tak já občas něco přispěju :slight_smile:
dobrou noc :grinning: samosebou, že v uvozovkách :astonished: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
:slight_smile: ahojda holky :wink:

tak my jsme se teď vrátili, na náměstí v Chrudimi hrál Hradišťan, bylo to moc hezký a kdyby jejich zvukař dělal svojí práci tak jak měl, tak by to bylo ještě hezčí, takhle jsme slyšeli každý druhý slovo, ale i tak to bylo hezký :slight_smile:

jani, tak to je super zprávička, tak to přeju ať všechno dopadne dobře a pořádně si to užíváte :slight_smile: a jak TI je? pohoda? :slight_smile: u nás se bohužel zatím nezadařilo, tak to necháváme koňovi :slight_smile:

nevím,jeslti se sem zítra dostanu, tak se radši na týden rozloučím rovnou :slight_smile: pěkně si to tady užívejte a myslete na nás,ať se děti v noci nestřídají ve řvaní, i když snad už nee :slight_smile: :wink:
30. srp 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
kam pak Tlapi vyrážíte?
My měli dneska u nás pohádkový les, bylo to hezký, sice jsme ještě nesoutěžili, ale i tak se tam Káji líbilo, jen se držela jak klíště - toliko lidí :sweat_smile:
Jani, gratuluju - to už máš termín za chvíli :wink:
30. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
cori, jedeme na Slovensko mezi Pribilinu a Podbánské do chajdy bez vody a elektriky (teda generátor se na chvíli pouští :wink: ) jedeme ještě se ségrou a její KAčkou a teda s chlapama a ještě jednou kamarádkou, no bude to sranda :wink:
30. srp 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

jani moc gratuluju k těhu a už jsi za půlkou ty jo :confused: jsem zvědavá co to nosíš v bříšku :dizzy_face: já bych to nevydržela až do porodu :sweat_smile:

se tu holky pěkně rozrůstáme :slight_smile:

my byli dneska na oslavě zlaté svatby mé babičky a dědečka, vyšlo to zrovna na spaní Niny a ta nemohla v kočíku usnout, tak jsme ji šupli do auta, rozjeli se a do pěti vteřin byla tuhoš :grinning:
30. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
tlapi, tak pěkný týden, užijte si ho :wink:
30. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Brý večer,

Jani no jasně že pamatujem, a to je bomba, že už si v takovém tt :wink: Jůůůůůůůůů holky já su dojatá :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jiřinko, Ninuš má hustý kukuč, celá táta :grinning: krásná

a co vůbec ten pupík, už sem minule se chtěla zeptat?
30. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Hoja žáby moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaňulkooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to víš,že pamatujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc moc gratuluju a přeju hodně moc zdravíčka pro Vás oba :dizzy_face: opatrujte se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tlapi mějte se hezky a užijte si to:slight_smile:

jj musim souhlasit s Olouškem.....Ninušáček je fakt hustá kóča :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

jinak Oloušku dělej ty nic neříkáš na mý špeky,který sis stěžovala,že na mých fotkách nevidíš,když tam nejsu:grinning: tak u Ludiš v slbu su :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: kurva to moravské nářečí je také pěkné :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juch :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pusinečky všem :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
oli tady ti to tááááááááááák slušííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3216868&vReferer=
30. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
a Hani vypadá přesně jako NIny, to máme každý den :grinning:
30. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
oli pupíček pořád leze, ale zdá se mi to lepší, víc budu vědět po kontrole, jdeme 30.9. na priorix
30. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Jiřínku tak držim palečky!My jdeme teď v úterý do nemocnice s pupíčkem,jsme tam objednaný k nějakýmu dr. aby nám zkonstatoval jak na tom jsme my s vylezlým pupíčkem:slight_smile:

a jako jdu jíst jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
taky ho Peťulka vylezlý? budu držet palečky

tak dobou chuť jako :grinning:
30. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
jj má,už sem ti o tom psala :sweat_smile: děkujeme :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
suzi promíň :sweat_smile: vím, že to tu někdo psla, ale nevěděla jsem, že ty
30. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky, jen sem mrknu a další těhulka se odtajnila - Jani, to je krásná zpráva, moc gratuluju a držím palce, až je vše ok :wink:

Andy, ještě na Coriven jsi zapomněla - ta taky nosí mimi v bříšku... no a třeba ještě některá z vás se časem odtajní, ne? Další tipuju Tlapku :wink: .

Atrei, Ninča je fakt nádherná, fakt je, že tátu nezapře, ale věřím, že jestli se na Tebe upřou ty jejich 4 oči, musíš se cítit jak v ráji :wink:

Hani, ta borůvková je sladká ;o)

Suzzi, Atrei, s pupíčkama vám držím palce, hlavně ať je to ok :wink:
30. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
tééda holky, vy jste mě dojaly až k slzám, :grinning: to je ta těhotenská bulivost :grinning: asi :wink:

jinak dobré ráno :wink:
31. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Jej no jo, Coriven, to mi nějak uteklo, tak dodatečná gratulace.

janino, těch 9 měsíců co jsme byli těhu jsme tady toho nakecaly, že se na nikoho nedá zapomenout. Je fakt, že spousta holek sem nechodí, ale stejně si na ně vzpomenem.
31. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,

janino - přeji krásné těhulkování, ať probíhá hladce a bez problémů a posílám pohlazení na pupíček

suzi, Jiřinko - budu na vás myslet, ať jsou pupíčky OK

já už bych taky chtěla další miminko, ale je škoda zkrátit si mateřskou, když jí mám na 3 roky a hlavně bysme ho ještě neměli kam dát - podkroví bude nejdřív na jaře příštího roku.... no, už teď by se mi hodilo, kdyby měla Sonča svůj pokojík, páč jí v noci v ložnici budíme, holt to musíme ještě vydržet
31. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
čaues baby,

Jiřinko, dík za pochvalu :wink:

Suzi, jdu prohlédnout tvé špeky :grinning:

Janinku, slzičky štěstí jsou fajn :dizzy_face: a jak se vůbec cítíš? jaké to bylo na začátku? Jak to budete řešit s kočíkem?

Miku, já to spíš beru tak, že si chci Hani užít aspon do těch tří let, kdy bude mluvit, objevovat vše atd...mě připadá, že s mimčem bych jí tak nevnímala :wink:

Jo holky, ale dneska ráno mi bylo šoufl, a první co mě napadlo, že sem těhu a na vteřinu sem se zamyslela, jak mám bendžo a taky jak vezu v kočárku pro dvojčátka Hani a jejího sourozence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jooo a ať nezapomenu...Miruš Bucenka vás všechny zdraví, hlavně těhulkám přeje k těhu :dizzy_face:

Jo a já přeju Pavlínkám vše nej k svátku :wink:
31. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Suzinku, jo máš tam špek :confused: :confused: :confused: :confused: , tak možná na kozách :grinning: a ten ti jen tiše závidím, páč já mám jen kůži a na ní cosi růžového trčícího :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a vůbec :angry:
31. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo a dneska jdem dělat hruškovou přesnídávku u tchýně, tak snad se podaří a nebude mít pindy..
Jak včera, nás jako přepadli, a já zrovna udělala šťávičku Hani v odšťavňovači...a hned ho myju ať nepřischne...a ti zrovna dorazili a ona na mě hned ve futrách..."no to teď rychle neuklízej" :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No můj tlak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak sem se vykecala a idu :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
hojda při odpoledni
těhu probíhá už naštěstí v pohodě, záčátek byl teda krušnej :wink:
kočík si necháme ten, co jsme měli na toníka, toník už nepotřebuje, páč od 7 měsíců chodí :confounded: poděs jeden :wink:
a tchýně (až na malé výjimky) jsou na zabití, jojo, to nás taky jednou čeká, budeme hrozné tchýně :grinning:
jo a my chceme 3 děti a já bych se do toho nedokopala, kdybych si dala tříletou pauzu, bych pak už byla líná na těhulkování a noční vstávání a na plínky :grinning:
31. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
málem bych zapomněla: všem Pavlínkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku

jani, ty bláho od 7 měsíců chodí jo? Tak to jsem myslela, že mi v 10 měsících a 3 dnech jsme rekordmani :confused:
31. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
andy :grinning: na vánoce nám tu chodil pod stromečkem jako prd
hold nás honí jak nadmutý kozy :grinning:
von to vzal trochu hopem, páč jsme furt jen leželi, nic nedělali, neotáčeli, 24.11. poprvý náznak lezení a během 14 dní už chodil :grinning:
31. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.