• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dubnovky 2008 a jejich krásná šikovná batolátka

(Zamčená)
20. září 2010 
já jsem taky skleroza, ale že má Pavlínka narozky mi prozradil Facebook - ale psssst :sweat_smile:

anke, trojkolku x-landera moc nedoporučuju, mám x-landery docela nastudované a hodně si stěžují na ty trojkolky. Jsou nestabilní a navíc jsou prý problémy s tím předním kolečkem, seká se a podobně. Když kukneš na net tak x3 se tam dají sehnat za rozumné penízky. Mě by se líbila víc x1, ale ta byla drahá. Jsem to na předešlé stránce špatně napsala, mám x3 ne x1. Po x1 jsem toužila, ale ty jsou finančně někde jinde.
1. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Lidu, no já beru hodně i zkušenosti kámošky, co ho má, má tříkolku, a v zimě právě říkala, že je suprový. Já bych šla do XA, jenže to se pak nevlezu asi do výtahu...

Tyjo, úžasná cena i s korbičkou...já právě uvažuju koupit sporťák, a nechat ho i u druhého mimi pak koupit jen korbičku...já sem s tou inglesinou byla spokojená, jenže ty zimy tady to je děs...to chce fakt nafukovací kolečka :unamused:

Já našla modrý, za 2.600...
1. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Andy, já si i trojkolku vyzkoušela a je to suprová...když to srovnám třeba s Janéčkem, tak to je o hodně míň stabilní :unamused: a stojí 2x víc...
1. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Olí XA do sněhu jen se zaaretovanýma kolečkama, protože se ty otáčecí kolečka sekají. Má ho kamaráka a nadávala celou zimu. Já jsem na klasický nafukovací 4 stějně velký kolečka. A i rozchod kol je menší než u XA. Zkus si přeměřit výtah.

Jinak ty starší sporťáky x-lander se pohybují kolem 2500,--
1. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
jeee oli,tak to je super cena, na aukru se najdou i jen sportaky taky levneji, tam jde spis o to, jeslti teda fakt ojety a nebo novy v akci ... ja bych mozna taky sla jen do sportaku a korbicku pak ukecam,ze by mi nekdo dal ... zkusim ukecat dedecka na ten sportak ...

ale andy me docela zvyklala s tema koleckama, no sousedky ho maji dve a zadna si teda moc nestezovala, zato na jane slalom jsou tu stiznosti ...
1. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
ja jsem ted nasla na aukru tu X1 vyvolavaci cena 3000
1. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
anke, nakoukni do výbavy do x-landera, tam si na to holky dost stěžovali na ty xt. Ale 4 kola jsou 4 kola.
1. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
http://deti.bazos.cz/inzerat/4047481/Prodam-sportovni-kocarek-x-lander.php

anke, ani mi to neříkej, já tuhle narazila na x1 normálně na sbazaru za 3000,-- Ale koupit ho, tak mě MM odstřelí. Jeden x-lander už doma mám. A kdybyste chtěli časem korbičku, tak jednu mám doma a zatím jí neprodávám.
1. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
http://deti.bazos.cz/inzerat/3875573/Kocarek-x-lander-x1.php - bych plakala, když to vidím a mám cuky
1. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Andy, samo, že zaaretované :grinning:

Lidu, já bych pak asi korbičku koupila novou, spodek ojetý :grinning:

No já zase vymýšlím chjo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jdu kuknout na rozměry...

No každopádně, co se mi nelíbí, ty nové xlandery XV, XQ apod....a xt už nedělají,pokud sem to pochopila dobře :cry:
1. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Olí, tak na ty nové máme stejný názor ty XV a XQ to je fakt moc.
1. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
No já hlavně koukám, abych se na kočík mohla přijet podívat, přeci jen :wink:

No tak to sem v riti :grinning:
X1 šířka 61
XA 63
XT 69
Naše inglesina má 58 :grinning: a to se tam nasoukám taktak

a má skoro 14 kilo, inglesina 12, nojo, kolečka jsou těžké :unamused:
1. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Vidíš Olí a mě ani nepřijde, že by byl tak těžký. To já teď u našich vytáhla ABC Desing sporťák po Jiříkovi a to byl hukot, jsem to nemohla nadzvednout. Nechápu, jak jsem s tak těžkým kočárkem mohla vegetit v Praze. A na X3 si nekoukala? Já ti ho přeměřím.
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Andy, ahá, tak x3 má 59 prý...tak co je x1?
1. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Olí, tak přední kolečka 59cm a ty jsou o fous víc od sebe než zadní, zadní mají 58cm a ty přední jdou myslím nějak přitáhnout. A hodně psali holky, co mají XA, že to řešili tak, že sundali jedno zadní kolečko do výtahu
1. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
1. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak já jdu okouknout tu mou Šípkovou Růženku a půjdeme pro Jiříčka.

Tak se mějte holky a páčko
1. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahá x1 je jako že téréňák s tím nastavením že? Už sem v obraze dík...no já bych šla do xa, když jdou ty kola zaaretovat...no 60 se tam vleze do výtahu....

no abych ještě nepotřebovala třeba tenhle :grinning:

http://www.babyhit.cz/x-lander-x-twin-09-oranzovy/d-70561/

Andy dík moc za pomoc, budu ještě přemýšlet :sweat_smile:

Letím, Hani se za chviku vzbudí, ať můžem užívat krásného dne :dizzy_face:

Pá berušky
1. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Čus boženy moje :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska po mě skočila lenora,ale jaká!!!Ráno mě povalila na zem a celej den je na hovno z toho,pač se mi nechce fakt vůbec nic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže dneska se mnou žádná legranda nebude :sweat_smile: :grinning: :grinning: jedině,že by ze mě slezla potvora těžká :sweat_smile: tak třeba večer sleze a skočí na někoho z Vás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak jen přeju Pavlínce vše nej k včerejšímu svátečku a dnešním narozeninkám vše nej,zdravé miminečko a krásné těhulkování :dizzy_face:
a Lindičce vše nej k svátečku :dizzy_face:

tak hezký slunečný den všem pá :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Suzinku a byli ste s tím pupíikem? :confused:

To asi ode mě na tebe skočila, já ji měla včera no děs, i na záchod byl problém zajít :grinning:

No Hani spí už 2,5 hodky, coto? Že by reakce na očko? tak to by bylo super, takové reakce berem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, veledůležitý dotaz? Mají ještě dětičky hmatnou VF? Páč Hani furt jo, na prstíček asi :cry: Mudr říkala, že v roce a půl plus minus zarůstá úplně, jenže nám napsala už v roce zašlá, a ona tam furt je :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
bobénku jsme objednané až na půl 6 do nemocnice,tak dám pak nějak vědět.......jestli dokážu zmáčknout písmenko na klávesnici :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tos tož na tom včera byla ještě dobře,když si tu lítala po netu:sweat_smile: já nemůžu udělat ani krok:sweat_smile: a to mě ještě dneska nechal tatínek spinkat a s malým vstal(on teď vstává docela brzo:sweat_smile: bylo i půl 5 a jinak tak půl 6):sweat_smile: tak čtrnáct dní mi fakt stačilo a tak,abych se taky prospinkala,sem vstávála až v 10 nebo v kolik,ale šla spát bůhví v kolik,že jo:grinning: tak mám pocit,že sem se zas až tak nevyspala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to ještě zítra můžu dohnat,ještě zítra s ním vstane,ten je hodnej,že? :grinning: :grinning: :dizzy_face:

no su úplně mrtvá jako,tak doufám,že mě co nejdřív přestane vobsouložovat celý tělo,pač je fakt těžká potvora jedna lenora a skočí co nejdřív na někoho z vás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak Pé´tulka taky spinká teďkom přes poledne tak 2 hoďky plus minus,tak to je fajn,že aspoň chvilka odpočinku,že :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

miláčku nevim co je to VF,ale intuice a propojení s tvým mozečkovým kamarádem mi říká,že myslíš to jak to mají na halvičce?Jen nevim jak se tomu říká teďka,tak o tom moc nic nevim:frowning2: tak držim palečky,a ť to nic neznamená:frowning2:

a už du sebou zas fláknout o postel,dneska nejdem ani ven kvůli mě:sweat_smile: jen do té nemocnice:grinning:
1. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Ahojky prdelinky moje:slight_smile:
Tak my jsme byli v té nemocnici,aby se mu chirururg podíval na tu pupeční kýlu a Pé´tulka musí na operaci.Jak mi je nemusím ani popisovat,pač je to čtvrt roku co jsme se z nemocnice vrátily.Jako by si toho vytrpěl málo.Prý to má dost velký,že už by mu nikdy zpátky nezalezl a není na co čekat.Budou mu to dělat v HK,prý jsou tam na to specializovaný.Jediný co je problém u tak malýho mimi je narkoza,ale prý to bude určitě dobré.Prý se ještě nesetkal s komplikacemi po operaci,byť u tak malýho dítěte.Máme si co nejdřív zajet do Hradce na chíru,aby nám dali termín.Holky moje malý "miminko" bude pod narkozou a budou ho řezat.Asi si pujdu hodit lano na švestku :sweat_smile: bo už nevim.Chudáček si zopakuje to o co jsme prosily boha,aby si už nemusel zažít.Nemocnice,operace,kapačky a následné uzdravování.Pak doma to bude zas jak malinký miminečko na 3 týdny,který bude úplně v háji a bude se všeho bát :cry: tak nám pošlete sílu,budeme jí celá rodina potřebovat.Děkuje Vaše Zuzanka
1. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
suzínku to je mi moc líto :frowning2: , věřila jsem, že to bude OK ... já sama si to nepřipouštím, že by musela na operaci a věřím, že jí ten pás pomůže
budu na vás moc myslet a držet palečky, aby vše dopadlo dobře, drž se beru
1. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
olinko NInuška má taky pořád nezarostlou fontanelku, právě jsem zvědavá co nám na to řekne dr. na kontrole. Ale někdo mi říkal, že je to prý až do dvou let a až pak se někam posílá
1. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
jeeee Suzzinku, to je mi lito, bobisek chudinka malej, ale muzu te potesit, ze v HK maji detske fakt pekne, aspon, co jsem byla na kojencich, tak tam byly moc hodne sestricky a hodny pan doktor - ten se jmenoval Arpad Kerekes
1. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
andy: a prosim te, jaky je rozdil mezi XA, X1 a X3? nejak se v tom nemuzu zorientovat,ma to vsecko 4 kola :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
anke: XA má vpředu menší kolečka než vzadu a jsou otáčecí, X1 je takový terénní kočárek s velkými odpruženými koly zvláště vhodný do terénu, páč má hodně robustní konstrukci a X3 je normální sporťák se 4 stejně velkými nafukovacími koly. X3 mám já. Další rozdíli jsou v tom, že jediný X3 jde dát do úplného lehu a sedu, kdežto XA nejde ani do úplného lehu ani do úplného sedu je pořád tak jako v pololehu. X1 jde dát do sedu, ale už ne do úplného lehu, takže teď, když už mimča nespí v kočárku, tak není problém. Ale u toho XA když chceš dát kočár do úplného sedu, aby dítko skoro neleželo, tak se musí odpárat kus kočárku což mi přijde teda síla.
1. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Suzinku, bobi, no co říct, ještě teď mám husí kůži :frowning2: Žádné dítě si nezaslouží trpět a ikdyž mu v nemocnici pomůžou, je to zase záhul na něj...mě je zle, jen vidím, jak jdem k mudře a Hani řve :unamused: natož vzpomínka na nás pobyt v nemocnici...narkozy se člověk bojí, ale to je to nejmenší :confounded: Horší vidět to dítě, nechápe co je, proč je tam, proč není s mámou,proč mu ubližujou :angry: :cry:

Budem na vás moc myslet, hlavně, ať tam nejste dlouho, a ať si Peťulka neodnese žádné škaredé zážitky domů!!!
1. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.