• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
P.S. chodítko jsme neměli, kvůli zdravému vývoji, hm :grinning:
31. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Dobrý den!
Jen nakukuji a zároveň přicházím s velkou prosbou, mám dubňátko 2009 a přemýšlím nad zimním oblečením, hlavně nad velikostmi. Jakou velikost jste kupovali pckům vy, myslím podzim-zima. Děkuji moc
31. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
jani, tak to je hukot, mě malá začala brzo lézt, v šesti měsících se postavila a pak hned začali náznaky chůze, ale v 10 měsících a 3 dnech přešla celý obývák a to jsem považovala jako za chůzi. Je fakt, že od té doby lítala jak ďas. Chodítko jsme tedy měli, ale takové to interaktivní, jak to před sebou dítě tlačí jako vozíček. To prý páteři neškodí.

vlada84: my jsme byli teda krapet přerostlý, ale měli jsme na zimu tak 74/76/78. Záleží jak velké mimčo máš.
31. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
vlada: my koupili zimní overal v CA velikosti 74 a stačilo nám akorát na celou zimu :slight_smile:
je boží, že ty kombinézy jsou rozepínací (2 zipy vepředu směrem každý k nožičce, tak to není boj ho tam vsoukat, ale jen položi a zapnout a taky jsou tepklounký, stačily punčošky a body :slight_smile: , cena byla tuším kol 599,--
31. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj kočky,
těhulkám gratulace, ať všechno dobře dopadne a hlavně to zdraví, ostatní se dá koupit. :grinning:
Kdo chcete aktualizovala jsem albíčko, tak mrkněte.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=339805&vReferer=
31. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
vlada, tak my si vystacili s kombinezkou vel. 62, ale to cislovani jim teda moc nesedelo, byla mnohem vetsi :grinning:
31. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Holky, mocka Vám děkuji, ať Vám prckové rostou :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Brý večer,

Jani, no jo, ale jak to jako vyřešíš, my kočík taky nepotřebujem, ale zrovna že by poslouchala na procházce, se říct nedá :grinning: chápeš jak to myslím...mimčo v kočíku a Hani prchá opačným směrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vladi, no my měli asi 8,5 kila a 75cm, a nosili kombinézku vel. 86 takže těžko říct :confused:

Jo a holky, co máte x-landera, jezdí se vám s ním dobře po sněhu? To sou otázky co teď v létě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jooo a hlavně proč sem přišla, jako Jiřinka nedala foto? :unamused: jak se šmikla? HEEEJ sem se těšil :cry:
31. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
oli je na FB :grinning:
31. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
vladi my jsme měli tuším 68, 74, ale co výrobce, to jiná velikost
31. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
heli máš tak krásný děti, z těch fotek jde cítit děsná pohoda :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jiřinku dík, jdu kuknout :grinning: No co ta Ninuš zase vyváděla, takové ksichtíky jo? kočanda...a stolička jí jde dobře vidět :wink:

Baby, no mě se tak chtělo dneska, a kddyž vidím, jak to tady serfuje po netu (MM) tak se mi zase nechce a vytahuju notas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jiřinko, kecáš nejsou mmt dostupné :cry:
31. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Už to jede, ale nejelo to no :frowning2:
31. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
čus bus vokurky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu jen na skok,pač mě padaj vošiška :fearful: :fearful: :sweat_smile: tak udělám hají dadý

Oloušku tak jako na tý fotce jsem pořád dost z dálky,takže chápu,že ty špíčky nejsou moc vidět :sweat_smile: ale kde vidíš ty kozy by mě fakt zajímalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: protože jestli já mám kozy a ty mi máš co tiše závidět,tak ty si Venda Havlu s kozama jak Pamela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já mám kozy......... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si musím uchcat smíchy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem tady vohlá,to čemu ty říkáš kozy mi leží na nohách a roztýká se to do stran po obvodu stehen :sweat_smile: to zas pak zaroluju a du :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak pápáááá a dobrou noc,ať Vás vosy štípou celou noc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
ty mě fakt dycky dostaneš o bože děkuji ti za naši Suzinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ráno si je roluješ zpod postele jo?

tež jdu do hajan, bo oči bolí :unamused:

bou noc
31. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pusinečku pa :grinning:
31. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Vidíš vidíš, a já je hledám a hledám a nejsou kde jsou :grinning:
31. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
hledám je hledám a kde jsou?Oni tu nejsou a před tím tu byli a nejsou,tak kde jsou?:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile::sweat_smile:

už fakt jdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pač sem z tebe celá uchcaná smíchy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
MM mě vyhazuje, tak dobrou :grinning:
31. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ránko holky,

Olí, nic lepšího než x-lander na sníh neznám. Mám ale X1, takže všechy 4 kola stejně velká a neotáčecí. Zažila jsem už hodně kočárů, ale na sníh X1 jednoznačně vede. Je to prostě teréní kočár.

Lindušce od Zuzinky všechno nejlepší k dnešnímu svátku.

Já tady piju ranní kávičku a čekám až se mi vzbudí kuřátka, oblíknu a vyrážíme do školky. Jiřík už se moooc těší na kamarády a tak. Akorát nevím, jak se mu tam bude chtít spávat. Já teď pro něj už nemůžu chodit po obědě, protože mi Anežka přes oběd chrupe od 11:30 do 14:30. Během měsíce se jí to upravilo, že už nespí 2x denně, ale jen jednou, ale za to pořádně :sweat_smile: . Je to pořád moje šípková Růženka. Ona dokáže spát od 19:00 do 08:00. A teď jí budu muset chuděru budit o hodinu dřív, abysme šli s Jiříkem do školky :frowning2:

No nic, tak já jdu. Mějte se tady.
1. zář 2009 v 06:47  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

všem Linduškám přeji taky všecičko nejlepší k svátku :dizzy_face:

andy, tak ten první den hezky zvládněte :wink:
1. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
ahojky
vsem skolakum prejeme krasnej vstup do skolniho roku :slight_smile:

Lindicko vsechno nejlepsi k svatecku :slight_smile:

tak ja za chvilku vyrazim asi na prochazku protze satanci uz zase vyvadeji a u baraku tu bouraji mega zriceninu a to je rachot no hnus, 4 bagry a porad to tu lita.....

Suzi tvuj popis me vzdycky dokonale pobavi a postavu mas super a dokud si prsa nehazes pres ramena tak je to pohoda ne

Andy snad malymu nebude vadit spani ve skolce me Martinek po obede nespi uz od 2 let
1. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Jiřík už ve školce spinkat nebude. Dali nám pyžamko zpátky domů, protože už to jsou velké děti a ty už nespinkají, jen odpočívají na podložkách a koukají u toho na pohádky. Tak to Jiřík bude nadšený.

A co Evinka a její velkej školák?
1. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Jo a Pavlínce všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky.
1. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak máme doma školáčka. Fotky jsou u mě v albumu. Luky v pohodě už by šel znovu. jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. Ráno v 6hod mami musíme do školy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lindičko vše nejlepší k svátku.
1. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahojte holky, jdu jen na skok, prekladam jak blbec pro jednu firmu a vubec mi to nejde, sama odborna hatmatilka a navic, ten kdo to formuloval, neumi cesky ani logicky myslet a mi to porad cuka, ze jim to spravim, ale jsem jen prekladatel, tak se nebudu montovat a prelozim to tak, jak si to napsali ze? :sweat_smile:

suzzinek je kocka a jestli to nevi, tak ji to do te hlavy osobne prijedu natlouct :slight_smile:

jeee, ja bych taky chtela x-Landera, jenze nejsou nejako finance no :frowning2:(( ale na snehu teda nevim, co budu delat, asi bude Davidek chodit pesky neb s DorJanem uz ted nepohnu, jak je to dohromady s Dadou tezky :slight_smile: jeeee, nebo vim, budu ho vozit na pekaci :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj baby,

Andy, dík, na netu sem našla dobrou ojetinu, a ač si teda myslím, že kočík je nám celkem nahouby, tak když to vezmu kolem a kolem, i v zimě budu muset do obchodu, a se sáňkama to bude jaksi nepraktické :sweat_smile: a tady u nás, sou dycky ty kupy sněhu a s chiccem to nedám ani náhodou a inglesinou tež ne :unamused: tak nevím no...

Lidu, já tě obdivuju, jak se s tím lopotíš, ty jo francouzsky :wink: Šikula :wink:

Lindičce vše nej, a Pavlínce teda taky, když má narozky já sem skleroza :unamused:
1. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
JEeee Evi, Luky je úžasný na těch fotkách :wink: a ta fotka s Lucinkou, ta je dojemná :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
oli, diky za obdiv, ja se spis biju do hlavy, ze jsem to brala, ale aspon mi nezakrni mozek a splatim vice mene vetsi cast siti do oken, co mi dnes na dluh prijdou namontovat, pac nas zerou komari a ja se bojim pouzivat ty chemicke sra*ky, pac me z toho dycky boli hlava ....

no ja taky myslim, ze uz by mrnous v zime mohl capat, ale preci jenom na delsi vylety ze? no zase kdyz bude snih, tak mi budou mozna kolecka od DorJanu hezky klouzat ze? akorat jsem premyslela, spis az bude druhy prcek (chceme se snazit tak nejak pristi rok, aby to vyslo do Dadulkovych 3 let), tak ze bych potrebovala neco, co se da ovladat jednou rukou ... ten X-Lander se mi libi, ten se 4mi koly jeste vic, akorat je to drahy jak pes ...
btw oli, nasla jsem cosi, co je nove, ale nejako v akci: http://www.ababy.cz/shop/kocarky/trojkolky/kocarek-x-lander-xt-modry-2008-akce-4.html
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.